MMS a cukrovka

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Dr. Norman W. Walker

Příspěvek od Denny »

Výňatek z knihy "Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy"

Diabetes (Cukrovka): 61, 2, 57, 50, 40, 84, 85
Porucha zužitkování uhlovodanů nedostatečnou funkcí slinivky břišní. Příčinou je nadměrná konzumace škrobů a cukrů.
Šťáva ze zelených fazolí je zvlášť užitečná pro diabetiky. Cukrovka je výživou podmíněná nemoc, jejíž příčinou je nadměrná konzumace
koncentrovaných škrobových produktů a produktů z cukru. Jedení masa stav jen zhoršuje. Injekce inzulínu tuto nemoc neléčí. Cukrovka není dědičná
choroba. Může však být odůvodněna zděděnými zvyklostmi jíst nadměrné množství uhlovodanů. Jestliže dáváme dětem anorganická, vařená jídla
z mouky a obilí a pasterizované nebo vařené kravské mléko, pak je to jeden z důvodů vzniku cukrovky u dětí a konečně i u dospělých.
Inzulín je substance vylučovaná slinivkou břišní aby tělo bylo schopno správně využít přírodní cukry jako palivo, které dodává energii pro tělesnou
aktivitu. Jak jsem již poukázal tělo může účelně využít jen přírodní, živé organické cukry, které jsou v nadměrné míře dodávány čerstvou syrovou
zeleninou, saláty a ovocnými plody.
Tělo nemůže zužitkovat škroby a tovární cukr tak, jak jsou, nýbrž je musí rozložit na jednoduché cukry. Škrob je anorganický produkt a druhy cukrů,
které se z něj v těle vytvoří, jsou také anorganické. Anorganické látky ale žádné enzymy neobsahují. Proto je slinivka břišní těmito pochody přetížena.
Tělo nakonec obdrží jen životaprosté molekuly, které nemají žádné obnovovací (regenerační) nebo užitečné vlastnosti. Toto pak vede k onemocnění
cukrovkou.
Skutečnost, že diabetici vytvářejí nadměrně tukovou tkáň je jen následek nesprávné stimulace anorganickým inzulínem, který nejenže žádné
odpadové látky nespálí, ale dokonce je pomáhá ukládat. Zjistilo se, že šťávy ze zelených fazolek a růžičkové kapusty obsahují účinné látky, které
dodávají základní prvky přirozeného inzulínu, produkovaného slinivkou břišní.
Při diabetu se docílí uspokojivých výsledků tehdy jestliže se nemocný zřekne všech koncentrovaných škrobových a cukrových produktů a pije směs
šťávy z karotky, hlávkového salátu, zelených fazolek a růžičkové kapusty (jeden litr denně, jako dodatek k půl litru šťávy z karotky a špenátu)


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Kombinace šťáv

Příspěvek od Denny »

2. Draslík (karotka, celer, petržel, špenát)
320 g, 20 g, 60 g, 100 g,

40.Karotka, celer a petržel
300 g, 150 g, 50 g

50. Karotka, celer, endívie a petržel
250 g, 150 g, 50 g, 50 g

57. Karotka, hlávkový salát, zelené fazole a růžičková kapusta
200 g, 100 g, 100 g, 100 g

61. Karotka a špenát
300 g, 200 g

84. Karotka, růžičková kapusta a zelené fazole
200 g, 150 g, 150 g

85. Karotka, chřest a hlávkový salát
250 g, 125 g, 125 g


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Stevia výtažek

Příspěvek od Palo »

Pořídil jsem nějaké další výtažky ze Stevie (obr. na předchozí straně), v této chvíli tu mám 6 ks pro případné zájemce. Stačí mi napsat. Pokud bude zájem, připíšu do svého seznamu s nabídkou:
https://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1251


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Stevia výtažek

Příspěvek od hanka »

Díky, Palo, bereme na vědomí :) .
Za sebe mohu říct, že v nejbližší době ještě objednávat nebudu, protože jsem před časem dostala větší množství Extraktu ze stevie. Naučila jsem se s ní sladit všude tam, kde normálně používám cukr. Z počátku mi vadila ta příchuť, ale zvykla jsem si a teď mi chutná. Takže zásoby se pomalu, ale jistě tenčí... ;)
Ahoj, Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Praziquantel a cukrovka

Příspěvek od milda »

V květnu jsem užíval Praziquantel na vypuzení motolic z jater a slinivky. Byl jsem pochopitelně zvědavý, jaký bude posum v krevním obrazu a vůbec celkem. Kromě prazíku jsem ještě 6x čistil játra.
Odběr krve pro laborku se dělal cca týden po dobrání léku.
Celkové zlepšení "fungování břicha" je znát. Laboratorní výsledky byly lepší, ale nebylo to zatím na odebrání léku.
U mudr cuvkrovkáře jsem byl pochválen, že konečně dodržuju dietu... :lol: :laugh:
"Velké odběry" pro laborku budou zase na podzim, tak uvidím, jaký je postup po delším čase .Zlepšování by mělo postupně pokračovat... :D


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Praziquantel a cukrovka

Příspěvek od Palo »

Mám podezření, že to ještě nějaká ta motolice přežila, že by to ještě něco chtělo. Buď repete diagnostiku na tyhle potvory, nebo hřebíček, nebo ještě repete Prazi a Albe... Ale dělej podle svého rozhodnutí...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Praziquantel a cukrovka

Příspěvek od milda »

Každopádně půjdu pro jistotu na salvii, ale nechám si pár týdnů odstup, aby tam ty potvůrky nebyly ještě někde v paměti. A aby bylo jasno, jestli tam opravdu jsou, nebo nee... :D


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Praziquantel a cukrovka

Příspěvek od Palo »

Můžeš to pojistit hřebíčkem v tobolkách ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Cukrovka po čase.

Příspěvek od hanka »

Milda píše:.....Laboratorní výsledky byly lepší, ale nebylo to zatím na odebrání léku.
U mudr cuvkrovkáře jsem byl pochválen, že konečně dodržuju dietu...

No Mildo, jsi fakt dobrý+ :good: !

Já jsem při poslední návštěvě před 3 měsíci zaznamenala mírné zhoršení (hodnoty HBA1c z 6,5 na 6,9), přestala jsem brát jakékoliv MMS, to byl asi důsledek. No, co bude tento měsíc na další kontrole u diabetologa si netroufnu předpovědět, zlepšení to ale určitě nebude... ;) . Ono to MMS se nemůže brát neustále, bohužel.
Teď experimentuji s HCl, ale nemohu se do toho pustit tak, jak bych si přála, protože se mi při užívání zvedá tlak, což je hodně blbé :cry: Takže s tím jedu jako vozka s koňmi stylem Hrrrr - Prrrr :D . Zatím jsem zaznamenala to, že se hůř vstřebává inzulin, a glykémie se drží nahoře. Zkouším ale pořád dál, s HCl jsem zdaleka neskončila - jenom jak vyřešit ten tlak...(samozřejmě bez léků na tlak!).

Jak postupuješ dál, Mildo? Myslíš, že je to lepší, nebo jsi zaznamenal stopku jako já?

Držím palečky.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re:Cukrovka po čase.

Příspěvek od milda »

Ahoj Hani, momentálně jsem taky nějak s tlakem na štíru, ale nevím proč. MMS momentálně neužívám, jen se v něm koupu (už občas používám 5 čaj. lžiček=300kapek na vanu). Je to celkem příjemná inhalace na průdušky, i když už to vypadá dost jedovatě. :D
A taky občas s ním klystýruju (10kapek), takže tlak po MMS zvýšený asi nemám, ale od čeho nevím.
Jarda Zajíček doporučuje na tlak šťávu z okurek, případně společně se šťávou z cibule. To už je docela síla, ale i jen z okurek to funguje a dá se to.... ;)
Cukr je snad u mne lepší díky vyhnání motolic ze slinivky a jater pomocí Praziquantelu. Jinak před tím po dobu cca půl roku, co jsem bral MMS se cukr nezlepšil, spíš o něho zhoršil...

Přeju Ti úspěch v boji s chorobama :D a zkus kdyžtak vylisovanou šťávu z těch okurek. To fakt funguje. :D :good:

PS: jo, a taky sháním pevnou vůli na pravidelný jednodenní hladovky. To se mi už dříve výborně osvědčilo, ale teď to pořád odkládám...... ;)


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re:Cukrovka po čase.

Příspěvek od hanka »

Opřel ses do toho důkladně, to zlepšení si zasluhuješ :good: !
Já jsem Prazík nebrala, i když ho mám - na oberonu mi paní vytestovala, že se s Prazíkem žádné zlepšení dít nebude, spíš doporučovala ještě jednou zopakovat albendazol.... , tak nevím, jestli mám jet podle ní, anebo podle svého rozumu. Tak jsem to zatím odložila. Ale s těmi koupelemi s MMS jsi mi teď nasadil brouka do hlavy - užívat MMS letos už nechci (až na případy první pomoci - např. bolest zubu, různé štípance apod.), brala jsem ho dost dlouho a když jsem si přečetla příspěvek od Castora, tak jsem raději opatrná - ještě si je promyslím.

S tím tlakem to vypadá tak, že ho zvyšuje všechno, co tělo nějakým způsobem stimuluje - nebereš náhodou hřebíček proti breberkám? Jestli jo, tak to může být i tím ;) .

Ta okurková šťáva se mi líbí, okurky mám ráda, nemůže být celá okurka? Ty teď jím pořád, tlak jsem si ale neměřila už dlouho (necítila jsem potřebu), tak nevím.... :) . Dík za radu, mildo.

Tak ať se nám daří :lol: !

P.S. Jóó, jednodenní hladovky, ty jsou dobré, ale pravidelný, to chce fakt pevnou vůli, dej mi vědět, až ji najdeš - pohledám ji tam taky :D

Zvýšený tlak nejčastěji signalizuje nedostatek draslíku - ledviny jsou jako filtr, bez draslíku méně průchodné, a proto srdce musí zvýšit tlak, aby se krev protlačila ledvinami. Draslík tento "filtr" jakoby roztahuje, zprůchodňuje. Ale pozor, musí se na to opatrně, když to člověk s draslíkem (ve formě KCl) přežene, může tlak naopak rapidně spadnout. Doporučuji přečíst článek Joe Viallse.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Tlak

Příspěvek od milda »

Jj, draslíku mám taky méně při všech krevních rozborech. Nechávám si někdy napsat recept na Kalium chloratum (nač? proč?... no...když tedy myslíte....) :lol: a používáme doma solicí směs MARY -směs chloridu sodného a chloridu draselného.

Okurka určitě může být celá, i se šlupkou je nejzdravější :D Ale tolik okurek nesníš, jako z kolika šťávu dokážeš vypít. A když tam odšťavníš dvě cibule, máš jistotu, že ti nikdo nebude upíjet.... :lol:

Zítra jdu do lesa na houby, tak se kouknu taky po nějaký tý pevný vůli.... ;) a když ji najdu, tak natrhám ještě do bundy a pošlu Ti. :D

Ty pravidelný hladovky jsou fakt super. I když jsem přestal, bylo cítit ještě pár měsíců že se tělo v příslušný den čistí .....


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Tlak

Příspěvek od hanka »

Tak to máš celkem rozumného doktora, když jsem chtěla po svém doktorovi, aby mi napsal draslík (v tabletách, zapomněla jsem na název, je to už dlouho), řekl "to nechtějte, byla by jste moc slabá...". Samozřejmě jsem si ho stejně pořídila, zpočátku to bylo super, pak jsem byla moc slabá... :D . Poučila jsem se, že se s K musí fakt opatrně. Teď si ho dávám po troškách do vody s HCl - jaký to má vliv na tlak, nevím, raději si ho neměřím. Řídím se pocity, občas se mi zdá, že asi je vyšší, protože cítím tlak do hlavy (obvykle právě po vypití vody s HCl), ale dobrovolně si ho změřím jenom zřídka. Mně stačí jenom pomyslet či říct "tak, a teď ještě změříme tlak" a rozbuší se mi srdce a cítím, jak mi letí tlak nahoru - je to už podmíněný reflex, tak jako psovi se začnou sbíhat sliny, když slyší zvonek ohlašující žrádlo :D .
Tak tomu bylo i včera na kontrole u doktora - tlak vyletěl na 150/80. Při kontrole v červnu mě na měření tlaku neupozornil a měření proběhlo automaticky během zajímavé debaty a tlak byl 120/80.
Prý je dobrá i šťáva ze syrových brambor- všimni si, že obsahuje velké množství draslíku - takže přidávat K je výhodné na každý pád. Tu solící směs Mary jsem konečně u nás sehnala taky - mám dobrý pocit, že neškodím, když s ní solím a chuťově je skvělá (díky, Merline).

Jinak HBA1c je skutečně horší - 7,2 :( . Musím s tím něco dělat, asi se taky rozhodnu pro ty jednodenní hladovky - tak na mě určitě nezapomeň, až tu pevnou vůli najdeš, jsi hodný, že mi ji pošleš, nerada bych pro ni jezdila daleko až kdoví kde... :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Habbs
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: stř 20 říj 2010 17:48

pribeh

Příspěvek od Habbs »

Napisem uspech mojho otca,ktory sa vyliecil z cukrovky typu 2 .Po precitani tychto knih od Walkera a Wandmakera ,clanok ktory skopiroval vyssie Denny,prinieslo uspech.V lete asi mesiac-dva zacal jest viac zeleniny,kazdy den.Posledny mesiac si dal viac zalezat a jedol prevazne ovocie a zeleninu pil ovocne a zeleninove stavy samozrejme cerstve,sem-tam mäso a varena strava.Prisiel cas ist k lekarke na testy.Bol velmi zvedavy.Po vyhotoveni vysledkov lekarka bola mierne v soku ,vsetke vysledke perfektne.A dalsi sok zazila,ked jej otec povedal,ze uz 3 mesiace pred tymi testami vysadil lieky.Po prvykrat ho poslala domov bez predpisanych liekov,ktore bral dlhe roky aj na vysoky tlak a nepriamo ho oznacila za vylieceneho.Na kontrolu ma prist az o 10 mesiacov.(Inac chodil kazde 3mesiace)Bolo to pred mesiacom.MMS nikdy nebral.A stale sa citi OK.V takom stave treba trochu zotrvat ,aby sa slinivka zregenerovala.Podla mojich informacii doba prekonania diabetickeho stavu je uz od dvoch tyzdnoch,podla stupni narocnosti cukrovky.Dodam,ze moj otec mal niektore obdobia hodnoty cukru az 10 a tak isto vyssie hodnoty cholesterolu pri liekoch zase strasne nizke.
Takze ovocny cukor nema ziaden dopad na hladinu cukru v krvi,kedze denne pil ovocne stavy a pije ich doteraz.Hlavne bolo vysadit chlieb a obilne a skrobove vyrobky,ktore sa podielali aj na vysokom krvnom tlaku.
Takze ak niekto povie ,ze cukrovka je neliecitelna ,tak viem ze to nieje pravda.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: pribeh

Příspěvek od hanka »

Habbs píše:Napisem uspech mojho otca,ktory sa vyliecil z cukrovky typu 2 .....
Gratuluji Tvému otci a díky za optimistický příspěvek + 1 :good: !.

Syrová strava má léčivé účinky, jenomže málokdo ji vydrží jíst trvale. Po návratu na vařenou stravu se asi glykémie zase zvedne. Netvrdím to ale kategoricky, bylo by výborné, kdyby se syrovou stravou organismus vyléčil a dále by člověk mohl existovat bez cukrovky. V tom případě bych do toho šla taky, ale maximálně 1 - 2 měsíce, déle bych to asi nevydržela. Vařenou stravu potřebuji pro pocit nasycení. Také makrobiotika doporučuje zeleninu upravovat tepelně, nebo kvašením. Jíst syrovou stravu pokládá za nezdravé. No, a pak si má člověk vybrat! Až se otec vrátí na "normální", vařenou stravu, opravdu mě zajímá, jaký to bude mít dopad na glykémii. Ty hodnoty cukru 10 mml/l měl ráno, nebo po jídle, nebo je to glykovaný hemoglobin HBA1c, který se zjišťuje čtvrtletně? Taky se bere v úvahu i délka cukrovky, jak silné léky bral, stáří atd., atd.... Jestli se Ti bude chtít, tak to doplň, úspěch Tvého otce je skutečně velmi zajímavý.

Držím mu palce, aby se mu už cukrovka nevrátila :lol: .


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“