MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

Handa píše:Máte někdo zkušenost,že by měl po MMS psychické potíže?MMS jsem brala na respirační infekci maximalně 3 kapky každou hodinu 8 krát denně,kvůli psychickým potížím jsem na několik dní vysadila a pak zkusila brát pouze 1 kapku 8 krát denně a znovu jsem začala mít psychické potíže- útlum,únava,ztráta energie,ztráta zájmu o cokoli.Po vysazení potíže během následujícího dne přešly.Handa.
Řekl bych, že je to shoda okolností. V několika minulých dnech došlo k velkým výkyvům v atmo-biosféře s hromada lidí dostala zabrat aniž by cokoli užívali. Psychika i těmito vlivy velmi razantně kolísá......
Při pravidelném užívání MMS dochází také ke změnám v organismu a to se občas projeví i v energii a náladě. Pokud k tomu došlo v právě minulých dnech, tak bych řekl, že to bylo vnějšími vlivy. Raeguje na to především vegetativní nervová soustava.
Batles :D


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Bobina »

já beru antidepresiva a při užívání MMs se můj stav vždy zhorší,takže mms ovlivňuje psychiku


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kov »

Handa píše:Máte někdo zkušenost,že by měl po MMS psychické potíže?MMS jsem brala na respirační infekci maximalně 3 kapky každou hodinu 8 krát denně,kvůli psychickým potížím jsem na několik dní vysadila a pak zkusila brát pouze 1 kapku 8 krát denně a znovu jsem začala mít psychické potíže- útlum,únava,ztráta energie,ztráta zájmu o cokoli.Po vysazení potíže během následujícího dne přešly.Handa.
Odhaduji to na to, že se po mms vyplaví do krve spousta bordelu, který zatíží celý organismus= únava= neschopnost plnit své denní úkoly=deprese. Taky mám dojem, že na mě jdou depky, když se moc poddám studiu nemocí, mám moc povinností, k tomu mám málo odpočinku a občas špatnou výživu k tomu. Tak jak u všeho je třeba řešit příčinu, ne následek. + Neuvěřitelně na mě funguje nízký vs vysoký tlak -počasí.


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Bobina »

už jsme to tu někde kdysi řešili,můj dotaz,jestli mms ovlivńuje psychiku a kdosi mi to potvrdil.Ale stejně ho vždy beru,když mám bacila :)


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kov »

Bobino, Anebo na tom ma podil situace, ktera te donuti mms brat.


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od vokoun »

S MMS to není sranda :enaughty: psychiku ovlivnuje obrovské čištění organizmu :color: málo kdo to začal brát jen tak ze srandy ale po vleklých a nebo drastických problémech a proto to zatížení organizmu a tím pádem i psychiky :dknow: a s těma antidepresivy bych to MMS určitě nebral :ethink: Bobinko píšu jenom svůj názor :bye:


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Bobina »

no,proč nebrat s antidepresivy?přeci nebudu brát na nemoci nějaké léky:enaughty: Už tak jsem naštvaná,že vůbec nějaké musím brát/antidep../když na mě leze bacil,tak piju mms a nemusím ležet v posteli a mordovat se s nějakou virozou.A s tou zhoršenou psychikou to těch pár dní vydržím ;)


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od vokoun »

:smoke: antidepresiva přírodní a nebo chemické :ethink: přírodní snad nemusí vadit, ale já se vždy když to na mě příjde ;) myslím samozřejmě depku :hip: tak se to snažím nějak překousnout ale chápu že někdo to má horší jak já :dknow:


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Bobina »

pokud píšeš,že se to snažíš překousnout,tak jsi ještě opravdové deprese nezažil a to buď rád ;)


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kov »

Bobina píše:pokud píšeš,že se to snažíš překousnout,tak jsi ještě opravdové deprese nezažil a to buď rád ;)
Výživa spolu s užíváním homeopatického sedatif-u mi pomáhá v náročných chvílích, Měl jsem v životě dvě příhody,kdy jsem se pořádně sesypal, kdy pomohly až prášky a máš pravdu, je to mazec. Když se ale zpětně zamyslím, je to opravdu o tom nenabrat si toho příliš,neklást si zbytečně vysoké životní nároky,rozvážit co domů potřebuji nutně koupit a co ne-bude to chtít můj čas a další peníze na údržbu, neřešit svůj problém výletem do hospody,což vede jen ke zhoršení problému, atd, atd. Máme ve zvyku si toho naložit docela dost a když pak příjde nějaká pohroma z jiné strany, je to přes čáru toho co náš organismus je schopný zvládnout. Ze stresu začne kolabovat imunitní systém a my potřebujeme něco,co ho postaví na nohy. Prášky,MMS nebo něco jiného.... a ono to mnohdy nepomůže. Mudr Hnízdil v jedné přednášce trefně říkal, že když k němu dojde nový pacient, že se první ptá jestli se chce vyléčit nebo jen podpořit organismus,aby si ho mohl dál a víc huntovat. Takže platí to známé z alt.medícíny-je třeba odstranit příčinu ne léčit následky. A je mi jasné, že je to mnohdy velice těžké....


patis67
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 11 úno 2016 12:54

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od patis67 »

Prosím o konkrétní případy vyléčením MMS.Jsem uživatel začátečník a mms beru pouze jako prevenci na nemoci ,které pouze obtěžují.Mám zkušenost , že při užívání mms je opravdu jakákoliv nemoc potlačena na spodní hranici , ale jakmile roztok přestanu užívat nemoc se vrací a většinou je silnější.


patis67
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 11 úno 2016 12:54

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od patis67 »

Prosím o konkrétní návod jak léčit lupenku ve vlasech.Hlavně jak dlouho léčba trvá a jestli se dá lupenka vyléčit úplně. Zkoušel jsem požívat z MMS2 roztok i výpary , pak to samé z MMS 1. Lupenka se prvních 10dnů krásně hojila,udělali se úplně vysušené ložiska bez svědění a pak přes noc znovu nabrala na síle a objevila se ve větším množství než když jsem začínal.Takto se to opakovalo už dvakrát.Léčím to už 30tý den , zas je ve stádiu zklidnění téměř zahojená tak čekám kdy se se zase rozjede. Zřejmě něco dělám špatně.Pokud máte někdo zkušenosti prosím poraďte .


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

patis67
Doporučuji si přečíst knížku, tam jsou zdokumentované případy různých nemocí, dokonce podle abecedy.
Svědectví vyléčených lidí jsou i na orig. stránkách J. Humbla
http://mmstestimonials.is/
Doba léčení je u každého jiná a konkrétní návod , který bude účinkovat u každého, neexistuje. Je tam Protokol 1, 2...pak podle aktivátoru různé směsi.........vše je o vyzkoušení a přizpůsobení svému tělu.
Bylo to tady napsáno asi stokrát, ale zopakuji:
MMS si určuje samo, který problém v těle začne léčit jako první. Možná to bude ten, o kterém ani nevíš nebo ho jako problém nevnímáš.
To znamená, že tvoje lupénka může být pryč za 3 týdny nebo za několik měsíců, podle toho jak "zdravý" jsi.
Neslyšela jsem , že by se nemoci po ukončení braní MMS vrátily a to ještě silněji. Spíš se jedná o odfláknuté léčení nebo o nepochopení principu působení MMS.
Brát MMS jako prevenci nemocí bohužel nefunguje, MMS totiž není prevence, hubí viry a mobilizuje imunitní systém k samoléčení.


patis67
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 11 úno 2016 12:54

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od patis67 »

Děkuji moc za odpověď. Je nutný při léčbě kožní nemoci brát i roztok vnitřně ,nebo stačí pouze požívat výpary a máčení v roztoku.Jde mi o to jestli i lupenka není nemoc vně těla (játra ,ledviny),kterou je taky nutno vyléčit.Často trpím na virové onemocnění ,na podzim tak 4-5 krát mě to na týden složí.Bolesti svalů a kloubů bez kašle i rýmy. Určitě to špatně léčím ,většinou bez léků pouze přírodní produkty ,tak se to několikrát vrací .Jaro léto jsem OK .


patis67
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 11 úno 2016 12:54

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od patis67 »

Cituji "Sisa":Brát MMS jako prevenci nemocí bohužel nefunguje, MMS totiž není prevence, hubí viry a mobilizuje imunitní systém k samoléčení.

Znamená to ,že pokud jsem zdravý ,nemám MMS užívat.Škodí mi ? Nerozumí ,proč to nefunguje jako prevence proti virům,když ho mohu vdechnout ,kdekoliv a kdykoliv.Myslel jsem ,že pokud MMS užívám preventivně aniž bych byl nemocen, jsem proti virům chráněn.Je tedy krátkodobé nebo dlouhodobé užívání pro zdravého člověka škodlivé ???


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“