Vojna proti MMS

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
marlenka
Stálý člen
Příspěvky: 76
Registrován: pon 28 zář 2009 17:06
Dostal: 16 poděkování

MMS

Příspěvek od marlenka »

Krovak.

Neviem ako si myslel, že palica musí mať aj druhý koniec ( asi v odhalení negatívnych účinkov MMS na organizmus). Aj ja sa obávam že príliš dlhé používanie môže ovplyvňovať niektoré orgány najmä pečeň a obličky, ale keď sa nad tým zamyslím sedliackym rozumom tak si myslím že to nie je až tak pravdepodobné. Keď sa nebude vyslovene niekto MMS-kom nalievať od rána do večera a dá organizmu aj čas si vydýchnuť od niekoľko-mesačného užívania tak si myslím že nič zlé nehrozí. Myslím si presne to, čo bolo na jednej slovenskej stránke napísané o MMS-ku,citujem: Pri občasnom užívaní prípravku MMS si človek dokáže predĺžiť svoj život aj o dvadsať rokov.
A ja si myslím presne to isté. Prajem všetkým aby ste pomocou MMS zvíťazili nad všetkými neduhami,ktoré Vás trápia a aby ste sa cítili tak super ako ja.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

pro krováka

Příspěvek od kutil »

krovak píše: ...........
Ale aby to nebolo uplne offtopic k MMS: pri novom pristupe ktory tu postol gewo mi ten pripravok prichadza ovela pouzitelnejsi, aj ked stale tvrdim ze ta palica musi mat aj druhy koniec a dufam ze sa ho podari coskoro odhalit ;-)
Ahojky,
ještě to nemám úplně ověřené, proto jen okrajově.
MMS má opravdu i ten druhý konec který hledáš a to ten, že nedosáhne na kvasinky např. typu Candia... Příčinou je její libování si v zásaditém prostředí a schovávat se za zdravé buňky (to je jen myšlenka kutilova).
Díky MMS na které nedám dopustit jsem se zbavil "breberek" a protože "knedla" v krku se brzy obnovila začal jsem hledat proč?
Pomohla mi náhoda v jednom příspěvku o pálení žáhy kde jsem zjistil že příčinou Refluxu- vracení se žaludečních šťáv do jícnu a následné záněty způsobuje právě ta kvasinka Candia.
V google sem se dověděl ještě více a nyní mám naději, že když se zbavím kvasinek že budu opět skákat přes kaluže :D
Kdybych neabsolvoval očistnou kůru s MMS, nikdy bych nezjistil pravou příčinu mých potíží.
Važme si MMS a jeho působení a tam kde se nám zdá že 100% nezabírá hledejme jiné řešení. Až se zbavím všech neduhů tak zpracuji příspěvek o tom, jak to probíhalo. První etepa na jedničku, druhá mě teprve čeká.....
Vydržať H.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Candida

Příspěvek od hanka »

Zdravím, Kutile, jak jsi došel k závěru, že Candida má ráda zásadité prostředí? Podle toho, co o ní vím, má Candida naopak ráda kyselé prostředí - viz např. že má ráda sladké a sladkosti silně zakyselují, je ale hodně odolná. Candidu mám ve velkém množství taky a po ničem jiném netoužím více, než po tom, zbavit se jí, je to ale oříšek, docela jsem spoléhala na MMS, že mě jí zbaví, ty ale teď říkáš, že ne......
Hanka.


krovak
Stálý člen
Příspěvky: 81
Registrován: pon 23 čer 2008 13:18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Candida

Příspěvek od krovak »

ku candide - znama tvrdila, ze na candidu velmi slusne zabera silny odvar z oregana (resp. majoranky? myslim ze tam je drobny rozdiel)

Není to odvar, ale oreganový olej. Musí se s tím ale zacházet velmi opatrně. Je například v přípravku Candimin (as 30%).
Viz také http://www.herb.cz/oreganovy-olej-i-135/


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Candida

Příspěvek od Merlin »

hanka píše:
Zdravím, Kutile, jak jsi došel k závěru, že Candida má ráda zásadité prostředí? Podle toho, co o ní vím, má Candida naopak ráda kyselé prostředí - viz např. že má ráda sladké a sladkosti silně zakyselují, je ale hodně odolná. Candidu mám ve velkém množství taky a po ničem jiném netoužím více, než po tom, zbavit se jí, je to ale oříšek, docela jsem spoléhala na MMS, že mě jí zbaví, ty ale teď říkáš, že ne......
Hanka.
Candida je "kyselá" a libuje si v kyselém prostředí a MMS likviduje kyselé věci. Potud dobře. Ale.. jestliže se něco kyselého schovává ve všeobecně zakyseleném prostředí, je pro MMS těžké to "najít". Jinak řečeno, "vybije se" na prvních kyselých věcech, na které narazí... Je to jakoby byly zelené rybičky (candida) v akváriu s vodou úplně stejné barvy. Musí se napřed vyčistit voda, a pak jsou rybičky jasně zřetelné.. a stávají se jediným cílem útoku MMS.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Candida

Příspěvek od kutil »

hanka píše: Zdravím, Kutile, jak jsi došel k závěru, že Candida má ráda zásadité prostředí? Podle toho, co o ní vím, má Candida naopak ráda kyselé prostředí - viz např. že má ráda sladké a sladkosti silně zakyselují, je ale hodně odolná. Candidu mám ve velkém množství taky a po ničem jiném netoužím více, než po tom, zbavit se jí, je to ale oříšek, docela jsem spoléhala na MMS, že mě jí zbaví, ty ale teď říkáš, že ne......
Hanka.
V příloze dávám článek o Candii co sem našel, asi sem to s tou kyselostí poplet, ale je to přesně jak píše gewo, tím že se schovává tak se k ní mmsko dostane až později nebo asi až při "koňských dávkách" jak píše palo.
Zatím sem se zbavil hrubých potíží a žiju v naději. Klasicky je to běh na dlouhou trať, uvažuji o kombinaci s mmskem, když už víme vo co gou ;)
kutilský zlepšováček :roll:
Candiu likviduje kokosový olej ale i lněný olej. Tak sem koupil kokosovou moučku a do misky dal lžíci lněného oleje (kokosová moučka je vylisovaný odpad, moc oleje již nemá :( ) Lněný olej má chuť jak fermež, moc ho do sebe nedostaneš.

Tak na to pozor Honzíku! NIKDY nepoužívej nic jiného, než panenský lněný olej! Protože jinak je to fakt fermež a můžeš si ublížit. Ten olej u nás má myslím jen VEGA, je to v malých, ani ne 3 dl lahvičkách. Po otevření se to musí do týdne spotřebovat, jinak z toho začne být škodlivina, dobrá akorát na ředění barev... Čerstvý lněný olej nemusíš ničím maskovat, používáme ho běžně na zálivky do salátů. Je to 100 a 1.

Ale když vsákne do kokosu, zanikne jeho pachuť a získá kokosovou příchuť a to už je o něčem jiném. Přidám lněné semínko, slunečnici, pár mandlí a dýňové semínko pro zinek a pár kešu pro selén. Tato směska se již dá jíst a kradou mi ji i vnoučata.....
Na žaludek výborně působí Actimel, ale leze to do peněz. V příloze je návod na domácí výrobu a to už je lepčí. Dávám to přes noc do té staré polystyrenové kabele co se dřív prodávala jako cestovní lednička.
H.v.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Candida

Příspěvek od Palo »

kutil píše:...nebo asi až při "koňských dávkách" jak píše palo...
Zdravím Honzo,

když si projdeš ve Zkušenostech uživatelů mé osobní začátky s MMS, tak zjistíš, že jsem první den skončil na 8 kapkách (1-3-2-4-5-6-7-8) s tím, že změna Candídy se naprosto neprojevila, ale až na třetí den, kdy jsem zkusil svou "Turbokláru", kde jsem to s Candídou vzal hopem po 6 kapkách po půl hodinách (detaily jsou ve Zkušenostech) :) Tehdy jsem si užil opravdu hodně a Candída byla - co si pamatuju do týdne pryč :) S "normálním" přístupem, jak se zde uvádí bych toho nikdy nedosáhl...

Chtěl jsem jen upozornit na to, že gewo bude vědět o čem mluví, rybky jsou rybky :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Candida

Příspěvek od hanka »

Palo,prosím tě, podle čeho jsi poznal, že byla zasažena Candida? Zajímě mě to, prozože bych to taky ráda rozeznala, až přijde řada na ni .
Díky, Hanka.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

laktobacily

Příspěvek od kutil »

Víte jak jsem přišel na rozdílnost biokultur v Actimelu a v Aktivii nebo jiném jogurtu?

Když do mléka dám jen Actimel, vyrobím Actimel
když do mléka dám jogurt, tak vyrobím jogurt
ale když do mléka vmícháte kultury laktobacilů, tak vznikne tvaroh :lol:
Já se ráno divil, ale byl to tvaroh lahodné chuti, takový jsem dlouho nejed ;)

Vydržať H.
PS, já koupil laktobacily s 5- ti kulturami, na obr jsou se třemi.
PS pro pala - když já se bójim právě těch vedlejších potíží, asi su slaboch :oops:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Candida

Příspěvek od Palo »

hanka píše:Palo,prosím tě, podle čeho jsi poznal, že byla zasažena Candida? Zajímě mě to, prozože bych to taky ráda rozeznala, až přijde řada na ni .
Díky, Hanka.
No... Podle toho, co jsem svůj příběh konzultoval s biochemikem z výzkumáku, tak při konzumaci víc jak 1 g vitaminu C se mi objevovali na obličeji takové "boule" a při zmáčknutí z toho prakticky nešlo nic... Prý to byla Canadida, co se chtěla někam schovat :D Co se týče mé stolice, tak jsem se velmi často utíral ne jednou a pořád to bylo málo :D Po mé "turbokláře" jsem - tedy kromě toho, že jsem čtvrtou dávku vyhodil horem ven, tak jsem měl i stavy podobné chřipajzně - bolehlav, zimnici a kromě toho srajdu, začínající "odšpuntováním" a dále jsem si připadal jako průtokový ohřívač užitkové vody... Tento stav trval asi tři dny, než se mi stolice upravila do normálu. Přitom se mi další stolice upravila k normálu. Co jsem zkoušel dále brát vic. C, tak se "boule" neobjevovaly, pouze jakási vyrážka :) Únavovové stavy se neobjevovaly už při první "akci" kdy jsem první den skončil na zmíněných 8 kapkách, takže nedokážu říct, která z MMSkových "akcích" pomohla.

No na finále jsem se dozvěděl, že když odchází Candida, tak se to projevuje prý tak, že jedinec dostane děsnou chuť k jídlu. Nevim teda jestli nespecifickou či chuť na sladké či slané :)

Už si nepamatuju, jestli jsem tyto huťové stavy tehdy měl... No MMSko jsem odstavil asi před měsícem a půl, tak to vypadá, že si všechno hezky zopakuju :D


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Candida

Příspěvek od hanka »

krovak píše:
ku candide - znama tvrdila, ze na candidu velmi slusne zabera silny odvar z oregana (resp. majoranky? myslim ze tam je drobny rozdiel)

oregano=dobromysl :D , ale to nic, Krovaku, ona to má vyzkoušeno?

Olej je určitě lepší, ale finanční stránka je v mém případě docela důležitá, v odvaru by ta léčivá látka měla být také, i když v menším množství.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Candida

Příspěvek od hanka »

Palo píše:.. při konzumaci víc jak 1 g vitaminu C se mi objevovali na obličeji takové "boule" a při zmáčknutí z toho prakticky nešlo nic...
To je fakt zajímavé - "boule" jsem ještě neměla, ale toaletního papíru někdy spotřebuju více, než jindy :D (-teď už mi to nebude vadit), občas se mi uděají jakési pupínky na hlavě, to by mohla být ta Candida. Jinak se budu ale odlišovat, jelikož chuť na sladké mám neustále - vím, že je to hlavní příznak nenažrané Candidy, doufala jsem, že s ubýváním Candidy se bude zmenšovat i chuť!..., únavové stavy mám při každém navýšení kapek, chřipkové stavy taky. Průjem jsem ještě neměla, kapky navyšuju opatrně (ale co není teď, může být klidně za chvíli), ale náhlé nutkání na stolici ano. I já si myslím, že budu muset dojít na vyšší dávky, když se budu chtít vyléčit i z těch "zažraných" nemocí - ty budou určitě více, než 10ti kapkové. Ale nemám na to, vystoupat rychle, takže musím pomalu, ale doufám, že tam nakonec taky dojdu :D .

Když jsem byla na Oberonu a viděla jsem, co netušených potvor v sobě člověk má a v jakém množství, došla jsem k závěru, že to nebude žádná krátká záležitost při odstraňování, ani že se skutečně všechno odstraní. Dr. Jonáš říká, že 90% mikroorganismů se klidně obětuje, aby těch zbývajících 10% ukrytých se mohlo znovu rozmnožit. Přisuzuje jim velkou inteligenci. Tak si ze zopakování MMSka nic nedělej, a pusť se do nich, dokud jich ještě není moc :evil: .
Budeme to tak beztak dělat všichni ;) , nakonec to ty potvory přece jenom nevydrží :lol: .


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Candida

Příspěvek od poota »

hanka píše:Ale nemám na to, vystoupat rychle, takže musím pomalu, ale doufám, že tam nakonec taky dojdu ... nakonec to ty potvory přece jenom nevydrží
+1 :good: - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Candida

Příspěvek od hanka »

kutil píše:
hanka píše: Zdravím, Kutile, jak jsi došel k závěru, že Candida má ráda zásadité prostředí? Podle toho, co o ní vím, má Candida naopak ráda kyselé prostředí - viz např. že má ráda sladké a sladkosti silně zakyselují, je ale hodně odolná. Candidu mám ve velkém množství taky a po ničem jiném netoužím více, než po tom, zbavit se jí, je to ale oříšek, docela jsem spoléhala na MMS, že mě jí zbaví, ty ale teď říkáš, že ne......
Hanka.
V příloze dávám článek o Candii co sem našel, asi sem to s tou kyselostí poplet.....
Ty jsi to nepopletl, popletli to v tom článku..... "vyhubení "přátelské" mikroflóry, která ve střevech vytváří kyselé prostředí. Po ukončení léčby jsou sliznice rychle kolonizovány baktériemi E. coli a dalšími, které vytvářejí zásadité prostředí, ve kterém se kandidě velice daří. (MMS likviduje bakterie v kyselém prostředí ?)" ... bakterie že ytvářejí zásadité prostředí :ethink: í?!? Jinak je to čtení o Candidě zajímavé.
... uvažuji o kombinaci s mmskem, když už víme vo co gou ;)
kutilský zlepšováček :roll:
Candiu likviduje kokosový olej ale i lněný olej. Tak sem koupil kokosovou moučku a do misky dal lžíci lněného oleje (kokosová moučka je vylisovaný odpad, moc oleje již nemá :( ) Lněný olej má chuť jak fermež, moc ho do sebe nedostaneš.
Ale když vsákne do kokosu, zanikne jeho pachuť a získá kokosovou příchuť a to už je o něčem jiném. Přidám lněné semínko, slunečnici, pár mandlí a dýňové semínko pro zinek a pár kešu pro selén. Tato směska se již dá jíst a kradou mi ji i vnoučata.....
To se jim nedivím - mně ale lněný olej připomíná chuť oříšků :)
Na žaludek výborně působí Actimel, ale leze to do peněz. V příloze je návod na domácí výrobu a to už je lepčí... H.v.
Návod je skvělý, kdysi jsem to dělávala dětem, po čase jsem na to zapmněla. Várku už mám pod peřinou :D
Naposledy upravil(a) hanka dne pát 30 říj 2009 22:02, celkem upraveno 2 x.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Candida

Příspěvek od hanka »

poota píše: +1 :good: - poota
Díky :P


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“