Vojna proti MMS

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

SAILA

Příspěvek od Aquarius1 »

Nevím co tě tak prudí,pokud nechceš neber.Já chtěl a mám a jsem rád.Píšeš o lécích a vidíš díky lékům jsem málem minulí týden přišel o maminku,prý ,,politování hodný omyl,, žádná omluva předepisujícího lékaře nic.K čertu s takovými doktory a pochybuji že bude vůbec potrestán.Takže si věř komu chceš.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Já přišel o tátu. Upadl jim kauter při operaci na břicho. Nikdy se mu to nezahojilo. Následoval obligátní zápal plic a..... Čeká na mne ve valhale.
Ani jsme si nestihli říct, co jsme chtěli celý život.
K čertu s doktory.......I s celým systémem. Ostatně lékaři již nechtějí uzdravit, ale léčit.
Léky mají vést k systematickému rozvoji chronických onemocnění vyžadující trvalý přísun medikamentů. Sqělý byznys.
mms je s koloidem další z prostředků oslabující systém. Jako celá alter medicína.


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro Sailu

Příspěvek od Iv »

Palo napsal:Kdo chce kam, pomožme mu tam...
Jen dodám,nikdo Vás to nenutí používat,aspoň bude rychlejší přirozená selekce,i ten můj kokršpaněl je chytřejší a dnes běhá(jo a je bez diplomu a vědecké reserch a nepoužívá slovo sračky)... :epray:


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Sailu

Příspěvek od Palo »

Iv píše:...nepoužívá slovo sračky... :epray:
Když ono jemnější slovo by bylo nepřesné, tak se chlape nezlob ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Návštěvník

Re: re. SAILA

Příspěvek od Návštěvník »

sao píše: To jsi s těma %tama napsal trošku nesprávně , protože u Jeffa dostaneš 1 litr za 75 Kaček , takže vlastně to jedno deci , které dostaneš za 6 stovek , tě u Jefa nebo Pala vyjde na 7,50 Kč a pokud se v tom nebudeš koupat , tak to vydrží pro dva lidi na celou kůru . :smoke:
Procenta umím, úmuslně jsem to navýšil a zaokrouhlil. To víš, ještě speciální lahvičky, aktivátor a jeho speciální ředidlo.
Budu-li mít kamaráda chemika, tak ten určitě bude mít třeba spolužáka, který to sežene zdarma.
Prostě, když se chce tak to jde. 8)


Ella
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: pon 04 kvě 2009 13:21

Klinická studie s Dioxychlorem prokazující účinek na EBV

Příspěvek od Ella »

Zde je zajímavá klinická studie provedená American Biologics Medical centrem v letech 1992 - 1996, která prokázala účinek Dioxychloru (NaClO2) u pacientů s EBV. Aplikoval se sublinguálně a intravenózně, navíc ještě s užíváním thymového extraktu a vitamínu C. Analogicky lze tedy předpokládat podobné účinky při eradikaci EBV i při léčbě pomocí MMS:

http://www.immuntherapie.com/fileadmin/ ... oxychl.pdf


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Klinická studie s Dioxychlorem prokazující účinek na EBV

Příspěvek od Palo »

Ella píše:...Dioxychloru (NaClO2)... ...a intravenózně...
Nějak mi to nesedí... ...ale nečetl jsem to...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Ella
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: pon 04 kvě 2009 13:21

Re: Klinická studie s Dioxychlorem prokazující účinek na EBV

Příspěvek od Ella »

Tak čti... když ti to nesedí...


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Klinická studie s Dioxychlorem prokazující účinek na EBV

Příspěvek od Palo »

No jednak je to v angličtině, druhak dioxychlor (chlordioxid) není NaClO2, třeťak PDF je nazván dioxychlor a čtvrťak intravenózně chlordioxid není možné dávat intravenózně (pokud to nemá rovnou zabít - je to plyn) :)
No asi pochopím i bez čtení tohoto PDF co chce básník říct, nemluvě o tom, že EBV je i můj problém a brzy požádám doktora o test krve na EBV. Výsledek samozřejmě dám vědět...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: re. SAILA

Příspěvek od Palo »

Anonymous píše:...budu-li mít kamaráda chemika, tak ten určitě bude mít třeba spolužáka, který to sežene zdarma.
Hahaha :lol:
To jsem taky zkoušel. Tudy cesta opravdu nevede. Chemici to mají čertovsky drahý nemluvě o tom, že je to klasifikováno jako jed. Takže pokud to nemají pro sebe, tak jim půjde o pěkně velkej kejhák. Ověř si to kde chceš. Hledej, ptej se, zjistíš...

75 Kč za litr je pro Tebe moc? A co takhle antibiotikum na jednu nemoc třeba za tři stovky? Chloritan na celej život a na VŠECHNO Tě vyjde - plácnu - když moc tak na dvě stovky. Zdá se Ti to moc? No víš... ...říká se - zdraví je to nejdůležitější... ...asi už to neni pravda...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Ella
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: pon 04 kvě 2009 13:21

Re: Klinická studie s Dioxychlorem prokazující účinek na EBV

Příspěvek od Ella »

... na základě zmíněné klinicky provedené studie existuje analogicky možnost, že MMS by mohlo fungovat na EBV rovněž.

Epstein-Barré virus je také jen virus. Není sebemenší důvod, proč by právě ten měl být vůči MMS odolný. Problematické jsou, kvůli jejich "stealth" schopnostem, jen spirochety.

Pro zajímavost: velmi malé množství NaClO2 se používá v roztocích pro nitrožilní aplikace už více než 30 let. Používané množství ovšem nemá žádný terapeutický účinek, má sloužit pouze desinfekci samotného roztoku.

Jak píše Humble, který nitrožilní podávání vyzkoušel sám na sobě, v Africe se dnes nitrožilním podáváním aktivovaného NaClO2 úspěšně léčí AIDS u pacientů, které bezmocní lékaři po dlouhém týrání v nemocnici poslali domů umřít...


------------------------------------------------------------
:oops: velice se omlouvám autorce původního textu, myslel jsem, že cituji, a přitom jsem upravoval její vlastní příspěvek! ... nějak stárnu...

Tak ještě jednou krátce pro Pala: Dioxychlor je komerční název produktu. Složení by mělo být následující: "INGREDIENTS: EACH FLUID OUNCE CONTAINS: 2% NaCl, with combined oxygen, in a base of distilled water Natrum Muritate." Chemická rovnice, kdy z NaClO2 vzniká chlordioxid (chlorine dioxid) viz zmíněný odkaz výše.


Návštěvník

Re: Klinická studie s Dioxychlorem prokazující účinek na EBV

Příspěvek od Návštěvník »


Tak ještě jednou krátce pro Pala: Dioxychlor je komerční název produktu. Složení by mělo být následující: "INGREDIENTS: EACH FLUID OUNCE CONTAINS: 2% NaCl, with combined oxygen, in a base of distilled water Natrum Muritate." Chemická rovnice, kdy z NaClO2 vzniká chlordioxid (chlorine dioxid) viz zmíněný odkaz výše.
Dioxychlor je homeopatikum. Uveď ještě ředění (C nebo D).
P.


Ella
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: pon 04 kvě 2009 13:21

Re: Klinická studie s Dioxychlorem prokazující účinek na EBV

Příspěvek od Ella »

Celý název na lahvičce je Dioxychlor DC3 (v homeopatii se bohužel nevyznám..). Údajně je ale momentálně nedostupný a na trhu byl nahrazen nějakým Bio-Chlor-Doxem.


Modest
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: úte 19 kvě 2009 20:02
Dal: 1 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Klinická studie s Dioxychlorem prokazující účinek na EBV

Příspěvek od Modest »

Já bych chápal Dioxychlor jako 2,5 % roztok NaClO2 s homeopatickými minerály - tedy "stabilizovaný kyslík". o kterém píše Jim Humble ve své knize.
Pro zajímavost si přečtěte vyjádření propagátora Dioxychloru a kritika MMS
http://newsgroups.derkeiler.com/pdf/Arc ... g00151.pdf


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Klinická studie s Dioxychlorem prokazující účinek na EBV

Příspěvek od Palo »

Ella píše:...kdy z NaClO2 vzniká chlordioxid (chlorine dioxid)...
Tak to už je lepší. Přečti si, co jsi napsala v příspěvku, na který jsem reagoval - "Dioxychlor (NaClO2)" - kdybys napsala "Dioxychlor (z NaClO2)", pak bych ani nemuk...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“