Vojna proti MMS

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
bajzo
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 15 kvě 2013 6:14

Re: Vojna proti MMS

Příspěvek od bajzo »

lenže toto je taka vec že ju nemôže zastaviť ani korupcia ani birokracia proste nič pretože rakovinu a podobné choroby má dosť ľudí a ak sa o tom dozvedia tak sa to rozbehne ako reťazová reakcia


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Vojna proti MMS

Příspěvek od poota »

Ano, ale musí si to zařídit sami ti lidé!
Doktor, pokud nechce přijít o "licenci", musí používat jenom schválené léky a postupy.
Schvaluje to farma-gang a ten nikdy neschválí něco, na čem nemůže vydělávat. Naopak proti tomu rozpoutá mohutnou kampaň, jak je to nebezpečné a kolik seriózních vědců a výzkumných ústavů před použitím důrazně varuje.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Marek 111
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: stř 20 úno 2013 14:48
Dal: 3 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Vojna proti MMS

Příspěvek od Marek 111 »

Ahoj všichni.

Tak jsem sem po delší době nakouknul a nedá mi to abych nenapsal další poznatky s doktory a MMS a CDS. Snad se blíská na lepší časy a MMS bude čím dál tím víc v povědomí lékařů a snad se jednou stane že mi nějaký doktor tajně předá pod stolem kartičku s nápisem (studuj mms a to ti myslím pomůže). Pokaždé když jsem někde zmínil MMS nebo CDS, doktoři jakoby ohluchli a oněmněli. Včera jsem byl u zubaře kde mi vytrhl dva zuby moudrosti. (doufám že to na mojí inteligenci nebude mím zasadní vliv :D ) ale k věci. Potom co mi zašili hubu, jsem dostával školení o desinfekci dutiny a jak se mám chovat aby se mi do ran nedostala nějaká dobrota. Jen tak mimo řeč jsem doktoru řekl že nic takového u mě opravdu nehrozí, že rozmíchám CDS a bude po problému. K mému údivu doktor řekl, "jasný to zničí opravdu vše" pak jako mávnutím kouzelného proutku na toto téma ohluchnul jako ostatní. Každopádně pro mě je je frajer i za jednu větu. Zatím jedinej kterej mě poslouchal a přemýšlel o tom co mu říkám. Takže asi tak. Jdu ledovat a skuhrat jako správnej chlap. Mějte se hezky. Marek


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: Vojna proti MMS

Příspěvek od xdraho »

Mám stejně zvláštní pocit jako vy. Ať jsem promluvil o MMS u lékařů pro lidi nebo u zvěrolékařů, tak se nikdo z nich nezeptal "a co to je", ale všichni najednou ohluchli. Prostě to, co jsem říkal, jaksi "neslyšeli". Takže mám takový pocit, že věděli o co se jedná, jen se o tom prostě nechtěli nebo snad nemohli bavit.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Vojna proti MMS

Příspěvek od Slavek Krepelka »

xdraho píše: ... Takže mám takový pocit, že věděli o co se jedná, ..
A taky to, že pokud by se to chyťilo, jako že se to chytilo, tak že si svá léta náročných studií s celým tím svým monopolem na léčení a na chytrost, kterého jsou členové a ze kterého tyjou, můžou ne dát za rámeček, ale nacpat do :ptrain: Pro ně je to jednak životní zklamání a jednak životní hrozba. No co se zbytečným felčarem, že jo? A co on s tím? :laugh: Svlékni autoritu do naha a v tu ránu jsou iluze v kouři. :smoke:

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
andrea.hviscova
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: sob 23 bře 2013 8:48
Dal: 7 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Vojna proti MMS

Příspěvek od andrea.hviscova »

Zdravím, v pondělí v pořadu Rub a Líc na téma alternativní léčba zaznělo z úst nějaké novinářky: v poslední době se rozšířilo mms ale je to v podstatě něco jako Savo, tedy lidé pijí Savo. Nic víc nic míň. No a co ne nestalo, hned mi to pouštěla mamka se slovy, že mms už nechce vidět, že to pít nebude, že jí po tom bylo blbě a finito. Za necelé 3 týdny se dostala na 2 kapky, při kterých jí bylo blbě, klasika průjem, příznaky chřipky. Takže za tak krátkou dobu nelze pozorovat nějaké účinky. Znaménka jí po koupeli neodpadla žádná, takže to vzdala. Celkem brzo, což mě pěkně naštvala. Pouštěla jsem jí několik videí o mms, vysvětlila jí vše, co jsem se dočetla v obou Humbleho knihách a tady všude na foru ale stačí jedna blá věta z úst nějaké pipiny a je to všechno v háji. Já jsem se dostala na 2, 5 kapky za necelé 3 týdny s přestávkami, zkusím 3 kapky do konce týdne. (beru jako očistnou kůru, + koupele na očištění pokožky celého těla)


Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Re: Vojna proti MMS

Příspěvek od Bardioc »

Tak Červený kříž už s Ugandou cuknul, dalo se to čekat! Link zde


Žádná budoucnost nenapraví, co zmeškáš v přítomnosti. A. Schweitzer.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vojna proti MMS

Příspěvek od Palo »

andrea.hviscova píše:...lidé pijí Savo. Nic víc nic míň. No a co ne nestalo, hned mi to pouštěla mamka se slovy, že mms už nechce vidět, že to pít nebude, že jí po tom bylo blbě a finito...
Lidé trpí jednou nemocí, a to je hloupost... Jak se babrám těmahle případama, tak už to přestávám řešit, s tvrzením "Oni brzo umřou a bude klid."
Její vrchnost, jak důmyslně snižuje populaci, samozřejmě tleská a libuje si, jak se jí daří. Enemže zbyde jen hrstka lidí, co chápou, jak funguje svět a nechaj její vrchnost vyhladovět. Takže její vrchnost se zbavuje svých nejlepších otroků... Ale to jsem odbočil, pardon...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“