CDS - klinické skúsenosti

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od jvj56 »

xdraho píše:Momentálně mi CDS velmi pomohlo při boji s chřipkou, která se teď všude šíří. Zatímco kolem známí končí na antibiotikách, já s manželkou jsme si vystačili s CDS.
Průběh nemoci byl u mne následující:
Minulý čtvrtek a pátek jsem byl nucen cestovat v jednom autě s osobou, která již byla dva týdny na antibiotikách se chřipkou.
Používat antibiotika na chřipku je největší nesmysl, a to museli předepsat doktoři :shock:
Chřipka je virové onemocnění.


hmmh
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: pát 01 kvě 2015 4:49
Dostal: 2 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od hmmh »

Objavil som tento produkt:
http://www.vyliecsa.sk/home/168-aqua-cd ... 92009.html
Je v poriadku?
Nerozumiem koncentrácii: "0,3% rostok Oxid chloričitý 500ml".
Podľa http://www.cds2.sk/pouzitie/vnutorne-pouzitie/ to potom treba ako dávkovať?


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od xdraho »

Autoři té stránky http://www.vyliecsa.sk/home/168-aqua-cd ... 92009.html jsou buď blázni nebo vyčůraní zlatokopové.
Ať táhnou do háje.
Zkuste si přečíst raději toto: http://uzivamecds.webnode.cz/
Koukněte třeba i na jejich facebook. Já ho bohužel nemám.
Odkaz, kde lze levně koupit příslušné chemikálie, vám rád pošlu na váš email. Cena té jejich láhve je max. několik korun.


hmmh
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: pát 01 kvě 2015 4:49
Dostal: 2 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od hmmh »

Osobitným látkam a príprave na doma som sa chcel vyhnúť, pretože som to chcel verejnosti odporúčať, ale samozrejme bez komplikovanej výroby. Nie každý je dostatočne zdatný, aby to jednoducho dokázal. Preto zháňam hotový produkt CDS2, ktorý po zakúpení sa dá rovno používať. Je s tým nejaký problém?

A čo znamená dávka napríklad 150 ppm?


sirius01
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 03 lis 2011 0:48
Bydliště: Brno-venkov
Dal: 135 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od sirius01 »

hmmh píše:Osobitným látkam a príprave na doma som sa chcel vyhnúť, pretože som to chcel verejnosti odporúčať, ale samozrejme bez komplikovanej výroby. Nie každý je dostatočne zdatný, aby to jednoducho dokázal. Preto zháňam hotový produkt CDS2, ktorý po zakúpení sa dá rovno používať. Je s tým nejaký problém?

A čo znamená dávka napríklad 150 ppm?
Veřejnosti nic nedoporučuj, to by se Ti nemuselo vyplatit. Napřed si nastuduj použití a vyzkoušej sám. Vše potřebné lze poměrně snadno dohledat. Neočekávej, že Ti tyto základy bude někdo servírovat pod nos na Tvůj dotaz tak, abys to měl bez práce a zvídavého úsilí.


S uctivým pozdravením HonzazMoravy
xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od xdraho »

hmmh píše:Osobitným látkam a príprave na doma som sa chcel vyhnúť, pretože som to chcel verejnosti odporúčať, ale samozrejme bez komplikovanej výroby. Nie každý je dostatočne zdatný, aby to jednoducho dokázal. Preto zháňam hotový produkt CDS2, ktorý po zakúpení sa dá rovno používať. Je s tým nejaký problém?
A čo znamená dávka napríklad 150 ppm?
Koukni třeba na to, jak to dělám já: http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=125085#p125085
Akorát od té doby, co jsem to psal, to už nevyrábím v plastu, ale ve skle. Vezmu 0,5l sklenici od zavazřeniny nebo okurek a plechové víčko uprostřed propíchnu hřebíčkem. Pak už jedu stejně, jak je popsáno.
Z toho plastu se asi opravdu něco vylouží. Je to poznat na chuti výsledného CDS. CDS vyrobené ve skle je chuťově výrazně přijatelnější.
Opravdu to není vůbec žádná věda.

Co se týká udávání koncentrace, tak ta koncentrace 0,3% by měla být 3000ppm.
Obdobně jako je procento (jedna setina) či promile (jedna tisícina) celku, je ppm jedna miliontina celku.
Tedy 3000ppm jsou 3000 miliontin= 3000/1000000, tedy po vykrácení tisíci 3 tisíciny=3/1000 nebo po dalším vykrácení deseti 0,3 setiny=0,3/100.
Nebo opačně: 0,3%=0,3/100, rozšíříme 10 a dostaneme 3/1000, tedy 3 promile a po další rozšíření 1000 dostaneme 3000/1000000, tedy 3000ppm.


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od MIRKO »

Já to dělám takto.Koupím zavináče,nebo lahůdkové řezy Varmuža ve skle se šroubovacím víčkem.Sklo a víčko samozřejmě pečlivě umyju.
Do sklínky pak naliju vodu cca 2cm pod okraj.Mám připravenu štamprli, která je menší cca o 3mm než sklínka.Do té dám nejdříve cca 5ml
HCl 3,5%.Do druhé štamprle dám cca 5ml chloritanu sodného 25%.Ten přeliju do štamprle ve sklínce k HCl a rychle celou sklínku uzavřu víčkem a dám na dva dny do lednice.Je potřeba opatrnost, at se voda ve sklínce nesmísí s roztokem ve štamprli.Po dvou dnech vznikne
cca 300ml CDS přibližně 2000 p.p.m.Poté štamprli opatrně vyndám a vyliju, hotové CDS přeliju do předpřipravené sklenice-lékovky se šroubovacím víčkem.Nic přesně neodměřuju, stejně CDS beru pocitově...pouze občas přeměřím množství p.p.m. nebo pH zda jsem se někde neseknul.Ještě se mi to nestalo...vždy p.p.m. okolo 2000, a pH okolo 5,5.Je dobré měnit průběžně víčka...po čase korodují.Na tento způsob výroby CDS mě přivedl původní nápad Xdraho.Díky :good: . :bye:
Naposledy upravil(a) MIRKO dne pon 15 úno 2016 16:10, celkem upraveno 1 x.


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od xdraho »

Děláme to prakticky stejně, akorát já preferuji hydrogensíran. Mám odzkoušené, že s hydrogensíranem se opravdu spotřebuje naprosto všechno. Reakce probíhá i při velmi malých koncentracích.
To vstřiknutí roztoku hydrogensíranu až po zavření sklenice dělám jen kvůli tomu, aby opravdu nic neuteklo. Já už jsem u některých věcí takový puntičkář :-))
Je to ale asi opravdu víceméně zbytečné. Ten plyn se nevyvíjí zase tak rychle, je těžší než vzduch a nemá proto takovou tendenci unikat. Na druhé straně jeho větší nadýchání není zrovna příjemné.
To mi ale nebrání v tom, že když cítím, že na mne "něco leze", tak si dám štamprli ředěného CDS a ještě si k tomu k láhvi dlouze, ale opatrně čuchnu oběma nosníma dírkama. Manželka si pouze "čuchá" :-)))

Při té příležitosti bych chtěl upozornit na jednu mou zvláštní zkušenost s CDS. Štamprle, ve které nechám reagovat sloučeniny, měla původně na vnějším povrchu, tedy na tom, který se dostává do kontaktu s vyráběným CDS, široký zlatý pruh. Po jediném použití se pruh ve vyráběném cds rozpustil! CDS s vyšší koncentrací (kolem 1500 a více) asi není tak zcela neškodná sloučenina a je třeba jí určitě ředit. Když jsem polykal CDS s koncentrací cca 300ppm, měl jsem v žaludku takový divný pocit. Proto pro pití je třeba určitě více ředit a abych dosáhl potřebné množství, tak toho naředěného vypít patřičně více. Měl jsem strach z nějakých žaludečních vředů nebo něčeho podobného.
Dnes to tedy dělám tak, že před použitím CDS se napiji několika dcl vody, pak si do úst dám CDS s koncentrací cca 300 ppm, vypláchnu ústa proti parodontóze a pak to spolknu. V žaludku se CDS díky předem vypité vodě naředí a divné pocity jsou pryč. Na dásně a zuby bych CDS zase raději nechal trochu koncentrovanější. Kdy už je vyplachování úst dost, poznáme podle svědivého pocitu na jazyku.


mortarmalik
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 23 bře 2022 15:27

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od mortarmalik »

Dobrý deň. Môžem sa spýtať, či má niekto skúsenosti s CDS pri bolestiach kĺbov? Niekde som čítal, že má mať účinky práve na kĺby, artritídu a podobné ochorenia. Podľa toho, čo sa píše na internete, by to malo mať veľa spoločného s MSM, ktorý je veľmi dobrý pre kĺby.


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od cimirek »

mortarmalik píše: stř 23 bře 2022 15:30 Dobrý deň. Môžem sa spýtať, či má niekto skúsenosti s CDS pri bolestiach kĺbov? Niekde som čítal, že má mať účinky práve na kĺby, artritídu a podobné ochorenia. Podľa toho, čo sa píše na internete, by to malo mať veľa spoločného s MSM, ktorý je veľmi dobrý pre kĺby.
Podívej se na www.zlutavoda.cz
a na příručku
https://zlutavoda.cz/wp-content/uploads ... ka-4.0.pdf


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“