CDS - klinické skúsenosti

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
constantin00
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: sob 23 říj 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od constantin00 »

vlákno čisté - poo.

Podeľme sa so skúsenosťami ohľadne CDS - užívanie, príprava, využitie a iné potrebné rady

Vlákno jsem rozdělil anžto už se v tom nedalo vyznat. Bude sloužit pouze výměně klinických zkušeností, případně rad atd. Technické záležitosti výroby a měření dostaly své vlastní vlákno CDS - Výroba a Testování. SDK


constantin00
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: sob 23 říj 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS - SKÚSENOSTI

Příspěvek od constantin00 »

MOJA SKÚSENOSŤ S CDS v KÚPELI

pripravoval som si ho podľa tohto postupu -

keďže doteraz nikde nebol zverejnený postup, že ako dávkovať CDS do kúpeľa, tak som sa odhodlal na skúšku..

do napustenej vane som pridal približne 4 dl CDS..

po naliatí CDS do vane som v priebehu niekoľkých sekúnd badal očividnú zmenu..typická krikľavo-žltá farba CDS sa rozplynula a zrazu celá voda vo vani začala naberať nádych oranžovo hnedej..

s čím príde do kontaktu naša voda zo studne, tak na tom sa veľmi rýchle usadí aj vodný kameň..je možné, že je v nej aj veľa železa..

otázka teda je, že prečo sa farba vody zmenila, keď sa mi to pred tým s MMS nikdy nestalo???

ďakujem za prípadné názory


Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Re: CDS - SKÚSENOSTI

Příspěvek od Bardioc »

Ahoj, 4 dl, to je nářez. Té reakci vody ve vaně se snad ani nedivím. Někde tady se mihla informace, že 1 ml CDS o koncentraci 500 ppm se údajně rovná tříkapkovému MMS1. 4 dl se rovnají 400 mililitrům. Podle té informace jsi do vany nalil ekvivalent 1200 kapek MMS1! To se asi lekla i ta vana.

PS - koukám, že Batles už experimentoval a dospěl k jiným výsledkům. Díky za ně!


Žádná budoucnost nenapraví, co zmeškáš v přítomnosti. A. Schweitzer.
constantin00
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: sob 23 říj 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS - SKÚSENOSTI

Příspěvek od constantin00 »

Bardioc..ďakujem za vysvetlenie


constantin00
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: sob 23 říj 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS - SKÚSENOSTI

Příspěvek od constantin00 »

Andreas Kalcker uvádza, že 1ccm CDS odpovedá asi 3 kvapkám MMS. Predpokladá sa, že sa ide o koncentráciu CDS cca 500ppm, ktoré ide uvedeným spôsobom výroby dosiahnuť, tak ako to pripravil a zmeral na svojom videu Pavel Eiselt. Na doporučenom dávkovaní "sa pracuje", doporučená koncentrácia by mohla byť údajne niekde medzi 150 až 400 ppm roztoku CDS.


constantin00
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: sob 23 říj 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS - SKÚSENOSTI

Příspěvek od constantin00 »

pred štyrmi dňami ma začalo bolieť hrdlo..bez kašľa a teploty..len bolesť kĺbov a malátnosť..

počas prvého a druhého dňa som začal počas dňa kloktať s CDS približne 4-6 x počas dňa..pred tým som vypil bežne pred spaním nejaký glg či dva kvôli prevencii, ale aj tak ma navštívila tá bolesť hrdla-tak teraz ju musím vyriešiť..

na tretí deň bolesť v hrdle zosilnela a rozhodol som sa prvý krát v živote vyskúšať kloktať s "troj percentným peroxidom vodíka" - keďže som nedávno potreboval v domácnosti peroxid, tak som ho mal doma na polici..riedil som ho 1:1..troška vody a troška peroxidu..počas dňa som kloktal a vyplachoval ústa 3-4 krát pol hodinu pred jedlom a veľmi trochu som aj prehltol ( len tak mimochodom-na zuby mal ten peroxid vodíka perfektný účinok-ostali dokonale hladké a aj ďasno, ktoré mi niekoľko týždňov krvácalo pri umývaní zubov prestalo krvácať po druhom použití-už viem čo budem rodine odporúčať ako ústnu vodu )..
večer som si napustil horúcu vodu do vane a nalial CDS-30 minútový kúpeľ padol veľmi dobre..tesne pred spánkom som si dal ešte C-čko (získané z tropickej čerešne aceroly a čiernych ríbezlí)

Na štvrtý deň bolesť hrdla a predpokladám, že aj zapálených mandlí znova zosilnela a tak som pokračoval v kloktaní s CDS..za každým kloktaním som prehltol malý glg-a to približne hodinu pred a po jedle..spravil som si aj dávku klasického MMS-(3kvapky chloritan sodný a 15kvapiek kyseliny citrónovej) a zalial som približne deci vodou-tým počas dňa kloktám na striedačku s CDS..

teraz čakám na ďalší vývoj situácie, lebo ledva prehltávam od bolesti..

PRÍPADNE OCENÍM NEJAKÉ RADY, že čo z toho všetkého vysadiť a čo nasadiť vo väčšom množstve.

Ďakujem


lena

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od lena »

zrovna jsem cetla na strankach od J.Humble,

http://www.jim-humble-mms.de/cds/

ze 1 kapka MMS dava 4 kapky CDS, coz je velmi dobre
alespon zvladnu preci jenom vysoke davky a pritom me to vubec neni protivne.

Uz jsem na 63 kapkach par dnu a mozna to jeste trochu zvysim.

vyborne, konecne to zvladnu :D :jump:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Svatá Anežko!! :shock: :shock: Měl jsem dojem, že tu někdo tvrdil, že jedna kapka MMS je ekvivalentní třem mililitrům CDS. Já toho do sebe láduju až 6 mililitrů na sklenici vody. :ethink:
No toto :evil:

Doplněno
https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 348#p94348
Tvrdí Andreas Kalcker, že 1ccm CDS odpovídá asi 3 kvapkám MMS.
Kapka je 1/20 ccm, takže jsem poučen. To se dá přepočítat na 1 kapka MMS = 7 kapek CDS
Potom 6ml se dá přepočítat na 120 kapek : 7 = 17 kapek MMS, ale bez citrátu sodného. To je OK.
Dík a ahoj, Slávek.




Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
jberanek.j
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: pát 09 bře 2012 20:03
Dal: 1 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od jberanek.j »

Jsem tady nový a tak sbírám zkušenosti. MMS beru 10 dní, z toho 5 dní MMS1, kdy při zvýšení na 2 kapky co hodinu průjem jako hrom,teď 5 dní na CDS bez jakýchkoliv komplikací,kdy naopak se cítím lépe,mám větší chuť k jídlu a to ktomu beru i MMS2 a to zatím ¨1/2 tobolky. Bohužel jsem se dočetl na jiném foru,že CDS neúčinkuje na všechno jako MMS1. Jelikož léčím rakovinu tlustého střeva s meta do jater a je to teď moje jediná léčba(32x chemo nepomohlo), je to pro mně zásadní informace,jestli se vrátit k tomu MMS1 a zas začít od 1 kapky. Pokud někdo o tom víte více,uvítal bych jakoukoliv informaci. Také bych přivítal radu co brát k této léčbě aby se podpořila účinnost. Děkuji za případnou odpověď. Jirka.


qad
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: stř 12 lis 2008 10:47
Bydliště: Praha / Bechyně
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od qad »

Mohl byste pro začátek ocitovat ten příspěvek na jiném fóru, kde se tvrdí, že CDS a MMS1 fungují jinak? Je to pro mne dosti překvapující informace .... :bye:


jberanek.j
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: pát 09 bře 2012 20:03
Dal: 1 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od jberanek.j »

Mělo by jít o informaci od Humbla, který zkoušel CDS na malárii a bez účinku. Patrně CDS nefunguje v krvi tak jako MMS1, takže se neví na které nemoci bude CDS účinné. To bylo psáno na foru ZDRAVÍ-AZ, ale zatím nikde jinde to nebylo potvrzené.


JasonX
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: pát 06 led 2012 16:07
Dal: 5 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od JasonX »

Zdravím,
V souvislosti s údajnou neprostupností CDS do krve jukněte sem: http://mmsnews.org/all-newsletters/97-t ... -2012.html :shock: - velice zajímavé (jakási omluva Jima Humbla za patrně mylnou informaci o neprostupnosti CDS do krve). Ale opravdu asi došlo k jistému selhání CDS při léčení malárie někde v Africe. Jim Humble to v danou chvíli vnímal jako ostudu....

Dále jsou v článku zajímavé úvahy o dávkování CDS.

Co si o tom myslíte :?:


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Batles »

JasonX píše:Zdravím,
V souvislosti s údajnou neprostupností CDS do krve jukněte sem: http://mmsnews.org/all-newsletters/97-t ... -2012.html :shock: - velice zajímavé (jakási omluva Jima Humbla za patrně mylnou informaci o neprostupnosti CDS do krve). Ale opravdu asi došlo k jistému selhání CDS při léčení malárie někde v Africe. Jim Humble to v danou chvíli vnímal jako ostudu....

Dále jsou v článku zajímavé úvahy o dávkování CDS.

Co si o tom myslíte :?:
Díky moc za odkaz. Velmi mne to potěšilo a vracím se zpět k CDS :hip:
Batles :D


JasonX
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: pát 06 led 2012 16:07
Dal: 5 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od JasonX »

Mně se to hned nezdálo, 2 vyléčené chřipky a 1 angina. Jak by se během 1 dne takové nemoci zlikvidovaly, kdyby se CDS nedostalo do krve?
:bye:


JasonX
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: pát 06 led 2012 16:07
Dal: 5 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od JasonX »

Tady je ještě podrobné vysvětlení principu a účinnosti MMS1 a MMS2 při léčení rakoviny od Jima Humbla: http://mmsnews.org/all-newsletters/91-w ... -2012.html .
Bohužel je to ale anglicky :? (ale hodně zajímavé) :shock:
:bye:


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“