MMS a různé choroby

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Tom_
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pon 03 úno 2014 12:10

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od Tom_ »

Takže nějaký základ jak dávkovat není? Ono u mě je větší problém s revmatoidní artritidou, než s lupenkou,ale nebudu tvrdit, že kdyby došlo ke zlepšení na obou frontách,tak bych byl jen rád, ale prioritní v tuto chvíli je RA. Antiparazitika? Ono v tom množství příspěvků, které jsou obsaženy v topicu se leckdy nedá vyznat a vzít si z toho to potřebné je pro mě , jako laika velmi obtížné. Tudíž bych nějaké základní rady uvítal. Nejsem nikterak zběhlý v medicíně, ať už klasické nebo alternativní a nerad bych dělal/používal něco co mi může stav zhoršit nebo nějak ublížit...

Děkuji


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od MIRKO »

Žádný základ není...každý reaguje jinak...proto jsem psal, že by bylo ideální navštívit nějakého dobrého detox. poradce.Pokud chceš zaručené rady, tak navštiv mudra, ale ten ti s tímto rozhodně nepomůže, chce to vzít iniciativu do svých rukou a studovat,studovat a studovat... alternativu a zkoušet, zkoušet a zkoušet /s rozumem/ a hlavně pozorovat své tělo.Zde se sdílejí pouze své zkušenosti a dá se předejít mnohým pochybením, ale nikdo za tvé zdraví žádnou odpovědnost nemá a ani jsi nevezme. :smoke:


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
mahatma

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od mahatma »

za základ považujem detoxikáciu a antiparazitárnu kúru, tu je príklad odskúšanej a účinnej univerzálnej antiparazitárnrj kúry : https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 55#p125755
Naposledy upravil(a) mahatma dne pon 03 úno 2014 20:13, celkem upraveno 1 x.


Tom_
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pon 03 úno 2014 12:10

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od Tom_ »

Já mám za to... jestli bude dostačující brát MMS 3x denně, a startovací dávka 2kapka chlornanu + 2 kapky kys.citronove + zalití vodou z kohoutku (cca 100ml/plná klasická sklenice) . K mudrům chodím pravidelně a výsledky žádné, tudíž mě jejich NEvýsledky, nastartovaly v tom, abych se pokusil o jiné "léčení", které by mi mohlo pomoct... Co se týče těch detox poradců, je tady nějaký kvalitní z okolí Karvinska/Třinecka?


Tom_
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pon 03 úno 2014 12:10

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od Tom_ »

Nikdo ?


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od Hela »

Mirko ti už v podstatě odpověděl. Artritida a lupenka - to vypadá s největší pravděpodobností na vlasovce (i když to může být i něco jiného). MMS na začátek detoxikace doporučuje i Hana Bláhová (doporučuje 14 dní a pak začít s antiparazitiky). 2-3 dávky denně by měly stačit. Hlavně začni pomalu, nejraději s 1 kapkou, abys věděl, jak to snášíš, a postupně navyšuj (při 2-3 dávkách můžeš až na 4-5 kapek). Není kam spěchat. Já sice používám na aktivaci HCl, ale na zalití mi stačí polovina sklenice vody. Seznam detoxikačních poradců je někde na vlákně Paraziti, někde kolem strany 212. Použij Hledání.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od Batles »

Tom_ píše:Nikdo ?
Nazdar Tome,
váš problém nespočívá v parazitech. To je už jen důsledek.
V případě lupénky a artritidy jde o nedostatečnou práci " výrobního průmyslu a Opravárenského průmyslu". Při lupénce a artritidě není moudré brát ani antihelmintika :!:
Pokud chcete poradit a s největší pravděpodobností být okolo třech měsíců zase zdravotně v normě, můžete mi zavolat nejlépe mezi 18-20h.
Řeknu vám čím a jak začít :D
Telefon mám v profilu.
Batles.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od poota »

Tom_ píše:Nikdo ?
Dobře, vykoledoval sis ;)
Postupuješ podle schématu "mám artritidu a lupénku - jak a čím se tyto nemoci léčí?". Tedy přesně tak, jak postupují doktoři, jenom místo jejich léků chceš použít léčiva alternativní v důvěře, že jsou v něčem "lepší". Možná že jsou, ale ten postup je už v základu špatný.
Pokud chceš opravdu a natrvalo uspět, tak musíš volit nejen alternativní léky, ale i alternativní přístup - to znamená především si uvědomit, že těmi konkrétními nemocemi Ti Tvoje tělo demonstruje, že v Tvém životě je něco "špatně" a to natolik, že už to nedokáže samo nějak úspěšně "vybalancovat". Je možné, že některé léky mu v tom "vybalancovávání" mohou docela pomoct, ale i tak dál zůstávají příčiny té původní nerovnováhy. Daleko spolehlivější metodou by bylo odstranění těch příčin, ovšem najít je "běžnými způsoby" bude zřejmě velice obtížné.
Mezi ty neběžné způsoby patří třeba komunikace s tzv. podvědomím, které ty příčiny "zná". Ovšem to znamená ponořit se do takových vláken jako je Etikoterapie, Mentální léčení atp.
Další cestou by mohla být třeba Urinoterapie nebo Autopatie.
A ještě další cestou by mohlo být počtení ve vláknech, které se zabývají čištěním organizmu, tedy třeba hladovkami, detoxikací a zbavováním se parazitů a také ve vláknech, které pojednávají o tom, co nám běžně ve stravě schází a nebo naopak přebývá.
Ono to není jenom se zeptat a podle odpovědi něco udělat.
Je mi jasné, že jsem Tě nijak nepotěšil a to to ještě na závěr dorazím :lol:
Až si tohle všechno, co jsem Ti k přečtení navrhnul, přečteš - tak dojdeš chca nechca k tomu, že Ti nezbyde nic jiného, než změnit svůj život. Přestat dělat, myslet a jíst totéž co dosud, ale dělat, myslet a jíst něco úplně jiného.
A taky si budeš muset zcela upřímně odpovědět na otázku "Co všechno jsem ochoten a schopen pro svoje zdraví udělat?"
Cesty a metody jsou různé a jako dva krásné "nízkonákladové" protiklady bych Ti uvedl Autopatii a Norbekova.
Nevím, jakou cestu ke svému zdraví si vybereš, ale vím, že bude určitě velice dlouhá a možná i dost klikatá, ale určitě se na ní o sobě dozvíš mnoho zajímavého.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od Hela »

Batles píše: váš problém nespočívá v parazitech. To je už jen důsledek.
V případě lupénky a artritidy jde o nedostatečnou práci " výrobního průmyslu a Opravárenského průmyslu". Při lupénce a artritidě není moudré brát ani antihelmintika
To by zajímalo i mě. Lupenku sice nemám, ale zato problémy s kýčelním kloubem ano. Po Ivermectinu a Hetrazanu se to sice zlepší, ale za pár měsíců je to znovu. Proč není moudré brát antihelmintika?


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od Batles »

Hela píše:Proč není moudré brát antihelmintika?
Protože maximálně zatěžují "výrobní průmysl" a neřeší opravárenský :D
Proto zde mám lidi, kteří jsou i celí oteklí po užívání antihelmintik. Pokud játra mají zachovanou detoxikační schopnost, antihelmintika se snesou.
Pokud se nedá do chodu opravna (imunita), tak se vše dříve nebo později vrátí do starých kolejí.
V krátkosti řečeno,
Batles


mahatma

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od mahatma »

presne ako píše Batles - imunita je alfa a omega...
ak funguje imunita, tak si poradí so všetkým - baktériami, parazitmi, zápalmi, rakovinovými bunkami, aj s toxickou záťažou. veď to je jej práca, na to ju máme. za najdôležitejšie považujem odhaliť príčinu - čo imunitu blokuje v jej činnosti, alebo čo telu chýba aby mohla imunita naplno fungovať. už roky sa snažím ľuďom vysvetliť, že neliečim chorobu, ale snažím sa "opraviť "a podporiť imunitu a choroba potom nemá šancu sa prejaviť


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od jarda ovčák »

Ano, příčinu rozlišit od důsledků není však až tak jednoduché....
Jsme jen křehké nádoby a tak neradi nesem vlastní kůži na trh.....


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od poota »

jarda ovčák píše:.. neradi nesem vlastní kůži na trh.....
Mluvíš o naší lenosti a neochotě převzít zodpovědnost za svoje zdraví?

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od jarda ovčák »

úplně přesně... ale hlavně jsme ochotní řešit důsledky do konce svých dní, raději umřeme, než bychom si sáhli na pravou příčinu a změnili se.
Jak říká můj velký guru, bez usmíření není uzdravení, ale to už jsme v jiným chlévku.
Sám dobře vím, jak jednodušší je polknout tabletku, nasypat si do huby přášek z mletých tykadel mimozemštanů, nebo do žil odvar ze zlata, než si hrábnout do vlastních gatí a šáhnout si na ego.... raději zemřem, to je blbá pravda.


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
Rosta
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: sob 31 črc 2010 11:03
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od Rosta »

Ahoj...je tady někdo kdo by mi prodal MMS nebo co je lepší na paradentozu? Dásně mi nekrvácí vubec ale spodní zuby stoličky mám obnažené na kořen...Pokud mužete tak mne kontaktujte na meil zelena.zahrada@seznam.cz


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“