Handrkování o MMS

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: Handrkování o MMS

Příspěvek od jardax »

Poota - dokonale si popsal situaci - "Zrovna tohle klasicky "české" ani moc není. Je to ve světě zaběhnutý systém - zajistit si nějak výsadní postavení a díky němu i větší zisk a pro veřejnost se prezentovat jako lidumil a nebo mecenáš".
Siso - je tady úplne jednoduchá situace, kterou není potřeba komplikovat.
Jen k mému postoji - Jim přišel na skvělou věc a idea byla opravdu fenomenální. Osvěta, kterou dělá Andreas a Pavel je taky supr - jen tak dál, neupírám nikomu zásluhy a za tyto počiny si jich vážím - klobouk dolů.

Co se mi nelíbý je komerce okolo MMS/CDS. Bejt to ve stylu "MMS každému", ok. Obchodník si přihodí 30% a tradááá. Ale když si obchodník přihodí 15-20.000%..... tak je to zlodějna
Píšeš "a místo toho bude špinit toho, kdo má cenu vyšší" to je právě naopak, na http://www.czmms.info/ jde o špinění eshopů, které mají cenu nižší!
Tohle vnímám jako hnus!


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Handrkování o MMS

Příspěvek od poota »

jardax píše:Obchodník si přihodí 30% a tradááá. Ale když si obchodník přihodí 15-20.000%..... tak je to zlodějna
Píšeš "a místo toho bude špinit toho, kdo má cenu vyšší" to je právě naopak, na http://www.czmms.info/ jde o špinění eshopů, které mají cenu nižší!
Tohle vnímám jako hnus!
Každý obchodník má svůj prodejní model a svoji politiku.
Jak Ti to připadá je Tvoje věc - když ses s tím holt nedokázal vypořádat sám a musel to tu ventilovat, tak dobře, přečetli jsme si to a už bys s tím snad mohl dát pokoj, ne?

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Handrkování o MMS

Příspěvek od sisa »

Jardo, vnímání hnusu máme rozdílné.
Marně se ti snažím vysvětlit, že hnus by to byl ,kdyby ti lidi neměli jinou možnost. Ale já fakt neznám nikoho, kdo to kupuje na ofic. stránkách. Proboha, vždyť lidé jsou svéprávní. Nebo ti nekdo drží pistoli u hlavy a nutí tě kupovat u czchem? To je směšné.
Já když si budu chtít koupit třeba parfém, určitě nepůjdu do kamenné parfumerie, protože tam je cena o 50 a více procent větší. Koupím to na netu. Ale proto nezačnu šílet, že kamenky jsou zloději, protože prodávají draho. To je postavené na hlavu. Zanadávat si mohu, ale proč to takto hrotit?
Nebo budu nenávidět prodejce Ferrari, protože mám jenom na Mercedes. Vždyť je to to samé.
A ohledně komerce. Ty žiješ někde jinde než já? Ve vakuu? Že jsi se vzbudil až u MMS.
Ta cena mi nijako nevadí, za výtěžek z prodeje se financuje jiná bohulibá činnost v jiných částech světa. Když sleduji aktivity a informace kolem MMS, nemám důvod tomu nevěřit. MMS nemá jediného sponzora z bohatých lidí. Má to financovat J. Humble ze svého důchodu? Několikrát se už musel stěhovat ze státu do státu, protože ho FDA pronásleduje, všechno stojí peníze.
Ve svých knížkách se to snaží vysvětlit, ale tys ani jednu nečetl, viď?
Připadám si jako kolovrátek.
Naposledy upravil(a) sisa dne úte 04 čer 2013 17:57, celkem upraveno 1 x.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Handrkování o MMS

Příspěvek od sisa »

Jestli se nikdo nepřidá, já jsem se už dohandrkovala :mrgreen: .


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: Handrkování o MMS

Příspěvek od jardax »

Já si nechám lhůtu na rozmyšlenou :D


*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Handrkování o MMS

Příspěvek od *Roman* »

Dovolil bych si vstoupit do tehle "vravy" :)... a priklonit se k Sise, nebot sdilim totez co tu jiz dlouhosahle psala, jen bych ji opakoval.
V lekarne lze taky koupit vit. C 30g za 150Kc a od jinych na internetu za stejnou castku 1/2kg. A to plati pro mnoho dalsich produktu a firem v oboru lekarstvi. Volba je na nas...

S Pavlem jsme se osobne setkali a behem 2h schuzky nam nic ke koupi nevnucoval, trpelive se nam venoval, mj. ukazal posledni jednoduchou pripravu CDS (proc by to delal kdyz by mel chtit aby to lidi kupovali), a naopak na zaver dal par veci zadarmo.
Dojem z nej mame jiny nez Jarda, ale to je na uvazeni kazdeho. Jardo, i tak se nic nemeni na tom, ze Tvych inovatorskych aktivit i trpeliveho vysvetlovani dalsim uzivatelum fora si velice vazim a ocenuji, diky za to.

Kdyz se na to podivam "zhora", vidim Jima, Andrease, Kerri, Pavla, ale i vas aktivni na tomto foru i mimo nej jako takove "misionare", co jsou na stejne "vlne" a spolecne siri uslechtilou vizi, ze svet neni jen v rukou statnich zrizeni, podivnych zakonu, silne lobby farmacie a uzce-uvazujici klasicke mediciny. Ale ze ke zdravi se da pristupovat i jinak, alternativne a lidsteji. Zde bych skoncil :)...

Pekne zdravim,
*Roman*


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Handrkování o MMS

Příspěvek od Merlin »

Ahoj všichni!

Pavel Eiselt mne požádal, abych zde zveřejnil následující text:

Kdyby si tajemný Jardax (požádal jsem ho o mail - nereagoval), přečetl knihu č. 3 o MMS, kde píšu, že jsem sem MMS přivezl, nějaký Jiří Wojnar knihu přeložil a moje firma MMS začala prodávat, tak by věděl, zda "lžu" nebo ne.

Po asi 3 měsících (před čtyřmi-pěti lety - už si nepamatuji přesně) prodávání knih o MMS (mou firmou Z-technology s.r.o.) Jima Humbla a lahviček s chloritanem a etiketou s "MMS" zakročil "stát" prostřednictvím několika státních institucí , což vyústilo v dost velké pokuty právě pro mou firmu Z-technology s.r.o. kde jsem stále jednatelem.

Ano, prodával jsem MMS a také jsem to v té knize uvedl a každému to říkám. Nemám proč to tajit. Rozšířil jsem o MMS informace v ČR a byl za to po zásluze potrestán naším skvělým státem.
Když jsem zjistil po těch všech inspekcích, jaká je legislativa kolem distribuce chemických látek, co všechno distributor musí mít pro kontroly připravené, jak komplikovaně se stále mění legislativa EU - šel jsem od toho. Eshop a vše kolem toho jsem prodal firmě, ktrou vede člověk s jistou zkušeností jak obchodní, tak s distribucí chemikálií. Vymínil jsem si v kupní smlouvě jednu důležitou věc - podporu Jima Humbla ze strany nového majitele. Oni si také vymínili - že budou mít vždy v prodeji knihy o MMS jako první.

To je celé. Tím má účast na prodeji MMS v ČR skončila. Mám jiné aktivity, které většinou dovolí dotovat mnoho věcí kolem MMS. Pokud si někdo myslí, že se např. kongres o MMS z ledna 2013 v Praze nějak zaplatil ze vstupného, tak je na velkém omylu. Každý, kdo mne kontaktuje a požádá mne o MMS nebo o CDS ho dostane zdarma. Nevím proč mne zde JardaX napadá a stále se snaží něco dokázat. Jardax také "nařknul" Andrease Kalckera z toho, že mu UKRADL prý jeho nápad... To nebudu vůbec komentovat.

V celém tomhle odvětví alternativy - já si ale myslím, že tady o "alternativě" nemůže být řeč - je to přece o něčem jiném - najít a vylepšit současné možnosti aplikací MMS/CDS/CDI a to, pokud vím, nikdo ze zde diskutujících nijak výrazně neposunul.
To udělal Jim Humble a výrazně Andreas Kalcker.

Pavel Eiselt.


Edit: upravil jsem barvu na méně modrou, aby to nevypadalo jako text moderátora - poo.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Handrkování o MMS

Příspěvek od sisa »

Tak a je to vyřešeno. Akorát je mi smutno z toho, že člověk, jako Pavel, který tolik udělal pro nás nemocné, se musí takto obhajovat.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Handrkování o MMS

Příspěvek od LenkaX »

Jooo opět se ukazuje ,že ego a lidská závist dovede udělat své.Člověk, který neustále řeší druhé a ne sebe jen ukazuje ,jak je na tom sám.Platí i nějaký zákon energie .Zatím fungujeme na penězích tak se revanšujeme touto energií.Rovnost by měla být zachována .Informace a MMS = odměna peněžní.Každý má svobodnou vůli si vybrat, za kolik si to koupí a kde. Budme rádi, že se MMS vůbec dá koupit díky obětavým a skromným lidem ,pracujme na sobě a neřešme nesmysly typu obohacování se .Cítím za tím neschopnost a závist. Nechci se do diskuse dál nořit, přečetla jsem si jen pár příspěvků a stačilo.Stačí že jsou problémy s farmacií a molochem kolem .Nedělejme si je i my uživatelé.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Handrkování o MMS

Příspěvek od LenkaX »

JardaX Ty mi fandíš ? Tak to se povedlo :-))))


Změň sebe sama a změníš svět :-)
*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Handrkování o MMS

Příspěvek od *Roman* »

Historie a dejiny ukazuji, ze velmi mnoho krivdy a zla bylo napachano z castecne nebo uplne neznalosti faktu, pripadne z pouheho presvedceni ze dostupne informace postacuji k vyrcenim nasledne mylnych prohlaseni, nebo k vykonani fatalnich skutku.

Sousedovi na ulici mohu ventilovat treba i jen sve bohapuste domnenky na cokoliv s minimalnim dopadem, ale na foru se stovkami ci tisici lidmi, jez je z principu zalozeno na psanem projevu a vyjadrovani, je takoveto pocinani velmi, velmi nestastne...


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: Handrkování o MMS

Příspěvek od jardax »

LenkaX píše:JardaX Ty mi fandíš ? Tak to se povedlo :-))))
Fandím, proč nee? Nemám problém s tím, co si napsala :) Do mě si se nestrefila.


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: Handrkování o MMS

Příspěvek od jardax »

Merlin píše:Pavel Eiselt mne požádal, abych zde zveřejnil následující text:

Kdyby si tajemný Jardax (požádal jsem ho o mail - nereagoval), přečetl knihu č. 3 o MMS, kde píšu, že jsem sem MMS přivezl, nějaký Jiří Wojnar knihu přeložil a moje firma MMS začala prodávat, tak by věděl, zda "lžu" nebo ne.
...


Zdar Pavle, jak málo stačilo a celá věc se vysvětlila :)
Takže ve světle nových informací - omlouvám se. Ale czchem.cz budu hanit, kudy budu chodit - to předražení mi fakt hejbá žlučí :)


Edit: zkrácení citace - poo.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Handrkování o MMS

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jardax píše: ... Zdar Pavle, jak málo stačilo a celá věc se vysvětlila :)
:roll: A už tu máme další. Jardaxi, Gewo (Merlin) není Pavel Eiselt. :cry: Zase špatný hrob :cry:

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: Handrkování o MMS

Příspěvek od jardax »

Slávo, nestěžuji si, nebrečím, ani nenadávám. Slušně jsem se Pavlovi omluvil. Podle všeho, Pavel fórum sleduje, nemám problém mluvit přímo k němu (než mě opravíš - psát.... ) jestli ti připadne Ok "hele gewo, vzkaž Pavlovi..." jako Pavlovi přišlo normální "gewo, vzkaž na fóru" Tak ok Slávo, jestli někdo nemá odvahu a řeší to vzkazem.... asi k tomu má důvod. Použiji slova moderátora, která by snad neměla urazit: "když ses s tím holt nedokázal vypořádat sám a musel to tu ventilovat, tak dobře, přečetli jsme si to a už bys s tím snad mohl dát pokoj, ne?"


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“