CDH - zkušenosti uživatelů

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
ozzy
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: úte 13 kvě 2014 20:30
Dostal: 1 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od ozzy »

ozzy píše: Ladiku,nevím jestli ti to pomůže,ale do tobolek 00 se vejde 1ml cdh.používal jsem ho,nebyl problém to i zmrazit,velice dobře to šlo ,když jsi vyndal cdh z ledničky a postupoval dost rychle.jakmile steplá,začne se se tvořit plyn a ten ti tobolku otevře dost rychle-sca do 2min.Ale po posledních zjištěnich je cdh asi méně učinné než mms,což mi taky tak připadlo-vlastní zjištění a proto jsem vyzkoušel naplnit mms do tobolky a není to taky problém.ale opět to musí být dost rychlé,já nakapal 3 kapky chlorit. a přidal kysel.,zavřel,polkl a zapil vodou.jediná trochu neg.reakce byla asi za 5 min.kdy jsem si odříhl a pocítil jistou pachut chloru-nic co by vyvolalo nějakou reakci.nejlepší je to vyzkoušet,napln tobolku a změř za jak dlouho z toho začne plyn utíkat nebo se rozleptá.ale na polknutí a zapytí je dle mého času dost.používám mms už déle a nejen já a zatim na pohodu.At se ti daři a zkoušej,todle je na každém.ozzy
ještě doplním,pokut budeš plnit do tobolek mms,dej tam pro jistotu jen jednu kapku mms.U cdh nebyl problém,jelikoš je naředěný,ale tet beru mms v tobolkách znovu a stalo se mi ,že když dám do tobolky dvě kaky mms a zapiju,dojde k větší tvorbě plynu a někdy k odříhnutí,ale asi jsem se málo napil a to odříhnutí bylo trochu nepříjemné s pocitem jemného dráždění v hrdle.pokut dám kapku do tobolky a vezmu si hned po sobě třeba dvě není ten učinek skoro žádný.je to jistota.ozzy


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“