CDH - zkušenosti uživatelů

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od xdraho »

Díky za změření! Takže asi je opravdu lepší to s tím množstvím hydrogensíranu nepřehánět a míchat to v takovém poměru, aby se obě sloučeniny tak akorát spotřebovaly nebo nechat trochu nezreagovaného chloritanu na HCl v žaludku.
http://mmsacds.blog.cz/1310/roztok-hydr ... nu-sodneho


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od milnem »

Ou díky Batlesi,to jsem se řádně zmýlila v odhadu.Raději se už příště do odhadů nebudu pouštět.Omlouvám se všem.M.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Slavek Krepelka »

milnem píše:Ou díky Batlesi,to jsem se řádně zmýlila v odhadu. ...
Ah. :) Ono to není tak zlé. PH jde aj podle síly roztoku a málo co jde hnát na 95%.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
madi
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: pát 10 pro 2010 20:42
Dal: 13 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od madi »

Batles píše:Ahoj :laugh: :jump: :hip: :good: :devil: :evil: :bhead:
no musel jsem se vyřádit :laugh:
Dělám testy pomalu celý den a je hotovo. Udělal jsem 16 testů na Oberonu.
*************
V průměru bych řekl, že vede CDH s hydr.sír.sodným-tak jak píšou v Regeně, druhé je staré dobré CDS, třetí je CDH aktiv. HCl, a o CDS2 radši nemluvím, i když sem tam zabírá...
Všimněte si hlavně u CDS2, aktivované hydrogensíranem sodným, co dělá za neplechu (Silikonová hadička po aktivaci ve vyvíječi byla černá).
CDS2 ze čtyř testů prošlo úspěšně pouze jedenkrát. Třikrát ne. Ostatně uvidíte to na snímcích.

Batles :D
:good: :good:

Batlesi, mohl bys prosim jeste upresnit, kde by v tom poradi byla MMS s HCl? :help:
Prilezitostne
Predem diky


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od xdraho »

Batlesi, jsem z toho magor. Čím se liší výroba CDS aktivovaného hydrogensíranem od CDS2. Doposud jsem myslel, že je to vlastně totéž. Nebo to "staré dobré CDS" je aktivováno citronovkou?


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Batles »

madi: jestli ji tam nevidíš, tak proto, že tam není :D MMS1 jsem už vyřadil z vnitřního užívání. Na masáže s DMSO,koupele, inhalace a v plastovém pytli pro nepohyblivé ji používám.....
xdraho: liší se aktivátorem. CDS aktivované HCl. S citronkou to bylo méně vhodné.


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od milnem »

Batlesku,teď už jsem z toho zmatená i já,Prosím,nemohl by jsi napsat vysvětlivku co je co u Tvých roztoků CDS a jaké aktivace jsi vlastně testoval a hlavně jak jsi je nazval?A taky jak jsi účinnost jednotlivých roztoků pro sebe oznámkoval?To by nám docela stačilo a možná by Ti to ušetřilo řadu dotazů. :?: :)
M.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Batles »

Co používám nejdéle a bez obav je CDS aktivované HCl. Pořád je to CDS.
Každý si může vybrat, čím bude aktivovat. Jestli citronkou, nebo HCl, obojí je funkční. Já jsem pouze velmi opatrný, než něco někomu "odklepnu" :D
Jelikož jsem praktik, nikoli teoretik, tak si prostě popsané varianty delší dobu testuji a pak se rozhodnu pro to, či ono.
Nejlepší výsledky prostě dává CDS aktivované HCl (je jedno jaké koncentrace jsou v základu, protože předpisy a doporučení jak užívat jsou v základu vždy stejné). Takže plnou léčebnou sílu používám 100ppm v hodinové dávce CDS s HCl a nad to nechodím.
Když se objevilo CDH, tak výsledky testů jsem už dal také sem. Ještě pár dalších dnů jsem dolaďoval k "dokonalosti", jenže to je pouze pro mne, takže přesný návod nemůžu dát, bylo by to krajně nezodpovědné a to tedy nedělám :)
Můžu jen lehce poradit, že při výrobě CDH je třeba manipulovat s hydrog.sír.sodným v desetinách gramů, nikoli v gramech (asi 15 dalších pokusů, než jsem na to přišel :bhead: )
Tuhle informaci ať si každý přebere jak chce. Je to ale dobrým vodítkem, víc už nemůžu. Víme to všichni moc dobře, že lidi jsou někdy hodně "veselí až blbí" včetně mne :laugh:


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od milnem »

Oh Jirko,moc děkuji,vysvětluješ :good: ,a z toho budu vycházet,jen
prosím nemohl by jsi k těm Tvým řádkům dopsat co je co?:

staré dobré CDS
CDH
CDS2


Mám zmatky s Tvojí starší větou :V průměru bych řekl, že vede CDH s hydr.sír.sodným-tak jak píšou v Regeně, druhé je staré dobré CDS, třetí je CDH aktiv. HCl, a o CDS2 radši nemluvím

A vede tedy CDH s hydrogensíranem jak píšeš v tom starším příspěvku nebo je to jinak jak odpovídáš v nejnovějším.Nějak to pořád nechápu,promiň.Je to pro mne nějaké zamotané-ne co se týká léčebných účinků,to Ti věřím,ale nevím si rady s Tvým názvoslovím.Oh...promiň,prosím,upřesni a tím se vše vyjasní.M.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Batles »

milnem píše:
staré dobré CDS-chloritan sodný aktivovaný kyselinou chlorovodíkovou.
CDH-chloritan sodný aktivovaný Hydrogensíranem sodným.
CDH-chloritan sodný aktivovaný kyselinou chlorovodíkovou dává kupodivu slabší výsledky, než "staré dobré CDS".
CDS2-chloritan sodný aktivovaný Hydrogensíranem sodným, tento název tomu dal jeden věhlasný expert na facebooku. Rozdíl mezi CDH a CDS2 je samozřejmě ve způsobu výroby, to je snad všem jasné.
:laugh:
No já žádné názvy vymýšlet radši nebudu, paseky je už chvílemi dost. Každý ať si vybere a vyrábí podle chuti, všechno funguje tak jak má.
Akorát CDS2 je nebezpečné pro vážně nemocné. Jasně jsem už dříve napsal proč, testy i zkušenosti jsou pro mne jasné :!: Ať si každý bere co chce, každý je zodpovědný sám za sebe.
Hlavně ať se nikdo nenechá "přemluvit" nějakými pitomýmí teoriemi a předpoklady i když se tím vyléčilo pár nějakých neohrožujících na životě chorob, jak jsem byl svědkem u CDS2 u vážně ohrožených na životě. Strašná práce napravovat paseku po jiných.
No jak tak koukám mám taky strašný slovosled :laugh: Jsem už unavený :bye:


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od milnem »

Teď už v tom mám větší jasno.Moc děkuji. :) :) :) M.


souputník
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: sob 22 úno 2014 22:10
Bydliště: okraj Prahy
Dal: 1 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od souputník »

Zdravím všechny, a mohu -li měl bych dotaz, - za tu krátkou dobu kdy jsem se o MMS a jeho odnožích dověděl (+- ani ne 2 měsíce) jsem o tomto produktu pročetl a shlédl kde co, ale stále jsem nenalezl jednoznačnou odpověď zda -li je cílem dostat do těla chlordioxid v co nejčistější podobě, a nebo má nějaký smysl a význam aby se do organismu dostali i základní produkty - látky ze kterých kysličník chloričitý vzniká ?
Zpočátku (cca měsíc zpět) jsem poprvé vyzkoušel klasické MMS. Po prvním dnu užívání (10dávek po 1dcl, dávka = 3zaktiv.kapky) se mi zdál účinek slabý, ani chuť nikterak nepříjemná, tak jsem druhý den zdvojnásobil dávku. Po cca 5-ti silnějších dávkách přišla silná reakce (horem) a užívání se mi znechutilo natolik, že jsem zastavil užívání.Po několika dnech jsem se rozhodl zkusit vyrobit a užívat CDS, když jsem si obstaral všechny komponenty k výrobě CDS včetně hadiček, vzduchovadla atd., zjistil jsem, že existuje CDH.
Nevím jestli jsem můj stávající způsob výroby někde zahlédl, a nebo to je náhoda, ale vyrobil jsem chlordioxid poněkud odlišně nežli je v návodu výroby CDH, - a sice takto :
K výrobě jsem použil tři nádoby. Jedna velká asi 2 litrová s víkem - do které se nalije asi 1 litr vody.
Do této nádoby doprostřed postavím malý ale těžký skleněný pohárek(whiskovku) tak, aby hladina vody z vnějšku pohárku byla asi do půlky - a přitom pohárek neplaval, ale pevně stál. Třetí miskou již stojící whiskovku zakryju tak, aby miska byla dnem vzhůru , přitom její okraj byl zčásti pod vodou(sifon), a whiskovku ve které se připraví reakční směs zcela (miska) zakrývala svými okraji do vody.
Tímto způsobem přechází chlordioxid (sifonově) přímo do vody, aniž by v této vodě byly obsaženy (rozpuštěné - či nerozpuštěné) výchozí suroviny - ty zůstanou po zreagování v pohárku-whiskovce.
Použil jsem : litr vody kohoutkovky (lepší je samozř. destilovaná či osmotická), 10ml chloritan sodný + 10ml hydrogensíran , žádnou přídavnou vodu jsemnepoužil, neboť chloritan je vodný roztok + hydrogensíran také. Všechny tři složky ale měly 'chladničkovou' teplotu cca 5°C , a tak při smísení obou složek v reakční nádobce (wiskovce) k žádné ani (vizuálně)průměrné reakci hned nedošlo.
Vše putovalo rychle zpět do chladničky - tedy jak výchozí suroviny tak "zaktivovaný výrobník", a po cca 12-13 hodinách v chladničce, mám litr nasyceného zlatavého roztoku, jehož koncentrace samozř. nešla detekčními proužky změřit.
Jakou koncentraci jsem vlastně vyrobil zjistím, až budu koncentrát ředit k užívání a kontrolně měřit detekčními proužky pro chlordioxid.
Jestli je tento způsob už zaběhlý , a nevím o tom , tak se omlouvám.
Pro nové uživatele(jako jsem já) chlordioxidu chci ještě znovu zdůraznit důležitost začít malými dávkami, a nenechat se strhnout k velkému dávkování při počátečnímu pocitu " že to na mne nijak neučinkuje ", tak jak se to stalo mě, zkrátka být trpělivý.

P.S. : tak tedy čistý "lapený" plyn ve vodě, a nebo roztok s obsahem základních surovin ?

souputník :-)


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od xdraho »

Souputníku, objevil jsi už objevené. Nic si z toho nedělej.
https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 32#p114932

Já to dělám momentálně takto:
http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=125085#p125085
Trochu mne tam irituje to množství plastu. Momentálně jsem našel skleněnou nádobu od kávy. Snad to ve skle bude ještě čistší.


souputník
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: sob 22 úno 2014 22:10
Bydliště: okraj Prahy
Dal: 1 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od souputník »

Xdraho děkuju Ti za odpověď i vložené linky-y, tušil jsem trochu, že jsem to asi už někde zahlédl nebo přečetl. Jak se postupně dovídám víc a víc, začínám tušit že větší problém nežli vyrobit kvalitní a čistý chlordioxid, bude jeho samotná aplikace - tedy užívání nemocnými tak, aby nedocházelo k oslabování účinné látky(chlordioxidu) při vlastním užívání nepříznivými okolními vlivy v organismu - v žaludku. Především asi nevhodnou stravou, která by mohla v mnohých případech ůčinek vzácného plynu zcela neutralizovat aniž by se dostal k nemocným tkáním.

souputník


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od xdraho »

V tom ti zase tak moc neporadím. Já to zkouším hlavně na sobě už skoro dva roky a jsem maximálně spokojený. Parodontoza pryč, nachlazení nebo počínající kašel jsou pryč do druhého dne, opary se ztratí za den až dva a ani se nestihnou pořádně rozjet.
Dále to používám jako desinfekci při kdejaké příležitosti i na otevřené řezné rány.
No a pak jsem to ještě použil na naší kočičce, která se už pomalu léta neustále škrábala a vytrhávala si srst až do krve. Pomohlo to.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“