Neuvěřitelné odhalení

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Neuvěřitelné odhalení

Příspěvek od haluzakfest »

Už jsem tady psal párkrát k něčemu. Poté jsem se několikrát pokusil napsat komentář, vždy se to ale rozjelo do obrovského příběhu který byl tak zmatený že vůbec nešel ani dopsat. Víte, všechny ty parazitické teorie jsem příliš nebral v potaz. Až do chvíle. Kdy nastala zima, a mé zdravotní problémy se zase zvýraznili. Opět vyběhlo několik boláků a celkově zhoršený zdravotní stav, s tím že naprostou novinkou byly klouby. Ty mě nikdy nebolely, už vím co to je a skoro bych se ulhal k tomu že je to stářím. Hold bylo mě 30 a je to znát. Každopádně rychlost s jakou to přišlo a taky doprovodné jevy, mi dávaly signál že jde o tu typickou morgellonovou zátěž. Tentokrát jsem ovšem vymáčkl z boláku na ksichtu, něco, co mi téměř vyrazilo dech..
Toto: [BBvideo 425,350][/BBvideo]
Celému tomu předcházela manipulace a výroba CDS, kdy jsem se toho načuchal div nezdechnul.. Ovšem po tom co jsem z kůže dostal tohle, mám spotřebu CDS cca 2l denně :D měl jsem chuť si napustit chloritanem vanu zalít to hackou a vlézt si do bublinkové koupele. No do toho jsem nešel.. nemám tolik chloritanu :D ale ta vana byla žlutá.. musel jsem z ní v půli vylézt a vyvětrat.. Po každé co jsem se napil naředěného CDS. Jsem cítěl jak ve mě něco doslova utíká po lymfatickém nebo nervovém systému co nejdál od středu.. Navíc jsem objevil několik ložisek po celém těle a zjistil, že mě doslova a do písmene v tichosti a nenápadnosti obsazoval nějaký parazit, a s největší pravděpodobností se chystal na průnik do mozku. Nejhorší na tom bylo, že to bylo tak nenápadné a plíživé že bych si toho skoro ani nevšiml.. Všiml jsem si toho rozdílu ve psychice je to na dlouhé povídání ale dávám krk na špalek za to, že veškerý psychický diskomfort jako podrážděnost, deprese, únava, atd jsou způsobeny z přetížení parazity. Už zase cítím tu lehkost, čilost, a pocit síly a energie.. hlavně úzkost zmizla téměř ihned, deprese nemá šanci nic vůbec v tomhle stavu nemůže člověk onemocnět.. Cítím se naprosto skvěle.. a ještě před týdnem jsem se cítěl hrozně.. a přičítal to stáří, pak počasí.. no škoda slov.. Dost toho říkám v komentáři, a vše podstatné a důležité najdete dole v komentářích pod videé, ale dost chaoticky napsané, každopádně ty informace jsou mé logické závěry, aŤ se zdají sebebláznivější nebo nemožnější, nemožný je i ten parazit na videu. Měl by mít max 300mikronů má jich přes 2000 :) to je divné nemyslíte ? A ještě si nejsem úplně jistý že jde o demodexe, jelikož jsem nikde nenašel takovéto HD záběry. Račte se kouknout viz ten odkaz. Mějte se a budu velice rád za každou připomínku co mi k tomu řeknete.. Čím víc piju CDS tím víc to zesebe dostávám, za pár týdnu bych mohl být zcela čistý..
Naposledy upravil(a) haluzakfest dne ned 01 pro 2019 23:19, celkem upraveno 1 x.


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: Neuvěřitelné odhalení

Příspěvek od haluzakfest »

haluzakfest píše:Už jsem tady psal párkrát k něčemu. Poté jsem se několikrát pokusil napsat komentář, vždy se to ale rozjelo do obrovského příběhu který byl tak zmatený že vůbec nešel ani dopsat. Víte, všechny ty parazitické teorie jsem příliš nebral v potaz. Až do chvíle. Kdy nastala zima, a mé zdravotní problémy se zase zvýraznili. Opět vyběhlo několik boláků a celkově zhoršený zdravotní stav, s tím že napr....připomínku co mi k tomu řeknete.. Čím víc piju CDS tím víc to zesebe dostávám, za pár týdnu bych mohl být zcela čistý..
Vlastně podle všeho, něco v mozku mám, protože v tom nejhorším, kdy jsem doslova na těle cítil v podobě tiků jak se to přesunuje co nejdál.. tak stejně jsem měl vadu zraku, kde jsem v jednom bodě měl jakoby z mžitek složený útvar duhových barev, který postupně mizel, a doteď to už je druhý den, co mám sluchovou anomálii kdy prostě jakoby mi haprovala hlasitost, a má to přímo souvislost s pozorností čím více se vnořím do psaní, tím více se snižuje okolní vnímaný zvuk, a naopak jakmile se zaměřím na okolí skoro to slyším všechno až řvát. Já jsem z toho stále častečně opařený a doufám že to nejhorší je zamnou..

Tak když už jsem se naučil vkládat to video tak rovnou vložím tohle, kde jse zachycen předmět vyloučený mou kůži vždy přesně okolo vánoc, první rok, pár dní po vánocích myslím, druhý rok cca týden před vánocemi, pak byl rok pauza a klid až do teď kdy si to teda dalo naspěch jelikož ještě není ani 12. měsíc a vyloučím tu bestii viz výše. I když ani tohle není nic všedního.. [BBvideo 425,350][/BBvideo]


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: Neuvěřitelné odhalení

Příspěvek od haluzakfest »

Nic? Doufám že jsem vás nevylekal.. :D zajímala by mě otázka k CDS2.. a psychice, stále totiž nemůžu uvěřit, že to pořád trvá, jezdím busem a úplně vklidu, já už na to byl zvyklý, prostě jsem to považoval za důsledek toho oč se zajímám a čím žiju, zkrátka to nezapadalo mezi běžné lidi a já taktéž, proto jsem si říkal že se cítím blbě.. ale to nebylo jen o tom, dneska ráno jsem měl někam cestu, a prakticky i ten ranní nemožný nesnesitelný stav, kdy jste jakoby zatvrdlí, je vám zima, ještě hodinu po probuzení myšlenkově chrápete... a máte neskutečně blbou náladu.. Tohle bylo každé mé ráno v životě, když jsem musel někam vstávat. Do vany to bylo vždy nejhorší, ve vaně to jakoby povolilo, ale způsobovalo mi to neschopnost. Měl jsem prostě psychickou poruchu se kterou jsem duševně celý život bojoval a jakš takš remizoval, až poslední dobou už jsem si všímal že mě to nějak přemáhá a bylo to čím dál horší. Taky jsem všude chodil pozdě, prostě tahle věc vám házela klacky pod nohy, kdy jen mohla, člověk pak vypadá líný, a nedovedete to co se mu děje pořádně vysvětlit.
Teda já to dovedl, ale málo kdo byl ochoten poslouchat a věřit mi, a i já sám pochyboval jestli se jen nevymlouvám, ale pozorně jsem sledoval ostatní a došel k jasnému závěru, že prostě se cítí úplně jinak.

Pocítil jste taky někdo tak razantní změnu psychiky po CDS2?

Abych aktualizoval stav. Tak dneska ještě ráno ožily ty staré díry a cosi z nich vyšlo..a objevila se ještě další nová díra v místě vnitřního koutku levého oka a ráno to vypadalo jak díra na imbus, přesný šestihran jak to zaschlo a ještě v záhybu připomínalo mi to ty kruhy v obilí které jsou v kopci a jeví se jako nepravidelné elipsy a až z výšky jsou vidět jako dokonalé kruhy.. Tak tohle byl dokonalý šestihran.. ale od té doby jsem jen z toho všeho strhaný a jsem zvědav jak bude zítra.
Každopádně, jak jsem si mylně myslel že mi CDS2 dráždí žaludek, tak vůbec né! Po týdnu užívání celkem vysokých koncentrací, mám na papíře že můj trávicí trakt po tenké střevo je dokonale zdravý s tím že orgány taky vypadaj dobře :D celkem dobrá zpráva. Až na to co mě udělali za těch pár dní s rukama.. no nemám slov..
Jo a víte proč sebou člověk při odběrech krve ráno sekne? Né z psychiky, ale z tlaku! Jasně jsem slyšel jak ta krev stříkala do první ampule a do druhé stříkat najednou přestala a na mě se hnal nezastavitelně kolaps.. To je taky nápad... brát krev brzo ráno ještě na lačno :D to je návod na výbul..Žádná psychika, bodáni do sebe nesnáším od mala, ale nikdy jsem neměl problém s tím že by to se mnou seklo.. Jo a arytmie.. asi je pryč.. i když včera to mělo ještě snahu, ale téměř neproběhla. Vůbec bych se nedivil kdybych měl v pumpě zakouslého nějakého bastarda a proto to srdce blblo..
Taky by mě zajímalo, jestli už někoho někdy zabilo to uvolnění parazitů.
Jo a v nejbližší době si vyrábím zapper.. To co ta Bláhová píše, to nejsou blbosti a věřím tomu. Jsem vůl že už ho tu dávno nemám.. celkem sázím na to, že to bude přesně to pravé pro mě, podle těch zkušeností všelijakých lidí a i celkově jak popisují co se začne v těle dít. Mno zní ta celá technologie úžasně a myslím že i vhodná právě pro papíráky jako já. Jen to zase bude studia a studia.. no nevadí, ale asi jsem překročil hranici, do těch 30ti jsem se nemohl nažrat těch informací.. a už to tak nějak zpomaluje.. Kurňa stárnu :D každopádně to mládí jsem doslova vydojil i z krve.. ale stihl se osvobodit. To co mi to udělalo z hlavou už mi nikdo nevezme. Pořád vidím ten možný scénář, života, kdybych se nevydal tou bizarní cestou.. to by byl život.. totálně ztracen v davu, nevím kdo jsem co chci, mám strach a dělám raději to co ostatní.... a náladu leda na to se nalít každý víkend a utéct tak vlastnímu strachu a osudu, kterému stejně nikdo neuteče.. Jednoznačně, raději svobodný umřít ve 20ti než se jako otrok dožít 100vky.. a něco "dokázat" :D:D leda pravdu v tomhle textu :)

Jo a mám takový pocit, že to co zas ti mudři udělali nemá chybu, ale to je čistě má kontrolovaná paranoia.. což bylo i chvíli tehdy jak mi brali tu krev. Proletěla mi hlavou myšlenka, jestli do mě nebodli nějaký jed, jelikož jsem se nedíval.. rychle z hlavy vyletěla.. Ovšem při tom dnešním vyšetření, to byl snad 2. doktor kterého jsem za život potkal, který by mě uspokojivě odpověděl na otázky. Jenže neměl čas, to šlo vidět.. a já chtěl oblbovačku :D a vona nějak "nešla" píchnout, věřím tomu že kdybych měl ten odvoz a nemuseli mě pak půl hodiny hlídat někde.. tak by bodnout šla.. tzn.. tyvole až teď jsem to pochopil.. no tak to je síla vážení, oni mi šlehli jen kapku :D no já to s prominutím seru, no tak vzhledem k tomu že je to zamnou už, a doktor byl solidní, tak se tomuhle jen zasměji :D ale celkem mazec.. oni to tam celkově brali tak nějak né zrovna papírově a legeartis :D Ale hlavně že v informovaném souhlasu se chvástaj injekcí.. trochu mě mrzí, že ze mě dělali takového vola, a málem jim to vyšlo, jenže má hlava si pamatuje téměř fotograficky, a právě příběhy a situace.. tzn. že zpětně si to projdu.. a příjdu vždy na to v čem byl háček.. Takže teď mám obě ruky jak narkoman :D jednu kvůli tomu že tam prostě nejsou žíly dajné na krev :D a druhou protože nebyl čas :D To mi nemohli říct, máme frmol, já bych jim to odkývnul... navíc je to i lepší dalo se to vydržet ale znovu na to půjdu až jak mi půjde o život.. :D možná tušíte, ale je to ten lepší konec, do toho druhého nepustím nikoho, přinejhorším se tam podívám sám.. Při představě, že totéž co jsem zažil dnes bych zažil druhým koncem kde bych na to ani neviděl... díky ... z únosu do UFO z dětství mám dost vzpomínek. :D a dneska jsem si vzpomněl, že už jsem na tom zákroku byl... pár km nad zemí :D To že nepíšu přímo má svůj důvod.. hodně pádný důvod.. ten led na kterém se pohybuji je už dost tenký :D a nerad bych jim žuchnul do pasti :D každopádně, já su psychicky zcela fit, tzn. že si vše obhájím ale budou to když tak dlouhé projevy a to hodně.. :D

Mějte se a ať jste zdraví !! A to nekompromisně a bez diskuse! :D


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: Neuvěřitelné odhalení

Příspěvek od haluzakfest »

No vážení... Tohle je můj stý komentář.. a co si zas teď čtu z toho opět nemůžu!.. To je nechutné.. nejdřív s otevřenou hubou poslouchám jak se do roku cca 2004 vyšetřovalo tenké střevo.. ale pro mě úžasná zpráva o tom že už se to dělá jinak.. polknutím kapsle.. mě to normálně ubíjí.. Ta podělaná kapsle, tedy primitivní kamera.. tyvole kdyby za to ti šmejdi chtěji 100$ tak by vydělali jako prasata.. ale 500$... to je až neskutečná zlodějina.. To je ta kamera zlatá ? Nebo se ten signál přenáší přes družici ? Nebo jak může tahle blbost jednoduchá stát takový balík. Jednoduše, protože si to nějaký blb koupí.. blb to bych byl naivní.. tohle musí vědět.. to musí být domluvené.. ikdyž.. jo a to jsem se ještě nedostal k tomu co jsou ty krámy lékařské vlastně zač.. vono to všechno vypadá jak technologie z vesmíru.. ale třeba to co mají na rehabilitacích, to se kterému léčiteli podařilo protlačit do oficiální medicíny? Divím se že tam nademnou s kyvadly neblbnou.. pulsní magnet.. alektroléčba.. obklady rašelinou? Ale měl jsem dost že v plastovým pytlíku.. v duchu jsem si říkal, že kdyby měla horečku.. mohla by mi tam na... a vyšlo by to na stejno.. no ale budiž.. každopádně ty ceny!! Tady ty firmy si musí myslet, že jsme národ idiotů a rýžují na nás takové prachy.. že tomu se věřit nechce.. K naprosté dokonalosti to ovšem dotáhli zubaři. Ti dovedou 10ml epoxidu prodat v hliníkovým kufříku za 5 000,- i 10 000,- ... Jestli to tak je i s těmi velkými multimilionovými krámy.. Mám stochutí z toho sundat ty plasty a podívat se co je ve vnitř... Heal ozone, stojí 250 000,- já mám ozone generátor za 800kč za ebay :D jistě nelze srovnat, ale funkce stejná!!! Nemůže to být tak drahé, kdo to sakra kupuje!! vyrobím to ve stejné kvalitě za zlomek ceny a pořád na tom zbohatnu jak prase...


Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Neuvěřitelné odhalení

Příspěvek od Jayo »

Neboj sa, myslim ze tuto komunitu nevylakas nejakymi parazitmi, riesi sa to tu verejne uz od r. 2009 a vela ludi videlo aj krkolomnejsie veci co sa tyka parazitov.
Kontent ktory si sem dal, a aj videa, vyzeraju zaujimavo.
Na to, ze vacsina ludi ma parazity, a ze je mozne, ze ich aj praskuju (cez chemtrails), popripade inymi sposobmi rozsiruju, hoci je to len konspiracia, myslim ze vacsina ludi tu aspon ciastocne veri, cize za mna, by som nebol prekvapeny, keby na tom bolo nieco pravda.

Problem konkretne u mna je, ze toto forum ako keby za posledne roky skapinalo (minimum prispevkov, aj ked sa da nieco zaujimave, kludne aj pol roka nieje odpoved), neviem preco sa to deje. Tak ja som napisal aspon toto, aby si nemal pocit, ako ja, ked sem neico hodim, ci to vobec niekto precita.
Ja som to este nedopozeral cele, ani neprecital vsetko, mam malo casu a riesim vela veci (plus vlastny amatersky vyskum), ale rozhodne sa chystam, kedze parazitom sa tiez na amaterskej urovni venujem, a vela veci ma zaujima.
Rozhodne nepolavuj vo vlastnom vyskume a experimenovani, a kludne sa podel, ak na nieco nove prijdes.


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: Neuvěřitelné odhalení

Příspěvek od haluzakfest »

Jayo píše:Neboj sa, myslim ze tuto komunitu nevylakas nejakymi parazitmi, riesi sa to tu verejne uz od r. 2009 a vela ludi videlo aj krkolomnejsie veci co sa tyka parazitov.
Kontent ktory si sem dal, a aj videa, vyzeraju zaujimavo.
Na to, ze vacsina ludi ma parazity, a ze je mozne, ze ich aj praskuju (cez chemtrails), popripade inymi sposobmi rozsiruju, hoci je to len konspiracia, myslim ze vacsina ludi tu aspon ciastocne veri, cize za mna, by som nebol prekvapeny, keby na tom bolo nieco pravda.

Problem konkretne u mna je, ze toto forum ako keby za posledne roky skapinalo (minimum prispevkov, aj ked sa da nieco zaujimave, kludne aj pol roka nieje odpoved), neviem preco sa to deje. Tak ja som napisal aspon toto, aby si nemal pocit, ako ja, ked sem neico hodim, ci to vobec niekto precita.
Ja som to este nedopozeral cele, ani neprecital vsetko, mam malo casu a riesim vela veci (plus vlastny amatersky vyskum), ale rozhodne sa chystam, kedze parazitom sa tiez na amaterskej urovni venujem, a vela veci ma zaujima.
Rozhodne nepolavuj vo vlastnom vyskume a experimenovani, a kludne sa podel, ak na nieco nove prijdes.
No tak vy mi vůbec nepomáháte, teda strašně díky za vyjádření. Ale říkáte něco co mě zapadá do tak konspiračního a děsivého kontextu, že tomu nebude moc uvěřit nikdo ani kdyby chtěl. Přesto to sem napíšu. Vedle toho na co v sobě přicházím a s těmi všemi ifordformacemi se utváří konspirace nevídaných rozměrů.. Toho parazita na videu jsem nejspíš vůbec neměl najít a ještě takhle zachytit.. Nemůžu si popřít tuto teorii: Bylo ten parazit vytvořen na to aby doslova likvidoval mysl jakou je ta má, a mnoha dalších lidí, možná všech když se tomu otevřou, jenže život v systému nahrává právě naopak uzavření.. Já totiž vypozoroval jak u sebe, tak u ostatních, že pokud se jak se říká drží huba a krok, člověk se přemáhá pracuje, tak najednou má každý klid, což je až moc divné, že by to potlačili ? Pochybuji, to co jsem měl v sobě já když propuklo, měl jsem co dělat to uhlídat těžkou chemii.. Jenže stejně tak jsem měl párkrát období kdy se to mělo tendenci samo lepšit.. V tom období jsem na to právě moc nemyslel měl hodně vyřizování a věcí na starost. Potom další věc je že jsem si dlouho ztěžoval na to že mi něco brání v myšlení. Vždy když jsem se hluboce zamyslel, tak se to rozjelo, a čím víc jsem o tom četl a přepadal mě strach, tím to bylo horší, dlouho mě to mátlo že je to jen psychické.. Vidím totiž kámoše, který má projevy mnohem horší, už několikrát skolaboval, a jednou se ráno probudil a necítil nohu.. Ale ksicht má naprosto v pořádku.. Tím že byl jak to říct "hodnější" a nebyl takový divočák do všeho jako já, tak to vcelku slušně zvládal, já naproti tomu válčil a vypadal při tom jak kdybych doopravdy válčil. Ksicht v jednomkuse děravý.. Věřím ale tomu, že kdybych se na to vykašlal, začal pracovat a zařadil se do systému, překonal se k tomu, no pokud bych to vydržel a ustál tak bych problémy "neměl". Protože přesně tohle udělal kámoš, který právě měl projevy totožné s mými, jenže se jak se říká vzpamatoval dal do kupy, začal pracovat našel si babu.. A je na pohled OK. Jenže já vidím především do člověka, a to co vidím, je že on nemá svobodnou volnou mysl, omezuje ho ta věc v něm.. Dělá to člověka prostě neschopného. Brání to v člověku rozvíjet mysl a i celého sebe.. Nemůžu si pomoct ale tahle věc se mocipánům náramě hodí do krámu, a sami tuhle konspiraci potvrzují tím podezřelým nezájmem.. Jakoby to ti doktoři věděli a sami zapírají.. To co jste popsal vy s tímhle forem může být globální důsledek toho o čem píšu.. Toho že lidi ovládá tahle věc né že by jako loutky přímo, ale tak že jim vypouští do těla chemikálie zrovna ve chvíli kdy se snaží, něco sdělit, nebo se nějak hluboce vyjádřit. Dále co tomu napovídá je to.. Že doposud bylo tohle něco napsat pro mě šíleně namáhavé, potil jsem se u toho a kolikrát ani nedokončil.. ale teď, teď můžu tohle psát, baví mě to do toho přemýšlet o alternativách, a ještě i přeskakovat kam jen se mi zlíbí a vůbec mě to nezatěžuje.. Pokud by to byla pravda, tak babo raď co s tím, já vidím ty kámoše, jim nevysvětlím nic, nechcou, nemají sílu, nevěří, a jsou šíleně líní cokoli dělat.. se sebou tuplem.. Jiné vysvětlení je střízlivější, asice všichni jsme žili hodně podobně od dětství, tudíž jsme všichni za náš divoký život nachytali nejrůznější bestie, a ty se ve mě prostě nějak totálně zkřížily a vytvořily zcela nový druh.. Od začátku od nahrání toho videa na YT, hledám, píšu, třeba protiparazitologická společnost.. To vám hned názorně předvedu co jsou zač...

Psal jsem jim, čekám celý den, nic, další den vidím odpověď: Dobrý den, pokud se nás chcete na něco zeptat, tak přes soukromou zprávu... Jakoby se nechumelilo.. Tak píšu na soukromou zprávu: Kde jsem s maximální slušností je požádal o vyjádření odpověděli toto: Dobrý den,
děkujeme, že jste nás kontaktovali.
Odpovíme Vám hned,
jak to bude možné. Pro rychlejší odpověď nás, prosím, kontaktujte na
dotazy@parazitologie.cz .
Děkujeme a přejeme hezký den,
ČPS

Mezi tím jsem se blíže mrknul co jsou zač, a když jsem našel tu jejich "studii" proti MMS a malárii, tak mi bylo jasné, že od nich se kýžené odpovědi nedočkám, v podstatě jsem se zmatený domotal do vosího hnízdo a ptám se kde seženu repelent :D tudíž jsem jim opdověděl už né tak slušně.. a už jsou zařazeni do dalšího videa.. Ti lidi co mají ty stránky jsou prokazatelně účastni velkého a vážného podvodu.. Ta "studie" s MMS, má jako studie vypadat, ale při bližším pohledu zjistíte, že je to vlastně nic neříkající fake, naprostý výmysl s cílem dezinformovat lidi o MMS ale nemohli udělat lépe, jelikož tímhle zoufalým krokem, mě osobně naprosto upevnili v tom že MMS je funkční a stojí za maximální pozornost. Pod pojmem MMS mám chlordioxid obecně, tedy CDS2, MMS, a všechny verze s chlordioxidem..

Dále jsem psal otázku na reddit, tam se ohřála jen krátce pak si vymýšleli všelijaké nesmysly co jsem porušil, prostě jsem pouze dal to video sdílet v sekci kde to tak dělali všichni a znalí jim identifikovali co našli.. Mě to smázli.. Dále vedu diskusi na Quora kde jsem položil dotaz. Odpověděl mi nějaký student medicíny z Afriky, ale po chvíli diskuse, s tím anglickým překladem, mě začal odkazovat na psychiatrii, možná proto že jsem sám to slovo zmínil, a on to pochopil tak že mě doktor posílá na vyšetření a já nechci.. Tudíž z pohledu doktora to naprosto chápu.. Přel bych se s ním až k jádru, ale já chci nejdřív zjistit co to ve mě vlastně je.. Prozatím to nevím, a už jsem prohledal všechny možné parazity, brouky, mouchy, hmyz, všecko, ale nic co by odpovídalo té bestii.

Každopádně chystám se je začít všechny obviňovat. Každý soudce mi musí dát zapravdu.. Teda každý asi ne, obzvlášť ti naši, ale i nějaký takový křivák by si asi přitížil kdyby neusoudil že mám pravdu.. prozatím ale stále sbírám argumenty a páky, teda už je mám všechny, teď to v té hlavě urovnávám.. Vono to není moc jednoduchá věc a je to dost náročné.. Každopádně už na to mám.. Jen mě brzdí stále ten otazník u toho parazita.. Přece není možné... a pokud je možné, po té by měl snad někdo jevit velký zájem o prozkoumání toho co tvrdím i s důkazy.. Jenže nic, ticho nezájem.. A přitom by zájem měl být, stejně jako tady na fóru a všude jinde v zajímavých oblastech.. Těžko říct.. Už i na mě toho začíná být až až.. Mějte se, svátky si užijte jak to jen půjde, a uvidíme.. čas ukáže..


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: Neuvěřitelné odhalení

Příspěvek od haluzakfest »

Jayo píše:Neboj sa, myslim ze tuto komunitu nevylakas nejakymi parazitmi, riesi sa to tu verejne uz od r. 2009 a vela ludi videlo aj krkolomnejsie veci co sa tyka parazitov.
Kontent ktory si sem dal, a aj videa, vyzeraju zaujimavo.
Na to, ze vacsina ludi ma parazity, a ze je mozne, ze ich aj praskuju (cez chemtrails), popripade inymi sposobmi rozsiruju, hoci je to len konspiracia, myslim ze vacsina ludi tu aspon ciastocne veri, cize za mna, by som nebol prekvapeny, keby na tom bolo nieco pravda.

Problem konkretne u mna je, ze toto forum ako keby za posledne roky skapinalo (minimum prispevkov, aj ked sa da nieco zaujimave, kludne aj pol roka nieje odpoved), neviem preco sa to deje. Tak ja som napisal aspon toto, aby si nemal pocit, ako ja, ked sem neico hodim, ci to vobec niekto precita.
Ja som to este nedopozeral cele, ani neprecital vsetko, mam malo casu a riesim vela veci (plus vlastny amatersky vyskum), ale rozhodne sa chystam, kedze parazitom sa tiez na amaterskej urovni venujem, a vela veci ma zaujima.
Rozhodne nepolavuj vo vlastnom vyskume a experimenovani, a kludne sa podel, ak na nieco nove prijdes.
Mám takový blbý nešvar, odpovídat dřív než si dočtu něčí informaci, dočetl jsem si ji. A pokusím se sdělit, svůj přístup k nejen chemtrails, ale každé sebešílenější informaci. Jednou jsem se nad tím zamyslel a říkám si.. Proč se tak bráním něčemu uvěřit? Skoro až bojím.. Bojím ? Nebojím se vyšinutých policajtů se zbraní u pasu, a budu se bát informace. V žádném případě, navíc vím že mi informace nemůže ublížit. Při tomhle se mi rozsvítilo ještě víc, a nejen že je hloupost se bránit sebevětší šílenosti, ale taky je to vůči tomu kdo něco takového tvrdí, šíleně neslušné a tak nějak až sprosté.. No teď jsem si vzpoměl co mě k tomuto zamyšlení dovedlo, nebylo to jen tak sám od sebe, bylo to v tu chvíli kdy mě došlo, že celá rodina jsme nějakým mimozemským výzkumným subjektem, tohle téma je ale tak velké, jako ten parazit, jenže to už mám vcelku uzavřené, víc vědět nepotřebuji. Stačilo mi to vyšetření na gastro.. Mě je celkem jedno jestli tomu někdo věří, vím jak jsem reagoval na kohokoli kdo něco takového tvrdil, výsměch a totální pohrdavý úsměv, no nevěřil bych tomu ani za nic.. Úsměv mi zmrzl po x tém dokumentu, kde jsem postupně od několika lidí viděl kousky mého příběhu, mého bratra, je to jak přes kopírák, vybírají si nejspíš geneticky zdravé a kvalitní subjekty. Kterým jsem od mala byl i já do chvíle než si mě vzali do parády doktoři.. pak to šlo z kopce.. Tak ale zpět k tomu co se snažím vysvětlit. Po tomhle zjištění mi zmrzl úsměv a ještě jsem si i uvědomil, jak hrozně se musí cítit všichni ti kteří psychicky jsou slabší, nevydrží tolik, nevědí skoro nic a nejednou to zjistí, tohle je na blázinec.. A tohle mě donutilo se zamyslet.. a dneska když mi někdo řekne, že voda hoří, tak tomu věřím, bez jakékoli pochyby, přece nebude dotyčný lhát, a já mám k člověku úctu.. hned na to se zvedám a jdu si tu informaci ověřit. A to je klíčový krok.. Věřit můžete čemukoli, ale DŮVĚŘOVAT alespoň teda já důvěřuji prověřenému a ani tak né na 100% ale 99%. Tudíž jdu si ověřit jestli ta voda hoří, zjistím že nehoří, a jsme právě u toho že stále to nemůžu dotyčného vpálit do tváře, protože u mě ta moje voda nehoří, ale u něj jsem nebyl, a dokud nebudu, nemám absolutně žádný důvod mu nevěřit. Při dalším pohledu na tuto věc vychází další nevýhody, nevěřit, a výhody uvěřit. Třeba ten zásadní je, že skeptik se sám okrádá o to nejlepší co je v životě skryto.. Tím že věříte všemu, vám nic neunikne.. Kdežto nechat se připravit o klíčový poznatek jen kvůli mé skepsi nebo spíše debilitě, je celkem škoda, a ve věcech zdraví.. absolutně klíčová, rozhodující o životě a smrti.. Př. MMS... Ti kdo to zavrhli dřív než to pochopili si možná v půlce případů tou nedůvěrou podepsali ortel.. Takže já říkám jednoznačně, věřte bez obav všemu, ale důvěřujte prověřenému. a i tak s vědomím že se můžete plést.. :) Ale samozřejmě úplně bych zapoměl, tohle je jen má nevinná rada, často to může vypadat že to někomu nutím, v žádném případě, dělejte si každý co chcete, já jen sděluji svůj postoj k těmto zásadním otázkám i to že se mi osvědčil..


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: Neuvěřitelné odhalení

Příspěvek od haluzakfest »

Jayo píše:Neboj sa, myslim ze tuto komunitu nevylakas nejakymi parazitmi, riesi sa to tu verejne uz od r. 2009 a vela ludi videlo aj krkolomnejsie veci co sa tyka parazitov.
Kontent ktory si sem dal, a aj videa, vyzeraju zaujimavo.
Na to, ze vacsina ludi ma parazity, a ze je mozne, ze ich aj praskuju (cez chemtrails), popripade inymi sposobmi rozsiruju, hoci je to len konspiracia, myslim ze vacsina ludi tu aspon ciastocne veri, cize za mna, by som nebol prekvapeny, keby na tom bolo nieco pravda.

Problem konkretne u mna je, ze toto forum ako keby za posledne roky skapinalo (minimum prispevkov, aj ked sa da nieco zaujimave, kludne aj pol roka nieje odpoved), neviem preco sa to deje. Tak ja som napisal aspon toto, aby si nemal pocit, ako ja, ked sem neico hodim, ci to vobec niekto precita.
Ja som to este nedopozeral cele, ani neprecital vsetko, mam malo casu a riesim vela veci (plus vlastny amatersky vyskum), ale rozhodne sa chystam, kedze parazitom sa tiez na amaterskej urovni venujem, a vela veci ma zaujima.
Rozhodne nepolavuj vo vlastnom vyskume a experimenovani, a kludne sa podel, ak na nieco nove prijdes.
To ocenění uděluji prvně, a myslím že právem, když jste jediný odpověděl. Jo a teď mi došlo.. Že vám odpovím na ten nezájem.. Je to zvláštní až moc, jelikož ve statistikách videa vidím jasně zdroj návštěvy odsud, a podle všeho okolo 100 lidí to video vidí odsud, a jen vy jste odpověděl.. To je fakt divné.. Takže jestli jsem skutečně nikoho nevyděsil.. Tady mě totiž vždy bylo odpovězeno do sytosti. Považuji toho fóru za úplný unikát, další co se mu podobá je zdraví AZ. Ale tam je to o něčem jiném.. Tady je to jak oaza svobody. Zajímalo by mě ten kdo to forum vede, jestli už pocítil nějaké tlaky, útoky, nebo jakoukoli snahu o znemožnění tohoto fora.. A znova připomínám, že bych rozhodně pochopil a vůbec by mi nevadily reklamy... Zrovna zde vůbec, jelikož je tady dost cenných informací až už mi je blbé že to nedovedu pořádně ocenit.. vlastně nijak.. a připadám si že beru a nedávám, tak aspoň sem přidávám ty mé cenné zajímavosti. A s tím časem a věcmi na práci, jsme na tom podobně, taky mám teď rozděláno několik témat kde jedno prioritou předbíhá druhé.. i velikostí..


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: Neuvěřitelné odhalení

Příspěvek od haluzakfest »

haluzakfest píše:Už jsem tady psal párkrát k něčemu. Poté jsem se několikrát pokusil napsat komentář, vždy se to ale rozjelo do obrovského příběhu který byl tak zmatený že vůbec nešel ani dopsat. Víte, všechny ty parazitické teorie jsem příliš nebral v potaz. Až do chvíle. Kdy nastala zima, a mé zdravotní problémy se zase zvýraznili. Opět vyběhlo několik boláků a celkově zhoršený zdravotní stav, s tím že naprostou novinkou byly klouby. Ty mě nikdy nebolely, už vím co to je a skoro bych se ulhal k tomu že je to stářím. Hold bylo mě 30 a je to znát. Každopádně rychlost s jakou to přišlo a taky doprovodné jevy, mi dávaly signál že jde o tu typickou morgellonovou zátěž. Tentokrát jsem ovšem vymáčkl z boláku na ksichtu, něco, co mi téměř vyrazilo dech..
Toto: [BBvideo 425,350][/BBvideo]
Celému tomu předcházela manipulace a výroba CDS, kdy jsem se toho načuchal div nezdechnul.. Ovšem po tom co jsem z kůže dostal tohle, mám spotřebu CDS cca 2l denně :D měl jsem chuť si napustit chloritanem vanu zalít to hackou a vlézt si do bublinkové koupele. No do toho jsem nešel.. nemám tolik chloritanu :D ale ta vana byla žlutá.. musel jsem z ní v půli vylézt a vyvětrat.. Po každé co jsem se napil naředěného CDS. Jsem cítěl jak ve mě něco doslova utíká po lymfatickém nebo nervovém systému co nejdál od středu.. Navíc jsem objevil několik ložisek po celém těle a zjistil, že mě doslova a do písmene v tichosti a nenápadnosti obsazoval nějaký parazit, a s největší pravděpodobností se chystal na průnik do mozku. Nejhorší na tom bylo, že to bylo tak nenápadné a plíživé že bych si toho skoro ani nevšiml.. Všiml jsem si toho rozdílu ve psychice je to na dlouhé povídání ale dávám krk na špalek za to, že veškerý psychický diskomfort jako podrážděnost, deprese, únava, atd jsou způsobeny z přetížení parazity. Už zase cítím tu lehkost, čilost, a pocit síly a energie.. hlavně úzkost zmizla téměř ihned, deprese nemá šanci nic vůbec v tomhle stavu nemůže člověk onemocnět.. Cítím se naprosto skvěle.. a ještě před týdnem jsem se cítěl hrozně.. a přičítal to stáří, pak počasí.. no škoda slov.. Dost toho říkám v komentáři, a vše podstatné a důležité najdete dole v komentářích pod videé, ale dost chaoticky napsané, každopádně ty informace jsou mé logické závěry, aŤ se zdají sebebláznivější nebo nemožnější, nemožný je i ten parazit na videu. Měl by mít max 300mikronů má jich přes 2000 :) to je divné nemyslíte ? A ještě si nejsem úplně jistý že jde o demodexe, jelikož jsem nikde nenašel takovéto HD záběry. Račte se kouknout viz ten odkaz. Mějte se a budu velice rád za každou připomínku co mi k tomu řeknete.. Čím víc piju CDS tím víc to zesebe dostávám, za pár týdnu bych mohl být zcela čistý..
Kurňa tohle je novinka, od jisté doby se vracím k tomu co píšu čím dál častěji, a odpovídám sám sobě :D Asi to vypadá všelijak, ale vím že to nějaký smysl má, jenže po tom posledním pochopení jisté činnosti, jsem zůstal v němém úžasu.. Já defakto nevím co dělám, a dozvídám se to sem tam v průběhu času, a dnes už ani nepochybuji o prospěšnosti. Stále nechápu některé mé činnosti, ale naprosto důvěřuji tomu co mě k nim vede.. Všechny ty zdánlivé nesmysly, byly naprosto klíčové k rozvinutí mysli do této podoby. Tedy pro představu, téměř v každé sociální situaci se musím hodně hlídat brzdit, jakmile se rozjedu, děsím skoro sám sebe.. ono já měl vždy tuto schopnost, upoutat pozornost, ale bylo to strašně nemáhavé.. jenže teď je to jakobych odstranil celoživotní závaží a já už i s tím závažím dosahoval potěšení hodných výsledků.. Znáte stránku humanbenchmark.. jednu dobu mě to celkem chytlo.. a když jsem jednou večer otestoval svůj strop.. Tak i mě to překvapilo.. Test verbální paměti.. 170 slov, i mě připadalo divné že si stále dobře pamatuji 1 2 3 4 slovo i po dalších 170 a ještě k tomu anglických :D já anglicky téměř neumím.. :D ale tady jde o něco jiného, já si pamatuji tvar toho textu, délku, velikost, a moc to pro mě není ani složité, včera jsem si ten test zase dělal a jen 106 ale udělal jsem pár blbých chyb na začátku. Co mě velice potěšilo je že při intenzivním trénování jsem si během týdne opravil v čem jsem byl slabší, tj. ty paměťové kostky, to mě až s prominutím sralo! No a ten číselný test, tam jsem taky celkem dobře dopadl myslím 12 čísel .. a to si zase pamatuji tak že se snažím v těch číslech najít rýmovačku, nebo prostě aby to znělo, a snažim se to párkrát přečíst a pak je klíčový čas.. u těch kostek jsem jednou dokonce měl zajímavý vizuální vjem. Když jsem se snažil pozici těch kostek vrýt do paměti, když pak zmizli, tak jsem ty kostky stále jasně viděl na ploše a hlavně to jak pomalu mizí!! Doslova jako když šlápnete do něčeho řídkého.. ne.. jako když.. Jo ! :D paměťová pěna!! Přesně tenhle efekt.. jen pomalejší.. a myslím že tady je pro tréningu místa taky dost, celkově jsem přišel na to že mozek je jak 3D sval, který lze rozšířovat do všech možných směrů, sval jen osa X atd.. nahoru dolů, ale mozek, i do směrů o kterých jsem já třeba neměl ani tušení. A kdoví jestli vůbec ty směry mají konec nebo strop, což mě trochu má tendenci děsit. Dostal jsem se do bodu se kterým jsem prostě nepočítal.. Myslel jsem že mě nic už nebude brzdit, strachem, ale proti tomuhle prostě nemám, je to něco do čeho mám obavu jít spíše z důvodu, abych potom to správně uměl používat.. Otestoval jsem si to, a vono to fakt funguje :D jenže je to jak vystřižené z jedné diagnosy. F a proto s tímhle raději počkám, až uvidím víc lidí s tím pracovat, tak se do toho taky pustím. Je to totiž jako zbraň a každý kdo mě zná takové věci odjakživa odemě drží co nejdál :D I já sám.. Zbraň je neodolatelná zkratka, ale na úplně jiné místo než bych kdy měl zájem, už jsem na tom místě byl, a děkuji nemám zájem :D nemyslím basu, tam jsem nebyl a radši bych byl v rakvi nebo někde klidně ležel pohozený :D


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“