Bylinný preparát Alveo

Moderátor: aNONym

Odpovědět
ba-ruska
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: úte 16 úno 2010 18:29
Bydliště: Brno

Bylinný preparát Alveo

Příspěvek od ba-ruska »

Nabízím produkt Alveo ,je to produkt Kanadské firmy Akuna .Je složeno z 26 bylin ,byliny jsou kombinovány tak aby bylo dosaženo synergického efektu .Alveo napomáhá pročišťovat tělo ,zvyšuje imunitu a dodává tělu potřebné látky .Alveo používá mnoho spokojených uživatelů a doporučují ho i lékaři.Velmi je oblíbené rovně ž lidmi zabývajícími se čínskou medicínou .V případě zájmu poskytnu více informací .
Naposledy upravil(a) ba-ruska dne sob 29 kvě 2010 19:11, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Alveo

Příspěvek od milda »



ba-ruska
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: úte 16 úno 2010 18:29
Bydliště: Brno

Alveo

Příspěvek od ba-ruska »

Ano ,je to ono .Ze začátku jsem tomu moc nevěřila ,tak jsem se začala zajímat u různých uživatelů jaké s tím mají zkušenosti a když mi to doporučil i můj doktor, tak jsem přestala váhat a šla do toho .


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

..

Příspěvek od isabel »

jen tě chci zdvořile upozornit :
na jedno téma -produkt si už otevřela 3 nové diskuze,což to pak činí hodně nepřehledným...a taky jestli by to nebylo lepší dát do tématu NA PRODEJ


isabel
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Alveo

Příspěvek od poota »

ba-ruska píše:... a když mi to doporučil i můj doktor, tak jsem přestala váhat a šla do toho .
Což o to, doktoři doporučují ledacos, na čem někdo může vydělat.

Ostatně 1360,- Kč na měsíční krmení, tedy 45,- Kč na den, mi nepřipadá o moc výhodnější, než běžné léky nebo doplňky stravy - ale ten přehled bylinek tam mají hezky udělaný. Mám pocit, že by to fungovalo i bez těch cizokrajných a vyšlo by to podstatně levněji, kdyby se nakoupily zvlášť a nebo nasbíraly.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

..

Příspěvek od isabel »

já jsem měla možnost to ochutnat..teda spíše měla jsem měsíční balení,protože jsem si to od dealera koupila a měla to prodávat..jenže právě kvůli té ceně jse se na to pak vykašlala protože jsem nevěřila že si to lidi budou kupovat.. :?


isabel
ba-ruska
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: úte 16 úno 2010 18:29
Bydliště: Brno

re

Příspěvek od ba-ruska »

Ta cena je opravdu vyšší ,ale na druhou stranu ,jak jinak do sebe chcete dostat 26 bylin denně? A mě to zrovna doporučoval doktor ,který by na tom rozhodně nic nevydělal ,protože já jsme tam registrovaná a beru to od někoho jiného .A rozhodně se to nedá srovnávat s normálními léky ,protože ty spíš naše tělo ničí ,kdežto Alveo jen prospívá .Jasně že to co si koupíte v lékárně je levnější ,ale ono z těch tabletek se toho moc nevstřebá .A zas je v tom spousta přídatných látek.A ještě jedna věc ,pokud Alveo pijete jeden měsíc tak rozdíly moc nepoznáte .


ba-ruska
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: úte 16 úno 2010 18:29
Bydliště: Brno

Kdo se chce dozvědět více

Příspěvek od ba-ruska »

Přidávám ještě článek ,pokud se chcete dozvědět něco víc
Přílohy
Prednaska_a_beseda.doc
(96.5 KiB) Staženo 455 x


krovak
Stálý člen
Příspěvky: 81
Registrován: pon 23 čer 2008 13:18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: re

Příspěvek od krovak »

ba-ruska píše:Ta cena je opravdu vyšší ,ale na druhou stranu ,jak jinak do sebe chcete dostat 26 bylin denně? A mě to zrovna doporučoval doktor ,který by na tom rozhodně nic nevydělal ,protože já jsme tam registrovaná a beru to od někoho jiného .A rozhodně se to nedá srovnávat s normálními léky ,protože ty spíš naše tělo ničí ,kdežto Alveo jen prospívá .Jasně že to co si koupíte v lékárně je levnější ,ale ono z těch tabletek se toho moc nevstřebá .A zas je v tom spousta přídatných látek.A ještě jedna věc ,pokud Alveo pijete jeden měsíc tak rozdíly moc nepoznáte .
barusko, ono je otazka preco do seba dostavat 26 bylin. Standartne som skepticky k takymto novym vseliekom a ked pani doktorka v tom clanku pise ucinky podla TCM, tak to robi vlastne vsetko. Doplna jin, zohrieva jang, rozhybava qi a krv, ale zaroven vypusta horucost... ...a na spozorovanie ucinku treba viac ako jeden mesiac? Ako citam clanok viac ako pol roka na zaznamenanie ucinkov? Ak je ten clanok pravdivy tak mi z toho vyplyva ze posobi, ale velmi jemne a teda veeelmi pomaly. Ak je clovek "zdravy" a chce byt "este zdravsi" a ma naozaj vela penazi preco nie, ale ako sirokopasmovy vseliek (toto si kupite, pouzivate a budete zdravi) mi to prilis nepride.


ba-ruska
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: úte 16 úno 2010 18:29
Bydliště: Brno

re

Příspěvek od ba-ruska »

U bylinných přípravků se nedá čekat účinek hned ,obzvláště u takovýchto preparátů,které naše tělo postupně zbavují škodlivých látek a vyživují jednotlivé orgány.I čínská medicína,se kterou mám také zkušenosti ,klade důraz na trpělivost ,léčba čínskou medícínou trvá několik měsíců a hlavně je třeba o tělo pečovat neustále,když přijde nějaká nemoc tak už je to jen důsledek nějakého problému uvnitř těla.Od uživatelů mám takové reference ,že po pár měsících užívání to má skvělé účinky.Řekla bych ,že Alveo je skvělé v prevenci ,ale i v řešení problému,ale to chce opravdu čas .


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: re

Příspěvek od poota »

ba-ruska píše:..Řekla bych ,že Alveo je skvělé v prevenci ,ale i v řešení problému,ale to chce opravdu čas.
Jenže čas jsou peníze, a tady konkrétně 1360,- Káčat každý měsíc.

Takže osobně bych pro dlouhodobé braní rozhodně volil podstatně levnější přípravek. A to i v případě, že by to Tebou vychvalované Alveo bylo opravdu tak úžasné. Ale podle toho braní to zas na takový úžas nevypadá - stejné účinky mají i různé čaje, brané stejnou dobu. A poměr cena/účinek mají mnohem příznivější.
Takže už s tím dej asi raději pokoj.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
ba-ruska
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: úte 16 úno 2010 18:29
Bydliště: Brno

re :Poota

Příspěvek od ba-ruska »

No jo ,něco to stojí ,ale jak říkám tolik bylin dohromady sám nedáš a když si to budeš míchat sám tak nedosáhneš toho, aby to působilo harmonicky .Každá léčba něco stojí ,třeba čínská medicína ,což jsou bylinky ve formě čaje stojí třeba 3000 na měsíc.Nikomu to nenutím,jen jsme chtěla nabídnout něco pro ty ,kteří chtějí o své zdraví pečovat a nehledí jen na peníze .A ještě jedna věc ,Alveo nemusí stát 1350 za měsíc ,dá se dostat na cenu podstatně nižší .


Odpovědět

Zpět na „Bylinky a jiné léčivky“