Koňský Kaštan aneb Jírovec

Moderátor: aNONym

ceskymo
Starší člen
Příspěvky: 187
Registrován: úte 30 dub 2013 23:34
Bydliště: momentalne kdekoli
Dal: 283 poděkování
Dostal: 155 poděkování

Re: Cina, Vlcice....

Příspěvek od ceskymo »

Mimo téma (offtopic)
Citace:
Autorský zákon paragraf § 31
§ 31
Citace
(1) Do práva autorského nezasahuje ten, kdo
a) užije v odůvodněné míře výňatky ze zveřejněných děl jiných autorů ve svém díle,
b) užije výňatky z díla nebo drobná celá díla pro účely kritiky nebo recenze vztahující se k takovému dílu, vědecké či odborné tvorby a takové užití bude v souladu s poctivými zvyklostmi a v rozsahu vyžadovaném konkrétním účelem,
c) užije dílo při vyučování pro ilustrační účel nebo při vědeckém výzkumu, jejichž účelem není dosažení přímého nebo nepřímého hospodářského nebo obchodního prospěchu, a nepřesáhne rozsah odpovídající sledovanému účelu;
vždy je však nutno uvést, je-li to možné, jméno autora, nejde-li o dílo anonymní, nebo jméno osoby, pod jejímž jménem se dílo uvádí na veřejnost, a dále název díla a pramen.
(2) Do práva autorského nezasahuje ani ten, kdo výňatky z díla nebo drobná celá díla citovaná podle odstavce 1 písm. a) nebo b) dále užije; ustanovení odstavce 1 části věty za středníkem platí obdobně.
Edit: [150306]... a ??? ... :D ... vždyť právě proto jsem Cinu pouze upozornil, aby doplnil zdroj ... :roll: ... kdy on navíc citoval překlad článku, což již zasahuje (i) do mezinárodního copyright-u, který je ještě o něco přísnější než ten český ... :ewhistle: ...... tákže pokud kdokoliv cokoliv cituje (nejen) z internetu, je povinen si předem prověřit, zda se k citovanému nevtahují doložitelná autorská práva (což zákonitě vznikají, jelikož každé dílo, tedy i text, má svého autora = copyright u původních děl vzniká automaticky v okamžiku vzniku "díla", popř. v případě textu při jeho publikaci) ... A(&F) ...

A ted me taky zabanuj

Edit: [150306] ... děvče, silně si pleteš si pojmy a dojmy ....... neb k zabanování uživatelů nedošlo na základě porušení aut. práva (opakuji: viz minulý víkend, kdy Cina nebyl zabanován, pouze jsem ho upozornil, aby napravil prohřešky při užívání cizího díla), ale pouze a jedině na základě veřejné kritiky moderátora, popř. za její podporu (tedy i za vyjádřený "palec") ....... minulý víkend se to tudíž týkalo: Mirko, Vlčice, Vokoun (ten navíc za další otevřenou kritiku), dnes za stejného důvodu jsi přibyla Ty a Kov (což jsem udělal až teď před chvílí, jelikož jsem byl od pondělka mimo dosah internetu a po dnešním odpoledním návratu jsem měl mnohem důležitější věci k řešení) ... A(&F) ...


Kdo se chce zblaznit, musi mit nejdriv rozum
Každý den ráno sněz žábu a nic horšího už te nepotká
Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koňský Kaštan aneb Jírovec

Příspěvek od Cina »

Mimo téma (offtopic)
Já ho znám,proto se mi zdálo zbytečné dávat odkazy.Nemá to logiku,protože vše už bylo napsáno.Těžko něco nového vmyslet :D
To by jsme mohli dávat jenom odkazy.To zachvili by nikoho nebavilo sem chodit.Kritika se nepřipouští - to jsem zažil za totáče :jump:
.................................................................................
Kdo chce kam pomůžte mu tam.
Edit: ... ať už znáš kohokoliv, tak viz mé poznámky v příspěvku výše ... mmch, když už plevelíš v nepatřičných vláknech, označuj své příspěvky jako "Off-topic" .... + uděluji napomenutí za to "přirovnání" (pro příště si takovéto podobné poznámky laskavě odpusť) ... A(&F) ...

PeS: ... to by ses divil, kolik je toho ještě "nev(y)myšleného" ... :D ...


:roll: Ach bože. Varování nelze odstranit, přidal jsem k němu poznámku: Obě varování byla udělena neoprávněně. Pokud by si Cina nějaké zasloužil, což bych se divil, prosím pouze ústně napomenout. SDK


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Koňský Kaštan aneb Jírovec

Příspěvek od Kov »

A(&F) píše:
Kov píše:Na pravém lýtku mám křečáky ale už tak zamotané, že ...
... pohanka "na zeleno" ... sice Ti je "nerozmotá", ale určitě pomůže ...

... :bye: ... Anri ...
Tak jsem na vážkách. Řezat či neřezat? :dknow: :dknow: V takto zauzlovaných žílách už asi krev neprotéká jak má a mohly by být potenciálním zdrojem problémů ve formě sraženin. :( Co myslíte? Jde to vůbec nějak nemudrovsky vyléčit? Začínám z toho mít obavy. (Fakt nevím jak to sem nahrát, tak musím zvolit náhradní řešení)
Obrázek


kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Koňský Kaštan aneb Jírovec

Příspěvek od kachna »

Kov píše:... Řezat či neřezat? ...Začínám z toho mít obavy....
Moje babička říkávala : řezat, řezat, řezat! :laugh: Ale tím myslela nás, děti, abychom nezlobily.
Jestli tě to uklidní, tvoje křečáky jsou celkem nic proti tomu, co má moje mamka. Tvrdí, že ji občas bolí při změně počasí apod., ale jinak jí letos bude 90 a běhá, sice s hůlkou, ale dojde pěkně daleko.
Osobně věřím psychickým příčinám nemocí, podle toho je krev = radost. Křečáky jsou proto, že radost nemůže volně proudit, něčím si ji blokuješ, nedovoluješ si ji apod. Zkus se zeptat svého těla, určitě ti odpoví, jen mu naslouchat.
Tak ať se daří!
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Koňský Kaštan aneb Jírovec

Příspěvek od Vlčice »

Kov píše: Tak jsem na vážkách. Řezat či neřezat? :dknow: :dknow: V takto zauzlovaných žílách už asi krev neprotéká jak má a mohly by být potenciálním zdrojem problémů ve formě sraženin. :( Co myslíte? Jde to vůbec nějak nemudrovsky vyléčit? Začínám z toho mít obavy. (Fakt nevím jak to sem nahrát, tak musím zvolit náhradní řešení)
Hlavně nemasírovat !!!
V těch žilách krev neprotéká. Dávno se Ti vytvořilo náhradní řečiště. Kdyby protékala, zabila by Tě plicní embolie.
Krev se v nefunkčních žilách městná, a když už je to moc, vytvoří bércový vřed (píštěl skrze kůži) a vyvalí se i se sraženinami ven.
Asi bude lepší, nechat to MUDrům a teprve pak přirozeným léčením zabránit, aby se situace opakovala. Na pevnost žilních stěn
funguje pohanka v jakékoliv formě, pupalkový olej, mazání z květů nebo plodů jírovce, střídání vlažných a studených koupelí.
A také NOHY NAHOŘE kdykoliv to jde.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Koňský Kaštan aneb Jírovec

Příspěvek od poota »

Kov píše:Tak jsem na vážkách. Řezat či neřezat?
Řezat sice můžeš, ale to bych nechal až nakonec, tedy jako poslední možnost, když nic jiného nezabere.
Do té doby si můžeš na svých křečácích docela pěkně zapokusničit. :lol:
Pustit se do nich přes psychiku pro Tebe bude asi přece jenom "dost mimo" Tvoje přesvědčení; je to dost škoda, protože tímhle postupem se můžeš dostat nejblíž ke skutečné příčině.
Další možnost je zkusit to přes krev a její vyčištění - tady bych sázel nejspíš na Godzilu.
Taky můžeš zkusit na to jít přes výživu, bylinky, minerály, vitamíny, změnu životosprávy atd., což bude nejspíš dost dlouhodobá záležitost a navíc i dost těžko monitorovatelná - nejlíp asi přes dojem, jestli "se to lepší".
Další možností je zkusit autopatii, která ničemu nepřekáží a nic ji neovlivňuje, a sama je schopná zdravotní problémy řešit návratem k původnímu zdraví. Podle mého názoru je to způsob, jak "mechanicky" pohnout celý podvědomý a nevědomý aparát k tomu, aby řešil všechny abnormality zdravotního stavu.
Dalším velice účinným a komplexně pracujícím a rovnováhu nastolujícím systémem je také urinoterapie, která je díky naší nesprávné výchovy stále ještě neprávem opomíjená.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koňský Kaštan aneb Jírovec

Příspěvek od Cina »

Tak tak,chce se to podívat na příčinu.Nebudu zde perlit mudra :laugh: stačí se podívat zde:

---------------------------------------------------------------------
Kdo chce kam,pomožme mu tam.


otilrak
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 06 kvě 2009 9:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Koňský Kaštan aneb Jírovec

Příspěvek od otilrak »

Mimo téma (offtopic)
Být tebou, zkusím tu psychiku a k ní vytažení té krve pomocí pijavic. Mně je 26 a díky stání v zaměstnání se mi na levé noze také začíná žíla objevovat. V pátek jdu zkusit pijavici. :-)


,,Umění žít spočívá v tom, umět se včas rozhodnout, na co se dřív vysrat!¨
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Koňský Kaštan aneb Jírovec

Příspěvek od kachna »

Mimo téma (offtopic)
otilrak píše:... V pátek jdu zkusit pijavici...
:shock: Tak pak dej vědět, jaké to bylo, tohle jsem nikdy neabsolvovala. Ani po tom zatím netoužím, přiznávám. :) Ale něco o tom vědět není nikdy na škodu, že?
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Koňský Kaštan aneb Jírovec

Příspěvek od Kov »

Načali jsme tu diskusi o pijavicích. Potkal jsem o víkendu,ženu,která to praktikuje a přišlo mi to tak zajímavé,že by nebylo špatné to probrat ve zvláštním vlákně. Takže tu je: http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=4640


scheri
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: ned 17 bře 2013 22:17
Dal: 103 poděkování
Dostal: 33 poděkování

Re: Koňský Kaštan aneb Jírovec

Příspěvek od scheri »

Nálev z květů:
1 čajová lžička květů se přelije 250 ml vařící vody, nechá se 20 min. louhovat a scedí se. pije se 1x denně po jídle.
Tinktura z květů:
10 g sušených květů zalijeme 100 ml 50% lihu a necháme 3 týdny macerovat v dobře uzavřené lahvi na slunci. Potom zfiltrujeme. Užívá se stejně jako tinktura ze semen. Dle Regeny 7/2002


Odpovědět

Zpět na „Bylinky a jiné léčivky“