Akordovo vlákno

Poznatky, nápady, myšlenky...
Odpovědět
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Kdo je na fóru moderátor?

Příspěvek od Akord »

buky píše:
Akord píše:
S tímhle se už bežte konečne nekam vycpat.
Taky jse jdi, když se ti nedají poslat SZ.
Podekovat umíš. Najednou vadí, že jsem týden anonymne jako ostatní roky. Do toho ti nic není. Existují také mnohem slušnejší zpusoby, jak zažádat o informaci, napríklad napsat "pošli mi SZ". Na komunikaci totiž musí být 2.

Nejasné pravidla a dvojí metr zde kritizuji už nekolik let. To jsi tady ješte ani nebyl, krome toho se mícháš do veci, které nerozumíš, nebo nechceš rozumet. Také partnerem na diskusi dovede být pouze ten, kdo ctí pár principu, a s tím máš docela problém.


buky
Zasloužilý člen
Příspěvky: 835
Registrován: ned 17 kvě 2009 22:21
Dal: 10 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Kdo je na fóru moderátor?

Příspěvek od buky »

Akord píše:
Nejasné pravidla a dvojí metr zde kritizuji už nekolik let.
Asi si to bereš moc osobně.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Kdo je na fóru moderátor?

Příspěvek od poota »

Akord píše:.. Pravidla, pokud nekde jsou tak zde nejsou dlouho a nemají nadpis, už jsem na to počas nové verze fóra upozornil, trebaže mají titulek v téme "Úvodní informace", odpovídající vlákno chybí, nebo není dobre videt, kde to je.
S tímhle se už bežte konečne nekam vycpat.
Pro nezkušené nováčky, a také pro Akorda, uvádím návod, jak si přečíst Pravidla, která se každý svojí registrací jakož i přispíváním na fórum zavazuje dodržovat.

1. ať již se dostaneš na stránky fóra jakýmkoli způsobem, tak vlevo nahoře najdi sousloví "Portál * Fórum" a na jedno z těchto slov klepni myší - pokud máš pod tímto souslovím Hlavní Menu, tak začni rovnou bodem 2.
2. v Hlavním Menu vyhledej podmenu Menu a v ní je na prvním místě položka Pravidla - hledaná pravidla se skrývají právě pod ní

Za Fórum se tímto omlouvám všem, kterým to připadá příliš složité - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Došlé argumenty, manipulace, čachry

Příspěvek od Akord »

Tenhle text mi smazal moderátor Slávek Krepelka ve vláknu Teoretické paradoxy :

"Kanareva neberu vážne od doby, co jsem ho načapal na nekolika nepravdách, které popsal. Když nekdo zalže jednou, dvakrát, tak to toleruju, když je to ale pravidelne v každé 10.vete, tak už ne, muže pak tvrdit, co chce a nebudu rozebírat jeho zmatené fikce."

Když napíšu(nebo nekdo jiný), že Carnot mluví nepravdu, tak to projde, ale když napíšu, že Kanarev mluví nepravdu, tak mám za to varování za porušení pravidel a editaci príspevku.
Žádám stručné a vecné vysvetlení. Jinak by se hodilo predložit seznam svatých, o kterých je možné psát jen pozitivne. Beru to jako skrytou reklamu a agendu, to je také proti pravidlum.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Došlé argumenty, manipulace, čachry

Příspěvek od Akord »

Slavek Krepelka píše:
Ono je to ještě trochu jinak. .... zahrabané poklady. Ahoj, Slávek.

Nabízel se Perendev treba na Slovensku v Hlohovci? Nabízel. Funguje nekomu na tom Slovensku tak, jak to o nem popisují? Nefunguje. Funguje nekde v Čechách, nebo jinde, kde je možno zjistit, zda jde o elektrocentrálu, co chodí mesíčne plnit, nebo neco jiného? Nenapsal jsi, ani nikdo jiný kde. Funguje nekde v Kanade? Propaguj si to tam, když ho neumíš sem dovézt funkční, dráty sem nikdo pres more nepotáhne, a klidne si tam užívejte ty zázraky... Copak je tam už trh nasycený?
Sedí distributor Perendeva v Nemecku pro podvod? Nejspíš ješte ano a bylo by docela zajímavé si overit duvod u zákazníka a nejenom u žalobca. Ať mi nikdo neríká, že jediní zákazníci jsou monopoly, co to chtejí skoupit a zničit. Daleko jednodušší by pro ne bylo skoupit a používat, lízovat, pronajímat. Pruhledné, jak plexisklo.

Poslyš Akorde.
1) Byl jsem to já, kdo první po fóru U Pramene rozkecal, že Perendev osobně byl polapený ve Švajcu a předán do Raichu do soudní vazby a očividně naprosto právem.
2) Opět jem to byl já, kdo tu na fóru mnohokrát tvrdil, že Perendev je podvod a jakého druhu, protože jsem
3) to byl zase já, kdo mu před lety nabízel distribuci v Kanadě, abych se pokud možno tomu chlapovi dostal pod kůži a ověřil si, co je zač, což jsem zde také uvedl i s tím, jak to dopadlo.

Není mi tedy jasné, proč se do mně navážíš zrovna s Perendevem, i když dohadovat bych se určitě mohl. Ahoj, Slávek.

Děkuju Akorde, máš to tu zpátky a ještě jednou se omlouvám, že jsem tvůj příspěvek nechtěně prostřihl. Citaci "Slávek" jsem ti zkrátil, odpovídáš na něco, co je lehce k nalezení hned nahoře a začni ty citace prosím tě krátit, OK? 1.3.2012 SDK



Poslyš, Slávku, za predpokladu, že šlo o omyl a ne o machinaci, tak zrovna já krátím citace na nezbytnou míru, a dávám si s tím vždy hodne práce. Když ríkáš opak, tak to proste špatne vyhodnocuješ. I tuto poslední jsem chtel, ale protože píšeš roztahane, tak to proste nešlo, abych nepozmenil smysl. Mícháš mouku s popelem a pak po nekom chceš, aby to trídil. Stejne to delám, a stejne to nestačí. Prikládám nejprve kopii.

Jak jsi si určitě všimnul, vrátil jsem tvůj vzkaz do původního stavu. Kopii jsem odtud tím pádem odstranil.

Citace:
zahrabané poklady. Ahoj, Slávek.
Píšeš príliš dvousmyslne a nečitelne. Nováček se nepodívá, cos napsal pred rokem, a vyloží si podobný obsah opačne. Máš tam povkládány vety jako "vše se darí" a div, že neomlouváš, že šel nekdo do lochu. Vyšší forma manipulace namísto toho, aby ses snažil, když už, tak dopátrat, zde nekde nekdy nejaký Perendev na svete fungoval, a v tomto smyslu se jasne vyjádril, namísto pavučiny.
Skutečnost je jiná, ješte tak nadaleko vidím. Ne monopoly prímo brání vývoji, ale ti co mají snahu neco zlepšit mají podmínky jako ve stredoveku. Z grantu jsou uprednostňováni plagiátori a šarlatáni, protože jde o peníze. Šarlatáni si vegetujou, protože mají své dvojníky a oporu ve státní správe, a také mezi náma, je to prumerne naše zrcadlo a sebeidentifikace.


"tahat si triko" to je jenom jiné vyjádrení pro "ko|ot".
Smot jsem podrobne rozebral, stačí dát do hledače autor akord a predmet smot.
Je tam zretelne napsáno, co je a co není pravda. Slávek tvrdí neco, co tak reálne není.



Akord píše:
"tahat si triko" to je jenom jiné vyjádrení pro "ko|ot".
Smot jsem podrobne rozebral, stačí dát do hledače autor akord a predmet smot.
Je tam zretelne napsáno, co je a co není pravda. Slávek tvrdí neco, co tak reálne není.


Aby bylo jasno Akorde, "tahat si tričko" znamená "se vytahovat" tam, odkud jsem já. Pokud je to jinak tam, odkud jseš ty, nechci s tím mít nic společného. Navíc zde jde o slovesné vyjádření popisu činnosti a ne o podstatné jméno popisující věc, nebo skutek. Kapiš? To znamená, že ty dvě vyjádření, "tahá si tričko" a "koko7" jsou ve struktuře jazyka každé jinde a nemohou být synonymním vyjádřením a to ani v češtině, ani ve slovenštině.

Smot jsi skutečně mnohokrát "rozebral" ale vždycky jenom z hlediska limitovaných kritérií.
Offtopic :
Jako po autoritě po tobě nic totiž není právě pro to, že mnoho aspektů různých udělátek záměrně ignoruješ. Máš názor, to je fajn. Nejsi sám. Máš svou omezenou zásobu popletených znalostí, ze kterých vycházíš, to je taky fajn. Nejsi sám. Že máš potíže s porozuměním jazyka je sice otrava a cítím s tebou, protože to díky tomu máš v životě poněkud obtížnější, ale taky nejsi sám. Že však očekáváš a dokonce vyžaduješ, aby tě tu lidi brali za jakousi autoritu, je nejen nefajnové, ale také je to spíš smutné než legrační. Takový povýšený přístup je Akorde vždy neoprávněný a nikdy nesvědčí o prudké inteligenci kohokoliv, kdo se jím ohání.
Čau, Slávek

Co se týče Smotu, tak neplácejte o kritériích, když jste neumeli argumentovat ani tech pár, co jsem založil. Nebyly dány odpovedi na základní výhrady typu, "proč mám tu vodu nosit kbelíkom porád nahoru, když chci, aby smot bežel". Pak jste všichi ignorovali moment setrvačnosti pri rotaci kuličky. Napsal jsem k tomu víc, než dost, magnet je sotva obyčejný prak.
Koukej k tomu triku - jen kokosové si mastí triko, aby bylo jasno, je to metafora tak, nebo tak. Takže je mi jedno, jak to napíšeš, buď príspevek respektuješ, nebo ne, barva je vedlejší.

Napsal: pát 02 bře 2012 2:16
Akord píše:
krepelka:
Co se týče Smotu.....
Koukej k tomu triku - jen kokosové si mastí triko, aby bylo jasno, je to metafora tak, nebo tak....
O Smotu se s tebou dohadovat už nehodlám, stejně jako většina, kdo se jím a podobnými systémy kdy vážně zabyvala a to nejenom teoreticky.
Co se týče triček Opět zjišťuji, že tvůj problém s psaným slovem je nejen v neporozumění textu, ale i ve tvé neschopnosti číst. Nenapsal jsem ani mastí, ani nic jiného než právě "tahá tričko".
Vlákno "Diskuze k seriálu o magnetech."
Slávek píše:
Hledej Huhu, hledej. Zkoušej třeba i zdánlivé blbiny. Co děláš ty, po tom Akordovi nic není, akorát si tu tahá triko. Mezi námi,....
Jak Akorde chceš, aby se s tebou vůbec měl někdo jakýkoliv zájem něco diskutovat, když máš tak laxní přístup už jenom k akurátnímu přečtení si toho, co kdo napsal? Jinak jsem skutečně vedle a nevím, co to jsou "kokosové" a co to znamená "mastit si triko". Můžeš to rozvést?
Ciao, Slávek.

Napsal: pát 02 bře 2012 12:20
Ty chceš mermomocí naznačit, že ty si triko netaháš a já ano. Já jsem si to prečetl dobre, a že nechápeš "zdokonalení" činnosti je tvoje vec. Co tak nejprve respektovat, že ten duhý číst umí. To je neco jako prezumpce. Človek, co nectí sebou zavedená pravidla mi není partnerem pro diskusi.

nejvíc "potíží" s normální komunikací máš právě Ty - a přitom by úplně stačilo, aby ses choval slušně a zdržel se osobních výpadů - už tím bys žádná pravidla neporušoval a nemusel se jich dovolávat.
není nic jiného, než osobní výpad prebarvený na ružovo. Nemusel bys tohle psát, kdybys umel respektovat vyjádrení bez stranických triček. Je zde dost dukazu, že prakticky vždy reaguju mírneji, než náprotivek, používám pritom pameť. Nevím co žmolíš o slušnosti, je snad logické, že s plagiátory jsou vždy potíže pri komunikaci. Treba Howard Johnson z rakouské univerzity napíše donebavolající na kolene zjistitelné nesmysly, a já co to vysvetlím, tak me zde budou místo podekování okydávat. Když neumíš posoudit vecnou stránku, tak nech jiné, ať se vyjádrí, než udeláš dogmu v podobe moderátorského zásahu.
Nekdo vždy musí být nejhorší, a tohle je nejhure diskutovatelné forum, co znám, když nekdo neumí reagovat, začne odbočovat, manipulovat, moralizovat. Kdo tady první sklouzává do osobní roviny? Kolikrát jsem vecne napsal a proč je neco nesmysl? Proč diskuse potom nepokračovala vecným tónem? Protože si hodne lidí myslí, že k výsledkum se dostane i bez práce na základe intuice a nadrazenosti? Nemám komplex z toho, že jsem vyzkoušel málo vecí. Velká část toho, co jsem zde napsal vycházela z vlastních experimentu. Kdo tvrdí opak je domýšlivec mimo reál. Opakuji...proč podobným pochybnostem, jako podrobujete mne nepodrobíte stejne autory projektu. Na základe čeho jim veríte, když jsou jejich výsledky nereprodukovatelné , nebo zjevne smyšlené. Vemte si jedinou vec, co jsem zde zpochybnil a prokažte opak, o to vetší bude vaše sláva. Dokdy me zde chcete cenzurovat. K čemu vám to bude. Cenzurujte projekty, plané reči nikoho nezajímají.

Akorde, ty si asi neuvědomuješ, že tohle fórum není o cenzurování, ať už projektů, nebo osob. Toto fórum má ve svém prohlášení jasně zakotveno, že slouží k vývoji lidského poznání a to hlavně v disciplině hledání alternativních energetických zdrojů, novinek v alternativní medicíně a všeobecně zdraví a ducha (Necituji zde doslovně, ale tak nějak. Na starém fóru tato deklarace byla a zde ji nemohu zatím najít). Povinost moderátora není cenzúrovat cokoliv, co není proti pravidlům fóra. Proti pravidlům fóra je plevelení, jako například tento tvůj příspěvek, osobní napadání druhých, ať už členů, nebo nečlenů, vulgárnosti, úmyslné zavádění atp. Dále je povinností moderátorů udržovat forum v takovém stavu, aby bylo přehledné a příjemné všem, kdo se s účelem fóra a jeho pravidly ztotožňují. Je tedy nasnadě, že se svou opakovanou kritikou moderování fóra už po mnoho let, a svým vystupováním, se nejenom neztotožňuješ s účelem fóra, ale že se naopak snažíš účel a pravidla fóra z nějakého důvodu posunout úplně jinam. Jedním z příkladů je už i to, že jako moderátor sekce fóra se o moderování dohaduješ na veřejné části fóra, což je taky proti deklarovaným pravidlům. Proč? (Odpověď samozřejmě patří do moderátorvny) 2.3.2012 SDK


120303 / 0924 ... přesunuto z Magnetického vlákna, kde příspěvky tohoto typu opravdu nemají co pohledávat ... A(&F) ...
PeS: ... stručné varování: ... Akorde, neser !!! ... (a pokud to vezmeš vážně, tak klidně potom praskni ... ... )


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Došlé argumenty, manipulace, čachry

Příspěvek od Akord »

----- původní Akordův text odstraněn ----

... Akorde, kroť laskavě své vyjadřování ... a pokud spoléháš na to, že zde toto je "výhradně Tvůj prostor, ve kterém si můžeš dělat co chceš", tak na to moc nespoléhej ... příště budu takovéto "výplody" mazat rovnou bez varování ... počítej s tím ... A(&F) ...


Aby Akord zbůhdarma nepřicházel o plody své práce, navrhuji místo surového mazání přesun do kteréhokoli ze Septiků - poo.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: podvodníci a manipulátori na tomto fóre

Příspěvek od Akord »

Následující príspevek mi byl smazán. Nežeby nemohl být smazaný. Ale pak tam stejne nemel co predtím hledat nálepkovací komentár a na prodej nabízené emoční výlevy.
Slavek Krepelka píše:
poota píše:Vlákno učesáno, offtopicy snad ani není nutné přesouvat - poo.
Naopak. Jak tak vše procházím, čím dál tím víc mám pocit, že by si tyhle Akordovy zvořilosti zasloužily samostatné vlákno. To je neuvěřitelné. Pokaždé, když sem na fórum vleze někdo, kdo se jeví schopně, dá se do něj Akord tímhle způsobem. Čím schopnější, tím neomaleněji. Tímto taky vlákno zvadlo, jako mnoho jiných, až na poslední Offtopic,který jsem dal do Poradny. SDK
Není tomu vubec tak, jak píšeš. Jsem tady dost déle, než ty, a o vetrné energii jsem toho vecným obsahem napsal podstatne více, než ty. Proto je tvoje hodnocení jenom "dojemné", tvorené dojmy, samý prívlastek/nálepka, bez obsahu.
Kolik jsi udelal vetrných elektráren, a kolik regulací? Kolika typum jsi zmeril výkon? Já asi desítce. O technických rešeních ani nemluvím. O zdvorilostech si mužeš vykládat, kolik chceš, já píšu o vlastních zkušenostech. Je zrejmé, že to co ty považuješ za schopné já nepovažuju. To budeš schopen posoudit až potom, co nejaké Watty ze svých konstrukcí získáš, a nerozmlátí ti to nejbližší boure. Že bych si zasloužil samostatné vlákno by me vubec netrápilo. Kvuli mne toto vlákno určite nezvadlo, komu by se chtelo diskutovat v reálu, když zde blokuješ všechnu vecnou kritiku a odvedeš pozornost na emoce. Ty proste odmítáš mé konkrétní zkušenosti, deláš ze sebe jasnovidce, že to, co píšu prece nemuže být v takovém rozsahu pravda. Jenže já na tom makal dlouhou dobu, nemužu za to, že jsi v nekterých smerech proste pozadu, a v podstate tím jen zdržuješ. Vyfotil jsem tu svou vetrnou elektrárnu, ješte jsi na fóru nebyl. Mám fotku, kde jsou na ní ledové rampouchy, tak co ješte porád provokuješ. Vyfoť sem své dílo a nepripisuj jiným své komplexy. Pustil jsi se delat porádek, ale kolikrát to dopadne jako paseka, protože nerespektuješ, že ani šéf nemusí vedet všechno a diskutuješ nejradeji sám se sebou. O príčinách kdo všechno a proč jsem prestal chodit radši pomlčím.
Meril jsi výkon aspoň jedné VE v reálu? Když ne, tak se nemáme o čem bavit.
Dal sem kdokoliv aspoň orientační merení konstrukce, o které predpokládá vyšší účinnost, než u bežné vrtule? Rozmluval jsem to snad nekomu? O čem se tady povídá, o zbožných práních, nebo získaných Wattech? Nebo jako stačí jásat, jako ve školce, že se to samo točí, a monopolum se napráská? Nebo to tady rídí agenti monopolu, nebo vlastní ješitnosti, kterí skutečné Watty a efektivní konstrukce cílene brzdí, a odvádejí pozornost na boční kolej, nebo do Číny. Poslužte si.

Jestli jsi ho napsal do Boxovárny, tak Ti byl smazán neprávem. Kdekoli jinde bys za něj měl podle mého názoru dostat ještě Varování za osobní výpady - poota.

Akorde, jelikož jsi únavný a plevelíš jak vítr, o tvé etiketě nemluvě a nemluvě o tvé nevšední ukvapenosti, přesunul jsem ten příspěvek do sekce Moderátoři, vlákno K Posouzení, do kteréžto společnosti patří, i smou poznámkou k tomuhle tvému výlevu. SDK.

Omlouvám se Akordovi i všem zúčastněným za svou poněkud neuváženou reakci.
Došlo k ní pouze proto, že jsem přehlédnul jednu dost zásadní věc - jeho příspěvek je reakcí na modře psanou Slávkovu vsuvku, takže se jedná o reakci na text moderátora, navíc reakci velice neuctivou a ve veřejně přístupné části fóra, což je hrubé porušení pravidel.
Akord je také moderátor, takže toto pravidlo velice dobře zná a když už chtěl reagovat, tak to měl učinit v "Moderátorovně". Kdekoli jinde měl být příspěvek bez prodlení smazán a to bez jakéhokoli pardonu, takže tímto beru zpět to, že by v Boxovárně měl zůstat. poota.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Akordovo vlákno

Příspěvek od poota »

..


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „Akord“