Psychické příčiny nemocí a jejich odstraňování.

Léčebné postupy.
Odpovědět

Myslíte, že je toto téma pro Vás přínosné?

ano
106
92%
ne
9
8%
 
Celkem hlasů: 115

Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

re

Příspěvek od Mo »

aNONyme +1 :good:
veľmi praktické, si šikulko ;)
pekný dník všetkým :D


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Bludné nervy

Příspěvek od hanka »

aNONym píše:....Podráždí se tím centrum bolesti, jenž se následně "vypne".
Na využití bludných nervů (tedy nervových zakončení, které ale nevedou k žádnému konrétnímu orgánu) je postavena i akupunctura. 8)
Myslíš, že to funguje i na jiné bolesti, které jsou zapříčiněny bludným nervem? A jak se vlastně pozná, že bolest zapříčinil bludný nerv?

Nakousl jsi téma, které je velice zajímavé - akupunktura a její laické využití v praxi - to je téma pro celé vlákno :) ! :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
pay
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pon 17 kvě 2010 15:18

po čase

Příspěvek od pay »

Zdravím přátelé,

chtěl bych vám všem poděkovat za názory a vzkazy, všechny jsem si několikrát přečetl. Cítil jsem z toho upřímnou touhu pomoci mně a bylo to pro mne do jisté míry povzbuzením, i když se v tom topím asi až příliš hluboko a nemám už sil se
z toho dna dostat na povrch a v klidu tam setrvat. Děkuji Slávkovi, který se obtěžoval číst i mé příspěvky v angličtině a jako první zareagoval, a také Hance za reakce a za návrh na možnou cestu řešení, ale rovněž všem ostatním.

Omlouvám se, že jsem se neozval dříve, ale měl jsem nějaké povinnosti, které skončily naprosto katastrofálně a to z důvodu již zmíněných stávů. Také vždy než něco napíšu, tak trochu bojuji sám se sebou, protože nejsem zvyklí takhle
veřejně věci řešit. Nejsem na tom ted hůř ani lépe než předtím, ale jen v jiné sféře a to v závislosti na nových "informacích". Volal jsem té herbalistce do USA (www.herbcorner.net) a problém přetrval nadále, akorát změnil původce.

S dovolením se nejprve pokusím zareagovat na některé věci, které jste mi napsali. Z těch, které tu na mou adresu zazněly byly asi nejzajímavější poznámky od Hanky a od Slávka. Hanka se ptala, jak jsem se mohl dostat do tak špatného
stavu pouze vlivem názoru lidí na internetu a nakonec to interpretovala jako sugestibilitu v důsledku emocí vzniklých kvůli mému onemocnění a Slávek poznamenal něco ve smyslu, že kterého experta si zvolím, tak toho píseń budu zpívat
a z toho pramenící možnost konfliktu, pokud je můj postoj v nesouladu s domnělým expertem.

Původně jsem měl napsaný dlouhý příspěvěk, kde jsem se to snažil celé podrobně vysvětlit, ale nakonec jsem ho smazal a napsal krátkou verzi.

Co se týče mojí psychiky, tak v této oblasti jsem na tom byl dobře a těsně před tou událostí celkově možná nejlépe za poslední dva roky. Měl jsem vytvořené lečebné protokoly a navíc se objevily i nové příležitosti v profesním životě,
takže pokud sugestibilita zafugovala, tak pouze na úrovni léčebných protokolů. Ta další otázka je trochu komplikovanější na odpověd, protože vyžaduje deskripci vnitřní části prožívání a tvoření mého já. Těžko se to popisuje a možná ještě
težší to bylo na pochopení. Realita je taková, že za normálního stavu se nacházím v neustálém procesu vnitřního seberozvoje a to především na úrovni paměti a na to navazujících i dalších věcí jako jsou představivost, kritické myšlení
atp. Ten proces myslím není nutné nijak popisovat, jak se sebou pracuji není důležitě. Veškerá moje duševní činnost je tvořena "mnou" ze vnitř (hlava jakoby neexistovala), horní polovinou těla/břichem, formou vnitřní vizualizace a pokud
je nějak zapojena hlava, tak funguje jen jako jakýsi aktivátor. Je to jako, když skladatel hudby neustále vnitřně hledá nějakou melodii, tak v mém případě je to obdoba, ale na úrovni oblasti paměti a z toho celého procesu duševní energie
je následně formováno myšlení. Tento proces je také poměrně jemný a naneštestí více náchylný k takovémuto narušení. To jen k té poznámce o skřípnutí hlavy do dveří, vše bylo/je zasazeno mnohem hlouběji.

Slávek měl pravdu s "hudláním té písně", ale spíš než hudlání je to o neschopnosti zbavit se té písně. Člověk se svázal s konkrétním léčebným protokolem, který považoval za nejlepší, a proto jediný pravý, i když zde je to trochu
diskutabilní, protože nebylo v mých silách jednotlivé léčebné programy reálně porovnat. Taková důležitá věc se stala moji součástí, zakonponovala se do vnitř, potažmo do myšlení, protože tím člověk žil a byl tomu vydán na pospas.
Nedokázal jsem od té informace abstrahovat, protože ten koncept byl ve mně jako celek a kdyby se to týkalo čehokoliv jiného, jakýchkoliv fyzických příznaků jenom ne myšlení atd., tak bych to pustil jednoduše z hlavy. Ta myšlenka té vazby
játra->pamet etc., působila na můj vnitřní rozvoj a duševní činnost velmi destruktivně, ne proto že bych ji věřil, ale proto, že jsem ji nemohl vytlačit. Zjednodušeně lze ten vnitřní neklid poukázat na příkladu - kdy jste nuceni zůstat s
někým, kdo vás v minulosti nějak zradil nebo podvedl. Je to pořád někde ve vnitř a působí to tíživě, destruktivně a disharmonicky v daném vztahu. Příklad není úplně vhodný, protože se to v něm reálně stalo, přitom v mém případě to mělo
jen teoretické obrysy, ale měl demostrovat to vnitřní napětí a hlavně jakým způsobem vlastně ten léčebný proces/koncept vnitřně chápu tj. na principu celku - vztahu.

.....................................................................................................................................................................

Jak jsem již psal, tak vaše vzkazy mně na čas celkem pomohly, ale situace se vůbec nelepšila a rozhodl jsem se, že to musím ze sebe nějak vyrvat, a proto musím zavolat té ...Zároven jsem si uvědomoval absurdnost celé situace, že visím na
prohlášení někoho cizího, kdo určitě není esencí vší mourdrosti, ale přes tu klec emocí a strachu jsem neviděl jinou cestu, jak se dostat. Příliš jsem od toho nečekal, doufal jsem, že se to snad nějak vyřeší a konečně budu zase zpátky,
ale na druhou stranu jsem se obával, že se problém přesune jinam pouze s pozměněnými vstupními informacemi, a tak se i stalo.V rozhovoru potvrdila, že hepatitida c vede k problémům s pamětí a ještě přidala jeden pojem
"think unclearly" (zhoršená schopnost myslet) a to v důsledku únavy plynoucí z tohoto onemocnění. Na to jsem ji odvětil, že nic takového nemám, i když únavu a občas i silnou pocituji, ale s opačným (tj. stimulujícím) účinkem a to vzhledem
k duševní činnosti, na což odvětila příkladem své nemoci (nevím přesně jaké, ale každopádně zcela odlišné, pouze operovala v tomto směru s funkcí únavy) a dále tvrdila, že nikoho takového nezná (nevím jestli hovořila
v tomto smyslu o únavě obecně nebo o únavě z hepatitidy c u svých klientů, případně kolika z nich).

Za prvé nevím, proč použila jako příklad sebe, nebot jsme evidentně zcela odlišní a navíc různí lidé vnímají různé věci jinak (např. někdo může čerpat duševní energii při běhu v lese, na mě to má naprosto opačný účinek) a za druhé i
onemocnění a z toho vyplívající pocit unavenosti jsou naprosto odlišné. Únava je také jenom pojem a jako všechny pojmy pouze vymezuje nejlblíže popis nějakého abstraktního stavu mezi ostaními stavy. Takže nakládat pouze s tímto pojmem
bez dalšího popisu může vést k dezinterpretaci jeho možných efektů.

Moje osobní zkušenost s tímto únavovým stavem vyplívajícím z hepatitidy c je odlišná než např. u chřipky, kde jde o těžký pocit a na člověka dolehne z vnějšku tíha a to nejenom na tělo, ale i na oblast hlavy. U únavy z hepatitidy c tohle
nezažívám. Únava nemá takový plný efekt a směřuje jakoby ven z těla, narozdíl od působení již zmíněné chřipky a nejedná se o takový tíživý pocit - Člověk je zčásti unavený a zčásti zaktivovaný. Fyzicky to není příjemný pocit a vede k
utlumení fyzické vitality a zvýšené touhy po odpočinku, ale duševně je to něco naprosto odlišného, a také se tento stav nezahrnuje oblast hlavy, ale zůstává pouze v těle. Jak bylo zminěno, tak při duševní činnosti používám především svůj
vnitřek a v tomto stavu únavy jsem prostě schopen více cítit sám sebe a jsem více izolovaný od vnějšího světa. Jinými slovy to moji duševní činnost spíše posiluje vnitřním puzením a větší schopností vnímat se. Když jsem ji tohle pověděl,
tak na to odvětila, že tak to nefunguje a že nikoho takového nezná.
.....................................................................................................................................................................


Tohle ta nejdůležitější část a důvod, proč to vlastně všechno píšu. Kdyby se zase někdo ptal, zda je to otázka víry/nevíry nebo schopnosti/neschopnosti vytvořit si na věci vlastní názor, tak napíšu 2 hlavní faktory, které mě táhnou
zpátky dolů.


a)Duševní stav - tenhle faktor je sice podřízený tomu následující, ale i tak nemá nepatrný vliv. Absolutní duševní vypětí po dobu dvou měsíců, kdy jsem měl strach přmemýšlet nebo vzpomenout si, který přinesl horečky a průjmy mě velmi
oslabil. Nyní je můj stav sice o trochu lepší než předtím, ale to jenom kvůli tomu, že jsem více vyprázněnější a stav je chroničtější. Ty projevy jsou podobné, jak jsem je popisoval dříve - blok normálně myslet, vnitřně žít a prožívat
věci, rozvíjet se. Výraz celkové osobnosti je na nule (bez chuti, bez barvy). Jak jste psali, tak jsem se pokoušel převzít jiné teorie, které jsem se pokoušel vykonstruovat, abych opustil danou destruktivní sféru, ale jsem už asi příliš
slabý, i když si myslím, že tudy vede ta jediná správná cesta. Vydržím to vždy ovšem tak maximálně 2 hodiny (jsou to ovšem takové polostavy), a pak zase spadnu kvůli té herbalistce zpátky. K tomu mi kromě nočního pocení i z toho všeho
stresu začaly hustě padat vlasy.

b)Herbalistka, únava, ostatní pacienti - tenhle faktor je rozhodující příčinou a nastal po rozhovoru s tou herbalistkou, kde můj rozbitý celek se chytil jiného vlaku a jede na té cestě dál. Šilené je, že kdyby to nechala být a odpověděla
na to, co má a nevymýšlela žádné další varianty, tak bych byl dnes úplně a zcela zdráv. Takhle mám pocit, že to nikdy nepřetluču. Je to někde vzadu, jako bych někomu něco provedl a vždycky, když už je skoro dobře, tak se ten
pocit/myšlenka objeví a pokračuje návrat zpátky, a tak pořád dokola, že jsem to snad i nějak vnitřně vzdal. Člověk je čím dál více od sebe a slabší. Chtělo by to opravdu nějakou silnou a dobrou teorii, které bych se mohl držet. Vždycky,
když se pokouším vrátit zpátky do sebe, tak se jakoby zobrazí ten pocit z ní a to co říkala. Nevím ,kde se vzal ve mně ten její silný vliv, jakože má spoustu informací např. od svých klientů a pomáhá lidem a já tím pádem jsem špatný nebo
je něco se mnou špatně. Na úrovni odborné erudovanosti ale klesla, protože ten protokol není její a např. na léčbu lichen planus vůbec nevěděla, jak to léčit. Není to tak, že bych chtěl, aby moje názory konvenovaly s tou herbalistkou
já bych se toho všeho chtěl nadobro zbavit.

A tady je merito věci nová vazba únava->pamět atd. Zajímavé je, že ted při těch stresech vůbec únavu nikdy nemívám, ale jakmile jsem na chvíly psychicky skoro v pohodě, tak se jakoby únava dostaví. Herbalistka tvrdila, že při tom stavu
se člověku zhoršuje pamět a myšlení atd. já jsem jí říkal, že to mám naprosto obráceně a naopak to funguje snad i lépe než za normálního stavu. Na to tvrdila, že takový nikdo není. Už jsem psal, že je to pro mě trochu specifický stav,
který zůstáva jakoby jen v těle. Člověk je sice fyzicky unavený, ale tím pocit i více abstrahuje od okolí, více se vnímá a je schopen se dostat víc do sebe. Jakobych z toho čerpal pro duševní činnost energii. z toho vznil další konflikt,
který má dvě úrovně. První je ta, kde se cítím bytostně špatně, prtože to celé prožívám a transformuji ji takto, zatímco všichni a herbalistka, jsou na tom v tomhle ohledu bídně. Ta druhá je, že jsem tomu věřil. Tedy ne, že bych věřil,
že přímo únava z hepatitidy c zlepšuje pamet, ale že je to prostě přirozené, že ji člověk může touto cestoutento stav pocitovat a užívat. Byl to silný vnitřní pocit a přišel mi i logický. Tím, že proti mně postavila zástupy lidí mně to
hodně narušuje a jsem na okraji jako někdo špatný, kdo to takhle prožívá a oproti tomu zástupy "dobrých" lidí, kteří to mají obráceně. Když se tady naposledy zminíli ti spisovatelé, skladatelé atd., tak ti neměli většinou skvělé zdraví
nebo duševní rovnováhu. Myslím si, že by na otázku o stresu nebo třeba jiném druhu vypětí kontrovala, že to též takto zhoršuje tyto stavy. Ale kolik z nich na to bylo v tomto směru bídně psychicky i fyzicky. Záleží, jak to ten dotyčný
vnitřně zpracuje a využije. Za normálních okolností bych to nijak neřešil, bral jsem to tak trochu jako fakt, který lze logicky zdůvodnit, ale jsem, kde jsem být nechtěl zpátky v tom kolotoči. Jenom se duševně umrtvuju a vyprazdnuju, k
tomu mi padají vlasy a nevím jak z toho ven než bude pozdě.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Mozek

Příspěvek od Palo »

Tak jsem zavítal na toto vlákno a celkem koukám ;)

Asi Vás všechny naštvu, tak se na to připravte (a nenechte se naštvat) ;)

Dle mého názoru jde u hodně "nemocí" o biochemii mozku, tedy co se týká únav, psychiky a dalších věcí s tím spojených. Problém je v tom, že v hlavě máme nějaký bordel, který tam nemá co dělat. Otázkou je, kde se ten bordel bere. Buď ten bordel přijímáme zvenku, nebo se tvoří uvnitř našeho těla (kdekoliv).

Pro zjištění zda-li problém přichází zvenku bysme měli změnit úplně všechno - místo kde býváme, stravu, vodu atd. a sledovat rozdíly. Pokud se nic nezměnilo, problém se tvoří uvnitř našeho těla. Otázkou pak je, jak se toho zbavit. Prvně musíme zjistit, o co jde, abysme věděli čím máme tu čest... Nemusí to být pouze jeden problém, může to být sada problémů dohromady. Doktoři zjistí první a zajásají, že je to ono (třeba ta hepatitida) a nic jiného...

Mohl bych to tady všechno vyhrkat sám, ostatně s tím hrkám na jiných vláknech, tak zkuste odhadnout, co bych napsal...

...anebo můj příspěvek jednoduše přeskočte, jako by tu vůbec nebyl...

Můžete ještě popřemýšlet - pokud mám v tomto pravdu, jak by se měl člověk psychicky trénovat, aby se tohoto zbavil? Jde to vůbec? Podle mě ne... Možná jedinej případ by byl tehdy, kdyby si mozek vytvářel tuto chemii sám - ale tomu moc nevěřím...



No... když to po sobě tak čtu, tak přemýšlím nad jednou věcí... Jsme ve vlákně u psychiky a musím říct, že mám za sebou jednu zkušenost, která mi ukazuje, že na tom něco bude...

Tuhle k nám přišla návštěva... Jeden pár a s dvěma synky... Matka synků se pořád bála, aby synci někde nelezli, něco nedělali, něco nevyvedli a pořád jim něco zakazovala a byla u toho děsně nervní...
Když si porovnám našeho synka a jejich synky, tak náš je naprosto v pohodě... Když něco chce dělat, tak ho necháme, ale dáváme pozor, aby se nestalo něco "nejhoršího". Jednoduše si musí všechno osahat a musí taky vědět, jak je co nebezpečné. Dokud se nespálí, do té doby nebude vědět, jak je to opravdu nebezpečné... Stačí, aby se jednou spálil trošku, bude mít respekt... Rozhodně ale nepopaluju synka úmyslně, to ani náhodou... Jednou to přijde a když bude bolístka malá, tak jedině dobře. Můžeme ho ušetřit popálenin mnohem horších...

Jejich synek trpí alergií na peří. Vidím v tom takovou spojitost ve smyslu, že když by mi pořád někdo něco zakazoval, tak bych byl až tak vytočenej, že bych z toho fakt taky nějakou tu alergii chytl... Holt nedopusťte, aby byl na Vás někdo naštvanej, zvlášť, když jsou to vaše děti (a už vůbec, pokud jsou malé). Zbytečně jim můžete zničit zdraví ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Mozek

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše:Tak jsem zavítal na toto vlákno a celkem koukám ;)

Asi Vás všechny naštvu, tak se na to připravte (a nenechte se naštvat) ;)
Nazdar Palo, vždyť to pořát tvrdím. že není nad zdravý selský rozum. Máš ho tam. +1 :good:

Nicméně, s tou psychikou a jejím trénováním a předěláváním bych to nepodceňoval. Je to jen odvrácená strana stejné mince.

Jen si zkus roztáhnout pusinu od ucha k uchu i když poněkud ve špatné, nebo smutné náladě a něco se dozvíš. Norbekov má naprosto recht.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: po čase

Příspěvek od Slavek Krepelka »

pay píše:Zdravím přátelé,
Nazdar Pay,

Přečti si alespoň začátek Norbekova a pak jdi párkrát pro vodu. Třeba si na to vezmi pár dní volna v Krkonoších. Uvidíš, jak se to změní životní názor na to, co je důležité a co ne a co vlastně v tobě je a jak dál.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Trochu Bengstona

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar vespolek.

Bengstonovým kolotočem představ se zabývám cca 40 min. 2x denně cestou do práce a z práce. Kombinuju to s Norbekovým úsměvem a samozřejmě to dohromady má ten účinek, že se v provozu a v zádrhelích nevztekám, ale projíždím to s upřímným úsměvem a ve vynikající náladě. Zároveň mne těch 14 dní dost postrčilo v rychlosti "promítání". Teď ještě někoho schrastit, na kom bych si to nacvičil i s tím léčením.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

no jasně...

Příspěvek od jarda ovčák »

Bez ohledu na cokoli je pozitivní myšlení, dobrá nálada a humor, nechť je jakýkoli základem zdraví a pohodového života.
Já s kamarádem invalidním důchodcem jsme u cigánskýho domu dobrým zámkem na kola svázali dva dvoukoláky a dva nákupní vozíky k sobě. Ráno jsem s dalekohledem pozorovali, jak ti mezuláni bez vercajku tlučou žubrákem do zámku a jak nemůžou odvážet kradený krámy do kovošrotu. Řičeli jsme smíchy, a skvělý pocit se mi vrací, jen si na to vzpomenu. Důchodci se zmenšil krevní tlak i cukr.....
Když se potkáme, brečíme smíchy na potkání a kolemjdoucí nechápou, co to je za blázny....


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: po čase

Příspěvek od poota »

Do Tvého problému sice příliš nevidím, ale nápadná je mi ta silná vazba na herbalistku, které příliš nerozumím.
Nicméně beru jako fakt, že to, co ona řekne, koluje Tvým vědomím (nikoli "myslí"), aniž bys to mohl nějak
radikálně ovlivnit. Zároveň vidím, že vzhledem k její osobě z nějakého důvodu nemůžeš používat
střízlivě logický pohled.
Svědčí o tom například to, že když jí popíšeš svoje stavy a ona kategoricky prohlásí, že něco takového
neexistuje, protože ona se s tím u nikoho nesetkala, tak reaguješ tím, že sebe považuješ za anomálii.
Tedy něco, co podle ní nemá existovat, Jenomže Ty existuješ a Tvoje problémy také, a to zcela reálně.
Tím, že ona tuto realitu nechce brát na vědomí, dokazuje pouze mezery v jejích znalostech a zároveň
neochotu a nebo neschopnost se tímto pro ni novým a zatím neznámým problémem zabývat.
Mám proti Tobě tu výhodu, že na situaci vidím "zvenku", takže ji mohu posuzovat nezaujatě.
To, že existují Tvoje problémy, může být sice vyjímka, ale tím, že exituje, prokazuje zároveň možnost
této existence. Pak je samozřejmě možné, aby se vyskytovala ne jenom jednou, ale i vícekrát. V tom případě
už to není vyjímka, ale normální jev, který se pouze nevyskytuje příliš často. A tím by se měla při své dbornosti
naprosto zodpovědně zabývat. Může být, že jsi prvním, kdo se na ni s tímto obrátil - to ovšem neznamená, že
vás takových není daleko víc, a ona o nich zatím ještě neví.

Napsal jsem to dost rozvláčně a tak to raději ještě shrnu:
1.) nejsi anomálie a existuješ stejně reálně jako kdokoli jiný, jenom poněkud "neběžně"
2.) herbalistka neví všechno, ale je s tím spokojená, takže se nesnaží získat další vědomosti
3.) na Tvoje problémy svou odborností nestačí, takže její "rady" jsou stejně neodborné, jako od kohokoli jiného

Velice hrubým odhadem, navíc s velkou pravděpodobností omylu, se domnívám, že u Tebe by mohlo jít
o kombinaci "mechanické" příčiny (nesprávná hladina něčeho, odlišná funkce něčeho) s narušenou komunikací
s Informačním Polem. Možností narušení této komunikace je víc, takže by bylo potřeba se obrátit na někoho,
kdo se tím hlouběji zabývá a hlavně má dobré praktické výsledky.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: po čase

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar Pay,

Právě jsem založil nové vlíkno na oleandr. https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 3871#73871 Pracuje to na všechny chronické infekce včetně hepatitis C. Ze všech lidí, které jsi kontaktoval na západě, Don Quixote (Tony Isaacs) a Luella May Ti to měli předestřít.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: po čase

Příspěvek od hanka »

pay píše:....... jak se sebou pracuji není důležitě........
Ahoj Pay,

naopak, já si myslím, že to důležité je.

Jen mě ještě napadá - ptal jsi se také sám sebe? Tvoje podvědomí ví nejlépe, jak bys na to měl jít. Polož si otázku (otázky) a první myšlenka, která Tě napadne, je většinou ta správná (i když se Ti nemusí líbit). Když si nejseš jistý, připrav si otázky, vezmi si k tomu kyvadlo a zeptej se - budeš se divit, kolik toho ví....
Přeji Ti brzké uzdravení. :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Trochu Bengstona

Příspěvek od hanka »

Slavek Krepelka píše:Nazdar vespolek.

Bengstonovým kolotočem představ se zabývám cca 40 min. 2x denně cestou do práce a z práce. Kombinuju to s Norbekovým úsměvem a samozřejmě to dohromady má ten účinek, že se v provozu a v zádrhelích nevztekám, ale projíždím to s upřímným úsměvem a ve vynikající náladě. Zároveň mne těch 14 dní dost postrčilo v rychlosti "promítání". Teď ještě někoho schrastit, na kom bych si to nacvičil i s tím léčením.

Ahoj, Slávek.
Ahoj Slávku,

máš to vymyšleno moc dobře. Můžeš říct, jestli a kolik "filmů" jsi už nahradil z důvodu jejich splnění?

Měj se fajn. :lol: Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Trochu Bengstona

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar Hanko,

Zatím jsem vyměnil jeden obraz, a to, že se mi dcera vrátí z Česka v jednom kuse. To byl poněkud krátkodobý rámeček. Vyměnil jsem ho novým, dlouhodobým, že vystuduje. Jinak ještě nemohu říct, že se něco vyplnilo, ale jde o dlouhodobější věci, takže žádné překvapení, i když jedno je očividně na velmi dobré cestě, ale ještě nedošlo k finále. Mám jich dohromady 27.

Ahoj, Slavek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Trochu Bengstona

Příspěvek od hanka »

Díky, Slávku - vypadá to, že to skutečně funguje :) .

Já ještě Bengstona nedělám, ale můžu říct, že i mně se život v pár oblastech mění k lepšímu, jenom na základě pozitivního myšlení, Norbekova svalového korzetu a občasného EFT a autohypnózy (když nemám čas tak aspoň hó oponopono). Nevím, co z toho působí více, všechno dělám jenom lehce a volím způsob podle momentální nálady (kromě svalového korzetu-o ten se snažím soustavně), ale funguje to. Klepu kotníkem na dřevo a doufám, že to tady tímto nezakřiknu - ale bývám příjemně překvapena, jak si Život (Vyšší síla, Bůh, Universum, Vyšší vědomí, či jak se to ještě dá nazvat) nachází způsoby, aby navodil uskutečnění přání. Nezařizuje to celé, jenm nabídne vhodné řešení a je na mně, jestli to přijmu. Člověk pro to musí něco udělat , ale vidím tu možnost jasně, vlastně už jenom dokončím, co je mi nabídnuto. Mám z toho radost a jsem za to vděčná.

Ahoj, Hanka. :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Trochu Bengstona

Příspěvek od Slavek Krepelka »

hanka píše: Člověk pro to musí něco udělat, ale vidím tu možnost jasně, vlastně už jenom dokončím, co je mi nabídnuto. Mám z toho radost a jsem za to vděčná.

Ahoj, Hanka. :lol:
Nazdar Hanko,

Ano, člověk pro to musí něco udělat. 1+ :good: Jenže, ono to očividně je jen část. Některé věci jaksi s tímto povědomím přichází ze stran, kde si normální smrtelník může myslet, že na ně nemá vliv. :lol:

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Léčba těla i ducha“