Duchovní učitel

Léčebné postupy.
Odpovědět
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

odkazy

Příspěvek od 1220 »



IU
Stálý člen
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 04 srp 2011 21:26
Bydliště: Kroměříž

-první krok po jedné z cest-

Příspěvek od IU »


Milý Ovčáku, přemýšlela jsem o tom, a radila se s mým partnerem, který je se svou sytě modrou "ohnivou" aurou mým silným štítem a oporou. Rozhodla jsem se, že bych si s tím tvým kouzelníkem mohla alespoň popovídat. Pokud by jste si, ty i on, našli na mě čas. Rozhodla bych se podle toho, co bych si od vás obou vyslechla a podle své intuice.
Pokud nemá okolo sebe vědomě utvořenou ochranu, aby byl jaksi neviditelný duchovnímu zraku, uvidím jak "září" (a on uvidí mě).
To co píšeš o pomoci druhým, je svatá pravda :roll:
Pak už je to jen na svědomí každého, říct si... mohla jsem pomoci a neudělala to, a nebo udělala jsem co bylo v mých silách (a dostala za to kartáč :) )


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

mno...

Příspěvek od jarda ovčák »

Určitě, stojí to za to. Ale až po prázdninách, páč je mimo. Písni mi pak na sz a dohodnu to, Je to moje privátní sluníčko. Jen naň pomyslím, už se usmívám.....
Jasně, s tou pomocí to je bohužel tak, jak jest psáno v satanském desateru.......
Jak mi to psal jistý guru... proč si hergot všichni myslí, že právě ten jejich bůh či filozofie je ta pravá??
Jenže, jen to všechno přečíst dá makačku, natož se do toho pohroužit.
život v zenu je pro mne sen, jenže jsem na to bordelář bez vnitřní kázně....


eXiT
Starší člen
Příspěvky: 156
Registrován: pon 25 čer 2007 17:41
Bydliště: JIH MORDAWY
Dal: 41 poděkování
Dostal: 30 poděkování

re + rakce na příspěvek "Předmět: to eXIT, to Jarda&quo

Příspěvek od eXiT »

Je to těžší čtení, ale je zde hodně zajímavého, kdo chce něco doopravdy najít a hlavně poznat sám sebe

"Předmět: to eXIT, to Jarda"
Nepotřebuješ prozatím žádného učitele - ta věc která se ti stala, je protože jsi opustila tělo.
Tělo jsi opustila kvůli své matce. Je to odpověď, něco ti dovolilo ukázat že nic nekončí smrtí a pustilo tě to na práh.
Dalo ti to naději. To co ti zůstalo si můžeš ponechat a rozvíjet. Neboj se toho.
Ale spousta lidí se toho bojí, a nechce s tím nic mít, jenom podvodníci toho dokážou využít.
Používej to správně a zkoušej, co jde a nejde poznáš sama a musíš si jen uvědomit že vidíš li něco neznamená že do toho smíš zasahovat.
Přílohy
Volnost, Ktera Nevi - Jiddu Krishnamurti.txt
Třeba to někomu pomůže doufám
(191.48 KiB) Staženo 189 x


Věř, však komu věříš, měř.
eXiT
Starší člen
Příspěvky: 156
Registrován: pon 25 čer 2007 17:41
Bydliště: JIH MORDAWY
Dal: 41 poděkování
Dostal: 30 poděkování

re: iu

Příspěvek od eXiT »

Ještě bych dodal.
Nejvíce pro člověka je nejdůležitější umět naslouchat druhým, povzbudit je, pomoci, soucítit s nimi avšak nelitovat je.
To jsou ty nejdůležitější dary které máme a ty nejvíc potřebujeme rozvíjet, nic většího a důležitějšího
v lidském životě nenajdeš.


Věř, však komu věříš, měř.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: to eXIT, to Jarda

Příspěvek od NAVAR »

IU píše: ...chápu. Takže budu.... čekat. Ať se stane co se má stát. Už dávno neříkám, že někdo nemá pravdu jen proto, že já neprošla těmi zkušenostmi co on.

A už teď vidím tu dálku ode mě k některým přátelům, třeba i rodině. Musím se snažit přehlížet jejich rozohněné debaty o tom jaká herečka měla co na sobě nebo jak ugrilovali vynikající sele. Nebo jak jejich soused je idiot, ale když jej potkají, tak mu vlezou až do z... Asi si o mě myslí, že jsem divná, když mlčím. A já si připadám mezi nimi osamělá.

Nedávno jsem telefonovala s jedním potencionálním učitelem. Hned úvodní slova zněla: já jsem jediný pravý učitel reiki v čr, ostatní jsou podvodníci. A já jsem k nám přinesl ty pravé duchovní zákony... Na mou připomínku, že nemám tolik peněz na jeho kurz odvětil, že je to známka toho, že na to nejsem ještě zralá, ať se ozvu až budu peníze mít. chjo

Možná je mým úkolem překonat ten soucit a nutkání zachraňovat. Někdo mi říkal, že každý se musí zachránit sám, nikdo jiný to za něj neodžije
Tak to pro myslím Tebe dopadlo velmi dobře. Řekl bych že právě tento učitel nebyl dost zralý na to aby Tě mohl učit. :D Ten to reiki musel mít teda vydřený (že ho huba nebolela když se tak chválil), na škole jsem podobným říkali šprti, vlastní rozum a invence nic moc, všechno nadřený ale jak sjeli z kolejí byli vedle jak ta jedle :D
Není potřeba propadat vzorům, učitelům a ideálům za cenu ztráty sama sebe.
Mlčet je normální, moudrý ten kdo mluví málo.
A nejlépe člověk zachrání sám sebe, u záchrany druhých je to složitější. " Nikdy nikoho nezachráníš pokud Tvoji záchranu nechce, nepotřebuje a nebo si jí neumí vážit.
Měj se


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
IU
Stálý člen
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 04 srp 2011 21:26
Bydliště: Kroměříž

-čtu-

Příspěvek od IU »

Hovor s tímto nositelem pravých duchovních zákonů mě i tak stál 250,-Kč protože mě neupozornil (a nemá to ani nikde na webu napsáno), že má zpoplatněný hovor. Zjistila jsem to náhodou, když se mi povedlo mu drze skočit do řeči po 25 minutovém monologu... Snažila jsem se mu tam neskákat, ale přece jen 25min je dost... Řekl ještě asi 5 slov, než si všimul, že mluvím :) Nato jsem se mu omluvila, že už nemám čas a zažertovala, ještěže je to jen běžný hovor. Tak nebyl, prý má na tom nějaký poplatek 11 za minutu jako "informace".
Nevím jistě, moc jsem neposlouchala, ale informoval mě o počtech pravých archandělů a nepravých a také o tom, že už 4 měsíce není na Zemi přítomno žádné zlo, protože mu byl zakázán přístup, takže vše špatné co se tu děje je dílem černé magie.
hm :|
Jinak v současné době studuju texty na odkazech, které jste mi poslali.
A první zádrhel na obzoru :shock: Dočetla jsem se o nutné pohlavní abstinenci, takže můj přítel konstatoval, že žádný duchovní pokrok už nebude :)
dost na tom, že místo psa s námi v posteli spí Šmolík (jeden ze skřítků......... 8)


hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: -čtu-

Příspěvek od hunter »

IU píše: Dočetla jsem se o nutné pohlavní abstinenci
Ano, ak sa chce smrteľník v tejto oblasti naozaj k niečomu dopracovať, mal by zabudnúť na to že je samec alebo samica... . Viem nie je to ľahké, no smrteľníkovi odhodlanému pre podstatu veci samotnéj sa to pri troche snahy dá zvládnuť. Hunter


eXiT
Starší člen
Příspěvky: 156
Registrován: pon 25 čer 2007 17:41
Bydliště: JIH MORDAWY
Dal: 41 poděkování
Dostal: 30 poděkování

re

Příspěvek od eXiT »

No, nebral bych až tak vážně tyhle ty rady.
Mě se stalo že jsem opustil tělo dvakrát. Jednou v 13 letech na prahu života a smrti.
Podruhé před několika lety jenom tak z ničeho nic.
Já nevidím auru nebo podobné věci, ale budoucnost. Což jsem se rozhodnul rozvíjet.
Použil jsem klasickou meditaci, a zlepšilo se to. Ale má to jeden háček, obrazy budoucnosti přicházejí ve snu a jsou
od snu lehce odlišitelné a háček spočívá v tom že ta vize je zakódovaná, je to takový rébus, který se rozšmodrchá až se ta věc
přihodí.
Dám sem příběh kvůli kterému jsem tuto schopnost přestal rozvíjet.
Rok se mi zdálo že vidím matku ktré padá nemluvně z náručí a padá z mostu a já pro ně skáču a pokouším se je zachránit.
Slyšel jsem ve snu ke konci i hlasité volání o pomoc té matky.
Po roce to ustalo.
Pak ni volala bývalá kamarádka s kterou jsem se již delší dobu neviděl že by chtěla abych ji nainstaloval domácí kino.
V místnosti se batolilo nemluvně a ona mi řekla že její třináctiletý syn spáchal sebevraždu skokem ze železničního mostu.
Tož jsem ten rozvoj vzdal.
Jo a žádná sexuální zdrženlivost nebyla překážkou k rozvíjení věcí kterým jsem bohužel nedokázal zabránit.
No a tak mě napadá že Nostradamus své vize nezakódoval, ony zakódovány již přichází samy


Věř, však komu věříš, měř.
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od 1220 »

hunter píše:eXIT zdravím. Dobre hovoríš, netreba to naše nasmerovanie brať až tak vážne ak sa s tým smrtelník nechce zaoberať naozaj vážne.Jak píše jarda,
jarda ovčák píše:Partner se ti díky tvému růstu oddálí, odcizí, láska vystydne a budeš tam, kdes nikdy nechtěla bát.
i v tejto veci sa bez ujmi nedá sedieť naraz na dvoch stoličkách... . Hunter
Dobre hovoríš, ako hovoríš Huntre.
Cílem není však smrt citu a tvorby, ale opak, posílení citlivé tvorby v jednom člověku, pak to má smysl. A testování vlastní pravdivosti, což je poučné. :roll: moc poučné. Pak se třeba stane, že Eros člověku zmnoží jeho schopnosti, pak se třeba stane schopnost sdílení energií dálkově i blízce, bez dotyku, pak se dokonce může i stát že Láska může člověka vtáhnout do svého středu, a člověk se dokáže radovat z lásky co běží na světě pořád někde.A nejen to, energie, které běží v ostatních je pak možné vnímat, takové totálnější vnímání mám na mysli, ne jen polarizované na pohlavnost specializované. Neláska není protikladem lásky, je pouze karikaturou existence.
Zvažte skutečnost že původní tantra dokázala bezdotykově plodit nové bytosti. Opačná pohlaví žila celoživotně za kamenou zdí.
Pro nás již jen pohádka, tolik jsme krněli až jsme zakrněli. Dnešní tantra - ubohost ........
Zde prosím androgynát jako námět článku :
http://jita.czweb.org/cokdyz/hermafrodit.htm

i u abbigell je jeden článek....


IU
Stálý člen
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 04 srp 2011 21:26
Bydliště: Kroměříž

to eXIT

Příspěvek od IU »

nevzdávej se. Protože jediná smysluplná odpověď na tisíce mých otázek je, že já sama v tomto těle, v tomto stavu, nedokážu pořádně posoudit nic. Nevím vlastně nic. Nevím "proč", nevím "kdy", "co za co", kdo je kdo atd.
Možná se to dá v malém měřítku přirovnat k tomu, že mladý člověk si připadá nejchytřejší, všechno ví nejlíp, nevěří rodičům... a po pár desetiletích si řekne... byl sem to ale pitomec.
Nemůžeš vůbec tušit, proč takovou schopnost máš.
Neumím psát jako kniha, tak vznešeně a básnicky jako většina z vás tady :)
ale snad to i tak pochopíte


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

mno...

Příspěvek od jarda ovčák »

Ano, tak to prostě je. Jakmile začneš hledat odpovědi, zjistíš, ze víš prdlajs.... A už tohle uvědomění je obrovská výhra, která ledaskoho nakopla a posunula dál.
Pak je sorta lidí, kteří ví všechno a další cestu nepotřebují. Budiž jim přána dokonalost. Nám nedokonalým nezbývá, než se za tou mrkvičkou na špagátku hnát dál a dál. Je jedno, jestli to je chiméra nebo bohulibý cíl.... Jak říká brácha: není důležitý cíl, ale cesta.
Nemusíš všemu do detailu rozumět, stačí to jen přijmout..
I procitnutí je pro každého z nás jiná nota.....


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: re

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Samozřejmě, jenže to slovo (eros) jsi sem zatáhl ty, ne Karel. Problémy jsou zde dva, jedním je tvoje pravopisná bezhohlednost která se však nevyrovná tvé bezohedné snaze zcestit každé vlákno, a to je problém druhý.

čiao.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: re

Příspěvek od hunter »

Slavku riešenie tohto rébusu je v celku jednoduché - nemontuj sa s tvojou logikou do vecí ktorým nerozumieš... . Hunter


IU
Stálý člen
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 04 srp 2011 21:26
Bydliště: Kroměříž

-čtu-

Příspěvek od IU »

Čtu co se tu píše v jiných tématech, a spousta věcí mi zapadá do sebe. Možná jsem našla prozatím učitele ve všech co tu píšou. Možná už vím, proč v době, kdy jsem začala "víc vnímat", mě ty světelné bytosti přiměly k tomu, abych vzala barvy a pomalovala si stropy všemožnými oblými, točitými vzory. A některé vzkazy se mi psaly zvláštním oblým písmem, co jakoby nikde nekončilo a stáčelo se do kruhu a nemělo hrany. Brala jsem to jako hru, ale opravdu spoustu věcí nevím.
Přesto, hlavu si s tím nedělám, připadám si tak zvláštne láskyplně vedená, i přes všechnu smůlu co neustále mám. A v sobě mám tolik lásky, že rozdávám jak jen můžu (a nestydím se za to i přes to, že jeden můj blízký přítel uznává teorii chaosu, takže Láska nebo Zlo pro něj neznamenají rozdíl. Asi teda. Což nechápu a asi ani nechci)


Odpovědět

Zpět na „Léčba těla i ducha“