Léčebný Kód

Léčebné postupy.
Odpovědět
julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od julietta »

Lenka, tak ako my vsetci, čo sme tu, aj ja som donutená k samoliečbe.
Budem to skúšať s tym LK. Len neviem kolkokrat za deň.
To je ale super dobra sprava, že to zatial vyzera nadejne s tym spankom u Teba :good:
Aj ja som robila viac problemov a mozno sa mi to aj mota dokopoy, tak zameriam sa tiež len na problem s nohami. Uz teraz mi vyskakuju zabudnute pocity a situácie, kedy to cele začalo. Tak ako píšeš, z nevedomosti sme napáchali na sebe dosť :ethink:


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od LenkaX »

Ahoj LK se praktikuje minimálně 3x denně po 6 minutách. Samozřejmě čím častěji, tím dříve zafunguje.Schvaluju Ti zaměření jen na 1 problém. Stejně Tě asi trápí nejvíc. Měj se krásně Lenka


Změň sebe sama a změníš svět :-)
julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od julietta »

Problem sa mi zatial nevyriešil, ale neviem, či LK alebo EFT, ale už nemám strach z policajtov. Predtym stačilo, že som len videla auto alebo sa ku mne blížili, ale dnes u nas zazvonili a ja som bola kludna, vobec som neriešila v hlave, čo som urobila , aky priestupok atd. :ethink: :D


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od poota »

Pro podobné situace tu máme zajímavé vlákno https://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=3&t=3014

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od julietta »

na fakt že zaujimave vlakno :good: hned mi je zas lepsie :D
s policiou som nemala nejake extra konflikty, okrem pokuty ,ale môže sa to ťahať z detstva, kedy mama stresovala, histerčila, ked brat s kamaratom 10rocní ukradli cukriky v obchode len tak zo srandy a prisli s nim policajti. Otec aj ked nas nebil, dal bratovi par opaskovych vychovných svihov po zadku. A zrejme to bolo pre mna dost traumatizujuce :shock: :ethink:
Možno toto alebo niečo z minulych životov :ethink: , ale vzdy ked som zbadala policajtov, začala mi nervozita, chvenie v žaludku. :roll:


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od LenkaX »

Já třeba s policií neměla nikdy nic a když nás onehdá zastavila policejní hlídka ,prý abychom svědčili, že jeden řidič ohrožoval bezpečnost v naší koloně , sevřel se mi žaludek.Spíš je to dáno Matrixovým povědomím, že většinou Tě policajti zastaví, když ses provinila....systém....vina a trest.Máme toto zažráno systémem požadavků společnosti, školy , rodičů.....v buňkách.
Máme to i ve svých zkušenostech od dětství, že po vině následuje trest. :bye:


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Drta.tom
Stálý člen
Příspěvky: 70
Registrován: pon 19 dub 2010 20:52
Bydliště: Brno, Přerov
Dal: 8 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od Drta.tom »

Mimo téma (offtopic)
Jak tak vidím na odkazu níže v položce cena,
jde v prvé řadě o nezištnou pomoc trpícím.

http://www.lecebnekody.cz/eshop/manual-lecebne-kody

Kdo to nepochopil, jde o ironii (blijícího smajlíka jsem neoběvil).

P.S.
Knihu Léčebné kódy vlastním a snažím se praktikovat.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od LenkaX »

Ahoj všem uživatelům Léčebného Kódu (LK) malinko zopakuji mou pokračující zkušenost:-)
Asi měsíc jsem dělala ....vkládala do léčebné věty....asi 5 problémů najednou.Mimo jiné i klidný spánek, ale nic moc se nedělo v tomto.
Před 14 dny jsem nahradila 5 problémů jen jedním a tj. je klidný nerušený spánek.Dělám to 2-3x denně po max.6 min a spánek je takový jaký jej chci:-)Klidný, ani neslyším manžela ráno odcházet,ani jeho někdy hlučnější spánek .Takže to funguje.
Větu používám tuto:
“Snažně prosím, ať všechny vědomé i nevědomé negativní představy, nezdravé názory, destruktivní buněčné vzpomínky a všechny fyzické problémy spojené s s neklidným spánkem, jsou nalezeny, otevřeny a vyléčeny tím, že mne prostoupí Světlo, Život a Láska Boží. A též snažně prosím, ať se účinnost této léčby zvýší 1500 x , případně i víc.“

Myslím,že hraje roli i ten vysoký násobek zvýšení účinnosti léčby.Začínala jsem u 100x než mi došlo , že nemám být troškař :-)
Jak větu vyslovím a uvědomím si...procítím co chci,probleskne mi představa jak z prstů proudí láska a harmonie do buněk těla , někdy je to doprovázeno vizualizací, že po povrchu mého těla stéká láska jako růžová hustá tekutina a bourá a pohlcuje veškeré bloky v těle.Pak už jen setrvám v bezmyšlenkovitém stavu cca 90 vteřin odhadem a jdu na další ze 4 bodů.Časem se mi vnímání síly proudu energie prohloubilo, ted už ji cítím, na začátku ne .Každý si jistě najde svou metodu jak s LK pracovat,někomu tento postup může pomoci.At se v tom neplácá jako já:-)
Někdy čas hraje velkou roli.Lenka


Změň sebe sama a změníš svět :-)
turtle22
Stálý člen
Příspěvky: 89
Registrován: úte 30 lis 2010 15:13
Bydliště: Praha
Dal: 59 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od turtle22 »

A když bych to chtěla směřovat na někoho jiného? Tak si představit, že z prstů proudí harmonie do buněk někoho jiného? No, vyzkouším a uvidím....


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od LenkaX »

Zřejmě , s tím nemám zkušenost zatím. :baby: :oops:


Změň sebe sama a změníš svět :-)
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od sisa »

Mimo téma (offtopic)
Drta.tom píše:Jak tak vidím na odkazu níže v položce cena,
jde v prvé řadě o nezištnou pomoc trpícím...

http://www.lecebnekody.cz/eshop/manual-lecebne-kody
Můj názor je, že je to originál cena v Americe a přepočítávat nelze.
Prostě ty ceny jsou někde jinde a 200 USD pro ně není to, co pro nás. I blbý deštník na ebay.com stojí 200 USD.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od sisa »

Mimo téma (offtopic)
Exit, když už jdeme do důsledků, tak v USA existují i obchody "vše za dolar", tak jak u nás "vše za 30korun" :D . I u nás si mohu koupit parazol za 40 Kč v Ikee. Vydrží vždy pár použití, pak praskne a je na vyhození.
Každopádně 200 USD pro Američana není tolik, co pro nás 4000 Kč a cenu 200 USD za službu typu manuál LK si dovedu představit. Ono to charita asi nebude, ale nedosažitelné taky ne. Z toho, co znám, řekla bych normál.
Slávek by se mohl k tomu vyjádřit, ten má určitě aktuální informace.


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od MIRKO »

:smoke:
Naposledy upravil(a) MIRKO dne úte 11 čer 2013 15:22, celkem upraveno 1 x.


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od milda »

Sry, že se vměšuju, léčebné kódy určitě existují a fungují, ale že se dají koupit právě "ty moje" za pár tisícovek, o tom po dvou desetiletích s různými metodami léčení dost pochybuju. :ethink:
Naopak po opravdu mnoha zkušenostech věřím spíš léčitelům, kteří mě učí, jak se mám sám léčit, než těm, co léčí a chtějí další návštěvy a další peníze... ;) :)

Stejně tak metody, které jsou zdarma, nebo téměř zdarma (hladovka, urinoterapie, autopatie..atd.)jsou zpravidla ty nejůčinnější.
Za nekřesťanské peníze se dá koupit leda naděje, nebo zkušenost, že mám jít dál.. ;) :smoke:


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Léčebný Kód

Příspěvek od sisa »

Mildo, nic ve zlém, ale jestli jsi knihu nečetl, tak nevíš přesně, o co jde. Ten název je zavádějící. Je to v podstatě odbourávání stresu pomocí těch malinkých cvičení a upevnění jednou větičkou. Kvůli podvědomí. Stres je totiž příčinou všech nemocí a ty cviky (jestli se to tak dá nazvat) a ne jiné, fungují na 100 procent. :-)


Odpovědět

Zpět na „Léčba těla i ducha“