Setkávání

Drontí akce, události, novinky...

Moderátor: Gabča

Odpovědět
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: ...

Příspěvek od lajos »

Virgulí přinesu víc, v podvečer se vracím-chlastat se bude jindy


sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

Kadlín

Příspěvek od sao »


Takže já budu na Kadlínské Sakáře s Imhotepem zakřivovat časoprostor už od Pátku a čerpávat z Keltského uzemí tolik Energie , kolik jen půjde .

Doufám jenom , že mě La nenechá ve štychu a nachystá mě tolik potřebný mok - - tedy Strdí , protože bez něho by ony Magické zaříkávání neměly tu správnou šťávu a taky záhrobí by mě za ušiska to - tahalo .
A taky abych se náhodou já ne... l strachem .

O půlnoci toho dne rozením nějaké ty Bubny a Didgeridoo , a naladím toto Posvátné místo .

Kdo se nebojí , tak se toho taky může zůčastnit a tady bych poprosil A(&F) nebo snad MartinQ aby dojel , abych v tom nejel sám a taky potřebuju někoho , kdo by mě Přizemňoval . Nerad bych totiž zůstal někde v časoprostoru a virgule zapíchnuté v zádech .

Schungitu bude taky dost a zkusím ještě vysomrovat od La Tibetskou mísu .

Jinak bych vřele doporučoval , vzít sebou všeliká ta štěrchátka , klepátka , harašítka a bubínky , protože se Rituál druhého dne bude o půlnoci opakovat .
Vonné byliny a tvarové zářiče snad nemusim ani připomínat .

Energie z tohoto Posvátného místa by nám potom měla vydržet hodně dlouho a pokud si v tuto noc doladíme aktivovaný Schungit , tak i do příštího setkání .

Do větru bych si nedovolil plácat , protože minule jsem se o půlnoci na Ono místo postavil (průměr asi 2m) a málem jsem uletěl .
A(&F) se na mě koukal , ale přijít za mnou nechtěl .
Ne ne .
Snad se bál , snad vypil až příliš mnoho Strdí a tak dělat něco v tom smyslu , -- jakože přikládá na vatru -- nebo pod vatru? - nějak si ne a nenemůžu vzpomenout co předstíral .
Už jsem si vzpomněl .
Koště .
Košte chtěl .
To je ale -- snad na nějaké paměti - nebo tak nějak .

Taky sebou prosím vezměte spoustu svíček , aby toto Posvátné místo bylo řádně osvíceno (osvětleno).

Prostě už se těším a taky by se šikla nějaká ta centrála . Co ty na to Pootiků , či snad Jarda m nás poctí návštěvou ?
Naposledy upravil(a) sao dne úte 20 črc 2010 10:12, celkem upraveno 2 x.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Kadlín

Příspěvek od martin11 »

...halooooooo.....neozval se Poota...a Gabča....kdo má na Gabču telefon....už tu dlouho nebyla./ na foru/.. :idea: ....
....tak už se těším.....pro karla Dr / 1220/ nepřehodnotíš svoju neučast v účast.... :idea:

...kdo nezná cestu...tak napište....
...pro nově příchozí...pozor....páč se opravuje silnice Mělník .. Mladá Boleslav, tak ti co pojedou od Prahy...tak prosím ....Praha - Mělník...a odsud na Mšeno...!!!!!...a 6 km Kadlín.../ před mšenem je benzinka, tak za ní odbočíte do prava....uzká spojka a na prvním T zase do prava....pozor nechráněný přejezd.../ vlak tu jezdí 2x denně/
...kdo pojede od Ml. Boleslavi, tak odbočí v obci Mělnické Vtelno ...to je ze státovky doprava v obci Měl. vtelno u kostela ..!!!...do prava....po okresce....projedete udolím a po výjezdu z udolí u obrovské lípy ostře !!!!!!!!...na odbočce vlevo...ta odbočka je fakt zpět za roh....za lípu....a pak 3 km...náš milovaný Kadlín...vjedete do dolíku...pod kostel....mírně do kopce 100m a tady někde necháte vozík....na návsi se už zorientujete...
...ve 13.oo sraz na vernisáži výtvarnice Lenky....pak na chvilku do musea....a hurá na rozhlednu....mezi tím si ještě prohlédneme parní stroje....
...počasí zajištěno....na všechny se těší martin11 :lol: p.s. společenské maskáče jako oděv doporučeny.... :shock:
p..s..s vloni někdo slíbil vlajku Drontů....bude...???...


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kadlín

Příspěvek od Ilem »

martin11 píše:...halooooooo.....neozval se Poota...a Gabča....kdo má na Gabču telefon....už tu dlouho nebyla./ na foru/.. :idea: ....
....tak už se těším.....pro karla Dr / 1220/ nepřehodnotíš svoju neučast v účast.... :idea:
Když jsem naposled viděl Gabču, vypadalo to, že brzy bude mít úplně jiné starosti, než fórum a Kadlín.


"Dum spiro spero"
Ciceron
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Kadlín

Příspěvek od martin11 »

Dík za info....takže budou mladý Dronti. :baby: ...no ...to tu ještě nebylo.. :idea: ...takže hurá.....pokusíme se z Kadlína poslat směrem k Liberci vlnu energie.....nebo ji napytlikujem a Lajoš to odveze....
....táááák...kdo ještě přijedete...počasí je zamluvený...../ jako dobrý.../...m11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Kadlín

Příspěvek od lajos »

No coment, já o ničem nevím-odvézt můžu co se vejde do mého scirocca


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Kadlín

Příspěvek od martin11 »

....no to tedy nevím....jestli ta porce pozdravů pro gabču se ti do auta vejde.....vezmi přívěs ...a na střechu zahrádku.....zbytek pošleme poštou.... :idea: m11 :lol:


p.s. něco o výstavě, která bude na zahájení pouti v Kadlíně,,,
Deset let s výtvarnicí Lenkou Kocierzovou v Kadlíně
Stopy ostravské výtvarnice pani Lenky Kocierzové směřují několikrát za rok již deset let do obce Kadlín. Mnozí se teď budou ptát, jak se ostravská výtvarnice dostala až z Ostravy do tak vzdáleného kraje jako je ten náš? Do mělnického kraje ji přivedla spolupráce s firmou, která sídlí v obci Stránka pro kterou výtvarnice připravovala návrhy k potisku porcelánu a keramiky. Odtud už chyběl jen malý krůček, aby se její umění dostalo do naší obce.
S výtvarnicí jsme se poprvé seznámili v roce 2000 při výstavě jejich uměleckých děl na kulturní akci “Kadlínský květen“ . Tím ale její spolupráce z obcí neskončila. V roce 2001 již pomáhala na přípravě oslav 655 let první písemné zprávy o obci. V dalších letech se pak spolupráce s obcí stále více rozvíjela. Pracovala velmi intenzivně na zrodu 7 kadlínských zastavení. Ve spolupráci se starostou Zdeňkem Šestákem začala také v roce 2008 zpracovávat kroniku obce. Pravidelně rok co rok se podílí svou prací na všech akcích. Navrhuje plakátky, maluje diplomy a pomáhá s organizací , doplňuje kroniku.
Zamilovala si nejen naši vesnici, ale celý mělnický kraj s Kokořínem, Řípem, soutokem Labe s Vltavou, s regionem spjatým také s vínem, básníky a milovníky umění. Výrazem tohoto jejího vztahu je novoročenka PF 2002 s Mělnickou Evou.
V Mělnické Evě najdete :
Kokořín
sochy sochaře Levého
Štěpánský most
pod ním Obříství
mělnickou radnici
mělnický zámek
Černou věž
ve středu kolem Evy soutok Labe a Vltavy
z leva od shora Bezděz a Trosky
Kadlín
Řepín
Nebužely
mělnické sklepy a sudy
mělnický denár
mělnický zámek a probošství
školu s bystou V. Dyka


Paní Lenka Kocierzová není jen reklamní výtvarnice, ale je i grafička, ilustrátorka, učitelka, kronikářka. Podniká v reklamě, propagaci, věnuje se i publikační činnosti. Černobílé kresby nezapřou profesi technické kresličky, jejich náplní je především život žen, jejich sny, touhy a bolest. Protipólem jsou pak její barevné ilustrace pro děti a kresby květin, zvířat a hmyzu. Má za sebou třicet výstav v České republice a Polsku. Její grafika zdobí soukromé sbírky v Kanadě, Anglii, Rakousku, Polsku a Ukrajině. Je spoluautorkou reprezentační publikace „Vítkovice“. Ilustrovala učebnice : „Příklady pro samostatnou práci žáků při odstraňování vývojových poruch učení III. a IV. ročníku“ a učebnice němčiny „Sprechen Sie Deutsch“. Kalendáře „Ostravské Evy 2002“ a „ Kalendář Vítkovic 2007“ jsou tematicky zaměřené na rodné město. Velmi osobní vyznání najdete v její knize veršů „Tělem psáno“ vydané roku 2003. Je také autorkou scénáře a výtvarného nápadu znělky „ Televizní univerzity“ z  roku 1993, autorkou scénáře videofilmu „Vítkovice – víc než fabrika“, spoluautorkou rozsáhlého projektu propagujícího Vítkovice, mimo jiné pro děti připravila Vítkovické omalovánky a Vítkovické pexeso.
Jen málo výtvarníků se může pochlubit úspěšnou spoluprací se světoznámou firmou MOSER Karlovy Vary. Práce s jejími motivy byly vystaveny ve Franfurktu nad Mohanem, Uměleckoprůmyslovém muzeu v Praze a na dalších výstavách této světoznámé firmy. Realizováno bylo již přes patnáct z jejich návrhů a další ještě čekají ve sklárně MOSER na realizaci.
Podstatnou část výtvarného díla včetně ukázky realizovaných děl firmou MOSER Karlovy Vary budete moci shlédnout na výstavě věnované spolupráci mezi malou středočeskou vesnicí Kadlín a úspěšnou ostravskou výtvarnicí Lenkou Kocierzovu, konané v rámci Kadlínského léta – Jakubské pouti ve dne ch 24. a 25. července 2010.


... věřím, že se " TO " povede ......
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

...a dnešní okresní tisk...

Příspěvek od martin11 »

...za 4 dny 24. martin11 :lol: :idea:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


... věřím, že se " TO " povede ......
jarda m
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: pát 21 lis 2008 10:11
Dal: 2 poděkování

Kadlín

Příspěvek od jarda m »

Přijedu, možná už v pátek.
Centrálu vezmu.
Jarda M.


sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

Kadlín

Příspěvek od sao »

Takže Jarda všechny pozdravuje , i já Tě vřele pozdravuji a těším se , a v pátek k půlnoci začne předslavnost a zkouška nástrojů .
Jarda už tam teda bude (co?) a tak mě pomůže .
Strdí u La už klokotá a Tibetská mísa se už , obrazně řečeno , leští .


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

nějak se to mění

Příspěvek od jeff »

Tak a jak to všechno vypadalo docela dobře, tak to teď je někde jinde. Honza má v sobotu nějaké důležité školení od firmy a ani Karel, ani poota do Kadlína nejedou. Jinak nevím, jestli někdo jede v sobotu přes Prahu, že by se tady pro mě stavil, mám prostě problém se tam dostat. Měl jsem s sebou vzít ještě projektor, pěšky by to asi byl problém.

Jeff


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: nějak se to mění

Příspěvek od martin11 »

....z Prahy " snad" pojede Barbucha...ale asi bude mít auto plný dětí...a letadýlek......je škoda , že nepřijede Poota...ani se neozval....takže přátelé...kdo vezme našeho drobánka Jeffa...
...já mám malý auto..a to bude plný.... :idea: / já chci Jeffa v Kadlíně.... :pivko: / martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: nějak se to mění

Příspěvek od poota »

martin11 píše:...nepřijede Poota...ani se neozval....
Komunikovali jsme s Jeffem, autí mi momentálně nechce dělat vrrr, navíc mi koliduje termín - abych se tedy ozval - dosaváde to ještě nebylo definitivní, takže jsem nechtěl předbíhat událostem.
Omlouvám se, virgule by mě převelice zajímaly, zvláště pak ty z PVC, leč osud rozhodl jinak. V duchu budu s vámi.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

A jsem tady znovu

Příspěvek od jeff »

tentokrát z pověření Anriho, se kterým jsem před chvílí mluvil pomocí Bellova přístroje oprostěného od vedení. Anri přestěhoval svou firmu a protože neví, kde mu teď hlava stojí si nemůže dovolit nikam odjet, proto se též omlouvá. Vzkazuje, že ač nebude přítomen, tak ve svých myšlenkách bude s vámi. I když mě to taky mrzí, též se k němu musím připojit.

Jeff


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

A zase jedna změna

Příspěvek od jeff »

Týká se to jenom mě. Do Kadlína přijedu aspoň na otočku, podívat se na pout a taky se sejít s pár dobrejma lidmama. Pojedu s naším Jirkou výčepním a protože má večer službu, musíme tak v 17h vyrazit nazpátek, aby jsme otevřeli.

Jeff


Odpovědět

Zpět na „Dronti a Kadlín“