Muslimské počty

Drontí akce, události, novinky...

Moderátor: Gabča

Odpovědět
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Muslimské počty

Příspěvek od milda »



Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Muslimské počty

Příspěvek od milda »

...a z trošinku jiného soudku....

Vlna vraždění je protiislámské zlo. Korán zakazuje zohavování mrtvol
Hovořil jsem včera s Usámou Hasanem, islámským učencem a někdejším džihádistou. Hovořil o svém zhnusení nad zločiny, spáchanými tento týden. Poukázal na to, jak cizí jsou islámskému náboženství, které například zakazuje zohavování mrtvol. Řekl, že vznikl boj o civilizaci, v níž se musejí spojit všechny velké společnosti a velká náboženství světa - křesťanství, islám, hinduismus, judaismus i další - proti tomuto zlovolnému, miniaturnímu kultu smrti.
http://www.blisty.cz/art/77944.html


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

SR přijme křesťanské uprchlíky ...

Příspěvek od A(&F) »

... http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... stanu.html ... :good: ...

... zcela stejný princip, jako byl za socíku použit na jedné mostecké diskotéce / klubu pro mladé, kam by povolen vstup pouze na průkazku SSM ... a nebyla za tím vůbec žádná komunistická propaganda, jelikož 100% se tím eliminoval vstup těch, kteří bělali bordel ...... protože povězme si to na rovinu, kolik cikánů vlastnilo průkazku SSM ... :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Muslimské počty

Příspěvek od milda »

Přinutit ženu k sexu nepovažuje islám za znásilnění, káže islámský duchovní

[youtube][/youtube]

:idea: :!: :roll:


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Muslimské počty

Příspěvek od Ilem »

Nevím, jestli to tu někde již není, ale radši 2x, než vůbec

z tohoto videa jsem konečně pochopil, jak je možné, že podle jednoho stejného koránu jsou jedni muslimové mírumilovní a jiní řežou hlavy.
Tohle video by měl vidět každý. A hlavně v Bruselu by se to mělo promítat povinně.

Když to shrnu, rozdíl je jen v tom, jak daleko se dostali při četbě koránu. A vzhledem k tomu, že většina z nich je negramotná, záleží na tom, kterou část koránu jim kdo přečetl.
Mírumilovný muslim se v krvelačného změní pouze tím, že zalistuje v koránu o pár stránek dál. To je dost alarmující. Kecy o mírumilovné většině, ať si nechají pro někoho, kdo jim to sežere.


"Dum spiro spero"
Ciceron
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Muslimské počty

Příspěvek od sisa »

Ilem píše:
Když to shrnu, rozdíl je jen v tom, jak daleko se dostali při četbě koránu. A vzhledem k tomu, že většina z nich je negramotná, záleží na tom, kterou část koránu jim kdo přečetl.
Mírumilovný muslim se v krvelačného změní pouze tím, že zalistuje v koránu o pár stránek dál. To je dost alarmující. Kecy o mírumilovné většině, ať si nechají pro někoho, kdo jim to sežere.
No i ti gramotní spoléhají na výklad, protože nerozumí, co čtou.
Nedávno na Novinkách psal blog Tunisan dlouhodobě žijící u nás, že má kamarádku z Malajsie, dvě vysoké školy a že koránu stejně nerozumí, nechápe, co čte, nepřemýšlí, spokojí se s výkladem někoho jiného.
Dále tam píše, že podle arabských statistik je efektivita práce v arabských zemích 27 minut denně a další povzbudivou informací bylo, že arabské děti nastupují do školy se slovní zásobou asi 3500 slov oproti německým dětem se slovní zásobou 15000 slov.
Jestli se mi povede, zkusím to zajímavé čtení najít.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Muslimské počty

Příspěvek od A(&F) »

Praha 28.10.2015 - Demonstrace proti migraci, Mírové náměstí ... :) ...
2015-10-28 14.10.13.jpg
2015-10-28 14.20.16.jpg
citace: ... ISLÁM ŘÍKÁ: PES JE NEČISTÝ, JE TO ĎÁBEL!
Snaha zakázat nemuslimům pohybovat se se psem na veřejnosti je jen dalším krokem v islamizaci města. Proč vlastně muslimům pes vadí? Opravdu korán muslimům psy zakazuje? Když se budeme probírat koránem, najdeme tam leccos: verše ustavující podřaznost žen, bití neposlušných žen, povolující sňatky s dětmi a zabíjení nevěřících, o psech se ale korán přímo nezmiňuje. Odpověď nalezneme v hadíthech, které korán vykládají, zpřesňují a jsou základem islámského práva šaría.

Odpověď dává hadíth Sahih Bukhari 1:9:490, který zároveň staví ženy na úroveň psů, jak k němu podotýká devítiletá Mohamedova manželka: "Modlitba je neplatná, pokud před modlícím se muslimem projde pes, žena nebo velbloud".

Proč je pes nečistý, pak vysvětluje samotný zakladatel islámu Mohamed v hadíthu Sahih Muslim 4:1032: "Posel Alláhův (mír s ním) řekl: Modlitba je neplatná, pokud před modlícím se muslimem projde žena, velbloud nebo černý pes. Ptal jsem se Mohameda, co když ten pes bude červený nebo žlutý a on mi řekl: Černý pes je převlečený ďábel."

A pro muslimy to nejsou jen nějaké historické texty, ale nejčerstvější každodenní realita, pokyny zakladatele islámu, jak správně vést život. A aby ve svém morálním úsilí nepolevovali, loni v srpnu na psy uvalil fatvu islámský duchovní Nasír Makarem Šírází, který šéfuje íránskému Ministerstvu dohledu nad islámem. Jak uvedl, domácí mazlíčky je třeba zakázat, protože je slám je považuje za nečisté neboli najis (نجس‎) a ve svých majitelech mohou probudit zlo.


(zdroj: ... http://novotnyjiri.blog.idnes.cz/c/1806 ... azuje.html) ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Muslimské počty

Příspěvek od A(&F) »

... http://www.lidovky.cz/foto.aspx?galerie ... r=P&skip=0 ... Where's Waldo? ... :D ...

(Milane, dík za upozornění! ... :) )

----------------------
Mimo téma (offtopic)
PeS: ... mmch, napravo od transparentu je i panička od malé Ajkíí (jediná to dcera HaFiho, ostatní potomci z vrhu byli pejsci ... http://anrifree.rajce.idnes.cz/Steneci_.../ ... teda až na toho "májovýho", ten má zbarvení po Benovi [ http://anrifree.rajce.idnes.cz/Pesaci_. ... a_Ben_.../ ] ... :lol: ... Bessynka si zkrátka onehdá neplánovaně "pořádně užila" ... ;) ) ...

[youtube][/youtube]


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Muslimské počty

Příspěvek od A(&F) »

... už pan Werich věděl ... :ewhistle: ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Muslimské počty

Příspěvek od milda »

Klimatolog Cílek: Je to teprve začátek. Do pohybu se mohou dát stamilióny
Tady máte často pocit, že ti lidé opravdu potřebují pomoc, jsou hrozně milí. Orientálci jsou většinou milí, mají děti s krásnýma očima a tak podobně, ale vnímáte, že titíž lidé klidně půjdou zapálit křesťanský kostel......

Všichni takoví určitě nejsou, jen část z nich, nevím, kolik je to procent, to asi nikdo nespočítá. Ke znalosti Orientu není nad to být párkrát přepadený, ošizený, podvedený, být zadržen policií, která si říká o úplatek…

Potom ta zkušenost je úplnější. Uvědomil jsem si, že málokdo k tomu přistupuje z tohoto pohledu....
http://www.novinky.cz/domaci/385720-kli ... liony.html

:ethink: :smoke:


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Máte slovo ...

Příspěvek od A(&F) »

Máte slovo - Je naše armáda obranyschopná? ... http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... -jilkovou/ ... od 32:30 ...

... snad se po naprosto šílených pátečních událostech v Paříži konečně rozsvítí v hlavě i takovým "******ným zaslepencům", jako byl ten diskutující v košili s krátkým rukávem ... (jemuž za ty jeho kydy neustále dokola tleskaly některé libě se usmívající kravky z publika) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Chcete změnit barevné schéma?? ...

Příspěvek od A(&F) »

Chcete změnit barevné schéma?? ... (aneb "profesionálové" používají Windows) ...

... v průběhu minulého sobotního dopoledne (po velmi dlouhé noci strávené před televizí, sledujíc šílené události z Paříže + cca dvouhodinovém spánku), když jsem si pustil zpravodajství ČT24, týkající se páteční teroristických útoků, mi na krátký okamžik vykouzlila úsměv (v tu chvíli těžce dvojsmyslná) woknová systémová hláška na počítači ve studiu, jenž se jim v přímém přenosu propasírovala až ven na divácké obrazovky ...
Chcete změnit barevné schéma ...jpg
(PrintSreen z http://www.ceskatelevize.cz/porady/1044 ... 010121114/ ... in time 157:30)

... ač ajťák, tudíž přesně vědíc, co zapříčinilo vyvolání této hlášky, jsem s kamenným výrazem v obličeji prohlásil: "Ano, chci změnit barevné schéma ... pokud možno navždy" ... :| ...

... neb za ty dlouhé roky, co se tu v severočeském kraji neustále dokola potýkáme s důsledky jednoho velmi špatného politického rozhodnutí z poloviny 70. let minulého století (plus několika následných souvisejících) si už nedělám pražádné iluze o možnosti rozumného multikulturního soužití s lidmi z oblastí s odlišným naturelem ...... na mostecku, ač nechtíc, se s tím prakticky potýkáme téměř každý den ... :? ...... takže s laskavostí děkujeme, ale o žádné další "plošné sociální experimenty" zde již nestojíme, jelikož to zkrátka nefunguje ... a zřejmě ani nikdy v budoucnosti normálně fungovat nebude ...... z principu totiž nemůže ...

... Anri ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Konec svobody slova ...

Příspěvek od A(&F) »

citace: ... "Společnosti Facebook, Google a Twitter se s německou vládou dohodly, že budou ze svých webových stránek do 24 hodin mazat nenávistné příspěvky xenofobní a rasistické povahy. Informoval o tom tento týden německý ministr spravedlnosti Heiko Maas." ... (zdroj: http://www.novinky.cz/internet-a-pc/389 ... obsah.html) ...

:ethink: ... takže když se na net napíše, že "mám strach/obavy z přílivu migrantů, tudíž je zde nechci", bude to (vy)hodnoceno jako "nenávistný xenofobní příspěvek" ?? ... :dknow: ... podle všeho ano ... :ewhistle: ...

... :? ... no to jsme to dopracovali ... :| ...

... Anri ...

-------------
PeS: ... jinak se všem přítomným dodatečně omlouvám, že vůbec nedávalo smysl, proč se výše zmiňuji o tomto:
A(&F) píše:... mmch, napravo od transparentu je i panička od malé Ajkíí (jediná to dcera HaFiho, ostatní potomci z vrhu byli pejsci
... já tehdy totiž opomněl dodat, že "malá Ajkíí" je ona pesula s cedulí na krku, jenž je vyfocena ve http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=140483#p140483 ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Dronti a Kadlín“