Muslimské počty

Drontí akce, události, novinky...

Moderátor: Gabča

Odpovědět
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: RE: Australský pohled.

Příspěvek od 1220 »

Platón píše:Pohled kterých Australců, pane pooto? Kteří Australci mají historické právo mluvit za Australii? Ti, kteří tam před dvěma sty roky vpadli, povraždili většinu tamního obyvatelstva, ti, kteří pro ještě větší "slávu" Jejího Veličenstva,zabrali celý kontonent? Nebo ti bělochem zdecimovaní ubožáci? Vy jste krystalický rasisita! Ze všech Vašich slov to trčí jak sláma z bot. Bílý muž má, asi od svého boha, právo zabírat cizí území, vraždit obyvatelstvo a ustavit svoje "zákony" nadřazenosti bílého muže. Když tam po 200 let mohli vedle sebe existovat dvě kultury, proč by tomu nemohlo být nyní? Vy si opravdu myslíte, že Muslimové chtějí, aby se australští křesťané podrobili právu šaríja? Tak hloupý snad nemůže nikdo být! V které křesťanské zemi tohle prosazují, nebo prosadili? Trochu se zamyslete, než něco napíšete!
Prosím bez osobních injektiv pane Platón,
berte to tak, že tu věc s římským právem, jak podal Pepe každý nemusí vědět, tam by se zase sice dalo polemizovat o řízeném urychlování vývoje jako takového, a názor by byl čistý, kdyby nikdy předtím nebylo, to se zase špatně dokazuje ......tak bych to nechal stranou.
jinak si myslím, že stejný vývoj jako v Austálii byl i v USA, to je třeba vědět, kam to pak může vůbec směřovat už snad vidí každý.
No a kdyby to urychlování vůbec nebylo, tak jestli by lidí na Zemi bylo
tak sotva dvacetina ? To si teda myslím, že víc těžko, bez techniky by se žilo líp i hůř, a přežívali by lépe kmeny kde by bojovník typu Conan dělal náčelníka a šamana v jedné osobě. Asi by ale leckomu bylo líp, třeba tam dojdeme .......
Jako Klient jsem to sem sice dal, ale byl to úlet, okolnosti rodokmenu pana Rudda googlit ale nebudu a nevěděl jsem je, pokud by Vám nečinilo potíže učinit to za Klienta, podpoříte tím svůj názor ............
Děkuju za otevření očí. :oops:
K.


pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Re: RE: Australský pohled.

Příspěvek od pepe »

Karel DR píše:... tu věc s římským právem, jak podal Pepe každý nemusí vědět, tam by se zase sice dalo polemizovat o řízeném urychlování vývoje jako takového, a názor by byl čistý, kdyby nikdy předtím nebylo, to se zase špatně dokazuje ...
Tak tak , dnes už málokto pozná zmysel a základy na ktorých je skutočná DEMOKRACIA postavená a čo je hlavným zmyslom a zároveň aj účelom ,,Rimského práva". Na nešťastie pre ,,chudobu" je v dnešnéj dobe ,,praktizovaná demokracia" takmer do botky ,,postavená" na Rímskom práve . Takto ,,postavená demokracia" s pôvodnými pravidlami a principmi demokracie nemá už takmer nič spoločné . Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: RE: Australský pohled.

Příspěvek od poota »

Platón píše:Pohled kterých Australců, pane pooto? Kteří Australci mají historické právo mluvit za Australii? Ti, kteří tam před dvěma sty roky vpadli, povraždili většinu tamního obyvatelstva, ti, kteří pro ještě větší "slávu" Jejího Veličenstva,zabrali celý kontonent? Nebo ti bělochem zdecimovaní ubožáci? Vy jste krystalický rasisita! Ze všech Vašich slov to trčí jak sláma z bot. Bílý muž má, asi od svého boha, právo zabírat cizí území, vraždit obyvatelstvo a ustavit svoje "zákony" nadřazenosti bílého muže. Když tam po 200 let mohli vedle sebe existovat dvě kultury, proč by tomu nemohlo být nyní? Vy si opravdu myslíte, že Muslimové chtějí, aby se australští křesťané podrobili právu šaríja? Tak hloupý snad nemůže nikdo být! V které křesťanské zemi tohle prosazují, nebo prosadili? Trochu se zamyslete, než něco napíšete!
To Platón: naivně jsem se domníval, že k pochopení toho, o čem mluvím, bude stačit úvodní věta: "Nedívejme se na to z pohledu "původnosti" obyvatel státu." Jak je vidět, pro ty, kteří se chtějí hádat, to nestačí. Takže tímto děkuji za pro mne poněkud nový názor na mne, a současně ještě prozrazuji svoji další špatnou vlastnost, a tou je moje naprostá neochota diskutovat s lidmi, kteří svoje názory prosazují tímto způsobem :bad: - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: Muslimské počty

Příspěvek od adam.benda »

Gabča píše:Omlouvám se, že vkládám do Jak na to tenhle příspěvek, správně by to mělo být ve Všem kolem nás, ale .. zkusím radši zůstat ve své Drontí budce.

Včera mi poslal známý dva odkazy. Ikdyž mám v hlavě něco, čemu říkám důvěrně "čip přizpůsobivosti", někdo tomu může říkat třeba "z nouze ctnost", taková šikovná věcička, co člověka ochrání od zoufalství, a na všem najde něco pozitivního, tak teď se čip ne a ne zapnout ... už druhý den jsem v čím dál větším šoku, ráno bylo stejně zmatené jako večer. Byla jsem smířená s tím, že jako národ jednou budeme mluvit anglicky, inu proč ne, určitě až hodně generací po nás,... ale my skončíme, a toho se ještě ... dožijeme ...

http://www.youtube.com/watch?v=UTzEpt49yeU

http://www.liveleak.com/view?i=cf9_1244310472

"Je možné, že jsme tak slepí??? nebo se jich bojíme???
Naši němečtí sousedé už budou brzy v menšině oproti muslimům a to nemluvím o Holandsku, Dánsku . . . Nás to čeká také, na stavebních úřadech jsou žádosti o povolení výstavby jejich modliteben. Máme se opravdu čeho bát. Bude nám moc zle."
Omlouvám se, že budu reagovat na úvodní příspěvek tohoto vlákna i přes to, že jste tu mezi tím na těch 6ti stránkách pravděpodobně došli už mnohem dál...

Nemůžu si pomoct, ale přijde mi, že hlavním smyslem tohoto videa je provokace k rasové nesnášenlivosti.
Obyvatelstvo je obecně velice živá masa. Pokud je expanze jednoho národa/rasy v tom a tom roce taková, za dva roky to může být úplně jinak. "Přesměrovat" to může spousta okolností od klimatických vlivů po orazítkované listiny, které určují práva a možnosti různých imigračních toků. Z dlouhodobého hlediska, možná probíhají takové ty zásadní změny ve světě stále časti. A o to rozmítanější bude průběh toho, kdo kam emigruje, kdo se kam stěhuje a kolik tam rodí dětí...

To první video je z května 2009, dnes už to může být úplně jinak.

Všiml jsem si na lidech, jak toto velice dobře funguje - vyhrozit jim, že nějaký národ se příliš množí, příliš expanduje. Od spousty lidí (Čechů) slýchávám něco v tom smyslu jako: ,,Musíme mít spoustu dětí. Vždyť se podívejte na ty Číňany, kolik jich je... A nebo ty Cikáni... Oni nás tu pak převálcujou..." Výsledkem téhle mediální masáže či čeho bude ještě horší přelidnění Země, které tedy už dávno bije na poplach. A pokud ne to, tak opět povzbuzení rasové nebo národnostní nesnášenlivosti.

Ohledně Muslimů, stejně jako ohledně kohokoliv jiného, extrémistů může být jen pár a ve světových informacích pak zastupují celý národ. Dle mého, kdyby různé nejmenované západní země nechtěly bohatství (minimálně) ropy a neházely by na ně špínu, kdoví, jestli bysme o "extrémistech" z blízkého východu vůbec někdy slyšeli..

Řešení by mělo být poměrně jednoduché. Přestat si pořád hrát na světové národy, kde kompletně otevřu hranice a možnosti všem cizincům. Když dneska jedu do Karlových Varů, musím si vždycky zopáknout azbuku, například.

Myslím si, že jediným udržitelným přístupem z globálního hlediska je respektování odlišných kultur, náboženství, ras a území a v rámci tohoto by každý měl zvážit částečné uzavření svých hranic. Trvalou imigraci jednotlivcům povolit pouze z nejvážnějších důvodů, pobyt ostatních pojmout pouze jako exkurzi, která bude mít trvání max. pár měsíců. Zní to na jednu stranu možná divně, ale všimněte si, kolik různých důsledků to má, když se národ otevře víc než by měl. Ty důsledky jsou v tolika oblastech...

Neříkám, aby spolu různé národy nějak nespolupracovali/neobchodovali, ale každý by si zkrátka měl chránit to své bohatství a svou kulturu a k ostatním chodit jen "na návštěvu".


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Muslimské počty

Příspěvek od poota »

On ten problém má dvě části:
- v jaké míře povolit přistěhovalectví
- jak k přistěhovalcům přistupovat

Ta první část je poměrně jednoduchá - určitý "filtr", který vyloučí třeba osoby trestané a práce se štítící.
Ta druhá může mít dva rozdílné přístupy:
- přistěhovalec se stává příslušníkem státu a národa - přijímá jeho zákony, naučí se jeho řeč a přijme jeho zvyky
- přistěhovalec se stává národnostní menšinou, která si, podle tolerantnosti státu, může zachovávat část svých zvyků, vyučování ve svém jazyce, má povolenou jinou víru atd.
Tento model nese různá úskalí, jako dvojjazyčné nápisy, potíže s úředním jazykem, dvojí občanství, snahy o odtržení území atd. Konečně zkušenosti se Sudetami a nebo maďarská menšina na dnešním Slovensku je demonstrují dost názorně. A přitom se nejedná o kultury nějak zvlášť odlišné.
Daleko zajímavější situace nastává při střetu kultur, které mají názory odlišné diametrálně, například když se začnou přistěhovávat lidožrouti. Tady každý ochotně uzná, že bude asi nutné, aby i přes svoji víru a přesvědčení byli donuceni respektovat zákony a právo hostitelské země. Pokud se jedná o muslimy, je spousta lidí ochotna jim povolit, aby si žili podle svých zvyků, a někteří jsou ochotni jim udělovat "vyjímky" ze svých zákonů.

Zatím jsme mluvili jenom o menšinách. Situace se ale silně změní, jestliže v demokratickém státě bude mít ta menšina většinu a demokraticky si změní původní zákony hostitelské země. Není pak problém uzákonit jinou úřední řeč, oficiální náboženství a dokonce je možné celý stát prohlásit za část jiného státu, a to právem většiny obyvatelstva.

Není to snaha o rasismus, z kterého jsem byl už nařčen, ale je to docela střízlivý pohled na možnosti.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Omarova smlouva

Příspěvek od chiq »

Prišlo poštou:

"Omarova smlouva přikazuje:
1) Křesťané a židé nesmějí stavět žádné kostely, kláštery ani jiné církevní stavby
2) Církevní stavby řesťanů ani židů se nesmějí opravovat, ve dne ani v noci, ty z těch, které se
budou rozpadat
3) nebo jsou umístěny ve čtvrtích muslimů
4) Nebudeme poskytovat přístřeší špehům v kostelech nebo našich obydlích
5) ani je skrývat před muslimy. Nebudeme učit Korán naše děti
6) Nebudeme praktikovat naše náboženství veřejně
7) ani k němu níkoho konvertovat
8)Nebudeme nikomu našeho druhu bránit ke vstupu do islámu, pokud si to bude přát
9) Budeme prokazovat respekt muslimům, a
10) povstaneme z našich míst, pokud si budou přát sednout
11) Nebudeme se snažit připomínat muslimy napodobováním žádného z jejich oděvů, pokrývek
hlavy, turbanu, obuvi, nebo účesu
12) Nebudeme mluvit jako oni
13) ani přijímat jejich vznešená jména
14) Nebudeme používat sedla
15) ani se nebudeme opásávat mečem ani nosit žádnou jinou zbraň
16) Nebudeme vyřezávat arabské nápisy na naše sedadla
17) Nebudeme prodávat kvašené nápoje
18)Nebudeme ukazovat naše kříže ani naše knihy na cestách ani trzích muslimů
19) Budeme používat zvony v našich kostelích jen velmi tiše
20) Nebudeme mluvit hlasitě při bohoslužbách nebo v přítomnosti muslima
21) ani nebudeme mluvit hlasitě při vyprovázení mrtvého
22) Nebudeme používat světla na žádné cestě muslimů nebo na jejich trzích
23) Nebudeme pohřbívat naše mrtvé blízko muslimů
24) Nebudeme si brát otroka, který byl přidělen muslimům
25) Nebudeme stavět domy vyšší než domy muslimů "
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Že je nám to vzdálené?

Příspěvek od poota »

Diskutujeme tu problém, o kterém se domníváme, že pro nás není zase až tak aktuální.
Nechci malovat čerta na zeď, ale asi je nám to mnohem bližší, než nám bude milé.
Při popatřování na přiložené vídejko, jsem se krom nepublikovatelných výrazů tázal:
"Je vůbec možné, aby byl někdo tak stupidní?"
Jestli v tom nejsou opravdu velké peníze, tak pak už jenom ještě daleko větší blbost.

Zdravím - poota
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

:D:D:D ...

Příspěvek od A(&F) »

... http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... l?ref=boxE ... no comment ... :lol: ...

PeS: ... muslim jako muslim ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

A pokud někomu připadá předchozí zpráva málo praštěná ...

Příspěvek od A(&F) »

... tak ať koukne na tohle ... http://www.rozhlas.cz/zpravy/blizkyvych ... ou--909556 ... jj, protestuje se všude ... :D ...

PeS: ... byť znám některé ženy, u kterých by vyslovení zákazu řízení mot. vozidel bylo určitě velmi záslužným činem ... hlavně pro jejich okolí ..... :lol::lol::lol: ...
PeS2: ... a podobně nadaných chlapů znám ještě víc ... :? ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Kde to žijeme ... (???) ...

Příspěvek od A(&F) »

... (dorazilo mailem) ...

... tak ti teda nevím, estli je to spíše sem ... anebo do Relaxu ... :D:D:D ...

Obrázek

Obrázek


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Kde to žijeme ... (???) ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše:... (dorazilo mailem) ...

... tak ti teda nevím, estli je to spíše sem ... anebo do Relaxu ... :D:D:D ...
Vůbec Anri nechápu, co se Ti na tom nezdá :shock: V sámošce si mohu za doláč koupit kilo soli buď mořské, nebo kopané, nebo kilo soli původu sice neidentifikovaného, ale zato kosher .... za bůra. Taky si mohu v pivo stóru koupit regulerní pivo za 9 bagů 6ti flašku krabici, nebo za stejné peníze tutéž značku zase šesti flašku krabici, ale dost křtěnou, i když nemám pocit, že s tím křtěním má co do činění papež a jeho parta. Hold je těch muslimů už dost na to, aby se na nich zase nějaký prodavač iluzí přiživil. Ještě že na tom není výrok, že ta kuřata v sobě nikdy žádné drůbky neměla.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Kde to žijeme ... (???) ...

Příspěvek od A(&F) »

Slavek Krepelka píše:
A(&F) píše:... tak ti teda nevím, estli je to spíše sem ... anebo do Relaxu ...
Vůbec Anri nechápu, co se Ti na tom nezdá ........ Holt je těch muslimů už dost na to, aby se na nich zase nějaký prodavač iluzí přiživil.
... no právě, ... už vidim, jak kuřata v tý drůbežárně rituálně podřezávají za vyslovování jména Aláhova ... :evil: ... co asi na to ochránci zvířat a všechna ta nařízení EU, když chudinky pipiny dlouho umírají během vykrvácení v křečích smrtelných ??? ... :? ) ... a taky, jak je následně každý kus obřadně položen na zem směrem ke Kábě ... :P ... jak potom mají muslimáci bejt v pohodě, když je pořád někdo dokola vochcává ??? ... :ethink: ... jó, příště to dám raději rovnou do Relaxu ... :D ...
Slavek Krepelka píše:... Ještě že na tom není výrok, že ta kuřata v sobě nikdy žádné drůbky neměla.
... :lol::lol::lol: ... máš recht ... a před grilováním je ještě pořádně nacpat slaninou ... mňam ... 8) ... harám salám alejkum !!! ... A. ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Muslimské počty

Příspěvek od A(&F) »

Nábožný Arab nastoupil v Londýně do taxíku. Jakmile se vůz rozjel, důrazně požádal taxikáře, aby vypnul rádio, protože to přikazuje učení jeho náboženství, že on nesmí poslouchat hudbu, protože v Prorokově věku nebyla žádná hudba, obzvlášť ne tu západní, která je hudbou nevěřících.
Taxikář zdvořile vypnul rádio, zastavil a poté otevřel dveře.
Muslim se táže: "Co se děje?"
Taxikář: "Za časů Proroka také nebyly žádné taxíky. Takže vypadni a počkej si na velblouda!!!"


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Muslimské počty

Příspěvek od A(&F) »

První den po letních prázdninách, v páté třídě jedné berlínské základní
školy učitel kontroluje přítomnost žáků:
"Mustafa El Ekh Zeri."
"Zde."
"Achmed El Cabul."
"Zde."
Kadir Sel Ohlmi."
"Zde."
"Mohammed End Ahrha."
"Zde."
"Mi Cha Elma Yer."
Ticho …
"Mi Cha Elma Yer."
Nikdo se nehlásí …
"Ješte jednou – Mi Cha Elma Yer!"
V zadní lavici vstane chlapeček:
"To bych mohl bejt asi já, ale čte se to Michael Mayer."

... :laugh: :laugh: :laugh: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Muslimské počty

Příspěvek od poota »



Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „Dronti a Kadlín“