Muslimské počty

Drontí akce, události, novinky...

Moderátor: Gabča

Odpovědět
Gabča
Zasloužilý člen
Příspěvky: 607
Registrován: čtv 21 kvě 2009 11:19
Dostal: 1 poděkování

Muslimské počty

Příspěvek od Gabča »

Omlouvám se, že vkládám do Jak na to tenhle příspěvek, správně by to mělo být ve Všem kolem nás, ale .. zkusím radši zůstat ve své Drontí budce.

Včera mi poslal známý dva odkazy. Ikdyž mám v hlavě něco, čemu říkám důvěrně "čip přizpůsobivosti", někdo tomu může říkat třeba "z nouze ctnost", taková šikovná věcička, co člověka ochrání od zoufalství, a na všem najde něco pozitivního, tak teď se čip ne a ne zapnout ... už druhý den jsem v čím dál větším šoku, ráno bylo stejně zmatené jako večer. Byla jsem smířená s tím, že jako národ jednou budeme mluvit anglicky, inu proč ne, určitě až hodně generací po nás,... ale my skončíme, a toho se ještě ... dožijeme ...

http://www.youtube.com/watch?v=UTzEpt49yeU

http://www.liveleak.com/view?i=cf9_1244310472

"Je možné, že jsme tak slepí??? nebo se jich bojíme???
Naši němečtí sousedé už budou brzy v menšině oproti muslimům a to nemluvím o Holandsku, Dánsku . . . Nás to čeká také, na stavebních úřadech jsou žádosti o povolení výstavby jejich modliteben. Máme se opravdu čeho bát. Bude nám moc zle."


Gabča
Zasloužilý člen
Příspěvky: 607
Registrován: čtv 21 kvě 2009 11:19
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od Gabča »

Co mě na tom děsí nejvíc je snad to, co vyroste z horkokrevných dětí, když je jich v rodině 7-10, kolik "lásky" asi stihne dát matka či otec jednotlivému z nich. Vím, jak se to musí do dítěte vkládat, aby se zbavilo úzkosti, a aby umělo dělat vtípky, a žít. Určitě to někde jde, ale obecně kvantita u dětí není kvalita.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

... a nejhorší ze všeho jsou trpaslíci ...

Příspěvek od A(&F) »

... ty potvory vám vlezou všude ... :|
Gabča píše:Co mě na tom děsí nejvíc je snad to, co vyroste z horkokrevných dětí, když je jich v rodině 7-10, kolik "lásky" asi stihne dát matka či otec jednotlivému z nich. Vím, jak se to musí do dítěte vkládat, aby se zbavilo úzkosti, a aby umělo dělat vtípky, a žít. Určitě to někde jde, ale obecně kvantita u dětí není kvalita.
... je záslužné, že si přiděláváš další vrásky na čele, ale vzhledem k tomu, že se zde ani nikde jinde neřeší úplně stejný problém ze strany "muslimů", co už tu jsou dávno, tak se ze strany oficiálních míst nebude řešit ani tento problém ...

... je to to jen na nás všech, co si necháme líbit od těch, kteří rozhodují o poskytování sociálních dávek těm, kteří nikdy nebudou pracovat, ale na druhou stranu se budou pořád dál množit jak kobylky ... mají to dané mentalitou ... obojí ... konec konců mají také islámský původ ... vždyť přišli z Indie ... sice nečtou korán a nestavějí si mešity, ale mají svá jiná mnohá specifika, která jsou stejně závažná (i když se přizpůsoběj) ...

... k tomu si pak ještě přičti obsazování naší země vietnamskou komunitou, ... + celosvětové skupování strategických výrobních prostředků čínskými investory (podporované přímo vládou ČLR bez ohledu na to, že jim doma jejich vlastní lidi "chcípaj hlady"), ... tak se nám za pár desetiletí nejspíše nakrásně přihodí, že nakonec my budeme tou levnou pracovní silou ... a k tomu nám bude do rytmu někdo vyřvávat z minaretu ...

... ale s tím vlivem počtu dětí na budoucnost je to pravda, ... už dávno, ... ale já jsem z obliga, ... já jsem svoji kvótu splnil (a navrch ještě překročil) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Muslimové jsou snad mimozemšťané?

Příspěvek od Merlin »

Mně to připadá, že jsou to lidé. A drží se jistých, i když námi dávno zapomenutých zásad. A proto je to tak, jak to je. A těch, kteří mávají kalachy a vyhazují se do vzduchu je mizivé procento z promile. Jinak jsou tu 2 miliardy lidí následující toto vyznání. A jsou z 99,999% normální a velmi pohostinní a přátelští. Není to o černé a bílé.
Křesťané svého času měli stejné zásady.. a dodržovali je. A všechno bylo v pořádku. Pak se všechno zvrhlo, včetně půjčování na úrok.

PROČ si myslíte, že Vatikán vždy byl proti omezování porodnosti? Protože tam nesedí pitomci a viděli, co hrozí.

To není o církvích, nefandím žádné, to je o postoji k životu jako takovému.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

,,Tý druhý".

Příspěvek od pepe »

Gewo priznám sa ti , takúto reakciu na daný ,,problém" by som od teba nečakal . Klobúk dole z mojéj strany a máš odomňa bod . Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ,,Tý druhý".

Příspěvek od Merlin »

pepe píše:Gewo priznám sa ti , takúto reakciu na daný ,,problém" by som od teba nečakal . Klobúk dole z mojéj strany a máš odomňa bod . Pepe
Možná je to tím, že jsem "tamty" měl možnost poznat v jejich vlastním prostředí. Co se týče mezilidských vztahů, i zmíněného vztahu k dětem, máme se co učit. Jsme sto let za opicemi. To, co se tu považuje za "hodně lásky" věnované dítěti, je tam automatické a nikdo o tom nemluví. Není co řešit. A dvacet dětí s jednou skutečnou mámou je na tom lépe, než dvacet dětí zahozených do školky mámami, které "nemají čas".


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Muslimské počty

Příspěvek od rival »



rival - živý člověk
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Muslimové jsou snad mimozemšťané?

Příspěvek od rival »

gewo píše:Mně to připadá, že jsou to lidé. A drží se jistých, i když námi dávno zapomenutých zásad. A proto je to tak, jak to je. A těch, kteří mávají kalachy a vyhazují se do vzduchu je mizivé procento z promile. Jinak jsou tu 2 miliardy lidí následující toto vyznání. A jsou z 99,999% normální a velmi pohostinní a přátelští. Není to o černé a bílé.
Křesťané svého času měli stejné zásady.. a dodržovali je. A všechno bylo v pořádku. Pak se všechno zvrhlo, včetně půjčování na úrok.

PROČ si myslíte, že Vatikán vždy byl proti omezování porodnosti? Protože tam nesedí pitomci a viděli, co hrozí.

To není o církvích, nefandím žádné, to je o postoji k životu jako takovému.
Souhlasím, ale přesto si myslím, že každý národ má mít své území. Zastávám myšlenku, jako to bylo dříve, jít do světa na zkušenou. Načerpat vědomosti a zkušenosti, s nimi se vrátit domů a tam je využít k případnému obohacení, či rozšíření poznání svých krajanů. Nikoliv expandovat svou komunitu do cizích krajů pod záminkou nesvobody ve své vlastní zemi. Bylo by to na delší povídání, ale já v tomto příliš pokroku a výhod pro původní domácí obyvatelstvo nevidím... Spíše naopak...


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Muslimové jsou snad mimozemšťané?

Příspěvek od Merlin »

Rival píše: Souhlasím, ale přesto si myslím, že každý národ má mít své území. Zastávám myšlenku, jako to bylo dříve, jít do světa na zkušenou. Načerpat vědomosti a zkušenosti, s nimi se vrátit domů a tam je využít k případnému obohacení, či rozšíření poznání svých krajanů. Nikoliv expandovat svou komunitu do cizích krajů pod záminkou nesvobody ve své vlastní zemi. Bylo by to na delší povídání, ale já v tomto příliš pokroku a výhod pro původní domácí obyvatelstvo nevidím... Spíše naopak...
Ano, to je pravda. Ale z čeho to vzniklo? Je to důsledek zkrachovalé evropské "kolonizace" jiné kultury. Rozbití přirozených vazeb. Dosazení "demokratických vlád" lumpů. A pak, převážně snaha přenést výhody, kterých požívali bohorovní kolonizátoři, do vlastních zemí. Důsledek indoktrinace soběstačné svébytné kultury "západními vymoženostmi" a v neposlední řadě vychcanost - jestliže my budeme žít v blahobytu s nemnoha dětmi, někdo se postará o naše důchody. Jenže - ono to jaksi nevyšlo... A je tady ještě i jiný aspekt, který mají na svědomí "ti, o nichž se nesmí mluvit". Parádně jim to pasuje do plánů. O "multikulturu" v jejich smyslu ovšem nemá zájem žádná z dotčených stran.
To je na hodně dlouhé povídání. Mne ale štve ten a priori odsuzující pohled na muslimy jako takové. To není na místě a je vidět, do jaké míry se prosadilo mediální klišé, a to i u lidí, které by člověk považoval za rozumné.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

A humoreska se smutným koncem běží dál

Příspěvek od Merlin »

Podle řady indikací získaných FNA pracují CIA a Mossad usilovně na propagaci a šíření křesťanství mezi mladými lidmi v severní oblasti Iráku v Kurdistánu.

FNA rovněž uvádí, že obě špionážní agentury vyčlenily na tento úkol značné finanční prostředky, a že platí 1000 dolaru každému mladému Kurdovi, který se zřekne islamu a přijme křesťanství.

Tato akce započala hned po zahájení americké vojenské agrese proti Iráku a následné okupaci a snad i ještě dříve.

Ali Bapir, který stojí v čele islámské skupiny v Kurdistánu, varoval před tímto vývojem: „Mezinárodní organizace pro hlásání evangelia v Iráku zaplatí 1000 dolarů každému, kdo přijme křesťanství.“

Člen hnutí Unity Movement of Kurdistan Babakr Ahmad řekl FNA, že „islámské strany si uvědomují nebezpečí. Bohužel ty mezinárodní křesťanské organizace aktivně propagují křesťanství a mají za tímto účelem k dispozici velké finanční fondy.“

Kurdové, kteří v nedávné době přijali křesťanství, připravují výroční setkání v hlavním městě kurdské oblasti Arbilu.

Ali Bapir ostře kritizoval orgány kurdské autonomní oblasti za jejich nic nedělání tváří v tvář tomuto vývoji a za to, že chystaný sjezd nových křesťanů v Arbilu povolily.

Podle zpráv FNA financují další křesťanské instituce, jako ADS překlad Bible do kurdského jazyka.

Informovaný zdroj křesťanské instituce v Arbilu potvrdil pod podmínkou anonymity FNA, že hlavní misí instituce je distribuce Bible v kurdštině.

Dodal, že v čele jejich instituce stojí Brit, který vystupuje pod přezdívkou „Eskandar“ (Alexandr), aby se vyhnul prozrazení.

Zdroj dále sdělil, že výtisky Bible v kurdštině přicházejí z Británie a Řecka a jsou mezi lidmi rozdávány zdarma.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

sáček nekdy couvá

Příspěvek od Akord »

Príkláním se k názorum Gewa a Rivala taky, bez potreby priklonit se k nejaké skupine, i když by se v určitém smeru trochu patrilo. Je dosti problém odhadnout, kdy a kdo ze svých pozic couvne, když vznikne problém, samozrejme se to týká i mne. Tato míra je asi nejvíce závislá na pohodlí a vecech, které človek vlastní. Tedy v podstate, za kolik a za co se dá koupit. Je to vlastne jakoby penežité ocenení človeka. Človek skoro jako levná polívka v uzavreném sáčku s cenovkou. Často bývá sáček z betonu. Jak pak chtít nejaký společný cíl.
Komentáru k tomu bývá dost, námatkove co se takovým systémum stává treba http://www.zvedavec.org/nazory-3273.htm
Vlastne jde dokonce o komentáre k predešlému príspevku.
Naposledy upravil(a) Akord dne čtv 06 srp 2009 21:42, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

..

Příspěvek od Merlin »

Já věděl, že sem chodí hafo rozumných lidí. I přes občasné škorpení. Myslím, že kdybychom se všichni někde v klidu sešli, bezvadně bychom si rozuměli a měli si opravdu co říct.
Proto mne opravdu mrzí spousty příspěvků, které nejsou o ničem jiném než o NEDOSTATKU BĚŽNÉ KOMUNIKACE. Prostě jen tak, u piva... Pak se zbytečně vyhrocují tzv. "spory" a vůbec k ničemu to nevede. Za poslední měsíc je tady možná 5% příspěvků odpovídajících původnímu určení tohoto fóra. Není to k zamyšlení?


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

barnumská reklama

Příspěvek od Akord »

Ješte by chtelo zjistit, odkud vane Barnumská reklama i pro veci kolem VE. Tip bych mel, ale ne rešení problému. Nejspíš všechno potrebuje svuj čas. Pripomel jsem si situaci, kdy mi jeden deda ríkal, co mel otce v 1.svetové, že jednou bojovali obe strany na brezích potoka, pak kolem poledne vyhlásili prestávku, obe strany si prišli k potoku nabrat vody, občas si dokonce nabídli i doutník, pak se zatroubilo, rozešli se a začali do sebe hustit. Dneska už často nefunguje ani toto, tedy jakýsi respekt pred vynucováním si pozice válkou na hranici lidských a taky nelidských možností. Rekl bych, že dnes človek neví, proti komu kdy bojuje, ani proti komu bojovat má na základe nejakého presvedčení. Stejne jako s kým a kdy spolupracuje. Dosti zmatek.
No a chybí mi tady ješte človek, který byl dosti špatne pochopený.
Naposledy upravil(a) Akord dne čtv 06 srp 2009 22:06, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Přítel Vladimír o tom píše:

Příspěvek od Merlin »

Heslem dne je rozeštvat všechny proti všem. Ženy proti mužům, děti proti rodičům, barevné proti bílým, homosexuály proti heterosexuálům, nekuřáky proti kuřákům, muslimy proti křesťanům a muslimy mezi sebou, křesťany proti muslimům a křesťany mezi sebou, ateisty Evropy a USA proti muslimům, bývalé republiky SSSR proti Rusku. Všude je třeba vrazit klín, všechny znepřátelit, probudit staré antagonismy a objevit nové. A strašit a strašit. Tu terorismem, tu pandemiemi, tu finančními krizemi, čímkoliv... Skupiny, které stovky a tisíce let žily v míru a vzájemné toleranci, si teď jdou po krku. To není náhoda...

Už jsme natolik zblblí, že nám snad ani nedochází ten neskutečný fakt, že cokoliv, každý světový problém za posledních 30-50 let, každý bolák, každá agrese, každá válka, každá nemoc, každá epidemie, skutečná i papírová, každá hrozba, každý teroristický čin, každý -ismus (multikulturalismus, politická korektnost, liberalismus, laissez-faire), prožluklý finančí systém založený na dluzích a nekrytých penězích, divoký outsourcing a následná nezaměstnanost, každá krize, dokonce snad i prudké a podivné změny počasí (projekt HARP), všechno je vyvoláno uměle a lze to vystopovat k jedinému zdroji.

Mám pro vás překvapení. Bojíte se příchodu NWO? Zbytečně. Už je tady několik let. Zbývá už jen zamést smetí. Elitám stačí 500 milionů otroků.
-------------------

A VE? To je poslední naděje, zoufalý pokus, jak z toho ven. A naděje umírá poslední. A z toho, kdo se staví proti ní, kdo popírá tuhle asi poslední možnost, se v očích těch, kteří se k tomu upínají, stává nepřítel. Je to tak těžké pochopit?


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

kdo to živí

Příspěvek od Akord »

Tenhle systém však existuje jen díky tomu, že nasává naše kvality, nebo spíše nedostatky. Jde o svetovou banku lidských nedostatku.


Odpovědět

Zpět na „Dronti a Kadlín“