Ionosféra - elektřina zdarma skrz Schumannovu rezonanci

Praktická část fóra.

Moderátor: rival

Uživatelský avatar
KEXIK
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: čtv 23 lis 2006 17:59
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Ozivte toto forum

Příspěvek od KEXIK »

Caffte pocujte no co vyskumi dako zastaly co sa stalo nebodaj bola riadna burka ???

Idem sa pustit do stavby vandel mam cievku tiez sviecku tiez a generator pouzijem ten z ivanovho vyvijaca .

Je to ziarenie nebezpecne pre zdravie ???

Co vy na to ???

Caffte Kexik.


VE je buducnost ale malo ludi to chape
informacie,schemy,foto o vyvijacoch http://www.h2o-energia.wz.cz
Uživatelský avatar
Karel IV
Starší člen
Příspěvky: 145
Registrován: ned 21 led 2007 11:38
Bydliště: Hupikov
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od Karel IV »

Parabola soustřeďuje tok elektronových skupin směrem kolmo k zemi, anténou je vlastní atmosféra, průměr Země je 12756km, to máš protiváhu ke čtvrtvlné anténě Smile Anténa je ionizovaný vzduch. Moje testy- napájení 12V šš, skupiny 22kV, modulace cca 16hz/14kHz. Na anténě jsem dostával asi 60kV a proti zemi proud asi 3-4A!! Tu misku co je na fotce jsem taky použil, ale po chvilce provozu se mi roztekla vířivými proudy. Je to jednoduché ale používání tohoto má hned dva podstatné zádrhely. Ovlivňuje dost rapidně počasí a strhává nebezpečné záření (GM počítač ukazuje záření asi jako plutonium
Úžasný, co se dá získat z napájení 12V šš.
Nedovedu si představit, co by to udělalo, kdyby tam bylo 13V šš. To by byl výkon ještě větší, než při 12V šš. Co by udělaly ty vířivé proudy s miskou? Tak to už si vůbec neumím představit. To už by mohlo ukazovat záření jako polonium.

Chocholoušek by měl radost.


Ohne Bier geht´s nicht
Uživatelský avatar
Karel IV
Starší člen
Příspěvky: 145
Registrován: ned 21 led 2007 11:38
Bydliště: Hupikov
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od Karel IV »

Skoro jsem z toho nespal, když si pomyslím co by to udělalo s počasím na těch 13V šš. O čtrnácti už raději nepřemýšlet.


Ohne Bier geht´s nicht
Uživatelský avatar
KEXIK
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: čtv 23 lis 2006 17:59
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KEXIK »

Heh by som potom spravil z 220 V burku nad celym USA.

CAFFTE KEXIK.


VE je buducnost ale malo ludi to chape
informacie,schemy,foto o vyvijacoch http://www.h2o-energia.wz.cz
belamachina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 328
Registrován: stř 17 led 2007 1:59
Dostal: 1 poděkování

Re: Ionosféra -zdroj elektřiny zdarma skrz Schumannovu rezon

Příspěvek od belamachina »

Ondřej píše:Prvně je třeba projít trochu teorie k pochopení, o co vlastně jde. Jak známo, je to Teslův objev. Na inetu je další, trochu jinačí způsob jak na to. (Lawrence Rayburn) Bylo by dobré, kdyby někdo postahoval všechny příspěvky (start zde http://www.freeenergynews.com/Directory ... index.html) a hodil to sem v zipu. Pak z toho budem ještě chytřejší.....Takže, já bych jim mohl poslat nějakou zarostlou baterku, po kterých tady šlapu... Když si představím kolik bude stát balík do Čile... vidím létat činčile.
neviem ako mu chces tie krami posielat :-)) preprava do chile vyjde na milion ;-))) .
Aaaaale mam kamaradku co je s Chile :-))) takze by sa dalo mozno nieco v tomto smere poriesit .


Uživatelský avatar
KEXIK
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: čtv 23 lis 2006 17:59
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Info

Příspěvek od KEXIK »

Caffte vseci

No chcel by som sa spitat ze ako pokracuje ElabsVracov teda lepsie povedane ci to vyhrabal z tej krabice ?

Kexik.


VE je buducnost ale malo ludi to chape
informacie,schemy,foto o vyvijacoch http://www.h2o-energia.wz.cz
Uživatelský avatar
KEXIK
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: čtv 23 lis 2006 17:59
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Schema

Příspěvek od KEXIK »

Caffte

Chcem sa spytat na tu elektroniku ma niekto schemu ???

Kuknite sem http://jnaudin.free.fr/html/afep01.htm

Kexik.


VE je buducnost ale malo ludi to chape
informacie,schemy,foto o vyvijacoch http://www.h2o-energia.wz.cz
Uživatelský avatar
mister
Stálý člen
Příspěvky: 64
Registrován: úte 02 kvě 2006 9:23
Bydliště: The Big Moravia

Re: Schema

Příspěvek od mister »

KEXIK píše:Caffte

Chcem sa spytat na tu elektroniku ma niekto schemu ???

Kuknite sem http://jnaudin.free.fr/html/afep01.htm

Kexik.
Jak to myslíš?
Teslův patent je přece známý... nebo ne?


Když to funguje jinde, tak proč by nemělo tady?
***************************************
Research complete level indicator:
[|-------------------] 1% Complete | Status: [Research]
tuner-dave
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pát 28 pro 2007 0:19
Bydliště: Děčín 24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tuner-dave »

Karel IV píše:
Parabola soustřeďuje tok elektronových skupin směrem kolmo k zemi, anténou je vlastní atmosféra, průměr Země je 12756km, to máš protiváhu ke čtvrtvlné anténě Smile Anténa je ionizovaný vzduch. Moje testy- napájení 12V šš, skupiny 22kV, modulace cca 16hz/14kHz. Na anténě jsem dostával asi 60kV a proti zemi proud asi 3-4A!! Tu misku co je na fotce jsem taky použil, ale po chvilce provozu se mi roztekla vířivými proudy. Je to jednoduché ale používání tohoto má hned dva podstatné zádrhely. Ovlivňuje dost rapidně počasí a strhává nebezpečné záření (GM počítač ukazuje záření asi jako plutonium
Úžasný, co se dá získat z napájení 12V šš.
Nedovedu si představit, co by to udělalo, kdyby tam bylo 13V šš. To by byl výkon ještě větší, než při 12V šš. Co by udělaly ty vířivé proudy s miskou? Tak to už si vůbec neumím představit. To už by mohlo ukazovat záření jako polonium.

Chocholoušek by měl radost.
Pořád si nejsem jistej jak to přesně vypadá...
Do zapalovací cívky z auta se pouští impulzy 12V. Na ní je připojenej ten diodovej prak s výbojkou a anténou. Na anténě jsou pak špičky 60kV s proudem 3-4A proti zemi ??? ...a pod tou cívkou je parabola tak, aby anténa byla v jejím ohnisku?
Potvrďte mi prosím někdo jestli to takhle funguje, díky.


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

CHOCHOLOUŠEK píše:Ano je to tak. Anténa musí být vždy v ohnisku paraboly.
Mám z vás radost.
pripoj nákres...


Chefo
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: úte 12 čer 2007 11:26

Příspěvek od Chefo »

chlapy ale pozor na tu rezonanciu 8Hz je frekvencia kmitania hruibeho creva ;)


Martin z KE
Stálý člen
Příspěvky: 51
Registrován: pát 18 led 2008 21:31

Příspěvek od Martin z KE »

Ach ano to je ale pri zvukovych vlnach.
No ale to je jedno. Tak precital som si toto vlakno a velmy ma zaujalo. Akoze tym 4 A neverim ani zdaleka pri 60 kV :-) ale moze to mat nieco do seba. Hacik je ze po anglicky neviem vobec nic. Preto som si o tom vela nezistil a viem akurat ze sa pouzije autocievka. Tie mam dokonca 2 Preto by som to chcel skusit vyrobit. Neviem ale ako kedze som sa to tu nedocital. Len velmi priblizne veci s tou antenou a podobne. Ake ma mat ale rozmery a aka je ta elektronika ?

EDIT : Tak som nieco nasiel (http://jnaudin.free.fr/html/afep01.htm) a zistil som ze zapojenie je az podozrivo jednoduche. Mam ale jednu otazku: tu antenu mam navynut okolo xenonovej vybojky ? CIevku mam to nie je problem a mam na nu aj budic s 555 ktory som vyrobil. Dokonca mam aj usmernovaciu diodu do 100 kV tiez vlastnorucnu - neviem ci ju budem ale potrebovat. A inak ako sa prejavy zachyteie energie ? Pochybujem ze sa cievka roztavi :-) Teda dufam ze nie. A dalsi problem bude vyuzit tu energiu ktora sa mozno zachyti. Iste viete ze motory alebo batarie na 60 kV nesu. A inak ta cievka je schpna tych 60 kV- overene. Ale tie prudove spicky co spominal tu niekto - no velmi pochybujem.
A ako by sa dala ta ziskana energia vyuzit ?
A na akej frekvencii ma kmitat ta cievka?
A jak je to s tou parabolou ? Musi tam byt? Na tej stranke vyzsie nic take nie je. A ako mam zmerat prud ? Pripojit normalny digital multimeter na 60 kV asi nebude OK :-)
Nie som uplne odbornik v tom takze sa nehnevajde za pripadne bludy.


tibi23

Odpoved

Příspěvek od tibi23 »

Ahoj Ludia. Prave som narazil na toto zaujimave forum precital som si vsetko ale zatial absolutne nicomu nechapem,... napriklad odkial je ta parabola z coho a ako ste zmerali 60Kv a prud 3-4A sak to je 180KW ako nehnevajte sa na mna neviem si to predstavit je tu kopec reci ale nikto este neposlal video KVALITNE VIDEO ako to funguje. Preco? Bavite sa na blbostiach ale JE TO PRAVDA? Rad by som tomu veril studoval som uz aj MEG ale zatial neuspesne. Chcem vidiet uz nejaky dokaz aspon nieco ze dosiahnem COP 1


Uživatelský avatar
gromit
Zasloužilý člen
Příspěvky: 586
Registrován: pát 18 črc 2008 21:37
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

energie z elmag. záření pro napájení autonomních čidel

Příspěvek od gromit »

http://www.sensorsmag.com/sensors-mag/r ... works-6175

doufám, že to sem zapadá - není to sice tolik kW, ale už se to běžně vyrábí.


Když to nejde silou, musí to jít ještě větší silou!
Odpovědět

Zpět na „Dílna“