Orgonový akumulátor a orgonity

Praktická část fóra.

Moderátor: rival

Odpovědět
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Elektro

Příspěvek od lajos »

Elektro píše:Podľa popisu návštevy predpokladám, že 100% je stav bez orgonových akumulátorov.
Tak to nevím co je 100%, to jsme si při tom sezení nevysvětlili.


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Jestli k ní ještě půjdeš ,prosím zeptej se jestli je rozdíl v použitém materiálu (tedy pokud jsi vyrobil akumulátory z různých pilin )a jaký výkon má třeba orgonit se spirálou a bez.Zítra mi přijede sestra je mistr reiky tak z ní vydoluji další informace co se týče orgonu ;)


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Něco k zářičům

Příspěvek od Aquarius1 »

Dnes u mne byla sestra s neteřinkou,obě dělají do reiky ale neteřinka jak sama říká je čarodejnice :D .Ale k věci,orgonitový akumulátor bude takový jaký si ho samy vytvoříme,každý kousek je univerzál a není replikovatelný.
Piliny jsou od toho aby šel nabýt energií a je jedno jaké piliny to jsou jestli hliník železo bronz či jiné,jsou jako vodič a akumulátor.Kámen nejlépe křišťál (je univerzál mezi kameny) je tam jako anténa ale není nutný pokud je v zářiči spirála v tom případě funguje pasivně jako rušička negativní energie ale zase:pokud jsme ho při výrobě s tímhle účelem stvořili.Ten můj zářič vyzařuje díky nabíjení na slunci (nemá křišťál).Neteř mi ho nabila a teď pokud nad něj dám ruku cítím tlak v dlani.A teď ke křišťálu,je to nejlepší vodič energie,energie orgonu jak se jí říká je podle neteře energie z kosmu,je tu všude a pořád od vzniku vesmíru.Pokud Vám křišťál praskne sám od sebe zbavte se ho!!!Je nabyt negativní energií.Při výrobě je nejdůležitější vědět na co budeme zářič používat a vyrábět ho jen odpočatí a s jasnou představou nic jen jako pak bude fungovat.Můžeme ho vyrábět jen s kameny ale i se spirálou,pak má větší rozsah .Takže takový souhrn: orgonit jako takový bude mít ty vlastnosti které mu dáme,nelze replikovat (pokud si někdo myslí že vyrobí spoustu stejných ,plete se).Čistou mysl a jasnou vizi v čem nám má pomáhat.Citliví lidé dokáží tuto energii i vidět,není žádný návod kam s nimi to si každý musí vyzkoušet sám ale:není to vše spasitelné jak si někdo možná myslí ale jen to napomáhá k vytvoření rovnováhy prostředí ve kterém žijeme.Nějaké odrušování mobilů televize či vysílačů jsou prý zavádějící,záleží na každém čím se obklopuje.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

HHG

Příspěvek od jeff »

Podařilo se mi nakonec dát do kupy všechny potřebné komponenety a včera odpoledne jsem se pustil do výroby, nebo sestavování. Rozhodnul jsem se, že udělám typ orgonitového zářiče zvaný "svatý ruční granát" HHG. Ve spodní části kuželu jsou v orgonitu zality čtyři krystaly křišťálu po 90 stupních špičkou ven a pátý krystal ve špici špičkou nahoru. Nevím, jestli nebude zlý, protože včera odpoledne se tady honily bouřky a já musel pracovat v altánu, protože polyesterová pryskyřice dost dobře smrdí, foukal vítr a bylo nutno být až v koutku, kam už nedolétly dešťové kapky. Ale hned večer jsem viděl, že se mi nechtějí hýbat hosté z hospody domů a musel jsem s nimi vydržet až do 6h ráno a nějak jsem ani nepociťoval únavu. Energie z něho šla, někdo ji cítil méně, jiný více podle vlastní citlivosti. Překvapil mě až dnes odpoledne. Zkoušel jsem nad něj dát dlaň, chvilku jen teplo a najednou jako když píchne vosa. Pak několikrát nic a pak zase. No uvidíme, večer ho vyzkouším doma a pozítří jedu k té léčitelce, jsem zvědavý co na to poví. Jinak je samozřejmé, že dva identické zářiče se prakticky nemůžou vyrobit, protože i každý krystal je vlastně originál a dva, nebo několik stejných krystalů prostě není možné sestavit. S tím softwarem, jak o něm píše Peter budu ještě experimentovat. Každopádně se mi líbí, že to nějak opravdu funguje, bude jen třeba časem vyladit vlastnosti. Naštěstí materiálu je dost, tak je volné pole působnosti.
Posílám též pár obrázků

Jeff
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

HHG

Příspěvek od jeff »

další
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

WR

Příspěvek od lajos »

Jsem trochu hledal na netu a hele český překlad části knihy W Reichla
http://www.drwilhelmreich.byznysweb.cz/objeveni-orgonu/


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

RE.WR

Příspěvek od sano »

Ahoj Lajos,

užitočná kniha.

Ako si dopadol u liečiteľky s kyvadielkom?
Dosť som uvažoval, že sa jej cez teba niečo spýtam, ale nakoniec z toho nič nebolo. Ešte ku nej pôjdeš?

sano


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

sano

Příspěvek od lajos »

Vše špatné je k nečemu dobré(žádný výsledek, taky výsledek). Byl jsem u léčitelky ale nebyl čas, neb okolnosti k tomu nepřály abych jí dál vyzvýdal. Kdo ví jestli to příště výjde, nerad ale nechce se mi násilnit co není dáno nebo polopatě. Kdyby jste tam byli, by se vám taky nechtělo, prostě, otázky co nemají zrovna čas, se nepokládají!! Proč? to já sám nevím. Poprvé (ve spojitosti s orgonem) jsem se ptal horem dolem a terazky jsem mlčel, neb nebyla vhodná chvíle, nebo jsem měl připravené nesprávné(nevhodné) otázky. Hodte po mně kamenem, máte nárok, asi vám neodpovím, neb asi nebudu mít co.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Lajos

Příspěvek od sano »

Chápem, neurobil si žiadnu chybu. Hlavná vec, že tá návšteva na niečo bola.

Maj sa,

sano


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

další způsob pohonu?

Příspěvek od jeff »

Je možné, že za krátkou dobu skončíme u orgonu?
Odkaz na německé stránky cb forum. Googlík to celkem srozumitelně umí přeložit http://www.cb-forum.com/Forum/index.php ... 453.0.html
http://translate.google.cz/translate?hl ... =result&pr
najít téma "tvůrčí koutek" a v něm vlákno "2008 po roce, v němž..." je tam popsána výroba orgonového akumulátoru
http://orgoniseafrica.de/blog/?p=4

Jeff


Uživatelský avatar
Ondřej
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: pát 22 zář 2006 10:49
Bydliště: j.Mor.
Dostal: 7 poděkování

Příspěvek od Ondřej »

Ale! jaké pěkné vlákno:)
Na aeomis.com má návod. K tomu jsem mu ještě napsal rozšíření, ale to k tomu nedal:

Já používám směs dvou dílů objemových hliníku a jednoho dílu oceli. V téhle směsce vzniká synergie kovů a orgonit je potom výrazně výkonnější v transformaci. K téhle směsi platí i optimální poměr mezi objemem hotového orgonitu a hmotností krystalu křišťálu uvnitř. Na 1 litr orgonitu je třeba dodat 100g krystalu. Víc je zbytečných a míň samozřejmě znamená úměrně menší výkon. Do TB používám surový křišťál, který nemá tak dobrou krystalickou mřížku a je o jednu třetinu slabší, takže do litru orgonitu je třeba ho dát 150g. Pak bude dávat stejný výkon jako podstatně dražší krystaly.
Křišťál je třeba nabít energií, pak bude mít dvounásobnou transformační schopnost. Po nabití se musí hned zalít do orgonitu, jinak náboj během 4 hodin vyprchá. Nabíjet lze na hotovém chembusteru, v pyramidě, osobou co s energií pracuje nebo prostě pohozením do krabice s hotovými TB.
Pět krystalů v HHG je už nekolik let překonaný design. Tam stačí jeden velký špicí nahoru. Tahle poloha je důležitá kvůli směrování vyčištěné energie vzhůru. Kónický tvar HHG posílá energii nahoru a navíc jí uděluje rotaci, která je dost významná pro transformaci energie v okolí a nahoře. Rotace vzniká tím, že se kónus zužuje do špice, takže energie má nahoře míň místa a stejně jako plyn nebo kapalina začne rotovat. Je to normální chování v přírodě. Takže nejen na objemu záleží, ale i na tvaru. Je dobrý použít formu s rovnou stranou a dostatečně ostrou špicí. Já používám trychtýř.
Praskliny vznikají při přehřátí pryskyřice. Příčiny bývají zbytečně moc peroxidu a velký objem kdy nestačí utíkat teplo. Používám jen minimum peroxidu a i tak to stačí. Taktické HHG dělám o původním objemu 4dl (12oz) a bez chlazení ve vodě praskají. Kdybych dal 2% peroxidu a nechladil, tak roztaví formu, jelikož není problém dosáhnou 160°C. Ze zkušenosti je 60°C maximum, pak už je zaděláno na problémy.
Do TB nemá význam dávat citrín nebo ametyst. Energie se zabarvuje kamenama uvnitř a nemusí být zrovna ideální pro okolní přírodu. Křemen je univerzál a do zabydlených oblastí je možné do TB přidat kousek růženínu, pro zlepšení mezilidských vztahů.
Orgonit je účinnější když se zakope do země. O polovinu se zvětší jeho dosah a zem ani nijak neruší rotaci z HHG. Přitom se taky sníží pravděpodobnost nalezení skoro na nulu.
Je nutné zmínit ješte http://www.mineral-blaha.com taky super zdroj.
Špony rozhodně nechtějte, musí to být sypké třísky.
Z polyesterových pryskyřic se odpařuje monostyren, který je klasifikován jako zdraví škodlivý. Pokud budete dělat v nevětraných prostorách, tak dostanete bolehlav a časem si odrovnáte játra a možná i další orgány. Navíc benzín je oproti monostyrenu Channel no.5. Tajný tip dovozce jak si zlikvidovat játra: A na játra opatrně, kombinace styrenu s alkoholem je vražedná, takže raději zapít mlékem které to s Vás vytáhne.
Ať už děláte cokoliv, materiál se kterým pracujete do sebe zaznamenává vaše mentální naladění, emoce a myšlenky. To platí i v případě orgonitu.

Takže vám to slouží:)
Orgonit se dá různě pozměňovat, přidávat tam různý kameny a aditiva. Potom se ale může stát, že výsledek nebude lepší, ale mnohem horší až toxický. Doporučuju na sobě zkoušet co to vlastně dává a zlepšovat si tak i vnímání. Takže začínat spíš od toho nejjednodušího, kde nelze nic domotat a to používat jako referenční.
Ještě bych rád připomněl, že transformační orgonit vznikl jako reakce na plány pololidí, kteří chtějí většinu lidstva vyvraždit a zbytek zotročit. Takže hrát si s orgonitem je jedna věc a aktivně neutralizovat jejich technologie na bázi DOR je druhá věc. A podstatně důležitá věc.
Třeba takovej okres Hodonín je z 95% dost v poho:) A váš okres?
Naposledy upravil(a) Ondřej dne úte 05 srp 2008 18:12, celkem upraveno 1 x.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Příspěvek od lajos »

Ať už děláte cokoliv, materiál se kterým pracujete do sebe zaznamenává vaše mentální naladění, emoce a myšlenky. To platí i v případě orgonitu.

Tento jev jsem také dostal potvrzeno z jiného zdroje


Uživatelský avatar
Tarvos
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: pon 04 srp 2008 9:32
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Tarvos »

Zdravím,
Ondřeji prosím kde to na aeomis je, nemohu to tam najít.
Měl bych následující dotazy :
- obchodní značka polyesterové pryskyřice ?
- kde lze sehnat kovové pyliny ?
- Cloudbuster - spojení se zemí (viděl jsem videa, kde ze základny vedl drát, pokud ho dotyčný umístil do vody - mraky se začali stahovat) ?
- jaký máte názor a přípomínky na tento návod : http://www.wahlgrenis.cz/view.pdf
Mějte se T.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Příspěvek od lajos »

Beru pryskyřici od fyrmy Havel tu nejlevnější. Včera jsem odlil první akumulátor a drátová spyrála zůstala částečně mymo povrch-nic moc, jinak je pěkná, průhledná ale křechká (ti upadne a kus se odštípne).
Starý epoxy CHS1200 a dentakryl je 10x lepší. Zbylo mi asy 3kg epoxydu a objednal jsem k tomu náhradní tvrdidlo (původní P11 se minula) tak jsem zvědav jak s tím dopadnu.


Uživatelský avatar
Ondřej
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: pát 22 zář 2006 10:49
Bydliště: j.Mor.
Dostal: 7 poděkování

Příspěvek od Ondřej »

Tak nevím co se děje, ta stránka vypadá zrušeně... K tomuhle ani návod potřeba není, stačí se podívat na videa na TyTrubko a je všechno jasné. Orgonite.info. Třísky jsou tam kde se obrábí, nejlépe soukromníci a sběrný dvory. Uzemnění CB může udělat větší efekt, ale je to tím, že část DOR staženej shora se netransformuje, ale přímo přejde do země. Komentovat ten návod je na dlouho. V podstatě je dobrej, pár výhrad mám, jako sedmá trubka a magnety.

Epoxydy a dentakryl jsou odolnější, ale cena a vyskozita nutná k protýkání mezi třískama je někde jinde. Je rozdíl dát za barel 10 tisíc nebo 30 tisíc... Naštěstí orgonit není určen pro padání na zem:)


Odpovědět

Zpět na „Dílna“