Konkurs na "Vývojový a realizační tým" tohoto fora

Praktická část fóra.

Moderátor: rival

Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Konkurs na "Vývojový a realizační tým" tohoto fora

Příspěvek od Iv »

Rozhodl jsem se pro vytvoření vývojového a realizačního týmu a to díky skutečnostem,které dál nechci komentovat.Jen snad to,že někdo se rád řídí názorem ,který je zdeformovaný sdělovacími prostředky,běžným okolím,které většinou nemá ani ponětí o pravosti věcí a dění a svůj nezávislý úsudek si neudělá,to je ale strašná chyba a omyl.
Ale nyní k věci.
Chtěl bych utvořit tým kolegů,kteří by se mnou spolupraovali na úplně jiném a revolučním systému rozkladu vody.Tito lidé by měli být otevřeni novým myšlenkám a neovlivnitelní materialistickým systémem a názorem většiny,která vždy jen opakuje zažité věci a je většinou negativní.nikoho nenutím ke spolupráci,jen nabízím kolektivní práci,zdarma,ze svých volných chvil,konečně tak jak já.Rovněž ani nemluvím o tom ,že spřátelit se s lidmi,kteří chápou smysl Vesmíru a vůbec běh věcí je pro mě čest a úcta.
Kdo by měl zájem,ať prosím napíše na SZ a viděl bych i dost dobrý komunikační kanál ICQ,kde si můžeme posílat soubory.Pro zachování tohoto fora volím právě tuto cestu a myslím ,že by mohla být dobrá.

Pokud to přijme pár lidí,které bych v tomto týmu rád viděl jsou Mim,pak
Sano a Jeden,které bych zde potřeboval hlavně jako psychologické poradce a pokud tuto nabídku přijmou,budu velice rád.také bych přivítal i někoho,kdo trochu ovládá práva.Rovněž bych pozval do naší skupiny Kutila a přítele ze Slovenska Nobody.Znovu opakuji,pokud tito pánové uznají za vhodné se účastnit,budu na vrcholu blaha,protože všichni tito lidé prokázali svou samostatnost v názorech na Svět,dění okolo a mají cit.Těchto lidí si velice vážím,protože prohlídli život a dění okolo a nemusí mít technické znalosti-každý umíme něco ale jen to poskládat do životní mozaiky.
Ostatní,kteří by chtěli spolupracovat,ať se ozvou na SZ a pak jim pošlu malý test,který vyplní a odešlou zpět.
Jinak děkuji všem,kteří mě podpořili slovíčkem,větou,ikonou,tito lidé vědí o životě nejvíce.
S Rivalem bych se pak domluvil,že by jsme udělali uzavřené téma"Vývojový tým"a aby tam byl jen přístup členům naší skupiny,ale to bude záležet pak na Vašem názoru.
Děkuji a očekávám všechny ,kteří cítí,že je to tak dobře,kdo má pochybnosti,ať raději ani neodepisuje.
Děkuji Iv.


Nobody
Stálý člen
Příspěvky: 51
Registrován: pát 27 říj 2006 17:02

to Iv

Příspěvek od Nobody »

Ahoj Ivane,
to vies ze rad pomozem.Toto je asi jedina cesta,ako nieco skutocne dosiahnut a pomoct vsetkym...Bol by som rad ,keby sa ozval aj Mim a nenechal sa odradit....


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Jsem pro....

Příspěvek od Mim »

Připojuji se k Ivanově aktivitě. Chtěl jsem něco podobného udělat sám. Již v prosinci jsem o tom debatoval s Rivalem. Ale nestíhal jsem. Pokud budu moci, pomohu dobré věci. Mim


Však ono to půjde!!!
jeden
Stálý člen
Příspěvky: 62
Registrován: pát 05 kvě 2006 8:32
Bydliště: Trnava

Konkurs

Příspěvek od jeden »

Zdravim Ta Iv !

Musel som si to viac krat precitat, ci som dobre videl moj nick. Priznam sa, mam trochu zmiesane pocity, alebo skor obavy preto, lebo jednak nerad niekoho sklamem v jeho ocakavani a potom je to spojene aj s pocitom urcitej zodpovednosti. Avsak na druhej strane sa tesim, ze budem moct byt prinosom v tomto usili.

Dakujem za to, ze som bol osloveny a prajem DoPo (Dobry Pocit) !


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Re konkurz

Příspěvek od sano »

Ahoj Iv,
samozrejme, som poctený, že si ma vybral do skupiny, aj keď najzložitejší obvod ktorý som dal dokopy bola batéria a žiarovka.
Rád sa zúčastním, pokiaľ pre mňa nájdeš prácu.
sano


Karel
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: úte 30 kvě 2006 20:54

Ahoj Ivane

Příspěvek od Karel »

Jestli tam budete mít ještě místo tak se taky hlásím .
PS:dělám sice pomalu ale přece . :oops:


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tým

Příspěvek od Iv »

Dnes prosím uzavírám příjem do týmu.Nikdy však není vše definitivní,tím se omlouvám těm ostatním.


Uživatelský avatar
Karel IV
Starší člen
Příspěvky: 145
Registrován: ned 21 led 2007 11:38
Bydliště: Hupikov
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od Karel IV »

Chtěl jsem se přihlásit od 1.února, abych začal s novým měsícem a koukám, že už mám smůlu. No nedá se nic dělat, třeba bych na to ani nestačil a je to tak lepší.


Ohne Bier geht´s nicht
LUKE
Stálý člen
Příspěvky: 78
Registrován: pát 20 říj 2006 11:27

Příspěvek od LUKE »

no melo to byt v jinem foru ale co uz


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Iv »

Karel IV píše:Chtěl jsem se přihlásit od 1.února, abych začal s novým měsícem a koukám, že už mám smůlu. No nedá se nic dělat, třeba bych na to ani nestačil a je to tak lepší.
Jsem rád ,že sis opravil to geht jo a všem dnům není konec,jseš sledovanej Otče národa!Jak FBI :bye:


xzzzx
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: stř 14 bře 2007 10:52
Bydliště: Valtice
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xzzzx »

Jak se tak divam sesla se tu elita, ktera se snazi pracovat na nejakem SUPER projektu. Preji Vam uspech a verim ze ho dosahnete! :(


Svět zboř! Já budu stát.
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tým

Příspěvek od Iv »

xzzzx píše:Jak se tak divam sesla se tu elita, ktera se snazi pracovat na nejakem SUPER projektu. Preji Vam uspech a verim ze ho dosahnete! :(
Tak to si piš že jo.Hanácky je to "Nésme blbí,jen mocní si to meslí,že vostatní so hlopý"A to je dobře,kdyby věděli,že "blbí nésme,tak nám pomáhé Bůh"Jen ať si to myslí dál!!!


xzzzx
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: stř 14 bře 2007 10:52
Bydliště: Valtice
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tým

Příspěvek od xzzzx »

Iv píše:
xzzzx píše:Jak se tak divam sesla se tu elita, ktera se snazi pracovat na nejakem SUPER projektu. Preji Vam uspech a verim ze ho dosahnete! :(
Tak to si piš že jo.Hanácky je to "Nésme blbí,jen mocní si to meslí,že vostatní so hlopý"A to je dobře,kdyby věděli,že "blbí nésme,tak nám pomáhé Bůh"Jen ať si to myslí dál!!!
Bůh s Váma! :D :D :D


Svět zboř! Já budu stát.
Nobody
Stálý člen
Příspěvky: 51
Registrován: pát 27 říj 2006 17:02

to xzzzx

Příspěvek od Nobody »

Priatelu a Ty sa nepripojis?
Sme otvorena partia...
Nobody.


xzzzx
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: stř 14 bře 2007 10:52
Bydliště: Valtice
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: to xzzzx

Příspěvek od xzzzx »

Nobody píše:Priatelu a Ty sa nepripojis?
Sme otvorena partia...
Nobody.
Jsem tu novej a potrebuji spise "ukolovat"(smerovat) nez mit vlastni projekt, ALE mam svoji velkou dílnu a zakladni veci pro laboraci :D . Mam nachystanou 4takt. sekacku(manzelce jsem koupil el.) :D . Nevim kde zacit jestli Joe Cell nebo frekvencni elekt. Premyslel jsem mozna nad uplne jinou cestou a to chem. uvolnovanim plynu. To jsou samy ale, ale casu je malo :!: .


Svět zboř! Já budu stát.
Odpovědět

Zpět na „Dílna“