Stavba tepelného čerpadla

Praktická část fóra.

Moderátor: rival

pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Příspěvek od pepe »

pepe píše:Pokjal ide o to kradnutie , naezistuje na téjto zemi živý tvor ktorí by nekradol !!! Je to prirodzený pud podmienený ,,hladom" a tieto pudy sú nadradené nášmu mysleniu . Takže ten , kto o sebe tvrdí , že nekradne , buď nevie o čom hovorí alebo ,,dobre vie" o čom hovorí . Mimochodom aj tu na fore sa veselo kradnú cudzie ,,myšlienky" . Pepe
O tomto je toto vlákno . Týka sa to každého z nás a nechápem tvoj ,,albánsky ťah" na Rivala . Mimochodom ak som si dobre všimol , tak dnes už je to z tvojéj strany po druhý krát . To už sa tu naozaj cítiš biť ,,BOHOM" ktorí rozhoduje o tom , čo môže alebo nemôže na tomto fore biť ? Už ti došlo , prečo som ťa výtal medzi živími ? Pepe
Naposledy upravil(a) pepe dne čtv 05 úno 2009 2:34, celkem upraveno 1 x.


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Re: Pro PePe

Příspěvek od pepe »

Iv píše:Pepku,ty jenom provokuješ svými dialogy,stále jsem byl tolerantní vůči Tobě,ale stále jen ryješ a ryješ,druhé se snažíš zesměšnit,nevím,možná Ti to druzí žerou,ale lidi,kteří si na nic nehrají,by ti ti řekli své.Mohl by jsi mě říct,co pro toto forum jsi přinesl,mimo invektivy ponižování a zesměčňování a tajemných slovosledů! Promiň,ale začíná to být velice unavující.Nebo chceš,abych ti to napsal tak jak chlap mezi chlapem?Raději ne,protože Rival by to musel rychle smazat.Myslíš si,že jseš nevím jak duchaplný,ale jen zraňuješ,a to bych tedy na svém triku nechtěl mít.Nemaj boja-to je Tvé heslo,tak se ho drž.mlýny melou a moc času nezbývá,aspoň Tobě,odkud to vím ,se neptej,ale jen ponižuješ.
Iv nikoho sa tu nasnažím ponižovať . Chcem len tolko aby sme si boli všetci rovný . Nič viac za tým netreba hladať . Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

....

Příspěvek od Mim »

Nikdy jsem nečetl tvoje všechny příspěvky...teď jsem si na to udělal trochu času...nestojí za ten čas...promiň...víš někdy je lepší nepsat, když není o čem...(RUDÉ PRÁVO- možno i Pravda) Mim


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro PePe

Příspěvek od Iv »

pepe píše:
Iv píše:Pepku,ty jenom provokuješ svými dialogy,stále jsem byl tolerantní vůči Tobě,ale stále jen ryješ a ryješ,druhé se snažíš zesměšnit,nevím,možná Ti to druzí žerou,ale lidi,kteří si na nic nehrají,by ti ti řekli své.Mohl by jsi mě říct,co pro toto forum jsi přinesl,mimo invektivy ponižování a zesměčňování a tajemných slovosledů! Promiň,ale začíná to být velice unavující.Nebo chceš,abych ti to napsal tak jak chlap mezi chlapem?Raději ne,protože Rival by to musel rychle smazat.Myslíš si,že jseš nevím jak duchaplný,ale jen zraňuješ,a to bych tedy na svém triku nechtěl mít.Nemaj boja-to je Tvé heslo,tak se ho drž.mlýny melou a moc času nezbývá,aspoň Tobě,odkud to vím ,se neptej,ale jen ponižuješ.
Iv nikoho sa tu nasnažím ponižovať . Chcem len tolko aby sme si boli všetci rovný . Nič viac za tým netreba hladať . Pepe
PePe,máš to v Boxovárně,promiň,ale dál to tak nejde,pokud jseš soudný!!!!!


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: martin11

Příspěvek od martin11 »

kutil_sro píše:
martin11 píše: ...jo a nekecej , že ji máš....máš kulový a kradeš....jen kecáš bláboly....kutile-spol. s ručením OMEZENÝM
no ty pane podnikately 60 rocny omezeny
LEN kvoli tebe som si dal tu namahu a odfotil som ti tu knihu aj s dnesnymi novinami

som zvedavy ci sa pan 60 rocny omezeny podnikatel dokaze aj ospravedlnit alebo vie slusnych ludi len nepravom obvinovat a urazat

to je uz naozaj vsetko. dufam ze sa vam na fore ludia ako martinko11 budu len vyhybat lebo namiesto diskutovani o energiach len vykrikuju a urazaju ludi a o sebe tvrdia ze su pomaly svatsi jak papez... bohuzial aj taky su medzi nami, Panbozko nas ma misanych....

...tady martin11....tak za 1...dovol abych se ti veřejně omluvil...i když jsi anonym....celá diskuse by nebyla, kdyby jsi měl SZ....tak bych tady kvuli tobě neplevelil....jsi první člověk, kterýho znám , že chce knihu v el.podobě...aby su tu co má v knihovně neočetl...až ji bude císt 400x...
...2...rada...když budeš fotit...třeba tu knihu....vypni si blesk a na foťáku si nastav kvalitu světla....máš to blbě...dobré přečíst návod...aby jsis ho neočetl...až ho budeš číst po 400x tak je ZADARMO na internetu....
...jestli toužíš po digitální podobě knihy...tak ji pošli, já ti ji zdigitalisuju....ale pdle výše uvedené rady si ji můžeš ofotit sám....práce na 1 hodinu....nulové náklady.....
...za3...nikomu se na foru nevyhýbám...a nejsem tady...na rozdíl od tebe jako diskuter
..4...neber Boží jméno do úst nadarmo...
5....musím s tebou skutečně a nahlas souhlasit.....jsme tu míchaní..
...hezký den všem martin11 :lol: ...p.s no ty pane podnikately 60 rocny omezeny ...
ve slově podnikatel se píše měké i.....
...tak dnes jsi již dostal 2 rady zadarmo....


... věřím, že se " TO " povede ......
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: ...asi jsem fakt blázen

Příspěvek od chiq »

Mim píše:Tohle celé jsem přečetl a nepochopil....diskuse o hovně na druhou...Rivale zakroč....Tohle přeci ne!!!!!!
Prikláňam sa k názoru Mima. Rival, toto vlákno založil anonym "úterý", alebo "redegest" (?) s technicky úplne nejasným zámerom. Bohužiaľ, zámer zištný je celkom jasný.
Tiež som si knihu Ing. Žeravíka zakúpil. Skutočne stojí za tie peniaze. Ak niekomu chýbajú, nech sa do stavby čerpadla ani nepúšťa. A ak niekomu chýba možnosť sťahovania kníh cez internet zadara, nech si tam zavesí Chorého Fotra (pardón - Haryho Potera) alebo nejakú inú "slepačiu polievku"
Myslel som, že toto vlákno bude o riešení problémov so sháňaním knihy. Nie je. Rivale, keďže autorom vlákna je anonym, zmaž ho celé. A polemické príspevky pepu a ostatných presuň do "boxovárny".


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

jsem pro

Příspěvek od martin11 »

...vysvětlili jsme si názory na kradení a nekradení....koumak-sro je stejně anonym...vlakno bylo založeno, jen jako upozornění na knihu ing Žeravíka....kdo se zajímán o problem....tak autora zná již dávno.....
....tak ...šmytec ...konec....zrušit a vypustit....hezký den všem....martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Vy jste jen banda závistivců.Nevím co zde na foru hledáte.Typická česká zavistivá a práskačská povaha.Kolik z Vás bylo členy strany.To má Rival pěkné fórum,gratukuji.


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

Ak niekto potrebuje nejaké konkrétne veci z uvedenej knihy (napríklad preto, že má niektoré stránky znehodnotené) rád poskytnem scan uvedených stránok na sz. Nie celej knihy!


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

...???...

Příspěvek od martin11 »

Anonymous píše:Vy jste jen banda závistivců.Nevím co zde na foru hledáte.Typická česká zavistivá a práskačská povaha.Kolik z Vás bylo členy strany.To má Rival pěkné fórum,gratukuji.
...tuším, že někdo odváže hlídací psy....


... věřím, že se " TO " povede ......
jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

V pohodě, na tohoto , co rád uráží netřeba psů. Zalkne se sám, svojí zlobou, vulgaritou a nenávistí. Bere názory příliš osobně a cizí názor je pro něj urážka. Netřeba soudit, odsoudil se sám. Dobrý den, tak tady mne máte.......


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

pro jarda O.

Příspěvek od martin11 »

:good:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
hapalainen
Starší člen
Příspěvky: 196
Registrován: stř 07 úno 2007 23:51
Bydliště: Norsko
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od hapalainen »

To má Rival pěkné fórum,gratukuji.
To se Ti to gratukuje, když máš dost tuku. Ale co máme dělat my hubení?.


Hlavní je vyhrát zápas
hejkal2

Výroba el. energie z teplotního rozdílu

Příspěvek od hejkal2 »

Ahoj, všechny tyhle diskuze mi připadají, že vedou jedním směrem. Volnou energii zatím nikdo neumí využít, protože asi ani žádná neexistuje. Chytáte se výpočetních omylů. Zaujala mě tepelná čerpadla. Z toho také nemůže být žádný užitek, kromě chlazení a levného topení. Existuje vůbec nějaký přístroj, který umí vyrobit elektrickou energii s dobrou účinností z teplotního rozdílu? Píšete, že tepelné čerpadlo má vysokou účinnost (300%) To třeba má, ale je to jen pouhopouhý dopravník tepla. Někde ho vezmete a dodáte na jiné místo. Ale jen ho přemístíte. Z toho pak už nejde zpětně vyrobit elektrický proud. Na to technologii nemáme. Ale jsem si jistý, že by to ani tak nebylo schopné vyrábět víc energie, než jste do toho vložili. Kde by se ta energie navíc jako vzala? Ukažte mi věrohodný důkaz něčeho, co funguje z ničeho :D Třeba magnetický motor s permanentními magnety. Někde jsem viděl moc pěkný a jednoduchý. Třeba tento. http://www.aufob.org/MagMot.htm Nojo, ale funguje to vůbec? Nebo je to zase jen setrvačník?


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

z jakého rozdílu...

Příspěvek od Akord »

Presneji vzato, existuje podle mne pouze stroj schopný premenit energii z toku tepla mezi 2 ruznými teplotami. Z toho plyne, že konkrétní kus tepla musí také odtéct nekam pryč(chladičem), a že samotný teplotní rozdíl nepostačuje, stejne jako zdroj o jediné teplote. Čím je teplotní rozdíl menší, tím více musí odtéct nevyužitého tepla, aby se neco (napr.mechanického) výkonu ušlo i pro tepelný motor.


Odpovědět

Zpět na „Dílna“