Meyer-Replikace

Praktická část fóra.

Moderátor: rival

Odpovědět
Martin27
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: úte 03 kvě 2016 17:58
Dostal: 1 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od Martin27 »

bony naco ti je elektrolyza meyer ked mas plazmove spalovanie vody a siel ti na to motor ci ten kapanadze generator 300W ktory mas doma. Fakt ta neviem pochopit. Ten lajosov kamos je tiez blud zase si nieco vymyslel a jazdil na benzin ako sporic :D
Bohuzial nikto nic nema aj ked verim tomu ze to je mozne ,ale nase znalosti su slabe aby sme daco take postavili :( Vela veci je inak ako pises meyer vyrabal 7l/min ale nie zo 4w ale cca 500W je to spomenute v jednom dokumente. Ani by som sa necudoval keby pouzival mocovinu na vstrekovanie a to je cely figel. :(


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od duraj »

bony1 píše:.... Meyer pouzil magnetickou nerez 430FR neni nahodou, pokud je takovym dratem namotane trafo, zvysi se indukcnost a s tim klesne proud kvadraticky, takze magneticka nerez to cele jeste umocni
Vinout trafo čímkoli jiným, než běžnými materiály, používanými na elektrické vodiče, jako měď (či nouzově hliník), je naprostý nesmysl.
Takové trafo bude mít zbytečné ztráty.
Je vidět, že tomu vůbec nerozumíš a jen machruješ.


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od duraj »

Martin27 píše:..... Ani by som sa necudoval keby pouzival mocovinu na vstrekovanie a to je cely figel. :(
Fígel je úplně jinde...

:lol:


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od NAVAR »

duraj píše:
bony1 píše:.... Meyer pouzil magnetickou nerez 430FR neni nahodou, pokud je takovym dratem namotane trafo, zvysi se indukcnost a s tim klesne proud kvadraticky, takze magneticka nerez to cele jeste umocni
Vinout trafo čímkoli jiným, než běžnými materiály, používanými na elektrické vodiče, jako měď (či nouzově hliník), je naprostý nesmysl.
Takové trafo bude mít zbytečné ztráty.
Je vidět, že tomu vůbec nerozumíš a jen machruješ.
Ono je někdy dobré se zeptat jestli chceme vodu "vařit" a nebo nechat rezonovat.
Někdy je "měkké trafo" výhoda. Voda si ráda parametricky courá sem tam, pokud to bude natvrdo bude to velmi efektivní než to obrazně ujede někam za roh.
Ale to je jenom můj názor. Nemusí nikdo souhlasit.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od duraj »

NAVAR píše:
Ono je někdy dobré se zeptat jestli chceme vodu "vařit" a nebo nechat rezonovat.
Někdy je "měkké trafo" výhoda. Voda si ráda parametricky courá sem tam, pokud to bude natvrdo bude to velmi efektivní než to obrazně ujede někam za roh.
Ale to je jenom můj názor. Nemusí nikdo souhlasit.
Ono je hlavně dobé vědět, co který výraz znamená.
Takže pro elektrický transformátor se používá "trafo".
A elektrický transformátor musí mít vinutí z materiálu s co nejnižším odporem - proto se používá právě ta měď, v nouzových případech někdy hliník.

:lol:


bony1
Starší člen
Příspěvky: 129
Registrován: čtv 01 pro 2016 20:42
Dal: 2 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od bony1 »

Ano, plazmove spalovani mi fungovalo, ale nebyl jsem z toho moc nadseny, bezne svicky uhorely behem nekolika minut a neni se cemu divit kdyz skoro kilowata vykonu horela mezi elektrody. Tohle zatim neni vychodisko, napadlo mne to opalovani vyresit rizenou plazmou, mit vstrikovaci trisku se dvemi elektrody a kolem ni namotanou civku ze silneho dratu a sesynchronizovat zapalovaci a vysokoproude impulsy do civky. Myslim ze vyvolane magneticke pole by mohlo vychylit plasmu o nejakou tu setinu milimetru od povrchu a nedochazelo by k opalovani. Lehko se to pise ale vyvoj je strasne narocny, jak financne tak casove a já nejsem placeny jako soukromy vynalezce tak jsem od toho upustil. U Kapanadze jsem skoncil na cca 300W, vetsiho vykonu jsem nebyl schopnej dosahnout, pak jsem dlouho bloudil a presel pres vodikove vyvijece, Joe Cell az k Meyerovi, jeho Buggy WV1600 jela na 100% na vodu a technologie je jako jedina na svete nekompromisni - vysoky vykon motoru, zadne vybusne palivo v primarnim okruhu, vyborne starty, nulova udrzba krome standartnich filtru a naplni a velka spolehlivost celeho systemu. Spotreba vody u primeho vstrikovani 2,5l vody/100km a vykon motoru 50kw. Tvrdil ze je mozné vstrikovat mnohem mensi mnozstvi vody, pokud to vstrikovace dovoli. Konecny vynos energie se neodviji jen od mnozstvi vstriknute vody ale hlavne od elektronove extrakce. Meyerova technologie je velmi narocna na pochopeni i na replikovani, nic z jeho casti nejde vyrobit doma na kolene, vse se musi nechat profesionalne vyrobit v ruznych firmach na zakazku za velky prachy, jenom ridici jednotku sem vyrabel a kompletni elektronicke rizeni, cas ukaze


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od duraj »

bony1 píše:Ano, plazmove spalovani mi fungovalo,....... pak jsem dlouho bloudil a presel pres vodikove vyvijece, Joe Cell az k Meyerovi, jeho Buggy WV1600 jela na 100% na vodu a technologie je jako jedina na svete nekompromisni - vysoky vykon motoru, zadne vybusne palivo v primarnim okruhu, vyborne starty, nulova udrzba krome standartnich filtru a naplni a velka spolehlivost celeho systemu. Spotreba vody u primeho vstrikovani 2,5l vody/100km a vykon motoru 50kw. .....
.... a pak ses prubudil a měls ruku v nočníku... :lol: :lol: :lol:

----
Meleš tady bludy, nemající hlavu ani patu.
Nejspíš seš schizofrenik...

:P


sgt. belek
Stálý člen
Příspěvky: 39
Registrován: pát 29 bře 2013 11:09
Dal: 3 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od sgt. belek »

duraj píše:cokoli

:P
člověče, to musí dát hrozně práce. kázat svoje pravdy ... :)


.
bony1
Starší člen
Příspěvky: 129
Registrován: čtv 01 pro 2016 20:42
Dal: 2 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od bony1 »

Pro ty co neveri tak pajku do ruky a do prace! Staci jemna vodni mlha a zapalit ji vysokoproudou plazmou ve spravny okamzik, mne naskocil motor takrka ihned. Zduraznuju ze je potreba velmi jemna mlha, já pouzil vysokotlake cerpadlo a elektricky rizene diesel vstrikovace, vodni mlhu sem vstrikoval pred ventily a proudova plasma palila od 5 stupnu pred horni uvrati do 30 stupnu za horni uvrat. Je potreba vlastni ridici jednotka s variabilnim vstrikem a zapalem a zavest rizene cast vyfukovych plynu zpet do sani na snizeni rychlosti horeni/teploty spalovani. To je vse k tomu, aby motor jel na vodu


Martin27
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: úte 03 kvě 2016 17:58
Dostal: 1 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od Martin27 »

Mas funkcneho kapanadze 300W a zaoberas sa nezmyslami ohladom vody :D tomu nerozumiem


bony1
Starší člen
Příspěvky: 129
Registrován: čtv 01 pro 2016 20:42
Dal: 2 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od bony1 »

Je to jednoduche, 300W vykonu je málo, alespon pro mne, na energetickou nezavislost je potreba 10-15KW/domacnost. Vykonna kogeneracni jednotka to zvlada a je zdrojem elektricke i tepelne energie, takze dve mouchy jednou ranou. Kapagen neni vsechno, nejde na nej zprovoznit auto, musi mit pevne spojeni se zemi. Jestli si myslis ze vodou pohaneny motor je k nicemu tak si zdrejme neuvedomujes energeticke bilance


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od duraj »

sgt. belek píše:
duraj píše:cokoli

:P
člověče, to musí dát hrozně práce. kázat svoje pravdy ... :)
Ty seš ten čert, co má pilotní průkaz...?


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od duraj »

bony1 píše:Pro ty co neveri tak pajku do ruky a do prace! Staci jemna vodni mlha a zapalit ji vysokoproudou plazmou ve spravny okamzik, mne naskocil motor takrka ihned. Zduraznuju ze je potreba velmi jemna mlha, já pouzil vysokotlake cerpadlo a elektricky rizene diesel vstrikovace, vodni mlhu sem vstrikoval pred ventily a proudova plasma palila od 5 stupnu pred horni uvrati do 30 stupnu za horni uvrat. Je potreba vlastni ridici jednotka s variabilnim vstrikem a zapalem a zavest rizene cast vyfukovych plynu zpet do sani na snizeni rychlosti horeni/teploty spalovani. To je vse k tomu, aby motor jel na vodu
Tento tvůj příspěvek je jen blitka.


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od duraj »

Martin27 píše:Mas funkcneho kapanadze 300W a zaoberas sa nezmyslami ohladom vody :D tomu nerozumiem
Bleje, toť vše...

:lol:


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od duraj »

bony1 píše:... vodou pohaneny motor je k nicemu ...
Neexistuje a to je vše.
Jsi psychicky narušená osoba.


Odpovědět

Zpět na „Dílna“