Připálené Karbanátky

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Zamčeno
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

výkvet slušné techniky

Příspěvek od Akord »

Slavek Krepelka píše:...
Ty také nemáš na zrcadlo a porád si ho nekde pujčuješ. Ty neočerňuješ, že. Mluvíš hlavne za sebe, že, vzore čestnosti k sobe a zdravého ducha. To, co jsi o sobe napsal je dost výstižné, zajímavé, jak to sedí.

2011-02-04 Edit: a.b


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Magneticke motory II

Příspěvek od Akord »

gromit píše:bohužel nic, a nejhorší na tom je, že lidi už jsou ochotný se do krve hádat i o tom, jestli se bude nebo nebude točit nějaký ELEKTROMOTOR (dovolím si připomenout, že já tvrdil a tvrdím, že nebude).
Je tu někdo, komu se to točilo na stejnosměrný a ne na pulzující proud?
Ne v každém konfliktu je to tak, že jsou stejne odpovedni oba. Pokud zlodej vylomí dvere, tak nejde ríst, že byl objekt špatne zabezpečený. V tomhle konfliktu proste nemohou mít oba stejnou pravdu, jinak by ani nešlo o konflikt. Pokud nekdo neví jiste, zda se neco točí, nebo ne, tak ať neveští a neco pro to delá. Je to povinností toho, kdo s tím prišel, ne toho, kdo oponuje. Jinak by mi všichni museli povinne dokazovat, že z kamene nevymačkám víno. Zakomplexované individua jsou zde prítež.

2011-02-04 Edit: Jsem rád, že právě Ty jsi si toho vědom. a.b


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Experiment s vyklenutým drátem

Příspěvek od Akord »

adam.benda píše:Jak říkám, Akorde, měl bysis to možná opravdu postavit a následně možná i přehodnotit některé své pohledy na magnetismus,...
Snad musím opakovat 10x, já nebyl povinen pred pár lety vše nahrávat na video, aby se v tom mohli pak párat, nekdy stačí zapsat i tužkou. Ty si fakt deláš ze mne vola, když nerespektuješ, že jsem napsal, že podobných experimentu jsem udelal dost a s vyrešenými výsledky, nechápu, proč si myslíš, že výsledky vytrubuju predem, jako to deláš Ty. Mám za sebou náročnejší experimenty, než tyhlety základní debiliny, co zde provádíš, to Ti není ani trochu podezrelé, že mé odpovedi je docela komplikované si vycucat z prstu? Si vážne myslíš, že tyhle základy nemám i prakticky za sebou? Myslíš si, že bych se tímhle blábolajícím zpusobem uživil? Že jako módne hulákám pri pívu? To jako mám být tupý ve všem, co jsi Ty ješte neodexperimentoval? Si nejspíš proste v tomhle pozadu. Naopak Ty se zamysli a porovnávej svá slova se svými výsledkami, a kravinama me již neotravuj, je rada na Tobe, jinak jsi obyčejný kecálek. Na prázdné témy dále nereaguju, nebudu sem dále chodit luštit čísi komplexy.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Experiment s vyklenutým drátem

Příspěvek od A(&F) »

Akord píše:... a kravinama me již neotravuj, je rada na Tobe, jinak jsi obyčejný kecálek. Na prázdné témy dále nereaguju, nebudu sem dále chodit luštit čísi komplexy.
... myslím, že k tomuto ti již své napsal Slávek K. ... tys to nečetl ??? ... záleží pouze na tvém rozhodnutí, jestli sem budeš svůj čas investovat či nikoliv ... nikdo tě přece nepřemlouvá ani nenutí ... A. ...

PeS: ... příště si podobné záležitosti vyřizujte přes SZ ... !!! ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Experiment s vyklenutým drátem

Příspěvek od Akord »

A(&F) píše:
Akord píše:... a kravinama me již neotravuj, je rada na Tobe, jinak jsi obyčejný kecálek. Na prázdné témy dále nereaguju, nebudu sem dále chodit luštit čísi komplexy.
... myslím, že k tomuto ti již své napsal Slávek K. ... tys to nečetl ??? ... záleží pouze na tvém rozhodnutí, jestli sem budeš svůj čas investovat či nikoliv ... nikdo tě přece nepřemlouvá ani nenutí ... A. ...

PeS: ... příště si podobné záležitosti vyřizujte přes SZ ... !!! ...
Predmetné Slávkové prípomínky považuju za žvásty. ........ Když má zde v technice plané kecání prednost, škoda dalších slov.

Edit: ... část nevhodného textu porušujícího pravidla fora byla z příspěvku vymazána ... A. ...


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozdělení ...

Příspěvek od A(&F) »

adam.benda píše:
A(&F) píše:
Ilem píše:Můžu vědět, proč jsem byl zařazen do oponentárny, když souhlasím, že se to točit bude?
... protože to opravdu nebudu třídit ... uznej sám, že tohle už je nad lidský síly ... ;) ... a já mám dost jiný důležitější práce ... A. ...
A(&F), neměj mi to za zlé, ale když už jednou jsi moderátor, asi bys na to měl mít o trošku víc času... Nevypotil jsem tucet obrázků a vysvětleních, aby to skončilo v nějaké "pochybné" oponentárně... A nejde jen o mě. Přinášel jsem věci k tématu, abych vystrčil debilní tlachání Pepana s hatlíkem o ničem a mám tady rozjetou diskuzi (opět k tématu) s Ilemem a gromitem... K čemu pak tohle vlákno je, polovina příspěvků (k tématu) bude přesouvána do oponentárny vždy při výraznějši diskuzi..? Opravdu bych Tě chtěl požádat o přehodnocení přesunu příspěvků.
... čekal jsem, jestli se ozveš ... a ozval jsi se, máš to tedy mít ... vlákna jsem spojil zase zpátky a již jsem požádal Rivala, aby Ti také přidělil plná magnetická moderátorská práva ... pokud o to stojíš, prober se vším tím marastem, a balastní příspěvky popřesouvej do https://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1913 ("Magnetické hádky a šarvátky + polemiky mimo téma" ... pův. MEG), tak jak sám uznáš za vhodné" ... vzhledem k tomu, jak je to ale všechno úžasně propletené, místy až skoro neoddělitelné, tak Ti to vůbec nezávidím ...

... vítej v klubu ... mnoho štěstí a pevných nervů Ti přeji !!! ... :D ... pokud bys o funkci moderátora z nějakého důvodu nestál, dej mi vědět, vrátil bych to zpátky do rozděleného stavu ... (z tohoto důvodu prozatím v diskuzi ponechávám mé i další poznámky po rozdělení) ... A. ...


PS: ... během přenosu příspěvků z "Oponárny" zpět do "Mag. motorů II" , kdy jsem chtěl ponechat "původní kopii Oponárny" na svém místě (to aby se Ti to Adame lépe třídilo :evil: ), došlo "nevím proč" asi k rozhození indexů ... proto je nynější "Oponárna" prázdná (přestože se tváří, že má 13 stran) ... zatím ji ještě nemaž, mělo by se to samo opravit během automatické reindexace (popř. ji bude muset spustit Rival ručně) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: Rozdělení ...

Příspěvek od adam.benda »

A(&F) píše:... čekal jsem, jestli se ozveš ... a ozval jsi se, máš to tedy mít ... vlákna jsem spojil zase zpátky a již jsem požádal Rivala, aby Ti také přidělil plná magnetická moderátoská práva ... pokud o to stojíš, prober se vším tím marastem, ...
Tedy, sice si to vůbec neumím představit, jak to časově zvládnu, ale je mi ctí, přijmout takový projev důvěry. Tobě i Rivalovi děkuji, moderátorská práva přijímám s plnou hrůzou v očích. :D

- - - - - -

Pokusím se začít pročišťovat toto vlákno co nejdřív. Je mi jasné, že vznikne několik táborů s různým názorem na mé moderování, ale budu muset zkrátka najít kompromis mezi svobodou slova a mezi zahlcováním vláken nekonečnými a nicnepřispívajícími spory. Adekvátní diskuze ano, adekvátní oponentura ano, ale neslušná a vehementní dogmatická tvrzení bez dostatečně pevného opodstatnění skončí přesunem příspěvků do nějaké "odpadní zóny". Účastníci jako Pepan a hatlík to teď budou mít těžké. Svou osobní averzi vůči nim do toho plést nebudu, to mi nepřísluší. Jen je nenechám, aby si tu dál počínali tak jako doposud. Vynasnažím se zkrátka, aby magnetická vlákna byla bez provokací, posměšků a ať už je to počínání nesmyslné nebo ne, ať si tu můžeme dál v klidu předávat nápady, poznatky a závěry z oblasti magnetismu a magnetických strojů. Myslím si, že je nás tu docela hodně těch, kteří bez jakéhokoliv vyvolání konfliktu nabídnou svůj pohled, svou představu, své znalosti a zkušenosti. Je tu spousta lidí, se kterými se cítím dobře a bylo by fajn, kdybych s takovým pocitem nebyl sám...

Chtěl bych nechat tento svůj komentář zde v tomto vláknu, ale pokud bude mít někdo nějaké výhrady, řešit to tu nebudeme, posílejte kdyžtak do SZ.

Tak ať se nám daří! :pivko:

- - - - - -

Ileme, gromite, omlouvám se, že jsem Vám ještě neodpověděl, učiním tak co nejdřív...


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

nesprávný model

Příspěvek od Akord »

Adame, zcela ignorujete situaci, že máte nesprávne navržený model, když tohle tvrdíte. Se 2 magnety nejde popisovaný prípad simulovat, pokud i v simulaci jeden z nich není toroid, prípadne jeho vhodná 2D symetrická náhrada. Proč, jsem predešle napsal, budu rád, když se nekdo vyjádrí k veci. Dáváte k sobe nesouvisící obrázky.
Naposledy upravil(a) Akord dne pát 04 úno 2011 12:14, celkem upraveno 1 x.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: nesprávný model

Příspěvek od Akord »

Adame, vždyť Vy jste porádne neprečetl ani tuhle citaci. Jasne je tam uvedeno, že je možné použít i 2D, ale jako SYMETRICKÁ, tedy príkladu ekvivalentní náhrada, tak mé výroky neobracejte naruby . ...

2011-02-04 17:54 Edit: Trčím na přesčas v práci a do toho se snažím odvozovat výpočty. V zápalu boje jsem se uklikl a omylem jsem Vám smazal velkou část příspěvku. Velice se za to omlouvám. Vám i ostatním...: Takto si jako moderátor počínat nehodlám. Doufám, že omluvíte chybu začátečníka. Už si dám pozor. a.b


Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: nesprávný model

Příspěvek od adam.benda »

Akord píše: Adame, vždyť Vy jste porádne neprečetl ani tuhle citaci. Jasne je tam uvedeno, že je možné použít i 2D, ale jako SYMETRICKÁ, tedy príkladu ekvivalentní náhrada, tak mé výroky neobracejte naruby . ...
Přečetl, ale postupem času Vám, Akorde, pořád víc přestávám rozumět.
Fajn, udělám tedy symetrickou simulaci, jak je libo. I když, proč vlastně? Pokud výsledná síla vyjde nenulová, prohlásíte, že to mám špatně nebo že lžu atd. Jinak si zase tolik nefanděte, nebojím se Vás, že byste měl pravdu. Spíš si všímám místní atmosféry a toho, jak jsou možná místní z naší diskuze nadšení. Což jsem psal, takže si prosím nevymýšlejte, že za to schovávám své "lži".


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: nesprávný model

Příspěvek od Akord »

adam.benda píše:
Akord píše: Adame, vždyť Vy jste porádne neprečetl ani tuhle citaci. Jasne je tam uvedeno, že je možné použít i 2D, ale jako SYMETRICKÁ, tedy príkladu ekvivalentní náhrada, tak mé výroky neobracejte naruby . ...
Přečetl, ale postupem času Vám, Akorde, pořád víc přestávám rozumět.
Fajn, udělám tedy symetrickou simulaci, jak je libo. I když, proč vlastně? Pokud výsledná síla vyjde nenulová, prohlásíte, že to mám špatně nebo že lžu atd. Jinak si zase tolik nefanděte, nebojím se Vás, že byste měl pravdu. Spíš si všímám místní atmosféry a toho, jak jsou možná místní z naší diskuze nadšení. Což jsem psal, takže si prosím nevymýšlejte, že za to schovávám své "lži".
1. Mne se také stalo, že jsem smazal jinému, co sem nechtel a reagoval také omluvou, také jsem pracovne činný, a co investuju zde mi muže chybet jinde. Potud ok.

2. Napsal jsem dále zhruba, co lovím z pameti, že pokud deláte simulaci, která ani v principu neodpovídá situaci, tak je nesmysl považovat výsledky simulace za reálné, a že tím matete verejnost na verejném fóru. Dále jsem napsal, že pokud nechcete se mnou diskutovat, tak proto, že nemluvíte pravdu a že ostatní duvody by byly smešné.

3. Nemužete predem predpokládat, že Vám budu automaticky nejak vždy popírat Vaše výsledky, protože to nevíte. Takové jednání není korektní a nazývá se predpojatost, zaujatost, ješitnost, porušení prezumpce...Nedelám to, neplýtvám časem na konspirace, byly x-krát situace, kdy jsem uznal, že jsem se mýlil. Já se nebojím toho, že bych nemel pravdu, klidne to priznám, ale nejdrív by jste musel mít v ruce primerený a logický argument. Pokud Vám vyjde i v symetrické situaci nenulová síla, tak se nad tím zamyslím a budu hledat nejprve chybu, to je prece logické, vyrešil jsem hlavolamu skutečne dost a tohle mi nemužete vyčítat. Vždy když neco delám zkontroluju možné chyby predem, abych pouze neničil materiál. Každý odborník má svuj kredit, fandení není v tomto podstatné. Nač bych dále konkretizoval, když je tady problém se školáckým pokusem. Až prijde na radu stínení, tak to je další level, takže si nefandete ostatní, že za prvním kopcem do kterého se vám poctive nechce nečeká ješte další a vyšší, kde se dá docela dobre zabloudit....ale nač predbíhat, modelový príklad čeká na reálné rešení.

...také Vám nic nebrání porovnat symetrický a asymetrický model, a presvedčit se o tom sám, jen jsem vás zachránil od kolapsu z predčasného nadšení...

...a také si myslím, že neumíte ocenit, že jsem upozornil na problém, kterého rešení mohlo trvat treba rok, asi nechápete, že tohle si již nekterí nechávají pro sebe....je na vás, jak s tím naložíte, často je výsledek skrytý v prístupu na začátku.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Provozní záležitosti magnetických vláken

Příspěvek od Akord »

... berte prosím také jako napomenutí

2011-02-05 13:18 Edit: Před čím? Aby se nenaplnily Vaše vyhrůžky, že toto vlákno (nebo fórum?) opustíte? Nebo že po sobě smažete příspěvky, které nás mají "zachránit"? Je to pouze Vaše počínání a Vaše volba. a.b
Naposledy upravil(a) Akord dne sob 05 úno 2011 13:17, celkem upraveno 4 x.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

posmeškáru je všude dost

Příspěvek od Akord »

... berte prosím také jako napomenutí

2011-02-05 13:18 Edit: Před čím? Aby se nenaplnily Vaše vyhrůžky, že toto vlákno (nebo fórum?) opustíte? Nebo že po sobě smažete příspěvky, které nás mají "zachránit"? Je to pouze Vaše počínání a Vaše volba. a.b

Pred tím pane, že nenapíšu dále nic, považuju to za hrubou neúctu vuči mé práci zde.
Puvodní obsah je tady: https://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1948

Vážený pane adame, To se stalo snad poprvé, že moderátor smazal text, na který pak reaguje.
Napsal jsem neco v tom smyslu, že se chováte arogantne, když upíráte prostor jiným názorum s vecným obsahem, a tím se na verejném fóru chováte jako sekta. Pokud chcete hledat nevhodné slovíčka, tak začnete u sebe a svých príznivcu, jinak meríte dvema metry. Pokud máte problém s kvalitou mých príspevku, tak já se mohu začít odkazovat na tohle vlákno jako vlákno, nebo Tému šarlatánu a své príspevky adresovat jinam. To je také má volba, poradím se o tom snad s Rivalem. Zatím se chováte jako manažér, který se chce zde chovat jako šéf celého magnetismu a pritom na to zjevne nemá jak teoreticky, tak ani prakticky.


2011-02-05 16:47 Edit:
Pane Akord, nevím, o jakém smazaném textu teď hovoříte. To, co jsem Vám o několik příspěvků nazpátek smazal omylem, považuji za vyřešené. A pochopitelně jsem reagoval, byla to má reakce přímo pro Vás a klidně i souhrnná reakce na Vaše počínání zde v poslední době, nemusíte si to vůbec brát jako reakci na část smazaného příspěvku.
Pokud Vám o tento text nejde a mluvíte o Vašich třech těčkách a červeném textu "
berte prosím také jako napomenutí", tak ten jste si evidentně upravil sám (a přesunul do svého "odděleného" vlákna?), protože tam není modrá editorská značna ani moje, ani nikoho jiného.

Jinak si, pane Akord, odkazujte co chcete, kam chcete a též si sem klidně nepište. Už je mi to i trapné opakovat. Hrubou neúctu od Vás k naší práci by tu také mohlo vnímat několik lidí. A opravdu nemám pocit, že by tu byl někomu upírán prostor pro odlišné názory. Ale pro ustavičné otravování tak, jak to například občas umí StepanPepan a pro přímá urážlivá vyjádření tu prostor zkrátka nebude, ať se Vám to líbí nebo ne. Což mě přivádí k tomu, že Váš zdejší zelený text bych měl z velké část minimálně vybílit. Jako gesto pro Vás, pane Akord, to nechám být. A také proto, aby se to Rivalovi lépe četlo, pokud se s ním o tom půjdete poradit. O tom mi ovšem vůbec nemusíte psát. To spíš vypadá zase na nějakou vyhrůžku. Jdete sám dobrým příkladem, pane Akord.

Myslím, že jsem schpen přijmout nějakou rozumnou výtku, moderovat jsem začal teprve předevčírem, ale toto, pane Akord, to tedy ne. Dále se k tomu už nebudu vyjadřovat. a.b


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Experiment s vyklenutým drátem

Příspěvek od poota »

Elektro píše:
StepanPepan píše: Tento experiment měl potvrdit, že se to točí, i když to neudělalo ani jednu otáčku??? No tak si nedělej z lídí srandu.
Urob to podľa svojich predstáv a pridaj video z tvojho pokusu, ktoré nás presvedčí, že sa to nebude točiť. ..
Radíš StepanPepanovi sice hezky, ale ujišťuji Tě, že on má u mně již takový "kredit", že bych jeho pokusu nevěřil, ani kdyby ho dělal přímo přede mnou.
Zcela správně vlastní experimenty neprovádí - je to totiž naprosto zbytečné, protože by měly pouze dokázat jeho předem daný názor, takže praktické provedení je pro něj jenom zbytečným rizikem.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: posmeškáru je všude dost

Příspěvek od Akord »

Akord píše:Pane Akord, nevím, o jakém smazaném textu teď hovoříte. To, co jsem Vám o několik příspěvků nazpátek smazal omylem, považuji za vyřešené. A pochopitelně jsem reagoval, byla to má reakce přímo pro Vás a klidně i souhrnná reakce na Vaše počínání zde v poslední době, nemusíte si to vůbec brát jako reakci na část smazaného příspěvku.
Pokud Vám o tento text nejde a mluvíte o Vašich třech těčkách a červeném textu "berte prosím také jako napomenutí", tak ten jste si evidentně upravil sám (a přesunul do svého "odděleného" vlákna?), protože tam není modrá editorská značna ani moje, ani nikoho jiného.
Tento o rádek výše citovaný červený text pokračoval dále a Vy jste podstatnou jeho část smazal pri Vaší modré editaci. Dejme tomu, že jste ani toto neudelal úmyslne a že jste si to ani nevšiml, že po Vašem ,,prečtení,, tam zustala jediná veta. Do svého vlákna jsem presunul pouze zbytek, abych predešel dalšímu vymazání. Zbytek Vaší pokračující relativizace mé snahy a jejího obracení naruby považuji od Vás za aroganci a kradení prostoru pro verejnou komunikaci. Máte sám možnost konfrontovat Vaše úsudky o proudové smyčce s realitou, namísto nechutného a posmešného manažérování Vám se neklanejících. Prečtete si i jinde, jak se vede vecná diskuse, reči o tom, že je to zde nejsvobodnejší jsou falešné alibi a není to vubec pravda. Proč namísto rečí nevyvrátíte nekteré mé tvrzení experimentem, vždyť jste sám s tím začal, místo toho jenom obracíte situaci naruby, když se nemáte čeho chytit. Došli Vám argumenty, pane a snažíte se odvést pozornost jinam.


2011-02-05 13:34 Edit: Vážený pane, v tomto Vašem příspěvku s čeveným textem jsem Vám NIC nevymazal. Váš příspěvek jsem našel (normálně zobrazený ve vláknu) právě tak, jak ho vidíte, teprve pak jsem přidal svůj edit. Vaším naprosto neoprávněným obviněním a navazujícím textem už nepřekračuje nejen hranice slušného chování, ale i hranice neuvěřitelné drzosti. Vy jste, pane, právě tím posledním člověkem, který by tu měl moralizovat. Sám si nastavte to Vaše pověstné zrcadlo a důrazně Vás žádám, abyste si zvážil způsob svého projevu zde. a.b

2011-02-06 10:15 Edit: Plné znění příspěvku obnoveno z mé zálohy. a.b
Naposledy upravil(a) Akord dne sob 05 úno 2011 23:02, celkem upraveno 4 x.


Zamčeno

Zpět na „Černá díra“