Připálené Karbanátky

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: následky souvisí s príčinama

Příspěvek od A(&F) »

Akord píše:
AaF: ... a to, že otázka byla směřovaná na tebe, ti přesto nedává žádný nárok porušovat nastavená pravidla ... takže pokud jsi chtěl výjimku, mohl jsi o ní PŘEDEM požádat pomocí SZ !!! ... A. ...
PeS: ... ber si to jak chceš, ale bylo to opět jenom další "porušení" z tvé strany (díky momentální situaci, kterou sis sám zavinil) ... máš další černý puntík ...

Palo: Prosil bych o částečné uvolnění řetězu pro Akorda v tomto vlákně
AaF: Edit: ... pokud mne o to pomocí SZ požádá sám Akord, tak o tom následně mohu i pouvažovat ... A. ...
Meníš pravidla za pochodu a to pak nejsou pravidla, ale svévole a politika.
1.) Deláš si na mne experimenty, mel bys doložit, komu z vecne aktivních prispevatelu jsi za poslední 2 roky udelil první ban časove neomezený a prakticky na celou tému.
2.) Jenom proto, že jsem se zde zastal jiného diskutujícího a ostatní se nechovali korektne.
3.) Ze tvých chyb pak dovozuješ mé další.
4.) V citovaném magnetickém vláknu, jsi mi opet nabídnul politiku dvou zaručene nesprávných možnosti. Na tohle nejsem vhodný kandidát ...
5.) ... a nejsi človek, který mi bude poroučet, kam se mám vyčurat i když jsi spolutvurce fóra.
6.) Ješte i v boxovárne ses neumel udržet na uzde, ...
7.) ... hlavne, že barvičkama zde rozlišujete tutéž osobou jako člen, nebo moderátor. Já prece nemužu za to, že když píšu o arogantních členech, tak titéž jsou moderátori. To by meli rozlišit nejen barvou, ale i svým chováním, aby bylo jasné, s kým práve mluvím, a zda ten, kdo ke mne promlouvá má moderátorská práva, nebo jen členská.
8.) Má úcta pro nekdy príšte.
... dobrá, tady máš odpovědi:

1.) ... přestože nejsem ti povinen cokoliv dokládat, tak pro jednou udělám výjimku ... lokální BAN do magnetické části dostal před časem např. Karban, a to bez možnosti (kterou jsi měl ty), že když se omluví ostatním diskutujícím, tak tam může zase přispívat ... při zvažování jestli BAN udělit (nebo neudělit) neberu v potaz, jestli je uživatel "vecne aktivních prispevatelem", ale pouze to, jak se v tu chvíli ten onen chová, popř. zda nedodržuje základní pravidla fóra... a nikdy to však není bez předchozího varování, vždy je to s vytknutím konkrétní chyby, které se dotyčný právě dopustil, jak ti mohou potvrdit již mnozí přispěvatelé (řada jich již byla mnohokráte napomenuta) ... tohle bohužel u tebe nijak nepomáhá, jelikož ty se v tu chvíli "špracneš" a naopak začneš produkovat další a další "naschvály" ... škoda ... :? ...
2.) ... tento BAN jsi nedostal z důvodu, že by ses snad kdy někoho zastal, ale pouze za to, jak jsi se neurvale choval + za opakované porušení pravidel fóra a rozhodnutí moderátora o nevhodnosti příspěvku ... (viz včerejší výčet tvých prohřešků, které jsi spáchal v MM2 před měsícem během necelých dvou dnů)
3.) ... naopak, jakmile jsem tě upozornil, tak následné chyby jsi začal produkovat ty ... stačí se podívat i do pátečního vlákna MMM (11.03.2011) ...
4.) ... politikaření jsi tam zatáhl ty ... ty ses dopustil pochybení ... (předpokládám, že teď hovoříme o reakci na Paľovo příspěvek)
5.) ... pokud budeš porušovat pravidla nebo nerespektovat má moderátorská rozhodnutí (popř. urážet či jinak zešměšňovat administraci), tak potom věř, že budu ...
6.) ... jó ??? ... tak ty můžeš a já nesmím ??? ... aha, tak to jo ...
7.) ... toto více nekomentuji ... a tys neměl také ... téměř celý tento tvůj příspěvek považuji jako "nevhodné komentování rozhodnutí moderátora", ... a zároveň i jako tvůj další pokus o diskreditaci administrace ...
8.) ... ano, pro příště ... tedy přesně za týden ... já jsem tě dopředu varoval ... a to hned několikrát ...

... takže od teď ti navíc uděluji další BAN v délce trvání jednoho týdne (původní BAN pro magnetickou část trvá souběžně dál za dříve definovaných podmínek), ... a to jak na psaní nových příspěvků nebo na editaci již stávajících ... rozsah: kompletně na celé fórum, včetně tvé části (výjimku potom tvoří vlákno "Pokec pro moderátory", kde si můžeme na dané téma ještě podiskutovat) ... Rivala jsem o tomto mém rozhodnutí informoval ... kromě mne je jediný, kdo ti může tento mnou udělený BAN zkrátit ... zkus to s ním probrat pomocí SZ nebo mailu ... bohužel je teď mimo dosah netu, proto se tím nemůže zabývat okamžitě ... A. ...

PeS: ... věřím, že dodržíš disciplinu a nic dalšího už neporušíš, tudíž ti pak následně BAN nebudu muset nijak prodlužovat ... pravidlo "+1 den" za každý jeden prohřešek (s "následným násobením délky trvání dvěma") je ti doufám znám ...

PeS2: ... ostatní diskutující důrazně žádám, aby tuto záležitost již nijak více nekomentovali !!! ... děkuji ...
Naposledy upravil(a) A(&F) dne ned 13 bře 2011 0:30, celkem upraveno 1 x.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: následky souvisí s príčinama

Příspěvek od Ilem »

A(&F) píše: PeS2: ... ostatní diskutující důrazně žádám, aby tuto záležitost již nijak více nekomentovali !!! ... děkuji ...
Tak to mě Vaše všemohoucnosti budete muset zabanovat taky. Když někde vidím nespravedlnost, nedokážu mlčet.

Připomíná mi to totiž jeden příběh z mého dětství.
Bylo mi asi 10. Přišli ke mě 3 asi 15ti letí kluci s malým, zhruba 7mi letým capartem.
"Vsaď se, že ti tady malej Pavel rozbije hubu"
"Když mu nebudete pomáhat, tak nerozbije"
"My se tě ani nedotknem a on ti rozbije hubu"
"Nerozbije"
Malej mě chytil za bundu. Odstrčil jsem ho, aby na mě nedosáhnul. V tu chvíli jsem dostal ránu od toho největšího. Pak zkusil ránu prcek, zase jsem ho odstrčil, následovala rána od největšího. Takhle to šlo chvíli dál, dokud jsem nezačal brečet. Nebrečel jsem bolestí, ale vztekem a bezmocí. Dodnes si ten pocit pamatuju. Neznám horší podlost, než když je člověk zbaven možnosti se bránit.

Podobnost čistě náhodná.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Anri, co to tady zase provádíš?

Příspěvek od A(&F) »

Ilem píše:Proč ban na Akorda? Jenom proto, že hájí svůj názor (proti některým jiným velmi slušně a ti zabanováni nejsou)? Nebo proto, že svůj názor umí podpořit argumenty, na rozdíl od mnohých ostatních. Dialog se nevede tak, že se protistrana odstraní. A že ti Akord šlápnul na kuří oko - můžeš si za to sám. Kdybys po něm nevyjížděl, nemuselo to být. Já na jeho místě bych tak dlouho v klidu nezůstal.

Otázka na Rivala: Je správné, že kdokoli je vystaven nemilosti libovolného moderátora a ten ho tak může odstranit ze scény?. Neměli by se alespoň moderátoři mezi sebou nejdřív dohodnout, zda je daný člověk zralý na ban, bez osobních pocitů? Navrhuji referendum. Tentokrát jestli banovat Akorda. Jsem přesvědčen, že přestože stojí na opačné straně fronty, bude mít velkou podporu. Jako odborník je nenahraditelný.

Každý výzkumník, když na něco přijde, by se měl v pravé řadě ptát sám sebe, jesti něco neopoměl, jestli není jiné vysvětlení nalezeného jevu. Prostě sám sebe podrobit kritice. V tomto směru je Akordova pomoc nedocenitelná. Pepan s Hatlíkem a Karbenem ho nenahradí. Neumí argumentovat.
Když bude Akord odstraněn, budeme se tu plácat po zádech a říkat si jak jsme skvělí, přitom si neuvidíme ani na špičku nosu.

Zatím nevím o tom, že by se někomu podařilo jednoznačně prokázat, že se Akord mýlí. Vlastně jednou mě, ale byla to jen hádanka, ale svůj omyl uznal. I to se cení.
... ahoj Ileme ... z Tvého textu je evidentně vidět, že jsi pouze spolehnul na to, jak celou situaci popsal a "dokonale překroutil" Akord ... takže naposledy opakuji, Akord ten předchozí BAN nedostal snad za opačné technické názory na volnou energii (nebo za to že hájil Karbana :roll: ), ale pouze za to, jak se ve vláknu MM2 "choval" před měsícem ... prosím, ověř si fakta ... jsou tam stále ještě dostupná ...

... v žádném případě mi nejde o to Akorda odsud vystrnadit ... to opravdu v žádném případě !!! ... dokonce byl bych osobně velmi nerad, pokud by snad z fóra odešel natrvalo (jak již mnohokráte vyhrožoval) ... a byť si ho jako technika s jeho rozsáhlými klasickými znalostmi považuji, tak nemohu však dál tolerovat jeho neustále opakované přestupky, na které byl již dříve několikrát upozorněn ... doufejme, že to ustojí ... týden zas není tak dlouhá doba ... snad mu mezitím i dojde, za co vlastně dostal ten lokální BAN do magnetické části ... :? ...

... principy jsou jasné ... a karty rozdány ... A. ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: následky souvisí s príčinama

Příspěvek od A(&F) »

Ilem píše:
A(&F) píše: PeS2: ... ostatní diskutující důrazně žádám, aby tuto záležitost již nijak více nekomentovali !!! ... děkuji ...
Tak to mě Vaše všemohoucnosti budete muset zabanovat taky. Když někde vidím nespravedlnost, nedokážu mlčet.

Připomíná mi to totiž jeden příběh z mého dětství.
Bylo mi asi 10. Přišli ke mě 3 asi 15ti letí kluci s malým, zhruba 7mi letým capartem.
"Vsaď se, že ti tady malej Pavel rozbije hubu"
"Když mu nebudete pomáhat, tak nerozbije"
"My se tě ani nedotknem a on ti rozbije hubu"
"Nerozbije"
Malej mě chytil za bundu. Odstrčil jsem ho, aby na mě nedosáhnul. V tu chvíli jsem dostal ránu od toho největšího. Pak zkusil ránu prcek, zase jsem ho odstrčil, následovala rána od největšího. Takhle to šlo chvíli dál, dokud jsem nezačal brečet. Nebrečel jsem bolestí, ale vztekem a bezmocí. Dodnes si ten pocit pamatuju. Neznám horší podlost, než když je člověk zbaven možnosti se bránit.

Podobnost čistě náhodná.
... vše již bylo řečeno, tudíž není nic dalšího k tomu dodat ... Akord již přes měsíc neustále omýlá to stejné pořád dokola + mezitím neustále stupňuje úsnosnost použitého výraziva ...

... kdepak Ileme, to není stejné ... :| ... v tomto případě jsi se s "podobností" dosti přehmátl ... A. ...


PeS: ... a pokud stojíš o BAN, tak si ho potom sám uděl ... :D ... délku ponechám na Tobě ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Akord

Příspěvek od A(&F) »

jvj56 píše:Jsem stejného názoru na BANování Akorda. Každý někdy přestřelí, ale uznat chybu to se cení.
... to bohužel i přes mé několikanásobné vysvětlení k událostem v MM2 dodnes neudělal ... zkus mu to prosím vysvětlit Ty, ... třeba budeš úspěšnější ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Akord

Příspěvek od Ilem »

A(&F) píše:
jvj56 píše:Jsem stejného názoru na BANování Akorda. Každý někdy přestřelí, ale uznat chybu to se cení.
... to bohužel i přes mé několikanásobné vysvětlení k událostem v MM2 dodnes neudělal ... zkus mu to prosím vysvětlit Ty, ... třeba budeš úspěšnější ... ;) ...
Můžeš sem dát odkaz na místo, kde se Akord tak závažným způsobem provinil? Přes asi půlhodinovou snahu jsem nenašel nic, co by vybočovalo z běžného průměru.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: následky souvisí s príčinama

Příspěvek od Palo »

Ilem píše:...takhle to šlo chvíli dál, dokud jsem nezačal brečet. Nebrečel jsem bolestí, ale vztekem a bezmocí. Dodnes si ten pocit pamatuju. Neznám horší podlost, než když je člověk zbaven možnosti se bránit.
No, tak to brečí asi celej českej národ. Jen někdo víc, někdo míň...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Akord

Příspěvek od A(&F) »

Ilem píše:
A(&F) píše:
jvj56 píše:Jsem stejného názoru na BANování Akorda. Každý někdy přestřelí, ale uznat chybu to se cení.
... to bohužel i přes mé několikanásobné vysvětlení k událostem v MM2 dodnes neudělal ... zkus mu to prosím vysvětlit Ty, ... třeba budeš úspěšnější ... ;) ...
Můžeš sem dát odkaz na místo, kde se Akord tak závažným způsobem provinil? Přes asi půlhodinovou snahu jsem nenašel nic, co by vybočovalo z běžného průměru.
... viz např. odkazy ve vlákně "AKORDŮV BAN" ... kdyžtak si prostuduj i příspěvky v "Boxovárně" na str. 112 ... dále: v rámci vracení přesunutého textu do jeho příspěvku v MM2 před měsícem mi svévolně smáznul můj vysvětlující "moderátorský edit" (což tam už pochpitelně vidět není) ... v MM2 byly navíc také jeho nepatřičné klasické loučící pasáže ohledně toho "jak opět na fóru končí" atd., které jsem mu odstranil s tím, že k loučení má využít jiných vláken ... takže asi tak ... dělá si co chce, jelikož počítá s tím, že mu všechno projde ... i přes různá upozornění předem ... :? ...

... k tomu, abys plně pochopil všechny souvztažnosti bych Tě musel obeznámit i s další související komunikací mezi mnou a Akordem, ... ale jsou to buďto SZ nebo příspěvky z "Pokecu pro moderátory", takže zůstanou tam kde jsou ... A. ...

PeS: ... nepochybuj, že pokud by se takto choval kdokoliv jiný, dopadl by zcela stejně ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Akord

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Ilem píše:
A(&F) píše:
jvj56 píše:Jsem stejného názoru na BANování Akorda. Každý někdy přestřelí, ale uznat chybu to se cení.
... to bohužel i přes mé několikanásobné vysvětlení k událostem v MM2 dodnes neudělal ... zkus mu to prosím vysvětlit Ty, ... třeba budeš úspěšnější ... ;) ...
Můžeš sem dát odkaz na místo, kde se Akord tak závažným způsobem provinil? Přes asi půlhodinovou snahu jsem nenašel nic, co by vybočovalo z běžného průměru.
Ileme,
Akord se tady dost rozvášnil, kteréžto rozvášnění je jeho osobní problém, jenže problém moderátora je to, že se s tím nepatřičně navážel a stále by se nejspíše navážel do kdejakého vlákna, to zmíněné MM2 nejvíc. Osobně jsem se to Akordovi snažil říct i já těsně před tím, než A/F ,mu zkusil promluvit do duše sám, ať si to vyřizuje tam, kde to patří. Opakované domluvy A/F nikam nevedly, akorát se to ze strany Akorda přiostřovalo a množilo. Tak co teď? Jak to měl asi AF jako moderátor vlákna zarazit, hah? Měl snad nechat Akorda, aby to převálcoval svými nekoherentními litaniemi o světové nespravedlivosti světa k jeho maličkosti?

Jedinné co stačí k vyřešení situace je "promiň" nechat toho a věnovat se předmětu a tématu na kterémkoliv vlákně. Pokud to promiň přes zuby nechce za boha projít, pak počkat a věnovat se předmětu a tématu na kterémkoliv vlákně. Jak prosté Watsone. Pokud tady chce Akord zavést svá pravidla všude, pak to doufám přeci jenom nepůjde. Jak tomu já rozumím, úkolem moderátorů zde je především držet jakýs takýs pořádek, kteréhožto pravidla jsou ve stanovách fóra, a Akord jako jeden z moderátorů by měl to měl dodržovat jako první, ne naopak. Takhle to vypadá spíše na zoufalý pokus překroutit pravidla hry a vybudovat si tu kult osobnosti.

Taky si nemyslím, že moderátor by se měl osobně věnovat každému, kdo od něj požaduje nějaké vysvětlení svých akcí a dokumentaci. On toho má tak dost a pokud ty sám máš takový zájem, měl jsi to sledovat a pamatovat si průběh, příčiny a následky sám. Pokud ne, žádáš od moderátora A/F aby za tebe dělal tvé domácí úlohy a to je značně neférové. Navíc jsem si osobně velice jistý, že jsi to sledoval a sleduješ nesmírně pečlivě. Proč? Z mých příspěvků očividně nevynecháš nic. Tím pádem jsi samozřejmě nemohl a nemůžeš vynechat nic ani z pertinentních příspěvků Akorda o kterých je řeč, a ve kterých se dopustil právě toho hrubého porušování pořádku, jinak řečeno plevelení osobními problémy v tématických vláknech. Ano, můžeš začít koktat, to je fajn, ale to nic na věci nemění.

Pravidla tady zavedl především Rival, je to jeho dítě a komu se to nelíbí by si měl uvědomit, že jeho přítomnost zde je naprosto dobrovolná a že je jen na něm si zřídit na netu svou vlastní diskuzní skupinu a tam si dělat vše po svém. Tim je tvoje přirovnání Akordovy situace ke své nepříjemné zkušenosti z dětsví naprosto nesmyslné. Tady jde jenom o dodržování pravidel dobrovolného klubu a tvé přirovnání bych viděl spíše jako momentální vynechání soudnosti.

Nejde o nic jiného, než o disciplinární akci v zájmu udržení pravidel hry, které Akord porušil natolik hrubě, že to konečně vyvolalo reakci. To je vše. Jinak by se mohlo stát, že z toho zde bude anarchie a všeobecná boxovárna a doufám že to není něco, co bys Ty sám viděl jako prospěšné všem zúčastněným.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Jak to vlastně bylo...

Příspěvek od adam.benda »

Pořádně nikdo nikdy neprokázal, že se Akord mylí. Akord nic zase tak hrozného neudělal. ...

Ta skutečnost, že každý jsme zcela jiného chápání a zcela jiného způsobu uvažování, to je skutečnost doslova Božská.
V tomto je to ovšem problém. Každý to tu vidíme zcela jinak a jeden nechápe druhého.

Asi takhle...
Akord se (především) ve vláknu Magnetické motory II choval velice agresivně a aby to mělo kapky, z agrese, arogance, psychických mindráků a nevím z čeho ještě obviňoval sám jiné.
Přitom na něj ale nikdo nijak nezaútočil.
Pokud si dobře vzpomínám, vzniklo to především pouze jeho nesouhlasem s tím, jaké řešení měla moje hádanka na drát v soustavě magnetů.
Já jsem provedl výpočty, Jarin's provedl experiment a s klidem v duši mohu říct, že vypovídací hodnota obojího je zcela dostatečná a vypovídá o tom, že moje sdělení o správné odpovědi je v pořádku.
Akord se mýlil a protože si tohle nepřipustil a akorád se urazil, protože mu tím někdo šáhl na jeho odbornostní doménu a tím na jeho ego.
No jak si to můžu dovolit soudit? Sorry pánové, ale nemohu si o tom myslet nic jiného.
Jak sám říkal, on přece takovýhle primitivní hračky zná už 20 let a má prostě pravdu.
A to je taky vše, čím "obhájil" svá tvrzení.
Mohlo to u tohodle skončit, ale neskončilo.

Už byste si toho taky mohli nechat s tím, jak se zde na fóru "upaluje za názory". Kde prosímvás? Upaluje se pouze za způsob jednání a vedení takové diskuze, která je jednoznačně nepřínosná a která se snaží místní lidi pouze rozptylovat od stanovených cílů. Na hranici možná naopak zbytečně moc tleje klestí, prostoru "pro názor" je to myslím až dost.
Takže "jen za názor" se tu BAN neuděluje, pokud to pořád ještě není zřejmé.

Ilem evidentě souhlasí s Akordovými tvrzeními, což může být, proč ne, ale docela se divím, jestli souhlasí i se způsobem Akordova jednání.

Víte co, ještě jeden "názor", tentokrát můj. Akord nemohl (a nemůže) překousnout, že moderátorské křeslo v magnetické sekci fóra dostal další "bláhový nadšenec", který "není o moc lepší, než současný moderátor - A(&F)". A je to ještě ke všemu nějakej mladej floutek, co z toho ani nemá rozum. Je mi u psího ču[m/r]áku, jestli to tak je, je to jen můj tip při hledání toho, co vlastně Akordovi přelítlo přes ču...m...ák.
Ilem píše:... Navrhuji referendum. Tentokrát jestli banovat Akorda. Jsem přesvědčen, že přestože stojí na opačné straně fronty, bude mít velkou podporu. Jako odborník je nenahraditelný. ...
Tady jsi to, Ileme, dobře natrefil.
Čert vem, jak se dotyčný chová k lidem, hlavně, že je to kapacita. Netvrdím, že je to Tvůj přístup, ale všeobecně je docela častý. Pokrytectví největšího kalibru.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Graf

Příspěvek od Akord »

huhu píše:
Akord píše:Obrázek vubec neodpovídá textu.
Děkujeme za velmi přínosnou a hodnotnou informaci k tématu.

Včera jsem Tiziana požádal o odpověď na pár otázek , poslel jsem mu odkaz na video s replikou.
Jestli odpoví , překopíruju to sem bez úprav
V.
Tvuj prínos v citovaném príspevku není vetší. Nauč se mluvit za sebe v jednotném čísle. Každý mohl ocenit už jenom to, že jsem upozornil na chybu. Nemíním delat zdarma všechna školení, když si deláte nekterí z toho ješte posmech.

Edit: ... příště raději zkus rovnou napsat proč obrázek vůbec neodpovídá textu ... možná se potom nedočkáš podobných reakcí ... :arrow: ... s tebou použitým stylem (tzv. Peterův) bys měl být předem připraven i na takovéto reakce ... zvláště pak, když to ještě završíš dnešním stylem (tzv. Akordovým) ... :| ... A. ...


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Graf

Příspěvek od Akord »

adam.benda píše:(Indukované napětí = záporná derivace časového průběhu intenzity pole.).....
(Jinak záměrně používám pojem intenzita pole a ne magnetická indukce B, abychom se nezamotali v tom "dvojím" pojmu indukce.)
Ano, je to tato derivace, ale ten obrázek takovou derivací není, podívej se nekde, co je derivace sinusu.
A s tou intenzitou je to domotané ješte víc. Chudák Faraday by se obracel...

Edit: Spíše jde o derivaci toku, B*S, než intenzity, nebo indukce, navíc, když se hýbe cívka, nebo magnet, tak není konstantní plocha a obrázek opet nesouvisí s predešlým ani priloženým textem.
Naposledy upravil(a) Akord dne pát 03 čer 2011 7:03, celkem upraveno 1 x.


StepanPepan
Zasloužilý člen
Příspěvky: 255
Registrován: pát 02 dub 2010 11:39
Dostal: 1 poděkování

?

Příspěvek od StepanPepan »

Jenom procházím. Zaujal mě explozivní nárůst diskuze. Zvědavě jsem vyhledal, co ho způsobilo.

Myslíte to vážně? Vy jste schopní 6 stránek diskutovat a spekulovat o motoru, který má v základně desítky cm3 na umístění baterií? Baterie jsou nejpravděpodobnějším vysvětlením. Autor videa mohl základnu udělat z plexiskla. Místo toho jí udělal ze dřeva překrytého plechem. Vás to hned nepraštilo do očí? Co je to s vámi? :(

Edit [2011-06-03 10:55] Všechny moc prosím, aby se s Pepanem nepouštěli do spekulací o tom, nakolik to může nebo nemůže být podvod. Nikam to nepovede a zaplevelíme si jinak velice kvalitní a fajn diskuzi!! Děkuji všem. a.b


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Graf

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Akord píše: Každý stredoškolák ví....
:D Ráno, tedy moje ráno, jsem sem dal komentář, který se jaksi omylem "vypařil" :D, i když to byl, vlastně protože to byl dvoják :lol: Hold to tedy jaksi těď u trochu jinak, ale jelikož zde diskutujeme elektrickou indukci a navíc má můj příspěvek poněkud osobní, i když v rámci momentální diskuse příčetný charakter, dal jsem to z důvodů striktně Nerudovských do Boxovárny, abych to tu moc neplevelil. https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 7180#87180

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

jaz rel

Příspěvek od Akord »

Adame zrejme jste me predbehl v editaci, já svuj double zjistil, a místo nej mel jinou odpoveď, která mi byla práve smazána.

Edit [2011-06-06 20:39]: Mrzí mne, že se toto stalo, ale vynasnažil jsem se maximálně něčemu podobnému předcházet. Aktualizoval jsem vlákno, uviděl double stále ve stejném stavu a okamžitě bez prostojů smazal. Jako prevenci před podobnými nehodami se budu snažit od této chvíle mazat duplikáty pouze v noci, abych snížil toto riziko. Zároveň prosím, aby duplikát byl ponechán duplikátem a pro případné další reagování byl použit nový příspěvek. a.b
poota píše:Bavíme se pořád o tom jazýčkovém spínání a nebo mi něco ušlo a spíná se to tam už nějakou elektronikou?
Neušlo. Jazýčkový kontakt je na tom co do oblouku moc mizerne i s tím kondem. Proč asi.

Chtel jsem pri tom upozornit, že pokud umí nekdo ke schéme formulovat kvalitní vecnou otázku, tak se možná dostane adekvátní odpovedi v levelu zárivek a podobných nudných a primitivních nebo dopletených schém.

Nechápu také, proč naháníte napetí, když tohle umí i (pulsní) trafo, a podstatne jednodušeji.


Zamčeno

Zpět na „Černá díra“