V Hádánicích

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Zamčeno
Tuco
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 10 zář 2008 17:53
Dostal: 10 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Tuco »

sisa píše:Tuco, že tě to baví, neustále nás přesvědčovat, jak jsme blbí.
Moje hobby to vyloženě není, jenom nemám rád, když si ze mě někdo dělá dobrej den (tím samozřejmě nemyslím zdejší členstvo, ale různé manipulátory, na které se tu tak často odkazuje).

Jinak na ničení zemědělství chemtrails nepotřebujeme, na to už tu máme EU dotace a Babiše s jeho řepkou...


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Kód: Vybrat vše

Moje hobby to vyloženě není, jenom nemám rád, když si ze mě někdo dělá dobrej den 
Ten "dobrý den" si z tebe dělají tí, kdo tvrdí, že se nic neděje, vše je fajn a jediné nebezpečí je Babišova řepka. Jejich hobby jsou televizní seriály, superstar a podobné pitominky. O nic víc se ve skutečnosti nezajímají. Obchody jsou plné zboží, sluníčko svítí, tak co?? Zvířátka si taky nedělají starost o svou budoucnost A TAKÉ ŽIJÍ.
Jak je vidět, tak někteří v tom vývoji ze zvířecího druhu moc vpředu nejsme.


Kluci, do toho.
Tuco
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 10 zář 2008 17:53
Dostal: 10 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Tuco »

Děje, copak by se nedělo. Že někde každých pár minut přistane a zase vzlétne bratru krám co má někdy 50, jindy 300 a nebo taky 500 tun a sežere x metráků kerosinu než dojede ze stojánky na dráhu se nějak projevit musí. Co nechápu je ta potřeba vymejšlet kolem toho kde co, upravovat fotky a tak. Co od toho ty lidi čekaj? Že se jim bude na stránkách točit počítadlo návštěv jako větrák? Prachy? Nebo nějakou medaili?


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Tuco píše:Děje, copak by se nedělo. Že někde každých pár minut přistane a zase vzlétne bratru krám co má někdy 50, jindy 300 a nebo taky 500 tun a sežere x metráků kerosinu než dojede ze stojánky na dráhu se nějak projevit musí. Co nechápu je ta potřeba vymejšlet kolem toho kde co, upravovat fotky a tak. Co od toho ty lidi čekaj? Že se jim bude na stránkách točit počítadlo návštěv jako větrák? Prachy? Nebo nějakou medaili?
A k těm tunám kerosinu (nebo jiného modernějšího paliva) si připočítej skutečnost v podobě chemtrajls. To jsou další tisíce tun jedovatého prášku. Snad někdo nevěří, že ty chemické stopy práškovacích letadel na oblohu někdo dokresluje nějakým virtuálním photoshopem???.
Ty znáš nějaké upravené fotky??. Já myslím, že to není potřeba. Těch faktů je vidět spousta i prostým okem na obloze, přírodě a na nás samotných.


Kluci, do toho.
ťuťu
Starší člen
Příspěvky: 148
Registrován: pát 06 kvě 2011 8:48
Dal: 3 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od ťuťu »

děda Slavík píše:
...Snad někdo nevěří, že ty chemické stopy práškovacích letadel na oblohu někdo dokresluje nějakým virtuálním photoshopem???.
.....
Ne, ty kondenzační stopy se tam tvoří. Jejich obsah jsou spaliny leteckého petroleje a vodní pára.

Povídání o nějakých solích bárya a hliníku jsou fantasmagorie. Pokud to chceš obhajovat, dolož to něčím důvěryhodným, ne jen odkazama na tlacháliště.

Na týden za pruzení (jako pořád). Tech dokladů je tu dost. SDK


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od jardax »

strana 130 - lež! CDS se rozkládá na kyselinu chlorovodíkovou a chlorečnou.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od jardax »

Lež - takto reakce neprobíhá!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od jardax »

Strana 55 - a copa je tohle za blbost?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jardax píše:Strana 55 - a copa je tohle za blbost?
Nevím, mohl by ses uráčit a popsat ty věci tak, jak je to podle teb správně? Takhle jde o nezdůvodněné tvrzení. Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od jardax »

"Nezapomeňte, že plyn oxidu chloričitého je výbušný, když překročí tlak 10% ve vzduchu..." tahle věta je nesmysl... nevím, jak to má být spávně... snad když stoupne obsah nad 10%.
"Proces výroby oxidu chloričitého" - popsaná reakce takto neprobíhá. Je to záměrná lež, aby někdo nepoukazoval na vznik chlóru a kys. chlorné.
Reakce probíhá takto:
NaClO2 + HCl>>>>>>> HClO2 + NaCl
Další průběh je na obrázku.
Zbytek by ses mohl uráčit přečíst, máš to tam popsaný už vejš :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od jardax »

Smazáno na žádost autora - poo.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jardax píše: ... A napsal jsi, že musím dokázat lež a špatný úmysl... trochu zvláštní, ale je to celkem jasný, nemyslíš?
Jasný je mi zatím pouze to, že z nějakého důvodu máš pocit, že pokud se v nějakém textu vyskytuje něco, co ti nejde pod nos, máš zapotřebí se do kdekoho pustit. V tomto případě například vůbec nebereš v úvahu chyby v překladech. Pokud Andreas Kalcker ví něco blbě, s tím e nedá nic dělat, než to nějak zkusit opravit, což se dělá dost jinak než napadáním jeho charakteru. Pokud někdo něco přeloží z jeho knihy blbě, jde o totéž. Pokud si Šíša nepamatuje, že se do J, Humbla navezl už dávno například Palo, nejde o úmyslnou lež, ale o celkem běžné zapomenutí, pokud se k tomu kdy vůbec dostala.

Tímto to tu proberu do hádanic kromě toho, v čem je nějaká užitečná informace. Co se týče tebe a tvého nutkání kde koho napadat jak vzteklej pes, svědčí to jen o tvé nezralosti. Naprosto upřimě, nebýt Humbla a Kalckera, nebyl bys co se týče MMS ani tak malej jak seš.

Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od jardax »

Nejde mi pod nos lež, jestli ty s tím nemáš problém, já jo a veřejně na to poukáži. Kniha je plná blbostí a nesváděj to na špatnou práci překladatelky.
Co se týká druhého tvého odstavce: pokud mi bude někdo lhát, budu horší než vzteklej pes a věř mi, neznalost nemá nic společného s nezralostí. "Nebýt Humbla" ok, Kalcker z toho udělal je kšeft se zdravím. Jestli chceš poměřovat něčí "velikost", zamysli se nad svojí... nevidíš lež, nevidíš diletanství....
Až pochopíš Kalckerovi lži, budeš zas o kousek větší.... a nebýt lidí, kteří poukáží na lež, nebyl bys ani tak malej jak seš.


VikThor
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: úte 21 kvě 2013 0:11
Bydliště: Jihlava
Dal: 5 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od VikThor »

Nu pánové, raději klídek.
Já bych neházel na Kalckera hned špínu. je opravdu otázka nakolik jde o náhodné chyby nebo více či méně jasný úmysl. V knize jsou prostě nepřesnosti. Osobně ale nemám hned pocit, že nás někdo chce obelhávat. Nicméně i zde je potřeba kritické myšlení a je potřeba fakta ověřit.
Jardax evidentně chemii rozumí a proto mu nemám důvod nevěřit, když říká, že jde o chyby (lži). Ale nedělal bych hned z Kalckera darebáka. To se mi zdá unáhlené.


MMS je velmi dobrá věc...ale není to zázrak. Vždy proto používej zdravý rozum!
A kdo má pod čepicí používá CDS2 :-) Už i různí léčitelé se CDS2 bojí...je prý moc účinné.
https://www.facebook.com/MmsMasterMineralSolution
http://mmsacds.blog.cz/
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od poota »

Existuje jedno pořekadlo: "Každý cikán hádá podle své planety."
A ono to v životě takhle skutečně funguje - hodný člověk předpokládá, že i ostatní kolem jsou hodní, darebák má svůj protějšek automaticky za darebáka, čestný pokládá ostatní za čestné, podvodník za podvodníky a lhář za lháře.
Nefunguje to sice na 100%, a taky svoje vlastnosti neočekává dotyčný úplně od všech, ale většinou to tak je.
Proto se mi osvědčuje každému naslouchat, co a jak soudí o svém okolí, protože tím mi vlastně prozrazuje, jaký je ve skutečnosti on sám.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Zamčeno

Zpět na „Černá díra“