mimoprostorové setkání

Moderátor: JVK

aragonit

mimoprostorové setkání

Příspěvek od aragonit »

Zdravím všechny a navrhuji posílit zdejší sociální skupiny zajímavých pěkných duší, setkání..na "místě" kde bychom nezávisle na vzdálenosti na prostoru a čase sdíleli své energie.
Měl by někdo zájem..?:)
Zkoušel jsem to několikrát v různých skupinách lidí vetšinou s příjemným úspěchem..:)


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

setkání....

Příspěvek od laik »

se hlásím...
:bye:


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Duch?

Příspěvek od Aquarius1 »

Jak to myslíš?Já sice občas potkám ducha na schodech do baráku dokonce jednou přímo v domě ale tomuhle asi nerozumím.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
aragonit
Stálý člen
Příspěvky: 73
Registrován: úte 14 črc 2009 17:19

Příspěvek od aragonit »

myslím to tak že:
stanovíme si nějaký symbol čas i hodinu a v určenou hodinu a den budeme prostě dělat to samé tj.v meditačním stavu se "sejdeme" aspon na 5 minut, případně i nam mín, podle zájmu.
Takto otevřeni budeme moct úplně jinak vycitovat druhé lidi:)


aragonit
Stálý člen
Příspěvky: 73
Registrován: úte 14 črc 2009 17:19

Příspěvek od aragonit »

mně by se to hodilo někdy na večer..:)A VÁM?:)


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

dotaz

Příspěvek od martin11 »

aragonit píše:mně by se to hodilo někdy na večer..:)A VÁM?:)
...lze se připojit...aniž by jste o mě věděli.. , že se chci připojit....když budu vědět Váš den hodinu a minutu....???....m11 :lol:
..p.s...a nebo jinak.....budeme se připojovat každý den, každý podle nálady ...třeba přesně ve 22.oo :idea: ...a druhý den si můžeme na toto tema povídat... :lol: :lol: :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
aragonit
Stálý člen
Příspěvky: 73
Registrován: úte 14 črc 2009 17:19

Re: dotaz

Příspěvek od aragonit »

martin11 píše:
aragonit píše:mně by se to hodilo někdy na večer..:)A VÁM?:)
...lze se připojit...aniž by jste o mě věděli.. , že se chci připojit....když budu vědět Váš den hodinu a minutu....???....m11 :lol:
..p.s...a nebo jinak.....budeme se připojovat každý den, každý podle nálady ...třeba přesně ve 22.oo :idea: ...a druhý den si můžeme na toto tema povídat... :lol: :lol: :lol:


Připoj si jak se ti to bude hodit:)
já jen skrze ten čas a že není zatím moc jasné kolik lidí by se účastnilo, bych dal přednost zatím prvnímu datumu a pak by jsme se dohodli na dalším postupu.
MŮŽEM TO UDĚLAT ŽE..prostě naložíme naši mysl do pohodlného "relaxačního auta" kterému na palubovku dáme fotku třeba velkého stromu a s vědomím kde jsme se všichni potkali poprvé(na tomto foru) se tam za chvíly uvidíme..tam můžem zkoumat prostor, bytosti kolem a hlavně jejich energie a pak i naše, naše pocity, vnitřní obrazy..po uplynutí 5 minut se pomalu budeme navrace zpět přes svou mysl do bežného světa.


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Velká iluze

Příspěvek od 1220 »

by mohla vzniknout ,pokud nedojde napřed k setkání osobnímu, které vřele doporučuji.
Je totiž mnoho informačních polí , ale zde je potřeba společné.
I záměr má svoje opodstatnění.
Například drondi mají záměr se setkat, pokud se jěště nesetkali, a z toho vyplyne /snad/ společný záměr další, třeba vibrační technika ala kelly anebo nic. A takhle je to při každém setkávání.
Přeju Vám úspěch při setkávání Vámi zvoleného druhu.
KDR


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Velká iluze

Příspěvek od martin11 »

Karel DR píše:by mohla vzniknout ,pokud nedojde napřed k setkání osobnímu, které vřele doporučuji.
Je totiž mnoho informačních polí , ale zde je potřeba společné.
I záměr má svoje opodstatnění.
Například drondi mají záměr se setkat, pokud se jěště nesetkali, a z toho vyplyne /snad/ společný záměr další, třeba vibrační technika ala kelly anebo nic. A takhle je to při každém setkávání.
Přeju Vám úspěch při setkávání Vámi zvoleného druhu.
KDR
...zdravím...vidím to tak, že Dronti se v Kadlíně poradí....já osobně s tímto nemám zkušenosti...takže nevím...co a jak...hezký den m11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
aragonit
Stálý člen
Příspěvky: 73
Registrován: úte 14 črc 2009 17:19

Re: Velká iluze

Příspěvek od aragonit »

Karel DR píše:by mohla vzniknout ,pokud nedojde napřed k setkání osobnímu, které vřele doporučuji.
Je totiž mnoho informačních polí , ale zde je potřeba společné.
I záměr má svoje opodstatnění.
Například drondi mají záměr se setkat, pokud se jěště nesetkali, a z toho vyplyne /snad/ společný záměr další, třeba vibrační technika ala kelly anebo nic. A takhle je to při každém setkávání.
Přeju Vám úspěch při setkávání Vámi zvoleného druhu.
KDR
VŽDYCKY JSEM TO DĚLAL S LIDMI, KTERÉ JSEM NEZNAL A NIKDY JSEM JE NEVIDĚL.. a osobně jsem rád že to mu tak bylo..je to zase něco docela jiného..mnoho polí..:)
Ono se to moc s logikou nedá vysvětlit, ale mně to tak nějak vždycky fungovalo..:)
ono stejně osobní setkání nikomu nic neřekne..pokud nejste extrémně vmínavý na vnitřní vesmíry druhých..
spíše to chce vyzkoušet a pak mudrovat..


aragonit
Stálý člen
Příspěvky: 73
Registrován: úte 14 črc 2009 17:19

Re: Velká iluze

Příspěvek od aragonit »

aragonit píše:
Karel DR píše:by mohla vzniknout ,pokud nedojde napřed k setkání osobnímu, které vřele doporučuji.
Je totiž mnoho informačních polí , ale zde je potřeba společné.
I záměr má svoje opodstatnění.
Například drondi mají záměr se setkat, pokud se jěště nesetkali, a z toho vyplyne /snad/ společný záměr další, třeba vibrační technika ala kelly anebo nic. A takhle je to při každém setkávání.
Přeju Vám úspěch při setkávání Vámi zvoleného druhu.
KDR
VŽDYCKY JSEM TO DĚLAL S LIDMI, KTERÉ JSEM NEZNAL A NIKDY JSEM JE NEVIDĚL.. a osobně jsem rád že to mu tak bylo..je to zase něco docela jiného..mnoho polí..:)
Ono se to moc s logikou nedá vysvětlit, ale mně to tak nějak vždycky fungovalo..:)
ono stejně osobní setkání nikomu nic neřekne..pokud nejste extrémně vmínavý na vnitřní vesmíry druhých..
spíše to chce vyzkoušet a pak mudrovat..
tak co zkusíme to někdy na večer?


verča
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: ned 15 lis 2009 1:20
Bydliště: Plzeňský kraj

napojení se na

Příspěvek od verča »

Je možné se napojovat v kruhu přátel Bruna Groeninga na jeho energii více: http://www.bruno-groening.org/tsch/


Nejsilnější lék je LÁSKA - trošičku denně mi dej.......
Uživatelský avatar
Vinc
Stálý člen
Příspěvky: 97
Registrován: stř 27 kvě 2009 14:29
Bydliště: Rakousko
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

mimoprostorové setkání

Příspěvek od Vinc »

Díky Věrčo za informaci o Bruno Gröningovi. Myslím, že je to nanejvýš aktuální téma


lena

zajem

Příspěvek od lena »

taky me to zajima v tech 22 hodin vecer

je to aktuelni?

:D :D :D


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: zajem

Příspěvek od martin11 »

lena píše:taky me to zajima v tech 22 hodin vecer

je to aktuelni?

:D :D :D
...tady to je nějak mimo čas a prostor...jiná dimenze...co je ve 22.00. :idea: ..jsem nepostřehl....prosím ozřejmit....dík martin11 :lol: ...ve 22.00 budu na přijmu...ale jestli to nevadí...v ruce budu mít dost silné magnety.....vyrábím srdce MM....žádná legrace.... :shock:


... věřím, že se " TO " povede ......
Odpovědět

Zpět na „Magie a svět kolem nás“