černá magie

Moderátor: JVK

JVK
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19 dub 2008 16:03
Bydliště: Plzeň
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

černá magie

Příspěvek od JVK »

Jeden z posledních vynálezů [OS] je,že mě napojuje během posledního roku,hlavně posledního 3/4 roku na různé jednotlivce a skupiny osob,vždy ve stavu probíhajícího útoku-programování.
Např.:V květnu v Plzni 2011 byl ke mně přiveden člověk,který je dlouhodobě činný v [S],bavil jsem se s ním o magických manipulacích, které se tam stávají,pět let před tím než vyhodil paní S.
Nebo ze mě mentálně vyrobil lovce,co na tom, že při tomto programování mi bylo tak zle, že bych lezl po zdi.
V tomto okamžiku mě napojil na [OT] a další...lidičky. A ti se již postarají o přenos této informace.
Ostatně tento mechanismus naprogramování, je-li uchopen správně, je schopen,respektive byl schopen rozpouštět satanské programy v celé komplexnosti,ale jen tehdy byly-li určité složky nepřijaty mou osobou na buněčné úrovni.

Nenašel se jediný člověk,který by byl schopen v reálném čase učinit to, na čem jsme se dolmuvili.
Situace je tak absurdní, že dnes již všichni jsou natolit pod vlivem [OS],že jsou mu vděčni a vděčně mu slouží,
neboť si pro mnohé vymyslel celou řadu odměn.Ti kteří si uvědomovali, byť na podvědomé úrovni oč mi jde.V současné době mají pouze tendenci zabít v sobě zbytky lidství a zachovat si "tvář".
Např. [OT], kterého jsem si svého času vybral,reagoval s velkou agresí na můj příspěvek o Chemtrails.Když si za pár dní přečetl příspěvek ve vláknu Magie ze stejné doby,dobře mu nebylo.
Mnoho lidí si myslí,že jejich duchovní růst za posledních 4, 5, 3 a hlavně dva roky byl způsoben jejich zásluhou.


Popis magického útoku 19.15.
Nic vyjímečného.Podobné(většinou neuvědomělé)programování na podvědomé úrovni je v současné době poměrně běžné.Vychází většinou ze snahy ovládat.Dost často je to tak, že rodiče nebo prarodiče si uvědomují nebo jakoby tuší, že "něco" nedělají správně.Tento pocit, pokud se dostaví, však sobě potlačí.Nepátrají jak a co změnit.Ale to jsem se rozepsal.

Tento princip přenosu s jistými modifikacemi použil [OS] na řadě lidí zde na fóru a na mě také.Takto se vytváří i systém energetických vazeb známých pod názvem karma.
Obludnost aplikace pouze "této drobnosti" do podvědomí si asi dovede představit málokdo.Souvisí to s dalším-využití předává(patologie)pyramidální strukturou.

Sotva jsem dnes dopsal několik doplnění do předešlého textu, okamžitě následoval razantní útok projevující se silnými bolestmi v pravé plíci ,pravé rameno, v levé ledvině,chutí na zvracení, z toho co tento útok představoval -posiloval na mentální rovině.Ještě doplním.Od sobotního večera(posilování modifikace vloženého programu, v levé noze jeho stáří je pouze měsíc a dnes dále se ke stávajícím spektru bolestí přidali bolesti v levém palci a mezizáprstí). Jako kdyby byl tento prostor vyplněn drcenými žiletkami.Pochopitelně se jedná pouze o fyzické projevy ,nikoli popis programů na mentální úrovni.Popisy dopadů na zdraví mohou sloužit k ověření schopnosti vlastního vhledu nebo testovací metody.


Vybrali jste si, co zničíte a komu budete sloužit celé věky.Ale nebojte se, on se za pár tisíc let narodí blázen,který se pokusí postavit manipulacím na podvědomé úrovni a okultního nastavení lidí.
Já jsem musel čekat celé věky než přišla vhodná doba.Sami jste si dokázali kolik máte v sobě lásky,světla a ochoty sloužit Bohu.
Dobrou chuť, i když jak vidím mnohým nechybí,hodně štěstí.Obého budete potřebovat do budoucna.

10.11.2011
Ach, to je dílo. Stačilo vynechat člověkem přepisujícím text pár interpunkčních znamének, změnit slovo mající v sobě infor. o místě čase a struktuře zminovaneho programování, několik zdánlivě nedůležitých vět a doplnků..a vyznění je takové "podivně nicneříkající" jaké je. Text "nemluví".I nyní se [OS] stará...Ach Bože. Jiš nemám sílu ani si zoufat.
Vždy použije takovou formu zásahu aby to splnilo účel.
Všechny toky a programovaní mající hypnotický chrakter pracují na úrovni podvědomí. Před Vánoci 2010 jsem [OT] kladl na srdce-3x jsem to zopakoval, aby uvadl doušku- přenosů a působení na nehmotné, podvědomé úrovni. Proč bych vůbec zmiňoval hmotnou úroveň.. Viz příspěvek magie 3.1.20011. Měl čas pracovat na blokaci... Nyní podobně.

Poznání VŽDY pramení z podvědomého zachycení, energetického "poznání". Probuzení mysli. To, že si dotyčný "myslí" posléze, že myšlenky, které ho napadnou jsou "jeho" není tak úplně pravda. Nebo vnímá-uvědomuje si- přímo na úrovni struktur en. pole...
V negativním gardu oba způsoby využívá [OS] hojně.
Mimochodem při psaní těchto řádek sotva vidím na klávesnici špatně ostřím a mám zúžené zrakové pole.
Ano dodnes jsem schopen uzdravovat. Přes životy, patologie trvající často celé věky. A to přesto, že mnohými byla tato znalost o mé osobě zde na foru i jinde vehementně a "láskyplně" zabíjena. A to těmi, a právě těmi jež byli tohoto probouzení duše a uzdravování fyzicky účastni.

Naposledy pro pána jehož jsem v pondělí, potkal tuším 3.10. v sauně. Trpěl vysokou, zdravotně nezvladatelnou úrovní stresu.Vždy v září po nástupu do školy.(jedná se o učitele nikoli žáka)
Jako důsledek programů jež mu byly vloženy do podvědomí jako dospívajícímu. Nejprve jsem mu popisoval jaké kvality by mněl hledat u homeopata pokud by ho vyhledal... neboť stale byl ochoten naslouchat-asi díky stručnému popisu jak se cítí-i proč,navrhl jsem mu, že mohu udělat testy jdoucí na úroveň pod-vědomí. Souhlasil a vzal jsem si číslo. Domluvili jsme se na pátek. Ve čtvrtek jsem zjistil, že je již bez obtíží, silné bolesti horních zad, krku. A zároveň,že [OS] do tohoto zasáhl způsobem aby neměl zájem, potřebu se se mnou setkat. Obvyklý postup, proto jsem nedal číslo. V pátek jsem vymyslel fintu. Zavolat jsem mu nemohl..tak jsem poslalSMS s popisem jak se vyvíjel jeho zdravotní stav během týdne-zesílení bolestí-a že je nyní již bez obtíží. Ano stačí se vědomím dotknout podstaty problému a jak by to mnělo být správně, a dochází k uzdravování. Pokud je to umožněno stavem, připraveností duše.
A to ho zaujalo, takže rád poslal místo setkání sms.
V ten okamžik nastoupil [OS]. S celým spektrem hnusu,a bolesti- jehož podstatnou součástí byl program vyvolávající nechuť sloužit- palčivé mrzačení mé podstaty. I vlivem hypnotických manipulací se schůzka posunula o hodinu.
Během 45min jsem mu vysvětlil oč šlo. Na úrovni podvědomí.Toto setkání bylo důležité, aby se propojilo vědomí s podvédomím a efekt byl trvalý.
Uzdravení tohoto člověka proběhlo poměrně rychle, (přestože i do tohoto [OS] pro něj bolestivě zasáhl) neboť se jednalo o patologie zprostředkované ve vlastní rodině po ženské linii v době dospívání...(13.11.2011) v období puberty a krátce před, mu byl vštípen program nedostatečné výkonnosti,slabosti na mentální i fyzické rovině.
Nic vyjímečného.Podobné(většinou neuvědomělé)programování na podvědomé úrovni je v současné době poměrně běžné.Vychází většinou ze snahy ovládat.Dost často je to tak, že rodiče nebo prarodiče si uvědomují nebo jakoby tuší, že "něco" nedělají správně.Tento pocit, pokud se dostaví, však sobě potlačí.Nepátrají jak a co změnit.Ale to jsem se rozepsal.

Tento princip přenosu s jistými modifikacemi použil [OS] na řadě lidí zde na fóru a na mě také."Vychoval" celou řadu lidí k obrazu svému a Ti pak předávali dále.Buďto sytili ostatní nebo mě nebo obojí spektrem "vhodných" myšlenek nebo energetických matric.Tak to vytváří i systém energetických vazeb známých pod názvem karma.
Obludnost aplikace pouze "této drobnosti" do podvědomí si asi dovede představit málokdo.Souvisí to s dalším-využití předává(patologie)pyramidální strukturou.


Což u něho vyvolávalo v pozdějších letech nezvladatelný stres a vysoká hladina stresu pak bolesti zad,šíje,ramen...
A to zpětně posilovalo program nedostatečnosti na podvědomé úrovni.Projevilo se to tím, že vždy v září po nástupu do školy se objevil popisovaný stav a delší dobu přetrvával.(jedná se o učitele nikoli žáka)
Toto jsem snad mohl prozradit.13.11. jsem doplnil text, který může posloužit k otestování tomu kdo se považuje za "vědoucího", nebo je vědoucí.


11.11.2011
Další příklad z této doby.Někdy koncem září, tuším, že to bylo úterý, jsem potkal ženu [RA] cestou z knihovny, kde jsem ten den dělal testy na úrovni podvědomí pro jednu paní.Zmínil jsem se o tom před touto ženou ve vinotéce v ulici ....což ji zaujalo.
Svěřila se, že má problémy s dcerou.Popsal jsem ji nejen její současný mentální stav, ale i dobu, kdy udělala výraznou duchovní chybu a sklouzla do okultního nastavení a řekněme k magickým principům.Také bylo řečeno jak dlouho před tím a čemu se v čistotě věnovala... [RA] tímto byla zaujata neb jsem ji viděl poprvé v životě.Vzala si na mě tel.č. a nabídla mi, že by mě ráda pozvala mezi skupinu lidí v [TP] zajímajících se i o záležitosti ducha.Ještě jsem za ní vyběhl na ulici a zdůraznil, že i v této vinotéce proběhlo masivní programování na úrovni podvědomí a zopakoval jsem proti čemu stojím.
Vnímal jsem značně traumatizující "zakonzervování" stavu duše zmiňované dcery.Jediné co bylo možné udělat v tomto stavu bez porušení principů vesmíru - zprostředkovat a obnovit její vlastní zapomenuté harmonické kvality ducha z doby dávno, dávno minulé.Jeden z principů-pokud někdo udělá výraznou chybu v oblasti ducha, dokonce i je-li do tohoto stavu doveden a v tomto stavu udržován - duše se musí dostat do takové touhy harmonie lásky odevzdání, že pouze tento stav umožňuje zasáhnout, zprostředkovat struktury - matrice, které léčí stav vzniklý z počáteční chyby či rozhodnutí.Lze to stručně popsat jako stav touhy po harmonii.Je to stav připravenosti duše a vědomí duše, že se na předchozích chybách či disharmonii nechce podílet.
Tyto postupy mě "napadají " jakoby mimo moji vůli, pouze je zprostředkuji a oživím...Nebo lépe - nejedná se o svévoli.
V následujících hodinách a potom dnech jsem mohl podle potřeby zprostředkovat zmiňované kvality. A to jen do okamžiku "saturace" duše onou kvalitou.Vracel jsem se (byl jsem přiveden).každý druhý, třetí den...
Velmi záhy po seznámení s [RA] začal [OS] manipulovat.

Začal [RA] programovat na podvědomé úrovni i za pomoci skupiny lidí ze zmiňované vinárny jež ovládl a energeticky přetvořil k obrazu svému již v minulosti. Je lhostejno kolik bytostných zkušeností dotyční mají neboť zmiňované manipulace probíhají na úrovni podvědomí a odtud vrůstají do vědomí postižených.Ovšem již jako myšlenky vlastní s nimiž se bytostně ztotožnili a identifikují.Naprogramování je natolik účinné, že dotyční se dostávají až do hysterického (či hypnotického?) stavu pokud je potřeba něco zničit.Či něčemu zabránit.
V tomto stavu viditelné hysterie si přesto nejsou schopni uvědomit,že se chovají mimo normu, zvláštně, či-nějak podivně.

Vnímal jsem postupné přetvoření jejích ([RA]) struktur.Např. v době uskutečnění schůzky v [TP] se [RA] neozvala, zda-li se nechci zúčastnit.Ale byla přetvořena kompletně podle potřeb [OS].Právě ve zmiňovaném gardu zářiče s velkou negativní silou vůči mé osobě v době, která následovala ještě po setkání s její dcerou, které popíšu níže.

Uvědomění si rušivých zásahů [OS] projevující se bolestí u uzdravujících se.

Nyní také honem několik málo vět, využívaje dobu kdy satanista [OS] po své celodenní černé práci si šel ve 22.00 hajnout.Před tím ve večerních hodinách posiloval celé spektrum satanských programů, kdy nejbolestivěji se projevoval komplex jimiž na fyzické úrovni zasáhl plíce.To je palčivá bolest v plicích a celkově horečnatý stav.Od 21.00 se projevilo zvýšenou palčivou bolestí upevňování komplexu programu, jež vložil před několika týdny a který se projevuje palčivou bolestí pod nártem levé nohy.
Ještě než si šel lehnout vyslal-posílil strukturu vyvolávající vyčerpání,únavu,celkovou paralýzu a strach.V neděli [...] jsem viděl co udělá napadení touto strukturou u "netrénovaného" člověka-přítelkyně [NK].
Jinak celý den působení-pole- upevňujicí stávající degradaci a ještě hypnotické vedení abych nenevštívil-konečně- lékařku. A ukázal jí již značně odrostlé černé nehty-palce na nohou. A otok-poleptání-levé nohy,necitlivost nártu.Zbytnělý bolestivý kloub s otokem na téže noze.
Ostatně-kromě dalšího- dva předešlé dny intenzivně ničil tělo a ducha a bráníl paralizoval odjezdu s Plzně. Paralýza tělesná i duševní, neschopnost soustředit se,smysluplně konat..
Nyní již půl hodiny upevnuje satanské programy v těle, třetí čakře, nárůst bolestí zubů.
Ostatně jako každonočně. V době posledních cca 12-ti týdnů vždy v tuto dobu-1h.po půlnoci někdy o 1/2hod. dříve či později. Poté většinou mezi 3.30-4 k ránu.
Masivní útok proběhl
-mimo obvyklé časy-8.11. poté co jsem potkal ve vlaku na Plzeň ženu mající v sobě kvality bohyně.(*) To že dotyčná o sobě toto neví je jeden z fenoménů posledních let.Před 25 lety když jsem si tyto vyjjímečné struktury začal uvědomovat(vnímat) bylo téměř pravidlem, že tyto ženy,dívky si toto neuvědomovaly.Byly ve stavu "spících"... Teprve v posledních letech si některé z žen tyto kvality začínají uvědomovat.Ostatně jak mi bylo (tuším 1990) vysvětleno na jednom setkání v Praze kam jsem odcestoval za [NR], bylo součástí mého osudu takovéto ženy potkávat,poznávat jejich kvality a probouzet.Z tohoto setkání si mě odvedl člověk, který přišel později a kterého jsem se snažil ignorovat ( přece jsem přijel za [NR]!...)
* Zvýšení bolestivosti všech programů, čím čerstvější ,tím více. Následoval horečnatý stav s velkou bolestivostí při pohybu, dotyku, uvnitř těla. Napadání struktur pole zmíněné ženy..

Dnes dopoledne 12.11.2011 [OS] pracoval na energiích majících za účel vytvoření neschopnosti uchopit a popsat podstatné struktury.V tyto dny úterý,středa ,čtvrtek, pátek,sobota (kromě dalšího) intenzivní palčivě tupá bolest v celých plicích,v sobotu, v neděli plíce pod pravým ramenem.
Pochopitelně si uvědomuji i pokud se ke mě někdo ladí a nebo energeticky působí.
Po šesté hodině večerní intenzivnější posilování stávajících programů-palčivá bolest v levé noze, noha jako v ohni, bolesti zubů, bolesti po těle, únava.


Popis magického útoku v 19.15 13.11.2001.
Sotva jsem dnes dopsal několik doplnění do předešlého textu, okamžitě následoval razantní útok projevující se silnými bolestmi v pravé plíci ,pravé rameno, v levé ledvině,chutí na zvracení, z toho co tento útok představoval -posiloval na mentální rovině.Ještě doplním od sobotního večera(posilování modifikace vloženého programu, v levé noze jeho stáří je pouze měsíc a dnes dále se ke stávajícím spektru bolestí přidali bolesti v levém palci a mezizáprstí). Jako kdyby byl tento prostor vyplněn drcenými žiletkami.Pochopitelně se jedná pouze o fyzické projevy ,nikoli popis programů na mentální úrovni.Vždy se jedná o programy degradující struktury mé duše,vlastnosti,schopnosti.To jak razantní dopad je těchto programů na tělo může snad někomu napovědět jak destruktivní je zápis těchto programů do struktury duše.Popisy dopadů na zdraví mohou sloužit k ověření schopnosti vlastního vhledu nebo testovací metody.



Modifikace satanských programů se ukládají do mých struktur, dnes již v řádu hodin, nebo minut.
K neděli ještě doplním - bolestivost na hrudi hlavně v oblasti nad srdcem, oblast byla prosáklá palčivě tupou bolestí i s velkou vnímavostí na dotek, dnes bolestivé méně, vlivem uložení do struktur a zaměření se na jinou oblast.Z neděle na pondělí několikahodinové působení ve smyslu upevnění stávajících programů,manipulace sexuální emergií.Jedná se o struktury,ktreé lze popsat jako životování.Dovolil mi probudit se asi v šest hodin v pondělí.
Dopoledne kruté bolesti zubů,hlavně vlevo,pokud jsem se pouze přiblížil ke své podstatě a tendenci popsat programování i srovinou rozpouštějící toto satatanské programování u mě i druhých.
Uvedené souvisí s dalším proncipem,který [OS] použil.Pokud se "ke mě" lidi ladili a to na podvědomé úrovni,či byli přivedeni a testovali si si mě, udržoval a posiloval ono pole hnusu,degradace a životování.To byl hlavní princip,který mě ničil a zničil.A dovedl do služby [OS].Takto pracuje satan [OS].
Napsat tyto řádky mi bylo dovoleno pouze proto,že množství lidí ,kteří mě satansky ničili se zaleklo po uveřejnění textu obsahující popis včetně vědomé znalosti jak dlouho mu budou muset sloužit.



12.11.2011
Jeden příklad jak si je [OS] vědom vykonaným dílem.
Ještě před měsícem,dvěma se velmi bál společně s [TT], abych nenapsal ani řádku popisu, co se tady děje a proč.Pokud jsem se o to pokusil, nebo jen myšlenkově se vrátil do struktur, jež byly třeba popsat, postavit se jím, pak jsem trpěl bolestmi zubů,na úrovni jež je srovnatelná s vrtáním zubů,bouhužel to platilo pro celou levou stranu horní a dolní čelisti.Tento stav trvá několik měsíců.Musel být na mě někdy zábavný pohled,když jsem při jídle postupně zrychloval, abych se zbavil utrpení při příjmu potravy.Je to pouze jeden ze symptomů, mezi další patřily kruté bolesti pravé ruky, pravého ramene.Bolest měla charakter tupě křečovitý, často paralyzující do úrovně neschopnosti ruku ovládat, používat.Píšu pravou.Únavový syndrom často řádu, kdy bylo velmi vyčerpávající byť i jen promluvit.
Paralýza vrcholila po příjezdu do L. 14.8.2011,kde jsem setrval tuším do 29.8.2011.
Během této doby se mi nepodařilo napsat jediný smysluplný text,který by v té době ještě rozpouštěl satanské programování.Uvedené souvisí mimo jiné i s tím, že od začátku ledna 2010 mne dotoval takovými strukturami a energetickými kvalitami, že součástí musela být vitální energie, abych nezemřel.Tímto koktejlem mne "léčil".Krátce před tím mne lékaři poměrně intenzivně přesvědčovali, abych šel na operaci se srdcem.Neboť nález byl tak špatný,že argumentovali:pokud se operace neprovede včas,srdce zbytní,degraduje a dostane se do nevratného stavu.Tuto chorobu vyvolal [OS] a jemu podřízená satanská zběř s [TT] v čele.Jednalo se o nedomykavost chlopně.
Pro vědomí ovládnutí [OS] situace v Čechách svědčí i fakt,že pokud ještě před cca dvěma měsíci intenzivně blokoval možnost cokoli napsat,setkat se s kýmko-li,kdo by pochopil a tím pádem mohl být nebezpečný těmto silám,tak dnes již tak nečiní.Příklad z pátku 11.11.2011.Mimochodem je 11 oblíbeným číslem satanistů.V roce 2008-2009 proti mě naprogramoval 11 lidí zde na fóru(nemyslím pouhou negaci),ale zneužití vitálního systému dotyčných;dnes již na této úrovni je jich mnohem víc.To že někteří nejsou aktivní pouze spící nic neznamená.Pouze to dokládá můj současný stav.Měl jsem jedinnou možnost držet a opravovovat určité struktury,kvality.Podrobněji snad později.To že to byla práce na 24h denně...Bylo jakési 11.září.Před časem 11., tuším března zemětřesení v Japonsku.Jen jsem zvědavý, kdy bude provedena třetí lidská satanská oběť.Ale toto je pouze hmotný výstup lidí jež mají (v rukou jako nástroje)technické prostředky.Kdo řídí a ovládá tento svět na toho jsem ukázal.

Neplánovaně jsem se zastavil u astrologa [AK] v [R].Sešla si se mnou promluvit jeho paní, popsal jsem jí, na jaké úrovni podvědomí se zlo přenáší, zlo do další časovosti.
Vyslechla si mě s "vědoucností" a láskyplným pochopením a, neschopností pochopit důležitost - abych se mohl fyzicky setkat s lidmi které [AK] obklopují,popsat jim,předat informace jaké mocenské hry se zde hrají a jaké budou důsledky pokud se tomu nikdo nepostaví. Řekl jsem jí jaký rod vytvořil (v novodobé časovosti) pyramidální strukturu ovládání a moci, na jakých základech stojí česká státnost.A konkrétní jména a příklady...I demonstroval řečené na "nepochopitelném" chování politiků v Čechách a to i na střední úrovni a v parlamentu.
Řekl jsem jí také, že bych potřeboval mluvit s manželem,neboť ona nemá zkušennosti ani schopnosti docenit a pochopit důležitost těchto sdělení...Naznačil jsem, jaké to bude mít celkové dopady na dění nejen v české kotlině a na to reagovala slovy, zda bych nemohl něco udělat pro doktora [RK](sama formulovala, že je pod vlivem temných sil).Popsal jsem jí princip:pokud někdo využívá služeb temných sil a zároveň se snaží ovládnout pochopit a využít síly světla, pak že napáchá obludnost s mnohoznačným dopadem, nejen že ničí duši dotyčného, ale zároveň se s ním sám zaváže do temných struktur a celkové disharmonie, která je takto vytvořena.Se všemi karmickými dopady pro dotyčného nebo dotyčné.Takto deformovaná duše se musí sama rozhodnout, komu či čemu chce sloužit.
"Pomoc", předávaná síla pouze zhoršuje současný stav. A pomáhá dotyčnému dál pracovat na straně temna.
Pan [AK] toto sdělení od své paní obdržel, ovšem nebyl schopen identifikovat závažnost toho všeho, co jsem mu chtěl sdělit, nechal jsem na sebe email, neozval se.
Jednalo se o komplexní sdělení jakým spůsobem se aplikuje a předává v pyramidální struktuře moc a kdo jí má v rukou...
Jeho reakce (po oznámení jeho paní) měla, pokusíme-li se popsat tento charakter.Reakce to byla silová, ne snad přímo agresivní, ale s nábojem vědomí vlastního vědomí,
vědomí ten člověk nemůže vědět, nemůže vědět více než-li vím já.Více se tímto nezabýval.
Takto "fungují" vzkazy přes člověka, který nedovede předat spolu s popisovanými ději energoinformační matrice.
Také při našem rozhovoru jsem dotyčné ženě sdělil na příkladu dostředivých vlastností a klidu u žen jakým způsobem pracují určité mechanismy ve vesmíru a to že některé situace nebo nastavení ve společnosti je za onoho času nebo ještě dávno po něm vnímáno jako křivda.Nebo jako negativní záležitost.
Demonstroval jsem na příkladu absence volebního práva žen v několika uplynulých staletích, jakým způsobem by naše civilizace-společnost vypadala (pokud by ještě vůbec fyzicky existovala) pokud by měli zcela stejnou výkonnou a rozhodovací moc jako muži.Tak přesto, že toto může být vnímáno jako negativní, bylo toto podporováno silami světla.
Ostatně vzápětí jsem pokračoval a naznačil, že v současné době (ne snad zásluhou žen) díky tomu, že struktura času má již charakter odstředivý, rozptylový pak struktury vesmíru "přejí" podporují ženský element právě proto, že jsou svým základním nastavením bytosti klidové a dostředivé, oproti mužům kteří jsou svou podstatou odstřediví a ohniví.(Ostatně mnozí si ještě pamatují jakým způsobem zvládaly ženy tuto energetickou podporu před dvaceti lety a mnohé ještě dnes...Ale toto jsem již nesděloval.)Toto stručné sdělení popisu činnosti jistých nadřazených struktur ničemu příliš nepomohlo v záležitosti kontaktu s panem [AK].Bylo to vnímáno a komentováno dotyčnou ženou, jako odvěký boj mezi mužem a ženou.Naznačil jsem že, by přeci mělo jít o harmonii a spolupráci...

Někdy v pozdním podzimu(tuším konec listopadu) roku 2009 jsem se svou bývalou přítelkyní ([VK]) jel na její žádost cosi učinit pro jednu paní do [B].
Přijeli jsme tam okolo sedmnácté hodiny.Šli jsme do místnosti určené k setkávání.Přišlo tam stvoření s pohrdavým povýšeným výrazem ve tváři a hlavně v očích.


Podvědomá manipulace

V říjnu roku 2010 jsem v neděli odešel z bytu na Ústecký Hrad.Bylo krásné slunné počasí.([OS] nepůsobil).Vykřesal jsem v sobě energetickou matrici služby, i zastavil jsem se v čajovně na Náměstí Míru v Ústí nad Labem.Věda že tam bude přítomna majitelka čajovny s kterou jsem se v září dohodl na uskuteněním přednášky o vlivu Luny, jejího energetického působení a energií souvisejících.Přednáška se neuskutečnila majitelka byla hypnoticky a magicky zmanipulována([OS]),postavila se proti mne emociálně i energeticky.Toto přenesla i na řadu lidí ze svého okolí(obsluha čajovny).Jako drobnost uvádím, že jsem jí předal písemný nástin postupu přednášky o čem bych chtěl mluvit.Tento text poměrně silně mluvil na podvědomé úrovni, takže není náhoda, že se za půl roku uskutečnila přednáška na téma Luna a její vliv... a zároveň se také uskutečnila přednáška na na téma Homeopatie a energoinformační matrice.To bylo druhé možné téma setkání-přednášky.Tento zdánlivě nedůležitý text v sobě skrývá jeden princip.Podpořit i lidí tendenci,podržet si,využít tu sílu poznání,kterou jsem (jí) předal,přivlastnit si, a i tento potenciál otočit ,použít(nárůst síly proti člověku,který tuto oblast - témata matrice zprostředkoval.I takto pracuje, programuje, otáčí [OS].

Ještě jednou stručněji,nárůst vědomí, zvýšený energetický potenciál se použije proti člověku, který nárůst způsobil.

Vzhledem k tomu, že jsem schopen zprostředkovat energoinformační matrice toho o čem hovořím (dejme tomu, že existuje možnost být tvůrcem na úrovni myšlenky) pak člověk jež toto,byť na podvědomé úrovni vnímá je tím silně ovlivněn.A proto zvolila tyto dvě témata přednášek o nichž jsme se my dva bavili.Náhoda? Ale vůbec ne.V inkriminované době došlo u čajovnice nárůstu okutních sil a zapojením.Pokud potřebuje předané poznání modulovat, dehonestovat, či jinak posunout k obrazu svému může učinit tak později.
Ale tento předešlý text není to hlavní o čem jsem chtěl mluvit,byť to popisuje určité struktury zneužití ovládání a manipulace.
Z čajovny Na Náměstí jsem přešel do čajovny Vysmáté Žáby.Tam jsem se dal do řeči s čajovníkem,shodou okolností jménem [P].Poměrně rychle jsme se dostali k hlubším úvahám a rozhovorům o bytí.Když pominu drobný fakt, že mě majitelka předchozí čajovny několik hodin energeticky napadala.Pak rozhovor s tímto člověkem plynul v duchu zdravé skepse ze strany Ondřeje a zároveň vědomí, či spíše podvědomí, že ví o čem mluvím...Pokud člověk vysloví nějakou myšlenku, která popisuje jakýsi energetický stav nebo energetickou matrici.Pokud jste tzv. v pravdě pak pro posluchače je rozhodující to co vnímá energeticky byť pouze na podvědomé úrovni,než-li slova sama o sobě.Neboť schopnost duše se netvoří slovy ale energetickým poznáním, zkušenností.Pro pobavení: tento stav napojení se u mne projevuje "husí kůží" na rukou.

Zpět k [P], prohodili jsme několik nedůležitých vět.Popisovaný stav jsem u jeho osoby neanalyzoval, přičítal jsem ho k tomu, že se dostal k textům uveřejněným na fóru U Pramene.Tyto texty ač o tom většina lidí nemá ani tušení obsahují obsahují od určité doby matrice chcete-li vzorec poznání na hluboké podvědomé úrovni probouzející u lidí vyšší vibrační kvality, moudrost, směřování k bohu.

[P] nic z toho nečetl, jak jsem zjistil později.Pouhý kontakt s člověkem, jehož duše je připravena mi umožňuje ho otevřít a posunout dál blíže k podstatě.K podstatě jeho duše i schopnosti plně využít bytostné duševní schopnosti-osudovost.Toto byl jeden z mých úkolů.Zprostředkovat,spoluoživit směřování k lidství v využitím maxima schopností u stávajícího stavu ducha u konkrétního jedince.[P] byl schopen se nějak naladit na to co dělám a proč.Podařilo se mi ho posunout do stavu viz výše.
Naposledy jsme se viděli v zimě.Požádal jsem ho nemohl by zjistit termín mé poslední říjnové návštěvy a rozhovoru s ním.

Do této čajovny jsem zašel po několika měsících 1.května.Chvíli jsem postál venku, než [P] otevřel. Než jsem vešel, cítil jsem, jak sytí celým spektrem dehonestující energii satanských společenství lidí, kteří se tam účastňují pravidelného meditačního setkání. Po mém vstupu mě začal s jízlivou povýšenou arogancí napadat a srážet.Což by sam o sobě nebylo tak zajímavé.Podstatné však bylo, že byl schopen silového působení pomocí satanských energií do mého vitálního emociálního systému.Dal jsem se tam do řečí s člověkem,který mě neznal a nebyl [OS] mygicky ošetřen-naprogramován.Toho mé názory zaujaly a byl schopen tam vnímat i energetický obsah toho co co jsem tam říkal.Zmiňovaný [P] odcházel a cyklicky se vracel, vždy se snahou mě energeticky i verbálně napadat (s jistým duchovním maskováním).Po celou dobu jsem se snažil nepříliš úspěšně bránit.[OS] nebyl nikterak aktuálně popisovaných dějů účasten.Na této popisované úrovni [OS] naprogramoval již několik stovek lidí proti mé osobě.

Ostatně při našem druhém říjnovém setkání jsem mu předal jisté energetické matrice vedoucí k nárůstu silových schopností,sebeuvědomění.V pondělí poté následoval kromě běžného denního a nočního programování velice razantní útok jež sytí komplexně můj celý energetický systém pomocí satanských sil.Toto následuje vždy jakmile jsem někoho otevřel(předal mu energoinformační matrice grálu).Právě Ti u nichž jsem zvýšil jejich potenciál schopností,bylo je třeba ovládnout a postavit proti mě.Ostatně v letech 2008-2009 bylo proti mě [OS] naprogramováno pro průchod satanských sil a udržováno 11 lidí viz [AO].
[OS] zvláště od září 2010, kdy se mu již podařilo ovládnout,naprogramovat celou a v přímé linii několik desítek lidí lidí využívá víkendy od pátečního odpoledne pro návštěvu [S] e eventuelně své chaty a získanou energii a sílu potom využívá k destrukci během celého příštího týdne.Ostatně, pokud by neovládl [S], nemohl by provádět činnosti na patřičné úrovni na jaké je provádí.

Množství duší ze [S] je ztraceno na celé věky.Pokud jsem to v předchozích textech (2009,2010) nevyjádřil dostatečně jasně,pokud vstoupíte na tuto půdu budou z vás vyrvány podstatné kvality sktruktury duše, ani si toho nevšimnete. S tím souvisí-pokud by neměl k dispozici několik 10duší (před pár lety) z tohoto z droje byl by několika násobně mrtví. S tim souvisí že o víkendech se zvláště

V pondělí 2.5.2011 pracoval na zničení mého emocionálního stavu, jednalo se o celotýdenní působení a představte si stav kdy přímo jste nuceni žít, prožívat obsah slov jako je agresivita, hnus, neláska v pravdě zvířecí kvality.
Emociální stav a fyzické prožívání si nezadalo s filmovým prožíváním oné nesympatické ženy ve filmu Čarodějky z Eastwiku, která ovšem jako jedinná poznala co je postava ztvárněná Jackem Nicholsnem zač.

Toto pole jsem udržoval celé dny (nejen tento týden) v pátek cca v 17.00 toho
nechal, odjel do [S].Prožívání hnusu a odpornosti mělo takovou intenzitu, že jsem nebyl schopen odejít z bytu,tentokrát ne z důvodu fyzické neschopnosti,ale z důvodu, že bych nebyl schopen projevovat se na ulici normálně...
Na degradaci emociálního stavu pracoval pokud si vzpomínám od poloviny dubna a hlavně celodenně do konce května plus udržování celého systému satanských programů,kterými mě sytil předchozí měsíce a roky.
V 18.00 tento den jsem krátce mluvil o programomování [P] + dalších,kteří byli přítomni se svou známou která to potvrdila.
Satanské pole [P] a bylo natolik silné,že při opětovném maladění na jeho struzkturu rušilo elektroniku.V neděli 8.5..jsem zašel do za [P] k Vysmáté žábě,abych si s ním promluvil a přehrál mu záznam toho pod čí vliv se dostal.Po určité nevraživosti a neochotě, se se mnou byl ochoten nejen bavit ,ale zrávil jsem s ním opět několik hodin.Popisuje mu nejen struktury jeho duše,alei obecné principy jež ho zajímaly.si po svou hodinách mi popsal,jak se cítil prvího května v neděli.Dostavil se u ně stav zvýšené nervozity,agresivity-podle jeho slov cosi co je mu cizí,co nezná,co ho překvapilo.Dále uvedl, že mu padaly věci z rukou.
Tento způsob programování se projevuje tím ,že pokud plní jeho vůli,cítí se dobře a v pořádku.Jinak zažívá silný pocit ztráty integrity svébytnosti.
Proto se v neděli 1.5. byl nucen cyklicky vracet a ke stolu, kde jsem seděl spolu se zmiňovanou skupinkou a odevzdávat mi své viz výše.
Tuto sobotu a neděli opět [OS] upevňoval svůj vliv jinde.Dotyčný [P] mi v neděli nabizel tel. číslo.Byť se se mnou loučil poněkud v arogantním nastavení,hlavně proto,aby si zachoval tvář před nově příchozím do čajovny.Již za pár dnů byl plně pod vlivem a naprogramováním [OS].Opět jedna ztracená duše,která mu bude sloužit celé věky.Opět jeden ze zasvěcenců držených v okultním nastavení.Zvláště co se týče vědomí resp.jeho nevědomí.


JVK
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19 dub 2008 16:03
Bydliště: Plzeň
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

černá magie

Příspěvek od JVK »

Text označený 13.11.2011 byl umístěn na na internet až dnes ,popisovat jak snadno dovede zařídit,aby se dotyčný choval přesně podle jeho programů je zbytečné,protože by tomu nikdo nevěřil.Řeknu pouze tolik,že tento text měl být dán na internet v neděli večer, jak jsme se dohodli.A to proto, aby těch několik jednotlivců, kteří se o tuto oblast zajímají mohlo bezprostředně zjistit, do jaké úrovně jsou schopné identifikovat destruktivní pole páně [OS],nejenom co se týče projevů fyzických, ale i dopadu na strukturu duše.Pouze toto je klíč k destrukci - naprogramování desítek a dnes již stovek lidí, jenom zde na fóru.

Psáno 19.11.2011
Během týdne nebylo možné napset ani řádku, neboť vždy dovedl [OS] ¨zařidit¨ neefektivní využití času,pomocí manipulací se zdravím, s podvědomím (řízení lidí) i na úrovni materiální, že se nepodařilo.
Ćlověk se kterým pracuji na těchto textech byl uveden do stavu takového mentálního a fyzického vyč.,i nechuti a nevůle, že ani dnes zatím,..

Psáno 20.11.2011 dopoledne
Jako zvířata
Jak se na mě energeticky sesypali desítky lidí.Zasvěcenci typu [OT],[AE],[NK],kteří do posledních dní,do posledních hodin,držely pro průchod satanských sil určených degradaci. I když pardon.Zvířata většinou nezabíjejí stejné svého druhu a když ,tak většinou jako důsledek efektu sté opice, poté vytvořeného zase lidmi.Ostatně tento princip zneužívá cílek.
To, že pochopili přesně nejen uvedení pánové, čím mě sytili celé týdny, celé měsíce, se poznalo podle toho, jak postupně ubývala chuť sytit mě uvedenými energiemi. Když jsem bolestně a klopotně vkládal větu za větou v předešlých týdnech. [ což nebylo mým záměrem, ale ukázalo se to jako užitečné, neboť si mnozí uvědomili jak na tom skutečně jsou se schopností vidět a na čem se podíleli ].
Jak pookřál [AE], na kterém bylo nejvíce vidět, jak postupně klesala arogance a povýšennost vůči mé osobě, jak postupovala degradace mé osoby...od okamžiku kdy se ho v létě 2010 dotkl [OS] svým špinavým prstem.
Jak pookřál [AE] (kterému samo ze sebe nebylo v posledních dnech dobře po uvědomnění si...viz texty výše),který naprogramoval zde zde na fóru stovky lidí proti mě příspěvkem ze dne Magie 20.12 Tento příspěvek v tichosti odstranil.

Jen zametejte, zametejte.Služte dál.Jediným důsledkem bude, že se propadnete ještě hloub.
Celou sobotu pod pečlivým vedením páně [OS] celý den držely zmiňované kvality, nejintenzivnější do cca 15-16 hod a až do 22.00 kdy šel cílek spát.

Člověk, který mohl napsat v reálném čase (v sobotu) obranný text v tomto duchu, byl uveden satanistou do stavu fyzického i psychického vyčerpání, nevůle. Sám jsem celý den prožíval velikou únavu, vyčerpání, horečnatý stav s bolestmi v celém těle, sycení třetí čakry, upevňování všech programů...
Nejprve se člověk uvede do stavu, kdy se nemůže bránit a potom se " tančí na mém hrobě".Ale to už produkované kvality nejsou vnímány jako patologické pole(nemohou být),ale již jako mé kvality, mé vlastnosti, neboť se uložily.[OS] zná své...Za poslední dva roky [OS] zničil 7-8 telefonů,buďto tak, že se staly nefunkčními, bylo-li to potřeba v určitém období, nebo byly zcizeny na základě programů, které za tímto účelem [OS] vytvořil.Mimochodem i dnes proběhly manipulace s jedním z telefonů.Apropo nyní intenzivně pracuje, aby byl vykraden můj byt, pokud se tak již nestalo.

Dnes mezi 18-18.30 jsem se pokusil vrátit do vyšších vibračních struktur.Okamžitě následovaly velice intenzivní kruté bolesti zubů, horní i dolní čelisti vlevo...Už mě to přestává bavit.
Dobře dostanete přesně to na úrovni, kterou si zasloužíte.

Podvečerní dávka satanských programů je pravidlem řady měsíců, potažmo let, ale tam se jednalo výhradně o celodenní vliv. Bolestivost uvnitř celého těla,plic,vnitřních orgánů,slabost.ztížená pohyblivost,prosáklá palčivost v těle.


21.11.2011
Vzhledem k tomu, že nikdo neporozuměl předchozím řádkům, tak ještě více polopaticky.[AE] trpěl v posledních dnech asi týden smutkem a depresí.Ono trochu deprese vycházející z podvědomého uvědomění na čem, že jsem se to podílel neuškodí, spíše naopak.Neboť dává šanci si uvědomit a dále se podílet na předávání patologických programů, zvláště nejsem-li schopen dohlédnout důsledkům.Tuším,že jsem použil větu, že se mu ulevilo.Pokud to stojí na základech,přístupu je to jeho problém, jeho osud, ale v tom okamžiku se to stává problémem, neboť v sobě potlačí poznání či uvědomění(aby mu bylo lépe) a v tento okamžik naplnil,neodejdeš,dokud do posledního haléře nezaplatíš.Takto lze karmicky zavázat nebo lépe zaplést na celé věky.Předchozí řádky se týkají i dalších pánů.
Kdyby jen lidé tušili na jaké sofistikované úrovni se pracuje s podvědomím s řízením mysli.
Včetně toho co z kvalit, které jsem dotyčným předal, budou ponechány, některé odebrány, nebo blokovány.Dnes ráno 21.11.2011 jsem byl schopen uchopit celý komplex energií a důsledků naznačených v předchozích větách, jakmile k tomu došlo, následoval velice razantní útok, který způsobil, že to co tady klopontě popisuji, nemá v sobě rovinu schopnou rozpouštět satanské naprogramování na této úrovni to v tuto chvíli není možné, právě i díky síle a vůli mnohých.Naposledy z 21.12.2010 byl napsán text,který dostatečně "mluvil".
Je smutné, že pouhá "slabost" vyplývající z tlaků na mou osobu,vedla opět podvědomé i vědomé reakci a zneužití mnohých.Slabost ve větě ze soboty kdy na mě [OS] také seděl a modifikoval energii


22.11.2011
Co jste to zase provedli (v sobotu).
Právě ti, kterým jsem toho nejvíce předal,byli postaveni proti mě.Je to jeden z principů, který používá [OS].Škoda, že nikoho nezajímalo a nezajímá co se tady děje a proč.Po přepsání tohoto textu krátce před půlnocí jsem zaregistroval negaci smíšenou s obavou ze strany jistého [FK].Také jeden z těch co selhal.Jak si, proboha může někdo myslet, že rozumí tomu co se děje, když netuší co se děje s ním a proč.Hm, ani nevím, zda-li ještě v okruhu svých přátel a známých prohlašuje, že je převtělený Kristus.To by měl přeci jen plnější vhled.Nepotřeboval by kyvadlo.Bylo by to na delší komentář.
Spolu s [N] např. tvrdili, že za magickým napadáním a hypnotickými manipulacemi (ten kdo naopak toto řídí včetně [OS]) stojí astrolog [D].Pan [D] za několik týdnů zemřel. [OS] si vybral tohoto umírajícího, který se nemohl jakkoli bránit a přenesl na něj (kupodivu velice dobře čitelné) matrice satanské práce a napadání. Tento systém přenosu, anebo identifikace s určitým druhem informace, energie, nebo matrice patří mezi další běžně používané praktiky [OS].
Stačí pouze pokusit se napsat text s energií služby.Dostaví se kruté bolesti zubů.
Když jsem ve stavu prostého životování, je mi nejlépe.Dnes si to již "zasvěcenci" přejí.


psáno 22.11.2011 v 19.15
Člověk píšící tyto řádky na počítači, se stal jednou z mnoha obětí [OS].A to až do úrovně průchodu satanských sil.I u něj došlo k naprogramování a "vedení".Použití vitálního systému v negativním destruktivním gardu.A to v oblasti zdravotní-únavový syndrom,blokování přirozených toků energie i v mém těle, chřipkovité stavy.Na úrovni psyché,destrukce,schopnosti rozpuštět okultní a satanské programy.Dále byl řízen(velmi stručně)ve smyslu teď je potřeba dělat to či ono.Toto je důležitější...A kombinace tří výše uvedených bodů.Při rozhodování na téma co se v Čechách děje a proč,proti čemu stojím a důsledky promoření tímto naprogramováním lidí zvláště duchovně pracujících,tak potom docházelo k tomu, že jeho naladění-pochopení mé duše "oč mi jde" způsobovalo např.pálení v očích a drhnutí pod víčky,tupě palčivá bolest,křeče v různých částech těla.To proto,že každá duše,která neuzavřela satanské smlouvy,přirozeně ví kam má směřovat...proto v tomto případě se mi část vyzářené energie v pozitivním vracela, dotyčný začal vibrovat vyšší úrovní lásky...A podle toho jaké struktury jsem popisoval programy reagovaly bolestí.
Všechny tyto satanské programy vytvářené cílkem mají vlastnost,že nejenom způsobují utrpení na fyz.úrovni a celou škálu mentálních stavů a degradací...ale při vlastní mentální snaze je vytěsnit způsobují ty samé bolesti na fyzické rovině a utrpení,pocitu neskonalého hnusu,pokud se jím člověk mentálně brání.
Pokud se člověk snaží očistit,mentálně se vrátit.Či si vzpomenout na člověku bytostné kvality.
Obdobně Tento systém pracoval pokud někteří lidé čtoucí toto fórum podvědomě směřovali k probuzení,tušili co zprostředkovávám či oč mi jde.
Tohoto se [OS] bál bál jak čert kříže.Než-li požil a přetáhl na svou stranu mnohé se silovým vybavením-nic jsem si nenechal pro sebe.To co jsem předal bylo použito proti mě.
Ps:[VR] stejně jako [OT],zničili jste plán akoncepci oč jsem se i v posledních několika týdnech snažil.Důsledky jsou vaše setba,sklizeň.

Nyní již má každý dostatek informací.Od tohoto okamžiku každý kdo se proti mě vědomě či nevědomě postaví,musí počítat s rychlými důskledky v oblasti zdravotní hmotné a mentální.

26.11.2011 sobota
Až bude chvíle času předchozí příspěvek - řádky opravím.Je to trochu blá...Takto si [OS] také "hraje" ostatně již jsem hypnotické manipulace zmiňoval stran potřebného,smysluplného textu.

I tyto řádky jsou psány v časové tísni, neboť [OS] cca v 18.00 při návštěvě v bytě u člověka píšícího tyto řádky, opět způsobil enormní nárůst (u maminky) agrese a negace vůči mé osobě.Stále ještě jsem [OS] ( a ostatní kteří...) monitorován 24 h denně.
Toto scanování vnímám vždy jako pálivý pocit mezi "ušima" , v oblasti povrchu celé hlavy a dáli se to tak říci i v mozku.
Když zjistil přirozený pokles agrese a negace u zmiňované ženy vůči mé osobě (který vytvořil programem již v srpnu toto roku) pak okamžitě zasáhl a u dotyčné vyvolal opětovný nárůst a vzedmutí zloby a agrese u dotyčné osoby.ta to po chvíli rozezleně opustila byt.
Toto je jedna z běžných technologií kterými [OS] ošetřoval celé skupiny lidí již před dvěma lety i zde na fóru.Jen si račte vzpomenout...

Předchozí řádky popisují skutečnosti, jež byly vytvořeny cílkem za jediným účelem a to, aby nebylo možné smysluplně, nejlépe v reálném čase popsat potřebné.Průměr napsaného textu dvou vět za den věru nebylo mým přáním.

Člověk píšící tyto řádky se nikdy o duchovní záležitosti nezajímal a je to oblast, která jde zcela mimo jeho zorný úhel.
Možná si někteří již všimli, že i současné texty na některých místech přeci jen hovoří.A pak jsou místa nebo texty které byly přepisovány byť mnou nadiktovány bez mé přítomnosti, bez mého vlivu a vědomí (někdy jsem již spal) toho co popisuji.
[ Možná někoho napadne "proč si to nenapíše sám".Inu třeba, proto že když před 15,13 lety se jsem opakované snažil naučit se psát na počítači, okamžitě se dostavili problémy se soustředěním s vyčerpáním a problémy s velikostí a ostrostí zrakového pole.Nebo jsem začal uvažovat k přihlášení do nějakého kurzu, vždy to vedlo ke zhoršení zdravotního stavu,řekněme chřipkovitého charakteru, únavy.Ostatně vše co se dělo za poslední měsíce a roky směřovalo pouze k tomu, aby mě vrátil do původního stavu jako před lety.Jenom nyní k tomu zneužil podstatně větší sumu lidí včetně těch, jimž jsem zprostředkoval vyšší formu poznání,věděl od začátku co dělá a proč.]

Pokud celou záležitost popíši jednou větou pak se jedná o to, že pro [OS] je výhodné takto ztrácet čas.Ano, to že mi dovolí vůbec něco napsat, je v jeho plánu,neboť těch několik duší, které se snaží - byť hlavně tehdy, když něco napíši - energeticky podpořit, nejenom že vnímám a je to velká podpora, ale přesto takto nastaveno jako výměna něco za něco není z hlediska nejvyšších principů v pořádku.Ale je to lidské.

Tento člověk (píšící) si na základě svého nastavení i zase podvědomých [OS] manipulacích myslí své.
A snad jen díky tomu, že má se mnou své soukromé plány, anebo díky tomu, že si přeci jen na podvědomé úrovni pamatuje i vyšší stavy své duše pokračuje občas ve psaní.Například v srpnu (již jsem na to sám zapomněl) jsem na dotyčného vložil ruku a zaznamenal stav, který nejenom, že neznal, ale nedovede slovy ani popsat. Zmiňovaná nechuť, nevůle a neschopnost vidět smysl tak tento stav, ovšem v daleko extrémnější podobě, jsem poznal a byl nucen žít u mé ex. přítelkyně...Tehdy ony tlaky byly nesrovnatelně na mnoha úrovních včetně ovlivňování zdravotního stavu těch jež jsem oslovil či požádal o konkrétní činnost daleko větší.
Toto jen zapadá do celkového opanování situace cílkem a jeho podřízenými služebníky, stejně jako mými aktuálními danostmi.

Ostatně již před delší dobou jsem se musel rozhodnout, že přijmu stav totální degradace své duše a potom, snad, napíši alespoň pár řádek.


27.11.2011
(Včera sotva se začalo psát těch pár řádek, vytvořil program, který způsobuje zhoršení sluchu a tlak a hučení v uších, nemá to nic společného s napadáním mentálních struktur, pouze mě to chce dále "osladit", patří to do kategorie jako nedávno zde zmiňované napadení v [L], co se týče zrakového pole.
Mentálně mě silně ovlivňoval v pátek odpoledne, kdy jím zvolené napadání způsobovalo těžko zvladatelnou nervozitu ...
V noci mezi cca půl druhou a čtvrtou hodinou ranní pracoval, upevňoval degradující struktury a upevňoval strukturu, která způsobuje, že temné a degradující,které se pokusím popsat v dalších textech, bude vnímáno jako světlé a žádoucí.Až tak lze...
Útok měl charakter světlé energie, pod kterou byly ovšem programy ovládání duchovní paralýzy a oslabování vůle,hlavně ve smyslu pokusit se byť již pouze popisem konkrétních událostí a jeho manipulace s mnohými lidmi.
Mezi oblíbené hrátky satanisty [OS] patří manipulace s elektronikou.Za poslední tři měsíce zlikvidoval mé tři mobilní telefony dnes v podvečer zničil další mobil.Osoba píšící tyto řádky byl u likvidace zmíněných telefonů a vzhledem, že pro mě tato jeho činnost není novum, jsem trval na tom, aby si si nefunkčnost(včera ještě funkčního, či před několika dny) telefonu sama pečlivě vyzkoušela.
I dnes, bylo nevěřícně krouceno hlavou, že to přeci není možné.
Smysl tohoto počínání byl v minulosti hlavně ten, abych nemohl komunikovat.Před půlrokem vybraný a po třech měsících převzatý mobilní telefon( tak dlouho to trvalo zase jen díky hypnotickým manipulacím cílka.)Jednalo se mobilní telefon, který umožňoval a byl jsem rozhodnut ho tak používat k zasílání textů na fórum U Pramene.
Dnes má tato jeho činnost hlavně důvody ty, abych se co nejrychleji finančně vyčerpal.A v neposlední řadě popisem těchto záležitostí ztrácel čas.
Takže ještě doplním, v bytě v Ústí, který jsem si pořídil, zlikvidoval jeden televizor a pračku.Obě věci při pořízení tohoto bytu funkční,tento televizor zlikvidoval spolu se settopboxem primárně proto,aby mě dostal do další místnosti s televizorem,kde si udržoval v protějším domě na přímou viditelnost jeden velice výkonný zdroj satanské energie(žena).V té době byl příliv satanské energie 24h a byl jsem ve stavu asi od začátku září ve stavu vyčerpání, že jsem mohl pouze ležet. Což jsem zjistil posléze a bylo to v době, kdy již propustil doslova několik desítek lidí v mém okolí tohoto bytu.Byl jsem doslova obklopen lidmi jež naprogramoval během jím zdrženého převzetí tohoto bytu.Velmi dobře a pečlivě si celou situaci připravil.

POŘÍZENÍ TOHOTO BYTU BYLO POSVĚCENÉ A TO Z NĚKOLIKA DŮVODŮ.O podrobnostech se zmíním snad později.

TOTO JE DALŠÍ Z PRINCIPŮ, KTERÉ POUŽÍVÁ:
NEMOHU-LI SITUACI ZCELA ZNIČIT,JE VÝHODNĚJŠÍ JI OBRÁTIT A Z DOBRÉHO UČINIT ŠPATNÉ.)



Jeden příklad z poslední doby v ponděli 21.11. jsem krátce po 18.00 zaregistroval příliv čisté silné energie.


29.11.2011
To co se Cílkovi nepovedlo po celý můj život,karmicky zavázat celou skupinu lidí,to se mu podařilo za notné podpory "vědoucích" zde na fóru.Strašit Vás časovým horizontem ani důsledky nyní nehodlám.Prach padne na [OT] hlavu,za to, že byl hlavním motorem a strůjcem útoku ze soboty 19.11.Vážně si někdo může myslet,že rozumí tomu o co všechno šlo?

Doufám, že si užil včerejšek.Bude stačit pár desítek tisíc let, aby se dostal do stavu ,kdy se zbaví vlastnosti ovládat a vykládat cizí osudy.Možná se jednou dostane do stavu,
kdy bude schopen pochopit důležitost konání.A udělá co se mu řekne, bez vlastního chytráctví.Důsledky si ponese, ne za to co si sám pro sebe vybral, ale za to, že pracoval a nemožnosti probudit a otevřít dostatečný počet lidí.
Vzkaz pro [FK],kterému se ulevilo a jenž zažívá pocit veselosti a ulehčení.Dodnes netuší k čemu byl vybrán, aby zničil spolu s [N].
Vzkaz pro člověka,jenž byl schopen uchopit zprostředkované spektrum energie včetně Kristovy lásky a jež působí většinou po 17.00 jako i dnes.
Ve vlastním zájmu nechť se mi ozve.To že vlastní spektrum nástrojů, neznamená, že vlastní poznání, neboť potom by řešil záležitosti na vyšší strukturální úrovni.
Pokud si myslí, že není manipulován, pak chci jenom připomenout, že jeho pozornost byla záměrně odvedena(a bez působení) v týdnu po 14.11.2011 celou sobotu a ještě "vhodně" usměrněná ve dnech následujících.
Je naivní si myslet, že je zasvěcený a neviditelný. [OS] v tyto dny působí převážně mezi 1-2h až 3,30-4h ranní.V pondělí modifikoval za pomoci viz výše-programy agrese,nenávisti,celkové degradace.I dnes po ránu-dopoledne,když se [OS] vyhajal.

A zdravím také všechny magická prasata, kteří řídí co smím vlastnit a co ne.To, že jsou sami řízeni, tak o tom nemají ani tušení.Budou sloužit celé věky.
Často vedení motivací vlastnit, dostat se k poznání.To ale není dobrý přístup.Naopak, je to záležitost velmi destruktivní pro duši.


2.12.2011
V noci ze středy na čtvrtek ve dvě ráno opět sycení (ostatně jako každý den) magickou degradací včetně manipulací se sexuální energií v rámci své "duchovní" praxe, ostatně tuto dobu využívá k programování dalších osob.
Pominuli další komplexní údržba a sycení satanskými programy při návratu z Plzně do L. od cca 21 hodin.

4.12.2011
Včera po 23.30 mě [OT] sytil satanskou energií, je to energie temná, jakoby pomalá, jinová, plnící duši hnusem až do morku kostí.To bylo zřejmě poprvé, kdy si [OT] měl možnost uvědomovat, na čem se to podílí, neboť část energie se mu vrátila.
Zvláštní.
[OS] si dělá z mnoha lidí karmické vazaly a otroky a nikoho to nezajímá.Všem je to jedno.Mnozí jsou mu vděčni a slouží mu s úsměvem idiota.
Takto pracuje satan-[OS].
[AE] si byl schopen alespoň uvědomit, že se podílel na destrukci. Hlídá se. Zřejmě setkání s [ZZ] zanechalo přeci jen vliv.Ovšem to, že odstranil příspěvek z ledna..Takto se zachoval jako dokonalý biorobot, neboť učinil na základě naprogramování cílkem.V okamžiku, kdy jsem chtěl na jeho příspěvku předvést jaké satanské roviny, programování na podvědomé úrovni obsahuje.


8.12.2011
Mezi obvyklé činnosti žrece-[OS] patří otáčet vysoké vibrační kvality vyjjímečných dnů v roce. Jako jsou vánoce, velikonoce a dny otevřeného nebe. Mimochodem k napojení do těchto struktur nepotřebuje žádného satanistu typu [TT],ale pouhé vědění co hledat.Toto jsem zprostředkoval."Pro zasvěcence" - zajisté ví,že texty 21.12.2010 četl 3.ledna atd.atp.
Po vánocích 2010 se [OS] konečně podařilo obnovit program, který se projevoval s intenzivním vírem v oblasti kostrče, respektive dolní části zad, studeným průvanem, únikem energie-odčerpáváním energie.
A dalším zlepšováním mého vnímání zasvěcenci.Včera 7.12. po jistém setkání několikahodinové satanské sycení od cca 20.30.Ráno "černá moč".Vnoci v rámci jeho duchovní praxe každonoční několikahodinové sycení.
S cílem mimo jiné dehonestovat v očích těchto lidí.

Problém dnešních Čech je ten, že každý druhý si koupí kyvadlo, karty, pracuje s nimi.A považuje se za zasvěcence.
Potom ale nechápu, proč si je vůbec pořizoval.
Do stejné kategorie (spolehlivosti) patří cítění.
V lednu 2011 se velmi snažil, abych nenapsal na toto téma ani řádku.


úterý 6.12.2011
Jedním z velmi oblíbených metod [OS] je uvést dotyčného do stavu fyzické nemoci či vyčerpání, a v tomto stavu ho podržet často za hypnotické "přípravy" a paralýzy.
Po dostatečně dlouhé době blokování energetických toků v těle, porušení vitálních principů, je dotyčnému "vrácena jeho" energie,ovšem v balíčku s programy
(A)projevujícími se hlavně na podvědomé rovině jež z dotyčného udělají loutku.

Doslova biorobota,loutku plnícího jeho vůli.Ovšem s velkým zaujetím "vědomím práva a nadřazenosti" a hlavně "síly" z uvedeného vycházející.
Vskutku implantovanými, nanesenými na vitální složku a další tělesné struktury...

Lze si to představit jako léčebný balíček.Který ovšem obsahuje Pandořinu skříňku.

Ovšem fakticky se projevující v oblasti arogantní stupidity.

Velmi silně před lety a opakovaně použil na [AO].Silně a opakovaně na [TR] z jižních čech,(kterého
jako jednoho z mála fyzicky vyhledal), aby mu "pomohl šířit pravdivé informace" o mě, na [VL] silně dlouhodobě, opakovaně a před lety
poprvé, naposledy s velkým úspěchem (v zimě konec ledna-únor) při velkolepé akci okolo [DE] a atd. atp.,na [OT] slabě,
na [VR] silněji dlouhodobě,na [AE] také,podle potřeby a na desítkách dalších.

Někteří jsou již po smrti.Například pan [KS] z plzeňska.Člověk u něhož jsem měl propůjčenou zahradu-krátce poté co jsem se
rozhodl na něho obrátit a realizovat jistý projekt,nenarozené dítě mé bývalé přítelkyně třetí den po mé fyzické nepřítomnosti
a absence trvalé obranné činnosti...
Avšak program smrti - něco ve smyslu nyní zabíjím - tam nenajdete.To jen zásahy na úrovni psyché, energetických toků v těle a vůle mohou způsobit smrt.Třeba i tím že je velmi posílena určitá vlastnost, spíše soubor vlastností, patřících do např.ohnivého principu.A toto již samo vyvolá vznik nebo rozvoj nemoci...
Ostatně zneužít se nechá jakákoli vlastnost, je-li vhodně posílena, naprogramována, cílena.To hlavně na mentální úrovni.Toto je jeden z dalších principů používaných [OS].Aby se příliš "nedřel" s konkrétním jedincem.Využije to co již je, pouze posílí a vhodně nasměruje.

Programuje vás na stovky a tisíc životů,kdy mu budete v různých funkcích sloužit a vykonávat jeho vůli.Vy sami předáváte (dál) ničíte své
dcery,syny.Necháváte si rozvracet rodiny a zaměstnat se následným...

Zlo na této úrovni nechce, nepotřebuje zabíjet.Naopak - k tomu,aby mohl dokazovat svoji moc,nadřazenost a vládu potřebuje "živé" lidi.

Jen strkejte dál hlavu do písku a služte.Služte,trpte.A tleskejte.
Vítejte v pekle.
Velmi emotivní, že.
Ostatně, když by jste byly 10% své nenávisti vyslané proti mě,či spíše proti tomu co jsem přišel udělat,obrátili zpět ke zdroji,mohlo dnes mnohé
vypadat jinak.
Hmm, to že 80% času jste strávili v minulosti diskuzí o mé osobě a ne o [OS] není náhoda.Jaksi nebyl viditelný, uchopitelný a to ani pro
"zasvěcence".
Velmi nelogické že.

Zajisté se najde dostatek "vykladačů" mého života,kteří si budou chtít i tato tato slova přivlastnit a budovat si dále svou kariéru.Oni přeci věděli.
[NK], a jen některá další jména jsou zde výše uvedena, takže to jaksi není ono...

Vážně si myslí i těch asi pět duší, které ještě stojí na straně světla,že mohou rozumět tomu, co se zde děje a proč? Zajisté, jen je podivné, že nebyly
postaveni sami do osudu,aby se sami postavili.

Napadání ledvin, bolesti.Před začátkem a na počátku psaní tohoto příspěvku.Vůle...

Tyto předchozí věty obsahují popis jednoho obludného systému, principu přesto, že nebyl slovně popsán.Pokud tento princip zůstane zachován udělal vše([OS]).

Ps. Všechny programy - programování lidí (používaných cílkem) mají tu základní vlastnost,že pokud se jim člověk (je-li schopen vůbec od sebe oddělit, zaregistrovat...)postaví projevují se bolestmi, vázanými na konkrétní tělesné oblasti, eventuelně strachem, psychickou rozladou až agresí, pocitem nepohody.
Takže ne vždy pokud se člověku ulevilo,nebo zaznamenal příliv energie, znamená to, že plní Boží vůli.


DSC00056.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


JVK
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19 dub 2008 16:03
Bydliště: Plzeň
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od JVK »

11.12.
Včera o úplňku a dnes mě [OS] sytil všemi degradujícími satanskými energiemi na úrovni.Jejichž důsledkem je úroveň pouhého přežívání,životování.
V okamžiku,kdy byla dnes uveřejněna fotka na netu dostavila se u některých reakce na úrovni pole."To máš za to".Zkoumající "můj" emoční stav a potenciál.
Ano to mám za to.Jak lidské,nebo spíše...
Na podobné úrovni skrytě degradoval a satansky programoval p.[HK].Proto jeho tak negativní vztah k Luně v době úplňku.Před pár měsíci.
Chtěl bych ho požádat až bude číst tyto řádky nechť svou nenávist vůči mé osobě,jako nositeli špatných zpráv otočí k panu [OS],jako ke zdroji.
Že je to těžké,že se jaksi není čeho chytit,no to ano.
Energie úplňku je velmi silná,konstruktivní,ukládající a tvůrčí v oblasti ducha.Pokud se umí správně uchopit.A opačně,pokud se umí správně uchopit.
Dovedete si zajisté představit jak se dusíte ve vlastním těle.

Fyzicky doslova a duchovně proto,že jste spojeni s fyzickým tělem.Kdy přežíváte ve stavu,že vás bolí pohyb,pálí celé tělo a je vám celkově prima.

Ps. V okamžiku objevení fota téměř ve 12.00(nebyl jsem na internetu), [OS] působení satanskou silou vypnul.A to hlavně proto, aby nebyl identifikován,přistižen.
Naopak, aby má osoba byla identifikována.Se všemi důsledky vnímání mé osoby v pokračující degradaci.Ovšem proto, že tento stav není mou podstatou,zažívám stavy i na fyzické rovině jaké zažívám.
V sobotu 10.12. jsem byl přiveden do stavu podobného těžké horečky,kdy jsem upadl a vstal v neděli po opětovném nočním působení (mezi 2-4 h) nepříliš živ.
Ukládání těchto energií probíhalo 11.12. do zvěřejnění zmiňované fotografie.

15.12.
Co poradit panu [HK] nevím.Jen mohu konstatovat, že zamaskovat, svézt vinu za podvědomé manipulace na úplněk, na jiného člověka je jen jeden z DALŠÍCH PRINCIPŮ, které používá [OS] . To, že se takto nepěkně pan [HK] vyjadřoval o Luně a jejím vlivu, se přenese na množství dalších lidí na vědomé i nevědomé úrovni.
To je další PRINCIP - pyramidální šíření vytvořených struktur [OS].
Bohužel vesmíru, Universu či Bohu je v podstatě jedno jakým způsobem bude nastolena harmonie - člověk jenž prezentuje takovéto názory se karmicky zaváže.Neboť ten kdo šíří, prezentuje tyto myšlenky je vykonavatel. On je tím, kdo je zdrojem informací (energetických polí) pro lidi jímž předává...
Nevím jestli někomu dochází důsledky tohoto počínání.
Pana [HK] jsem oslovil tuším koncem února roku 2009.Asi po týdnu, nežli jsem na něj sehnal kontakt a dovolal se mu.Mezitím do jeho vědomí [OS] zasáhl a inplantoval mu strach, obavy až mu zavolám.
Vzpomínám si, že jsem mu volal z auta na Mírovém náměstí v Praze po setmění.Řekl jsem mu na jaké úrovni se zde v Čechách pracuje co se týče černé magie a podvědomých manipulací.V podstatě jsem nemohl ani říct vše, co jsem měl na srdci.Jeho reakce byla odmítavá, v jisté části rozhovoru až hysterická.Vzpomínám si na větu kdy pravil: Já vím, že se o toto nemám zajímat ...
Jeden z mých hlavních úkolů proč jsem se narodil, bylo probouzet lidi. Což se projevuje i vyšším stupněm vhledu do podstatnějších struktur našeho bytí.
U někoho stačil i letmý myšlenkový dotek.[OS] nemohl dovolit, aby u tohoto člověka k něčemu takovému došlo.
Možná někdo senzitivnější zaregistroval, že přeci jen na Osudu došlo k jistému energetickému posunu.Možná by se to nechalo formulovat, že se nepíše tolik, aby se informovalo, ale více se píše pro to, aby se psalo... Pana [HK] si vážím.

Pokud by si chtěl promluvit, jsem ochoten se setkat.

Tuto sobotu17.12 se uskuteční přednáška na téma
VLIVU A MOCI PODVĚDOMÍ
UTAJOVANÉ SKUTEČNOSTI
ENERGIE LUNY...

V Žatecké ČAJOVNĚ od 18.00hod. Vstupné 60kč. Od 20hod. tamtéž proběhne dobrý koncert na dijeridou.
Budou prezentovány nahrávky popisující...


Nepřeji si, aby uvedenou nahrávku někdo kopíroval, šířil.

Mám jiné plány, potřebuji se nějak živit.Do doby než odejdu.

Poslech, se známými, přáteli je žádoucí.Na dvou třech místech jsem se dotkl-otevřel dopady počínání páně [OS].Někomu by se mohlo chtít zvracet.Ale to pouze
u toho, kdo si v sobě zachoval špetku lidství.

15.12.2011
Nejlépe se zabíjí s láskou.S láskou a pochopením.S uvozovkami a ,světe div se hlavně bez. O tom věděl něco pan Hitler.Hm Hitler.Tak na toto téma byl sepsán text (patřil mezi inspirované texty)
byl sepsán v létě 2009 a zničen později vůlí [OS], rukou...příliš vadil.
Na tomto příkladu bylo odzrcadleno počínání a dopady počínání [TT], [OS] na dnešní svět, a civilizaci.
Dále - tento asi čtyřstránkový - text obsahoval stručný popis toho co se dělo v židovském národě (aplikované principy) hlavně v období těsně před a po smrti Ježíše Krista.V jeho bezprostředním okolí.
Vzpomínám si v zimě 2010 v Ústí v jedné občerstvovně jsem hovořil s jedním cizím člověkem na téma podvědomých manipulací v dějinách a pouze jako příklad jsem použil i téma Hitler.Pokud jsem pro někoho třeba i v Ústí vykonal terapii, uzdravení... pak [OS] většinou nezasahoval s vyjjímkou situace popsané na příkladu pána ze sauny v Ústí, neboť tam bylo reálné nebezpečí, že by o mě mohlo být obecně známo, že jsem schopen uzdravovat.
Tak po rozhovoru s tímto cizím mužem, kterého mé povídání zaujalo,(nabízel mi svůj telefon,chtěl se ještě setkat což jsem poněkud rezignovaně odmítl,věda jak takové situace končí...) následoval doma velice razantní energetický útok, který mne opět srazil na lůžko, tuším na dva dny.Mimo obvyklou normu vyčerpání.

Copak dotyčný nechápou, že v současné chvíli mohu již pouze odprezentovat na konkrétních událostech, lidech co se zde dělo a proč.To že dotyčný nechápou, že je jim tím dána možnost, aby si byly schopni uvědomit...Inu nechápou.Nemohou.
Myslím, že ani byť jen posledních 14 dnů před posledním úplňkem a tři dni po něm, by se mnou nikdo neměnil.O tomto úplňku 10.12. jsem byl dokopán mnohými pod laskavým vedením cílka do stavu z kterého jsem vyšel před pěti lety.Štěstí vám to nepřinese.

Za poslední dva měsíce se podařilo napsat toto žalostné množství textu.Mimo jiné i proto, že jakmile jsem se o to pokusil, dostavili se bolesti zubů.Takového rázu, jako by se vám v nich někdo vrtal žhavým drátem.A to pouze jako reakce na pozitivní energie(zbytek) ve smyslu služby.


Omlouvám se, tento sl.text se zde ocitl nedopatřením.

AHOJ X.Y., bohužel v současné době je to nastavené tak, že nemohu - nenašel jsem nikoho, s kým bych mohl v reálném čase a i v objemu toho co jsem schopen napsat ručně, přepsat na fórum.Proto ani takto nemohu příliš psát.
To co rozpouští patologie na úrovni pole nebo již uložené programy, nebo i patologie na tělesné úrovni je Fangráfův generátor, nevím jak se správně píše.Na toto téma by ti poradil La z Brna.A skupina okolo Nováka.
Ale když jsem se na tebe naladil, myslím, že se jedná v tvém případě o karmické záležitosti.Vnímám tam jakési zavázání vycházející i z minulosti...

Já se na nikoho neladím, v nikom se "nehrabu", pouze v okamžiku, kdy o to dotyčný projeví plný souhlas a svoji svobodnou vůli, pak pro něho mohu v této oblasti na úrovni duše pracovat a něco udělat.Jako pomůcku používám testy, jež si dotyčný vypracuje sám, jdoucí na úroveň podvědomí.To aby sám viděl.Pak toto vědoucí a vědomé popsání nastavení podvědomí u dotyčného působí zpětně na úroveň duše a podvědomí.Pouze u určitého procenta lidí lze zprostředkovat energetický zásah do struktur jeho pole.Což někdy vede i k uzdravení na fyzické rovině v řádu minut nebo dnů.

Pokud by jsi v Čechách zorganizoval setkání na téma manipulace a moc podvědomí rád přijedu.Na podmínkách se domluvíme.Asi tolik.
Hodně štěstí a sil.

Ps. zkus si přečíst Anastasii - napsal Vladimír Megre jak to bude působit.

19.12. opět zintenzivnělo napadání, sotva jsem vstoupil do knihovny s úmyslem napsat,..zrakové pole,stávající programy.., zastrašování. Polevil před přihlášením. Po odchodu z knihovny díky znovu obnovenému průchodu s.sil podpoření stávajících programů,palčivá bolest v plicích horečnatý stav přenesený do dalšího dne.Stav jako při silné viróze bolestivost v těle velká únava ...
Běžný projev v posledních letech nebyl-li někdo momentálně schopen identifikace jeho působení.

V červenci tohoto roku jsem s [LD] domluvil na schůzce v B.Při telefonní domluvě termínu jsem mu sdělil téma, které s ním potřebuji probrat,to jsou podvědomé manipulace v Čechách i zde na fóru.Destruktivní a bolestivé dopady do budoucna...přehrát nahrávky.Přijel jsem k němu se zpožděním i zásluhou manipulací cílka.
[LD] mě přivítal větou "tak co potřebuješ" v ten okamžik jsem pochopil, je zle. Energeticky jsem si to i prohlédl, že byl hypnoticky ovlivněn.
Reagoval jsem slovy ,ale na tom jsme se přeci domluvili, potřeboval bych s tebou probrat o čem jsme se bavili po telefonu.
[LD] si mě odvedl do dílny, kde mi ukazoval a vysvětloval různé zajímavé věci. Vždy po asi 10 min. jsem se snažil říct ale prosím tě já bych s tebou potřeboval mluvit...
Nemohl jsem být nezdvořilý; a tak dál probíhala návštěva podle představ [LD].Včetně spuštění generátoru.V ten okamžik se dostavily a začaly se stupňovat palčivé bolesti v celém těle včetně vnitřních orgánů.I jater, které nemají údajně bolet...Samotného mě překvapilo jak dokonale a jednolitě vnitřní orgány palčivě bolí. Nasycení sat.energií až do úrovně buněčných změn pracoval [OS] mnoho,mnoho měsíců,aby ovládl jemné struktury na to vázané...
Když již byl čas odejít, krátce jsem s [LD] poseděl venku.Ale to se ošíval, byl nervózní koukal na hodinky a jakémukoli smysluplnému rozhovoru na téma kvůli kterému jsem přijel nedošlo.
Abychom si dobře rozuměli, [LD] má přirozené nastavení služby a přátelství ve své duši,nemusel se ho učit.Na jeho věcných příspěvcích je to vidět.
U něho mě obzvláště mrzí, že jsem si nemohl na tato témata ovládání duší promluvit.
Takto dokonale lze ovládnout hypnoticky mysl.V tomto případě na to měl čas,ale zažil jsem ovládnutí cílkem během několika okamžiků.To ale umožňuje celý energetický pyramidální systém propojení, který byl stvořen.Stvořen ke zničení.Zničení zdroje probuzení a udržení v nevědomosti.
Toto je další princip.
Vždy použije takovou dávku energie a ovlivnění, která splní vyhoví jeho záměrům,jeho cíli.
Besprostředně po navázání tel. kontaktu zasáhl do přenosu silné pozitivní en. od [LD], kterou jsem pociťoval, bez snahy o identifikaci zdroje i předtím vždy při přihlášení. Do možnosti, cesty přenosu.
Mnělo to podobný charakter jako to, nač jsem upozornil [VL] v červnu 2009. To je schopnost energeticky vstoupit mezi dva, a vytvořit např.pole, že oba mají pocit že druhý napadá.
Špatna správa je, že jiš v tu dobu to byl schopen udělat mžikem.
Takto působí satan-[OS].
Ps. V tomto poli, stavu jeho a mém, bylo zbytečné žádat o nocleh coš bych uvítal.Odebral jsem se na Špilberk kde jse strávil bdělou noc, snažíce se využít myslí i energie pole z generátoru. To je, zvíšení bolestivosti v těle, orgánú. Příští den dopoledne, pod pláštíkem zvíšené bolestivosti, pokračova v sycení satanskými programi. Stav velké, palčive bolesti v plicích(mladý, pouze několika měsíční program od podzimu 2010-nerušeně sytil vždy něk. hodin téměř výhradně po 17té hod.) Ostatní, starší vyvolávaly stav "vražedného" vyšerpání.Představte si to jeko infekční stav nad 40 st.,včetně paralý svalů, pohybu. Otok plic, mozku. Stav i zastřeného vnímání-třeštění hlavy- že tyto věty obsahují protimluv či dvojitý paradox-zajisté. Aš kdyš jsem začal uvažovat o hospitalizaci v nemoc.,tlak. zeslabil pokračoval dál. Takto a podobně den za dnem.
O let. vánocích a novém roku(2011-12) a dnech následujících pobodobně.

Je odporné pokusit se vytěžit maxim nástrojů, z člověka a ty pak použít.
Podle své -vůle.Stejně odporné je v očích Bohastát stranou.Stát za bukem.
Věřte, že v očích satana [OS]-nikdo za bukem nestojí.Zasvěcení,probuzení lze uskutečnit textem,který mluví,osobním kontaktem a během okamžiku vyzářených matric.

Nechápou mnozí,že právě to je ten princip,jež podržuje současné nastavení,vzít si podržet,to co jím byl potřeba na podvědomé úrovni předáno a to pak použít k ovládání,dalšímu budování pyramidálního struktury (kamarádství i v oblasti ducha).

Probudit ducha lze pouze na nevědomé energetické podvědomé rovině.
Tak jsem činil pilně i pomocí příspěvků zde na foru.Poslední To byla moje práce.

21.12. 2010 byl jediný den kdy satanista [OS] (kromě nočního působení) přerušil v té době celodenní vlastní intenzivní sycení degradujícími en. A to jen proto, že byl úplněk a datum které potřeboval využit pro své záměry. A to jenom proto, že naplánoval, naprogramoval (a karmicky zavázal) malou skupinku lidí pro masivní útok v tento konkrétní den.(Kromě dalších působících.)
Text, který tento den vznikl(magie 21.12.) byl textem náhradním.
Jakmile jsem dopoledne zjistil, že se asi stal zázrak [OS] nepůsobí (napadlo mě, že je po smrti) tak to jsem ihned chtěl využít k napsání smysluplného textu popisující děje v Čechách na úrovni ducha; Jednalo se o obecný text popisující satanské praktiky [OS], [TT] a jejich důsledky do budoucna obsahující zároveň matrice schopné tomuto bránit a rozpouštět.
En. útok ze strany E. ... a dalších byl příliš silný, takže alespoň přepis z 21.12
Napsaný text 21.12. vedl u mnohých ke stavu, že po přečtení se mnozí rozhodli - měli tendenci předávat mi energii, (většinou ráno).Po předchozí agresi,nelibosti jež vyvolal u nich tento příspěvek.Tak ještě jednou; mnozí u nich tento příspěvek vyvolal počáteční agresi, se rozhodli mi posílat mi energii.Některým to vydrželo týden,14 dnů, několika podstatně déle.

Agrese se brala z roviny podvědomí. Na tomto měl možnost [OS] pracovat dlouhou dobu.

Je to tak,že někdo, kdo byl řádně "upraven", ať napíše cokoli a to nejen o mé osobě, podprahově předává ovlivnění, programy jež vyvolávají či vyvolávaly onu "nepochopitelnou" agresi.
Toto je další princip jež je využíván.

A, v předchozích řádcích je zároveň skrytý popis, jak se vytváří karmické zavázání


Ještě nějakou dobu předtím naopak od mnohých přicházející energie lásky a probuzení působila na mne blahodárně např. i tak že i bez přihlášení na fórum (a jejich vědomí) mne zpětně sytila energií a vědomím schopným u mne napadat, vytěsnovat satanské programy.Způsobovat bolest, zhoršení symptomů.Například ještě v říjnu minulého roku plnost, bolestivost v břiše.Nebo v té době aktuální důsledky poleptání vnitřních orgánů, očí, později sliznic v ústech, plic.
Bolest v břiše proto, že první byl satanský program, který [OS] jako první stvořil, vložil, správněji nabušil, do třetí čakry.
O velikonocích došlo k mému probuzení a uzdravení ve spánku.Okamžitě to zjistil, tři dny se připravoval - na češ jsem upozorňoval mou bývalou přítelkyni-k útoku.Což udělal...
K naznačenému pozitivnímu došlo proto, že jsem měl již dostatek informací, jaké prostředky a jak cílek používá...
Jen smysluplně a srozumitelně rozepsat předchozí řádky by bylo na dlouho.


21.12.11
část nahrávky ze Žatecké čajovny 17.12.2011.Jednak je na nahrávce slyšet že mě přeci jen bolely zuby i vlivem "upravování" [OS] mé osoby obzvláště intenzivně odpoledne a večer jakož i v noci 16.-17.12.2011.A byl trvale přítomen i na této akci ( ač jsem úmyslně zatajil - aby přítomní nepodlehli zbytečnému strachu) a zdržel v příjezdu jednu paní jež díky svému stavu je schopna přímého en. vhledu do popisovaných dějů.

Příloha ze dne 30.4.2012
12. LEDNA 12 roku se v lounském muzeu uskuteční povídání o energetických vlivech. Čtvrtek, od 17. hodin.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od poota »

Prezentuješ svoje domněnky jako fakta, a to nejen v tomto případě.
Asi si neuvědomuješ, jak silně to otřásá Tvojí důvěryhodností pro někoho, koho se Tvá tvrzení přímo týkají, a nebo kdo má možnost si je ověřit.
O etice Tvých nařčení raději pomlčím.
Konečně - můžeš to prezentovat jako [OS] plán, kterým chce docílit toho, aby Tvá tvrzení byla brána se značnou rezervou.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pozornost

Příspěvek od 1220 »

pozornost je tvořivý čin [JVK], tím, že píšeš stahuješ k sobě pozornost , a co se děje Tobě je přesně to co píšeš zesílené mnoha těmi co čtou co píšeš. Podvědomé programy je celkem jiná kapitola. Podvědomé programy ovlivńují proces rozhodovací. Pakliže jsem Tě kdy litoval, bylo to jenom z mojí vlastní nevědomosti, neboť jsem v té době nevěděl, že Tebou prezentované ovlivńování je pouze Tebou zapříčiněné. Dokud bude tento stav postupovat, může se stát , že budeš postupně napadat víc a víc lidí a téměř kohokoliv kdo se s Tebou uvidí.
Co ale s tím ?
Jenom Ty si řidič a t.č. nemocný král.
Potkáš svého mistra Dogena ?
Vyloučené to není a v tom je naděje.
K.


mahatma

Re: černá magie

Příspěvek od mahatma »

Je dosť pacientov okolo, ktorí vidia útoky všade a od každého. Pritom nik neútočí, vidia iba svoje obavy, strachy, a predstavy ktoré projektujú okolo seba a potom ich vnimajú ako reálne... [OT], z nařčení si nič nerob... to čo JVK tvrdí, vypovedá omnoho viac o ňom ako o Tebe...


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od poota »

Jde mi o to, že JVK se ztrácí ve spleti křivolakých cestiček, které nejsou skutečné. Ať už je jeho pohled zkreslován jeho vlastním přičiněním a nebo mu ten pohled zkresluje někdo jiný, mohlo by pro něj být užitečné o tom zkreslení vědět. Jestli tomu uvěří, je jiná otázka - a další je, jestli v tom bude chtít a moct něco udělat.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
hopeee
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: pát 08 říj 2010 12:16

Re: černá magie

Příspěvek od hopeee »

Prý - Magickým opatřením proti zlu je optimismus a dobrá nálada ... Další poučka je : pokud mám v sobě nebeské stavy pak zlo ke mně nemá přístup ... Vytvořením velkého množství dobré karmy rovněž zaháníme zlo . To se dělá třeba oním buddhistickým mettá , "přání dobra všem bytostem" - voláme do svého nitra ... Pak je tu i možnost vytvoření si vlastní ochranné "hradby" - Uvědomování si svého těla (povrchu) nepřetržitě je onou hradbou , k tomu se dosadí ještě chtěná vnitřní kvalita . Ta se hlídá ,aby ,neutekla právě tím uvědomováním si povrchu svého těla ... Nebo se modlit a modlit - což je vlastně vzývání příslušného stavu vědomí ...

Poučky pochází z knih K.M.


pavouk4
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 13 pro 2011 23:18

Re: černá magie

Příspěvek od pavouk4 »

No jsem laik a tudíž nemohu posoudit.Zdá se mi poněkud nepravděpodobné, aby někdo mohl takhle na člověka působit.Třeba ten [OS].A už vůbec ne, pokud by někdo naprogramoval někoho, aniž by o tom dotyčný věděl.Je to vůbec možné?Zasvěcenci odpovězte.Toto tvrdí jen jeden člověk, že to možné je a to JVK.Je to jeho fantazie,pocit ve psychice?Dá se toho zbavit? Čím jsou opravdu způsobeny jeho bolesti? Pro mne je to taková černá skříňka,dá se vůbec rozluštit?Znáte ho osobně?
Pavouk4


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od martin11 »

zdravím čtoucí.
protože jsi položil otázku, jestli JVK známe, tak známe....je to hodný kluk, který by asi ani mouše neublížil....ze setkání víme o jeho potížích "někým" ten někdo neubližuje přímo, ale jaksi mentálně na dálku, telepaticky či tak nějak. Na JVK mě mooooc mrzí, že obvinil [OT] z něčeho, co by [OT] NIKDY neudělal, natož nějak mentálně....jelikož znám i [OT] / nebudu ho tu chválit aby nespychl :bye: /
tak nevím, jak moooc je JVK v postižení jak píše....je pravda, že JVK je obestřen jakousi "aurou" neštěstí, viz mobily a celkové stavy jak mysli tak fyzické stránky....
JVK by asi měl navštívit nějakého poradce, zcela nezávislého, svěřit se s problémem a hlavně se nezmiňovat o svém domnělém škodiči.....pak bych JVK doporučil něco MMS, posléze hlt alkoholu, nejlépe slivovice , ale kvalitní a ověřené :idea: osobně bych si ještě sestrojil nad postelí pyramidku, jen takovou jednoduchou čtyři tyčky cca 70 cm dlouhé aby při vstávání nevadily... :?: a zavěsil nad postel..../ pozor na orientaci....plochou na sever, ne hranou. no a to je tak asi ode mne všecko. pak ještě, když JVK přijdeš z práce, tak se běž na 20minut proběhnout do parku...potřebuješ pohyb na čerstvém vzduchu a také si běž do Podolí zaplavat :idea: ....takže JVK.....drž se , sluníčko v duši, a zapomeň na to, že když se ti něco nezdaří , tak si za to asi můžeš sám...vidím to často u sebe.....zdraví martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
hopeee
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: pát 08 říj 2010 12:16

Re: černá magie

Příspěvek od hopeee »

Pokud si vzpomínám na něco z "pohádek" , tak magikové , čarodějové kolem sebe vytvořili kruh svěcenou křídou aby byli chráněni . Ten kruh byl ale jen jakousi pomůckou , hlavní bylo mentální přesvědčení o nezranitelnosti ... Bardon se také ve své knize ( Frabato ) zmiňuje o tom , že kolem své postele udělal pomyslný kruh z měděného drátu když se ukládal ke spánku ... Uvědomování si těla je reálné vytvoření ochranného kruhu . Jeho náplň má být co nejlepší (světlo , dobrota , láska atd )

Spoustu lidí si vytvoří autosugescí imaginárního nepřítele , který je pak trápí jako kdyby byl skutečný . Pravá příčina takového trápení je ale vždy jen v dotyčném člověku ... Pak může pomoci vytvořit si autosugescí kolem sebe dobré prostředí .


Hezké, nechte to zde.
JVK


JVK
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19 dub 2008 16:03
Bydliště: Plzeň
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od JVK »

Nejlépe se zabíjí s láskou.

O tom něco ví Hitler, [TT], [OS] a pár dalších.

Nedoporučuji vám mazat předešlé příspěvky.
Pozdě.Text byl zkopírován.


mahatma

Re: černá magie

Příspěvek od mahatma »

JVK, vyhľadaj pomoc, začni užívať lieky. Toto je iba Tvoj "boj", všetko čo vnímaš ako útoky si vytváraš iba Ty sám. Plácaš sa v obrazoch ktoré si si sám vytvoril a vnímaš ich ako niečo cudzie, úplne reálne. Nechceš uveriť tomu, že Tvoje vlastné obavy a strachy sa zhmotňujú a "útočia" na Teba. Preto sa Ti nedá pomôcť "z vonka" keďže zvonka nič "zlé" neprichádza.... Nik iný Ťa nemôže ochrániť pred sebou samým, to musíš sám. V tomto je astrál kurva zradný, každá myšlienka, obava, strach... všetko tam je úplne reélne, viditeľné, hmatateľné. Viem o čom píšem, pred mnoho rokmi som sa medzi svojimi strachmi a obrazmi v astrále takmer stratil.... držím Ti palce aby si porazil svoj strach a našiel cestu z astrálu von... astrál nie je reálny. je iba miestom, kde vnímaš všetky myšlienky a predstavy ako skutočnosť....


hopeee
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: pát 08 říj 2010 12:16

Re: černá magie

Příspěvek od hopeee »

Nemyslím , že potřebuje léky ...Co my jen víme o tom co je a co není pro druhého člověka reálné.

O lásce psal kdesi K.M. v následujícím smyslu : Když vás někdo miluje a neustále na vás myslí pak vás "zalévá" určitým fluidem . Pak má na vás vliv ať chcete či nechcete a nemůžete být svobodní . Jedině uvědomování si svého těla , povrchu , vytvoří hráz proti tomuto ovlivňování ... (volná parafráze)


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: černá magie

Příspěvek od 1220 »

když tedy černá, tak vytáhni bílou a výsledek bude nula, s nulou se dá začít znova
http://www.magika-celebrita.estranky.cz ... licky.html
Vyzkoušeno mnou, jen positivní afirmace, podprahového by tam nic být nemělo, pokud někdo vládnete analyzátory, zkuste to napřed
prosím
k.


Odpovědět

Zpět na „Magie a svět kolem nás“