VMS - Aktivace HCl a Zkušenosti Uživatelů

Chloritan sodný a chlornan vápenatý - efektivní použití.

Moderátor: Palo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od Batles »

Palo píše:
pergy píše:Je tu vůbec někdo, komu MMS pomohlo na rakovinu?? Tzn. víš od mnoha lidí, že MMS na rakovinu nepomáhá a máš nějaké info od lidí, kteří by brali na rakovinu VMS, jestli pomohlo?
U rakoviny je nejdůležitější nahodit imunitu, aby se tělo začalo samo čistit. U některých lidí samotné doplňování trávicí kyseliny chlorovodíkové obrátí rakovinu na ústup. MMS nepodporuje čistění těla z organizmu, způsobí nahromadění toxinů v těle a nemálokdy dojde ještě ke zrychlení celé rakoviny.
Bohužel rakovinu něco způsobilo, buď strava, cizopasníci nebo plísně. Pokud strava, je nutné se vyvarovat veškeré nepřirozené chemie v potravinách, pokud cizopasníky (nejčastěji motolicemi), pak je nutné organizmus odčervit, pokud plísněmi, tak to pořešit. Plísně mohou být v potravinách i v prostředí - bytě.
Opravdu jsem byl zvědavý na odpověď na dotaz Pergy:
"Tzn. víš od mnoha lidí, že MMS na rakovinu nepomáhá a máš nějaké info od lidí, kteří by brali na rakovinu VMS, jestli pomohlo?"
Odkud máš poznatky, že nemálo kdy dojde ke zrychlení rakoviny? Nějaký odkaz, nebo faktické zkušenosti?
Je to od tebe natolik závažná informace, že ji mělo vědět co nejvíc lidí kteří si chtějí léčit rakovinu s MMS1, protože podle tebe jim opravdu hrozí něco zlého....
Tak sem s tím pro informování všech, co na toto fórum přijdou s nadějí......


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od Palo »

huhu píše:
Palo píše: Nemyslím si, že by Humble řekl takovou pitomost.
Dvě videa, jedno z Dominikánské Republiky, druhé z Prahy.
http://www.uloz.to/9463908/mms-jim-humb ... 13-hod-avi
http://www.uloz.to/9880934/mms-jim-humb ... a-2010-avi

tak si tu přednášku pust a poznáš, jaký je rozdíl mezi myslet a vědět.
( dal to sem martinq 16 zář 2011 12:34 )
V tomto případě není důležité to, co kdo řekl, ale jak to je. U Humbla mě to nepřekvapuje, naplácal už hromadu nesmyslů. Všichni ho žerou a postupují bez myšlení podle jeho nevhodných doporučení. Poslední dobou dělá více a více školáckých chyb, až takových, že mě napadá myšlenka, že to snad dělá schválně. O knihách nemluvě, v nich uváděl neověřné informace s tvrzením, že je to vše vyzkoušené a kdesi cosi, přičemž po pár letech názor změnil. "Senzačnost" knihy byla přehnaná, ale zas na druhou stranu nahřála kvanta lidí s rakovinou, což dobře, vyvolala v nich touhu se uzdravit, která je dá se říci k uzdravení nevyhnutelně nutná.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od Palo »

Palo píše:
Batles píše:Opravdu jsem byl zvědavý na odpověď na dotaz Pergy:
"Tzn. víš od mnoha lidí, že MMS na rakovinu nepomáhá a máš nějaké info od lidí, kteří by brali na rakovinu VMS, jestli pomohlo?"
Odkud máš poznatky, že nemálo kdy dojde ke zrychlení rakoviny? Nějaký odkaz, nebo faktické zkušenosti?
Je to od tebe natolik závažná informace, že ji mělo vědět co nejvíc lidí kteří si chtějí léčit rakovinu s MMS1, protože podle tebe jim opravdu hrozí něco zlého....
Tak sem s tím pro informování všech, co na toto fórum přijdou s nadějí......
Vím minimálně o dvou případech zde na fóru, které psali sami uživatelé - Mo a sisa? Teď si nejsem jistý...

Užívali MMS, MMS2 a nic výrazného se nedělo, spíše bylo provázení nevolností. Jakmile začaly s HCl a postupovaly dle mých rad, začalo se vše zlepšovat.
Mo zde ve podfóru VMS také přispěla. Dost se o tom psalo ve vlákně PMS1, které by mělo být v sekci Zdraví.

No a na malilech mám hromadů zoufalých "nářků", že se nic nezlepšuje po dvou měsících užívání, že jsou nevolnosti a podobně. Co týden jedna taková reakce. Také samozřejmě doplnění "a já tomu tolik věřil"...

O těch případech, kdy MMS rakovinu urychlilo, se vůbec nemluví.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od Batles »

A to je vše? Tohle má být ten důkaz? Mo a Sisa a nejsi si jistý?
No a když se o těch případech nemluví, tak jak o nich víš? Od koho?
Připadá mi, že se chováš stejným způsobem, jaký kritizuješ u Jima Humbleho. Mýlím se? :)


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od Slavek Krepelka »

pergy píše:Tak teď fakt nevím... jestli citronová nebo chlorovodíková nebo citron?? Chápu Palo, že ty jsi zastáncem HCl. Co ostatní?

Já vím, tonoucí se stébla chytá... Je mi 39, doma 2 malé děti a k tomu rakovina...........
Hledám cokoliv, co zkusit podniknout, než bude operace.

Palo, píšeš: Bohužel rakovinu něco způsobilo, buď strava, cizopasníci nebo plísně.
Jak mám vědět, co ji způsobilo? Co tedy zkusit řešit?
N

Nazdar Pergy.

http://hakl.nymbursko.com/ by byla má první volba.
http://www.zdravi-az.cz/ by byla má druhá volba.

Ahoj, Slávek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od poota »

To Pergy:
máš i třetí a čtvrtou možnost, a to Protirakovinovou kůru pátera Ferdy, které se silně podobá i Breussova kůra.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od Palo »

Batles píše:A to je vše? Tohle má být ten důkaz? Mo a Sisa a nejsi si jistý?
No a když se o těch případech nemluví, tak jak o nich víš? Od koho?
Připadá mi, že se chováš stejným způsobem, jaký kritizuješ u Jima Humbleho. Mýlím se? :)
Mo a Sisa byly případy zdokumentované zde na fóru, tedy ty dohledatelné. Nebyl jsem si jistý, jestli to byla sisa či někdo jiný. Lidí, které jsem dal dokupy (mimo toto fórum) je hromada, když bych tady napsal číslo kolik jich bylo, stejně bys nevěřil. Hodně svých pacientů mi předávají lidé, co dělají alternativku, kvůli mé úspěšnosti.

O těch případech o kterých se nemluví se mluví do doby, dokud ten člověk žije. Pak se už o tom nemluví.

Chovám se stejným způsobem jako Humble? Možná bys měl zahodit zaujatost a vyzkoušet někde mé tvrzení, ale přesně tak, jak to popisuju, ne s nějakou školáckou chybou, například něco s jinou koncentrací a pak tvrdit, že to nefunguje.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od Batles »

Palo píše:Chovám se stejným způsobem jako Humble? Možná bys měl zahodit zaujatost a vyzkoušet někde mé tvrzení, ale přesně tak, jak to popisuju, ne s nějakou školáckou chybou, například něco s jinou koncentrací a pak tvrdit, že to nefunguje.
Palo, mýlíš se. V žádném případě nejsem proti tobě zaujatý. Vážím si tě a dokonce doporučuji rakovinářům, kteří mne zkontaktují, aby se s tebou spojili a nechali se vést. Proč se ale vracejí ke mně zpět, to asi tuším....
Právě specielně ve tvém případě se divím, že tě vůbec nenapadlo, v čem spočívá ten nejzákladnější důvod vzniku rakovin a co z toho tedy vyplývá. Myslel jsem ,že se dočkám dříve. Slávek Křepelka si toho všimnul velmi brzy, tak jsem počítal s tím, že i ty a budeš mít opět nějaký dobrý nápad, jak na to. Zatím se tak nestalo.....Určitě to chce víc studovat.
Akorát jsem z tvých občasných rychlých změn názorů prostě lidově řečeno vykolejený :?:
Rok tvrdě bojuješ proti k. citronové, jaká je to hrůza a samý heparin, když je kousne moucha, tak prostě musejí vykrvácet :D a teď úplně klidně doporučíš paní s rakovinou, aby pokračovala s kys. citronovou?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od Palo »

Batles píše:...a teď úplně klidně doporučíš paní s rakovinou, aby pokračovala s kys. citronovou?
Na těch pár dní ta kyselina zas moc škody neudělá. Když se bere dlouhodobě (řádově tři týdny a více), pak to začne dělat pěknou paseku.

Zajímali by mě Ti lidé, co jsi jim mě doporučil. Klidně to můžeme probrat na SZ. Často se setkávám s tím, že:
1. se jim můj postup jeví jako nesmyslný a tím pádem to ani nezkusí
2. dělají nějakou pitomost a nedaří se jim - společně na chybu dojdeme a pak se daří

Svoji úspěšnost odhaduji na 80 procent. Zbytek jsou lidé s nenahoditelnou imunitou (musel bych to rozvést) nebo jednoduše nemají touhu žít.

Ten "nejzákladnější důvod vzniku rakovin" by mě zajímal. Samozřejmě na to svoji teorii mám. Klidně to můžeme probrat, nebráním se tomu.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od poota »

Palo píše:Ten "nejzákladnější důvod vzniku rakovin" by mě zajímal. ..
Přidávám se k Palovi - i mě by Tvůj názor zajímal.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od Palo »

poota píše:Přidávám se k Palovi - i mě by Tvůj názor zajímal.
Už se celkem dost bavíme konkrétně o rakovině a bylo by asi lepší pokračovat ve vlákně zde:
https://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=2207


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od Batles »

Ok, teď tady mám vnoučata, ale jak to v klidu půjde, rád popíši svůj postup v doporučeném vlákně.
Jestli tě to Palo osloví, jak tě znám, tak nepochybuji o tom, že budeš mít pár skvělých nápadů.
Proto tě mám chlape rád a vážím si tě :D


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od Palo »

OK, budu se těšit... ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
pergy
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: pon 14 lis 2011 9:07
Bydliště: Královehradecký kraj
Dal: 66 poděkování
Dostal: 83 poděkování

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od pergy »

Pár dní jsem nebyla na netu a nestačím se divit, jak velká diskuze se zde objevila.
Díky všem za jejich příspěvky a rady a rovněž se těším na slibovaný Batlesův příspěvek.


demiv
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 04 úno 2010 23:06
Bydliště: Rudná 1401

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od demiv »

Ja by som u ludi s krvnou skupinou O davkoval HCL opatrnejšie. Od prírody má táto skupina jej prebytok a trpí často žaludočnými vredmi a nasledne helikobakterom. Štandartne je v žaludku PH okolo 2 , no u nuliek to môže byť aj menej. Naopak u Ačkarov je často problem s trávením k vôli nedostatku HCL. Preto sú aj častejšie anemickí. Kombinácia MMS + HCL nie u ačiek tak riziková.


Odpovědět

Zpět na „VMS - Chlordioxid...“