VMS - Aktivace HCl a Zkušenosti Uživatelů

Chloritan sodný a chlornan vápenatý - efektivní použití.

Moderátor: Palo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: HCl terapie — základní fakta

Příspěvek od Slavek Krepelka »

ony píše: ... Koupila jsem teda v drogerce klasickou kys.solnou 31%. ...
Nazdar Ony. Nenech se zmást termínem VMS. Je to stále MMS, ale nějak došlo k tomu, že jsme si tu svého času pozměnili terminologii aby bylo jasné, že jde o aktivaci chloritanu pomocí HCl a ne kyselinou citrónovou. Rámcově to máš napočítané celkem fajn, ale pokud bys chtěla být puntičkář, přidej ještě jeden díl vody a dostaneš se blíže arbitrární 3.5% chemické = 10% lékárenské koncentraci HCl. Jinak v tomhle vlákně, kam jsem Ti příspěvek přesunul, se dozvíš víc o aktivaci chloritanu HCl. Pro raktické účely, takto naředěnou HCl lze držet v kapátkové lahvičce.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
ony
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: sob 25 led 2014 8:17

Re: VMS - Aktivace HCl a Zkušenosti Uživatelů

Příspěvek od ony »

o.k. díky moc za odpověď, namíchám teda 8 dílů dest.v. a 1 díl té kyseliny a pak budu aktivovat 1:1 a dále ředit vodou ve sklenici


ibanez5
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: pát 03 led 2014 6:25
Bydliště: Třinec okolí
Dal: 25 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: VMS - Aktivace HCl a Zkušenosti Uživatelů

Příspěvek od ibanez5 »

Zdravím
Rozhodl jsem se pro aktivaci HCl, ale mám v tom pořád zmatek ikdyž jsem si přečetl tohle vlákno ...
Pokud budu mít 4 % lékařskou , tak aktivuji 1:1 ? a jak dlouho zase cca 20 sekund ?
nebo déle ... ?
A brát to tak jak tzv protokol 1000 ? co hodinu aktivovanou kapku , atd ? a navýšovat zase př. 1 : 1 , 2 : 2 atd?
Normálně dolít do 1dcl vody?
Díky za odpovědi. Kolem MMS už je toho napsáno tolik ,že v tom občas člověk strádí přehled ...
Mám hodně rozšířené akné už asi 15 let a chci už s tím konečně zatočit ...
Brácha má zlatého stafilokoka tak se asi taky přidá ...


„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět.
Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."
ibanez5
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: pát 03 led 2014 6:25
Bydliště: Třinec okolí
Dal: 25 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: VMS - Aktivace HCl a Zkušenosti Uživatelů

Příspěvek od ibanez5 »

Zdravím
Tak aspoň pokud mám 3,5 % HCl lékařskou, mám aktivovat Chloritan 1:1 ?
:dknow:


„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět.
Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: VMS - Aktivace HCl a Zkušenosti Uživatelů

Příspěvek od Hela »

Chloritan sodný 25 % se aktivuje HCl 3,5 % v poměru 1:1. Stačí 10-20 sekund, směs se zabarví, pak dolít vodou (asi 1 dcl) a hned vypít. Navyšovat opatrně.


ibanez5
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: pát 03 led 2014 6:25
Bydliště: Třinec okolí
Dal: 25 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: VMS - Aktivace HCl a Zkušenosti Uživatelů

Příspěvek od ibanez5 »

Děkuji za odpověď.
A prosím vás , 3,5 % HCl lékařská ? , někde jsem tady četl , je rozdíl mezim lékařskou a chemickou ?


„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět.
Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: VMS - Aktivace HCl a Zkušenosti Uživatelů

Příspěvek od poota »

Tak zase znova - pokolikáté už??
3,5% chemická = 10% lékařská či lékárenská!
A jestli Tě ještě zajímá, proč to tak je, tak použij "Hledání" :mrgreen:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
ibanez5
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: pát 03 led 2014 6:25
Bydliště: Třinec okolí
Dal: 25 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: VMS - Aktivace HCl a Zkušenosti Uživatelů

Příspěvek od ibanez5 »

Štoural jsem se tady v tom 2 dny. Přečetl jsem to dvakrát, byl jsem i najiných fórech. Pokaždé to píšete jinak , omlouvám se za ... , ale nemohl jsem se v tom vyznat ... :bhead:


„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět.
Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."
blesik
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 06 bře 2014 13:04
Dal: 2 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od blesik »

xdraho píše:Na trhu se objevil přípravek TwinOxide ...
Dovolím si příspěvek. TwinOxide - není to totéž, co J. Humble uvádí jako "novinku CDH 2"? Pokud ano, tak je to příjemné na pití, bez nevolností /aktivace mimo tělo/ a jednoduché na přípravu. již hotové se jen ředí vodou. Vydrží 1 -2 týdny. Pracuje v těle pomalu a déle, než MMS. Vyjde levně, pokud si ho uděláte doma, jako já. Ale ještě není vyzkoušeno v širokém měřítku. Vypadá to, že je to zatím to nejlepší...


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od xdraho »

blesik píše:TwinOxide - není to totéž, co J. Humble uvádí jako "novinku CDH 2"?
Budeš tak hodný a uvedeš zde nějaký odkaz na to CDH 2? Z těch zkratek už je totální galimatiáš. To už je jak na vojně. Samá zkratka, snad pro zmatení nepřítele. Žeby se proto ti Amíci v těch zkratkách tak viděli? Už se ve světě perou s kdekým nebo do něho alespoň šťourají.


qacka
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: úte 04 bře 2014 8:33
Dostal: 1 poděkování

Re: VMS - Aktivace HCl a Zkušenosti Uživatelů

Příspěvek od qacka »

Zdravím,
přidávám se do klubu. Je mi 35 a po třech dětech jsem cítila potřebu se svým tělem něco udělat. Naštěstí nemám (snad) žádnou vážnou nemoc, jen za posledních x let jsem řešila bolesti žaludku, líný žlučník, autoimunitní onem. štítné žlázy, časté bolesti zad a záněty dutin... Na jednom ze seminářů o alt. med. se mi dostalo informace o MMS a nakonec jsem byla u poradkyně, která potvrdila mnoho parazitů a pro začátek doporučila VMS.

Takze jsem ve čtvrtek zakoupila ve Fichemě chloritan a v drogerii HCL. Důkladně studovala tyto stránky a začala s aktivací 1:1 chloritan 24,5% a HCL 3,1%. Těšila jsem se, že využiji odjezd zbytku rodiny na chalupu a dobře jsem udělala.
Užívat jsem začala večer jednu kapku, ráno jednu kapku, odpoledne koupel s VMS, večer 2 kapky, ráno dvě kapky s minimem jídla a pak mi už nebylo moc dobře a večer to letělo vše do mísy...

Zkoušela jsem popíjet jen HCL, ale ani to moc nešlo, takže jsem to vysadila vše. Během soboty jsem na zlepšení stavu zkusila i vit. C, asi 300mg a večer ještě další.

Stav se postupně upravil, jen mě zoufale bolela hlava, řekla bych čelní dutiny a pak SI skloubení.

Zvažuji pomalu zase začít, ale váhám. S dětmi si nemohu dovolit na den odpadnout.

Nějaké doporučení zkušených uživatelů? Díky předem.


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: VMS - Aktivace HCl a Zkušenosti Uživatelů

Příspěvek od Hela »

Pravděpodobně to na tebe bylo moc rychlé, musíš vzít v úvahu i koupel. Vrať se k 1 kapce, začni jen jednou denně. Když po třech dnech bude všechno v pořádku, přidej totéž i večer. Po pár dnech můžeš zvýšit 1 dávku na 2 kapky, u druhé zůstaň na 1 kapce, atd. Není kam spěchat. Až se s tím srovnáš, přidej koupele (ne každý den).


qacka
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: úte 04 bře 2014 8:33
Dostal: 1 poděkování

Re: VMS - Aktivace HCl a Zkušenosti Uživatelů

Příspěvek od qacka »

A ještě tu mám jeden dotaz. Do VMS jsem asi šla hlavně proto, abych ho vyzkoušela na sobě dřív, než ho dám dceři, popřípadě dcerám. Jde mi hlavně o tu nejmenší, která už téměř rok bojuje se záněty močových cest. Jakmile vysadíme zajišťovací léčbu sumetrolimem (biseptolem), tak má další zánět. Mudrci naví čím to je a nic jiného než zajišťovací léčbu nevymysleli.

Teď má akutně angínu. Začalo to včera. Zvažuji tedy nasadit VMS už teď. Má dva roky a vypije jen to, co ji chutná. Takže jednu aktivovanou kapku do džusu?

Zkusím...


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: VMS - Aktivace HCl a Zkušenosti Uživatelů

Příspěvek od xdraho »

A nechceš u těch dětí raději zkusit CDS? Je to asi přecejen šetrnější.


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: VMS - Aktivace HCl a Zkušenosti Uživatelů

Příspěvek od Hela »

Do džusu, ale jablečného bez kyseliny citronové. Neměly by tam být antioxidanty. Jinak pro tak malé dítě mi připadají vhodnější koupele, i když nevím, co by to s ní udělalo teď při té angíně. Na koupele je prý lepší aktivovat kyselinou citronovou, i když já používám taky VMS.
U dětí taky dobře zabírají homeopatika.


Odpovědět

Zpět na „VMS - Chlordioxid...“