Zkušenosti uživatelů - prášková forma (známá jako PMS1)

Chloritan sodný a chlornan vápenatý - efektivní použití.

Moderátor: Palo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zkušenosti uživatelů - prášková forma (známá jako PMS1)

Příspěvek od Palo »

To to vlákno je určené pro zkušenosti či dotazy pro práškovou formu, známou pod jménem PMS1.

Jde o práškový Betain HCL v kombinaci s práškovým chloritanem sodným v tobolce (míchá si každý sám přesně dle návodu).

Uživatelé mi často s radostí oznamují, že jim stačila jedna jediná tobolka se základním množstvím chloritanu sodného (doplněná práškovým Betainem HCL) na začínající chorobu (např. chřipka, angína apod.).

Edit: Původní vlákno o PMS1: http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=1680


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
tomatom
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: úte 11 říj 2011 23:32
Bydliště: Ostrava/Praha
Dostal: 1 poděkování

dotaz

Příspěvek od tomatom »

Ahoj Palo,
jsem na tomhle fóru nováček a tak se Tě chci zeptat. To co píšeš o kyselině citrónové mi dává smysl a tak bych místo klasického MMS rád vyzkoušel Tvou vylepšenou verzi VMS, nebo ještě raději PMS 1. Právě proto, že patřím mezi ty, koho trápí reflux, pálení žáhy. Je někde na fóru, nebo můžes sem prosím hodit nějaký návod na namíchání a užívání PMS 1 ? A možná ještě jeden dotaz, ten betain HCL, je nějaký rozdíl v týhle látce třeba od swansonu a práškové formě co se dá koupit v rybářských potřebách na výrobu boiles za zlomek ceny (590,- Kč za půl kila)? Díky


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz

Příspěvek od Palo »

tomatom píše:Ahoj Palo,
jsem na tomhle fóru nováček a tak se Tě chci zeptat. To co píšeš o kyselině citrónové mi dává smysl a tak bych místo klasického MMS rád vyzkoušel Tvou vylepšenou verzi VMS, nebo ještě raději PMS 1. Právě proto, že patřím mezi ty, koho trápí reflux, pálení žáhy. Je někde na fóru, nebo můžes sem prosím hodit nějaký návod na namíchání a užívání PMS 1 ? A možná ještě jeden dotaz, ten betain HCL, je nějaký rozdíl v týhle látce třeba od swansonu a práškové formě co se dá koupit v rybářských potřebách na výrobu boiles za zlomek ceny (590,- Kč za půl kila)? Díky
Ahoj,

návod je v příloze.

Rozdíl tobolkového Betainu HCL (324 mg/tob.) a Betainu HCl od CountryLife (600 mg/tab.) je hlavně v tom, že tobolková verze se rozpouští o poznání hůře než tabletová. Je to dáno jak tobolkou, tak i vlastnostmi Betainového HCL prášku. Tablety od CountryLife se rozpouštějí o poznání rychleji, rychleji účinkují a jsou více vhodné pro trávicí problémy. Tobolky jsou spíše vhodné pro PMS1.

V rybářskách potřebách mají hlavně pouze Betain, nikoliv Betain HCL, ikdyž píší, že mají Betain HCL - ikdyž jsem to nikdy nezkoušel kupovat, nevěřím, že mají Betain HCL. Ale na druhou stranu věřím, že se dá sehnat práškový Betain HCL za slušnou cenu.

Poznáš to tak, že když ochutnáš Betain, tak bude nasládlý a když ochutnáš Betain HCL, bude silně kyselý.
Přílohy
PMS1.doc
Návod PMS1
(31 KiB) Staženo 711 x


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Zkušenosti uživatelů - prášková forma (známá jako PMS1)

Příspěvek od milnem »

Zdravím a uvádím několika denní zkušenost s PMS1.Propukl u mne zánět močového měchýře,hodně silný.Doma jsem měla pouze PMS 1.
Po konzultaci s Palem jsem zařadila sedací koupele a vnitřně 2x denně betainHCl s chloritanem.Jaký je prozatímní výsledek?Zdá se mi,že klíčovou roli hrály sedací koupele ať už pozitivní nebo negativní.
1.den - 2 sedací koupele (vždy půl lžičky chloritanu,l lžička kys.citronové,asi 15 minut do vychladnutí vody)).Po druhé koupeli došlo ke znatelné úlevě.

2.den-3 sedací koupele.Už po dvou jsem byla téměř bez problémů.

3.den-ráno zhoršení,jakoby se vše vracelo a co mne velmi překvapilo bylo,že mně začaly velmi hodně krvácet ďásna,což už v poslední době nebylo.Ráno jsem poměrně hodně plivala krev.Jenže,krev připomínala světlou arterielní krev,určitě ne tmavší odkysličenou žilní jak bývalo v daleko menším množství dříve.Hemoglobin byl okysličen velmi hodně a to na nepatřičném místě.Vyděsilo mne to.Navíc se mně velmi hodně snížil objem moče a začalo mne bolet v zádech.No...,nerada bych přišla o ledviny.

Sedací koupele jsem ihned vysadila,dále užívám PMS 1,ledviny pobolívají i když už trochu méně,vše se upravuje.Cítím se docela dobře,ale ledviny jsou velmi zrádné.Prosím,jak mám pokračovat?Vysadit PMS se bojím aby se vše nevrátilo.Jak působí PMS a MMS na ledviny?

Jinak velmi děkuji Palovi za ochotné rady.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti uživatelů - prášková forma (známá jako PMS1)

Příspěvek od Palo »

milnem píše:Cítím se docela dobře,ale ledviny jsou velmi zrádné.Prosím,jak mám pokračovat?Vysadit PMS se bojím aby se vše nevrátilo.Jak působí PMS a MMS na ledviny?
Ledviny nepřetěžovat, pokud něco brát, tak minimální množství. Nejlépe úplně vysadit, dokud ledviny nepřestanou bolet... Pak zase zlehka pokračovat...

Možná jsi otevřela nějakou pandořinu skříňku s cizáčkama nebo jinýma breberkama... Uvidíme časem ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
hormon
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: úte 12 bře 2013 0:41
Dal: 3 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Zkušenosti uživatelů - prášková forma (známá jako PMS1)

Příspěvek od hormon »

Sada PMS1 - testovací sada
...mal by som ju skusit skor ,ako komplet? PRECO???
Potrebne "prasky"na pripravu PMS sa daju zohnat len od teba -Palo??? alebo sa daju aj v lekarni...


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti uživatelů - prášková forma (známá jako PMS1)

Příspěvek od Palo »

hormon píše:Sada PMS1 - testovací sada
...mal by som ju skusit skor ,ako komplet? PRECO???
Potrebne "prasky"na pripravu PMS sa daju zohnat len od teba -Palo??? alebo sa daju aj v lekarni...
V lékárně mají tak leda prázdné tobolky...
Nikdo Tě nenutí to zkoušet... Nebo ano? Sehnat se dají nejen u mě, ale i u mého slovenského kolegy.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
hormon
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: úte 12 bře 2013 0:41
Dal: 3 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Zkušenosti uživatelů - prášková forma (známá jako PMS1)

Příspěvek od hormon »

...sorry ,ale asi som to zle napisal.
Ja len ze su ponukane DVE sady PMS1: PRVA -testovacia a DRUHA - komplet.
Tak treba najskor tu testovaciu - ci to organizmus bude dobre znasat???

...ALE v dalsom vlakne ste mi to vysvetlili,ze je to vic na tazke pripady.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti uživatelů - prášková forma (známá jako PMS1)

Příspěvek od Palo »

Ano, dvě sady... Rozdíl je pouze v množství materiálů.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „VMS - Chlordioxid...“