Rakovina - doporučený postup

Chloritan sodný a chlornan vápenatý - efektivní použití.

Moderátor: Palo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Parasiti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše: ... To, že to zní divoce, ještě neznamená, že to tak není. Prakticky u jednoho člověka, co si stěžoval na candidu, na problémy s trávením a únavu (není odsud z fóra), jsme postupně došli k závěru i bez diagnostiky (podle popisu od H. Bláhové), že má vlastně malárii.
To je fajn. Ještě sice nemám proštudované vše, ale s tou malárií to vypadá od P. Bláhové rozumně a navíc to souhlasí s kde čím, co jsem pochytal jinde. Není vůbec důvod, proč by se měla vyskytovat jenom v tropech a subtropech. To je naprostá kravina. To cukání atd je vždy otrava. Může být způsobena patogeny a může být způsobena mizernou hormonální regulací v těle samotném díky poškození žláz, především štítné. Další co to dokáže dělat je špatná rovnováha vápníku, hořčíku a draslíku, kteroužto prý dokáže rovant boron, ale musí to v těle být všechno, aby měl co rovnat. Nelze se tedy soustředit jenom na prasity, nebo kterýkoliv z aspektů osamoceně a je nutno to postupně rovnat vše.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
rojtice
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: úte 21 úno 2012 12:18
Dostal: 3 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od rojtice »

Zdravím všechny znalé MMS a dovoluji si požádat o radu. Má někdo zkušenost s MMS a penicilínem. Už dříve jsem psala zde na fóru o onemocnění své maminky - tumor a metastáze na játrech. Zkoušely jsme vše možné, jaterní testy se hodně zlepšily, ale nějak se vše zastavilo. Proto jsme se rozhodly pro léčbu MMS. Co čert nechtěl, jakmile maminka začala s MMS 1 (neutralizované HCl), druhý den chytla od otce nějaký virus či co, a dostala horečku. Protože horečku měl i otec, ten má Parkinsona, přišla se na něj podívat doktorka. Skoukla i mami - a napsala jí penicilín. Teď už ho bere pátý den, teplota neklesá, vždycky večer má 37,6 a je jako na začátku nemoci, nechutenství, stále spí, je úplně bez síly. Před tou chřipkou či co to je, měla maminka chuť k jídlu, váha se ustálila, chodily jsem na pocházky, maminka luštila křížovky a číslovky. Během několika mále dní je tu obrat pomalu o 80 %. Maminka doktorce věří, penicilin bere, ale protože 2 dny předtím začala brát MMS, pokračujeme i v tomto. Píše se, že se nemá přestat s užíváním. Maminka bere 6 x denně 3 kapky. Tak nevím, zda-li bychom neměly přece jen přestat s MMS do té doby, než dobere penicilin. Mevím, co to vše s jejím tělem dělá. Nemáte někdo podobnou zkušenost - myslím tím ten penicilín a MMS? Dík všem za případnou radu.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od sisa »

Penicilín klidně berte, jestli maminka věří doktorce, bude to tak lepší. Léky se netlučou s MMS jen zpomalují účinek.To, že neklesá teplota, je dobré znamení. Imunitný systém bojuje a nevzdává to. MMS nepřestávejte brát, posiluje a nabuzuje imunitu a jak je vidět podle té teploty, ta pracuje. Akorát při rakovině se doporučuje 10 a více hodin denně aspoň po 1 kapce. Určitě je to účinnější než 6x3 kapičky denně.


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od jvj56 »

sisa píše:Penicilín klidně berte, jestli maminka věří doktorce, bude to tak lepší. Léky se netlučou s MMS jen zpomalují účinek.To, že neklesá teplota, je dobré znamení. Imunitný systém bojuje a nevzdává to. MMS nepřestávejte brát, posiluje a nabuzuje imunitu a jak je vidět podle té teploty, ta pracuje. Akorát při rakovině se doporučuje 10 a více hodin denně aspoň po 1 kapce. Určitě je to účinnější než 6x3 kapičky denně.
Brát ATB a MMS je nesmysl. Jedno se tluče s druhým.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jvj56 píše:
sisa píše:Penicilín klidně berte, jestli maminka věří doktorce, bude to tak lepší. Léky se netlučou s MMS jen zpomalují účinek.
Brát ATB a MMS je nesmysl. Jedno se tluče s druhým.
Hmm, Měli byste alespoň jeden z vás (nebo kdokoliv) nějaké odkazy, jak to tedy je? Já bych mohl špekulovat, že MMS okysličí kde co včetně chemo a asi i antibiotika, ale to je divoký odhad a vůbec bych na něj nespoléhal. Spíš by mne zajímalo, jestli se tím někdo skutečně nějak zabýval a pokusničil. Pokud to bylo ve zkumavce, pak v jakých poměrech, jaké koncentrace a v jakém prostředí atd. protože na tom taky hodně záleží. Pokud se taková informace nedá schrastit, pak snad jak to vypadá s klinickými zkušenostmi kombinací MMS a různých antibiotik proti MMS a antibiotikům zvlášť. Já se toho dost nahledal a nikde jsen nic takového nenašel, jenom dohady.
S laskavým pozdravem Slavek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od sisa »

J. Humble na přednášce říkal, že se léky netlučou s MMS. Někdo se tam na to speciálně ptal. A bylo to i někde v knížce.
http://genesis2forum.org/index.php?opti ... &Itemid=66
http://genesis2forum.org/index.php?opti ... &Itemid=66


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od poota »

MMS "rozlišuje" podle volných iontů. Pokud je lék obsahuje, tak ho bude MMS likvidovat, pokud je neobsahuje, tak ho nechá "žít" a působit.
Osobně se domnívám, že s některými léky se tlouct bude a s jinými nikoli. Které jsou které pochopitelně netuším.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od jvj56 »

pro Slávka: nějaké základní pokusy "bratři" biochemici udělali v rámci svých pracovních povinností

Jejich závěr: MMS brání funkci ATB a zároveň se na tom "vybije", tolik laicky řečeno.
Ono to je zřejmé i ze samotného mechanismu účinku.
Ale lidský organismus je natolik složitý, že nejde udělat stoprocentní závěr.


rojtice
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: úte 21 úno 2012 12:18
Dostal: 3 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od rojtice »

Zdravím - tak vidím, že jsem asi otevřela novou otázku. MMS raději vynecháváme, dokud se stav trochu nezklidní. Maminka má stále zvýšenou teplotu, opravdu to vypadalo, že jedno ruší druhé. Při současném užívání obojího jí bylo stále hůř a hůř. Zatím tedy dobírá penicilín, po dobrání podle stavu rozhodnu, jak dále. Všem zúčastněným děkuji za zájem a nebráním se dalším radám.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Slavek Krepelka »

rojtice píše:Zdravím - tak vidím, že jsem asi otevřela novou otázku. ...
Neotevřela. Ve skutečnosti na ni nikdy nikdo nehledal, nebo alespoň neuveřejnil vyčrpávající odpověď a chtěl jsem, aby sis toho byla vědoma. Pouze podle chemie:
- ClO2 je velice chemicky nestabilní plyn a velice snadno se rozkládá na kyslík a chlór. Na to stačí se podívat po netu, třeba na Wiky.
- Při reakcích se uvolňuje i monoatomická forma kyslíku a zbývá ClO opět uvolňující monoatomický kyslík
- Při reakcích se definitivně uvolňuje monoatomická forma chloru
- Monoatomické formy kyslíku i chlóru jsou daleko reaktivnější než jejich dvouatomové molekuly

Logicky z toho vyplývá, že ClO2 reaguje s kde čím co není jednoduchý nasycený chlorid, například NaCl, nebo nasycený kysličník, řekněme křemík SiO2. U složitějších si to netroufám idividuelně odhadnout, ale je mi celkem jasné, že čím složitější, tím je větší šance, že to zreaguje. Vzhledem k tomu, že aby antibiotika byla nějak byla schopna něčemu škodit, třeba bakteriím, musí byt nějak reaktivní specificky s něčím, tudíž s monoatomickým kyslíkem, nebo chlórem nejspíše reagovat budou.

Pokud někdo tvrdí, že ClO2 nereaguje se složitými sloučeninami jako jsou antibiotika, a že jich je, a nedoloží to spoustou výzkumu jednotlivých (ne)reakcí mezi ClO2 a X, buďto neví co říká, nebo ví, co se mu nehodí do krámu. Je mi jedno jestli takové tvrzení přijde od Jima Humbla, Obamy, nebo WHO. Proto jsem něco hledal a optal se.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
rojtice
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: úte 21 úno 2012 12:18
Dostal: 3 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od rojtice »

Milý Slávku, Tvoje informace je určitě velmi fundovaná, ale vzhledem k tomu, že já jsem jen "blbá" účtařka, mi moc neříká. Chemie pro mne vždy byla a je španělskou vesnicí. Popsala jsem fyzickou reakci své maminky při současném užívání MMS 1 a penicilínu. Protože maminka byla před tím víceméně stabílní, vyděsilo mne to. Z tohoto důvodu a protože na tomto fóru se lidé MMS zabývají, obrátila jsem se i sem. Jak jsem už napsala, jsem vděčná za jakoukoli radu. Takže z Tvého popisu jestli jsem pochopila - MMS a penicilín spolu nějak reagují, ale nikdo neví, jaké výsledky či následky to může a bude mít. To není prozkoumáno. Tak jsi to myslel?
S upřímnými díky rojtice


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od sisa »

Slávku, v angličtině je toho na téma ATB a MMS víc, mohl bys na to kouknout? Až budeš mít chvilku. třeba tady:

https://www.google.cz/search?client=ope ... 74&bih=886

Díky.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Slavek Krepelka »

rojtice píše:Milý Slávku, ... MMS a penicilín spolu nějak reagují, ale nikdo neví, jaké výsledky či následky to může a bude mít. To není prozkoumáno. Tak jsi to myslel?
S upřímnými díky rojtice
Nazdar Rojtice. Ano, přesně tak to z toho co vím a nevím vypadá. Farma se tím oficiálně nezabývá a pro jednotlivce a malé organizace je to příliš nové a hlavně veliké sousto. Co nám sem přihodil jvj56 https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 16#p103816 momentální situaci podle mne dost přesně vystihuje.

Osobně bych na vašem místě taky po takové reakci jedno ze dvou vysadil a ... podíval bych se na tohle https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 838#p99838 Taky se to bude prát z kde čím, ale na rozdíl od MMS jsem ještě nechytil a neudělal tu zkušenost, že by to vyvolalo takové reakce jako popisuješ u MMS, tedy silné příznaky chřipky, at už to chřipka je, nebo je to nějaká herxka. Naopak, osobní zkušenost mi říká a potvrzuje, že tahle metoda se s chřipkou a asi i herxkou vypořádá mimo jiné zatraceně rychle. Vypořádá se totiž jak s infekcema, tak s organickýma jedama ..... a začíná mi snad docházet proč, na rozdíl od MMS. Bohužel je to zapomenuté a prakticky neznámé. Ústně to má velice omezenou účinnost na rozdíl od injekcí, ale zatím bez ztráty květinky kromě potíží s administrací, i když to prý taky není 100% na všechno.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od Slavek Krepelka »

sisa píše:Slávku, v angličtině je toho na téma ATB a MMS víc, mohl bys na to kouknout? Až budeš mít chvilku. Díky.
:D Koukám.
- První dva výsledky na stránce je celkem nic neříkající diskuze.

- Další je curezone http://curezone.com/forums/am.asp?i=1110282
Cituju:
Unfortunately I developed a UTI despite the intake of MMS (or because of, who knows, the bladder is one of my weak points, maybe it's a kind of detox UTI) alternative medicine failed and the pain had become so insupportable, that my naturopathic doctor gave me an antibiotic. Normally he is not working with stuff like this. I hate antibiotics anyhow, because I tolerate them very bad, but I was as well too afraid to boost the dose of MMS (I'm at 7 drops once daily), because I already had enough diarrhea and nausea. Now I think about lowering the dose of MMS whilst taking the antibiotics ..... Luz

Naneštěstí jsem dostala (UTI- Urinary Tract Infection) zánět močových cest přesto, ž jsem byla na MMS (nebo možná právě proto, kdo ví, můj měchýř je jedním z mých slabých míst a možná to je příznak detoxifikace). Alternativní medicína selhala a bolest se stala natolik nesnesitelnou, že mi přirodo-doktor předepsal antibiotika. S těmahle věcma normálně nepracuje. Stejně antibiotika nenávidím, protože je velmi špatně snáším, ale ála jsem se zvedat MMS (jsem na 7mi kapkách jednou denně) protože mám už těch průjmů a nevolnosti. Teď přemýšlím že bych dávku MMS snížila zatím co jsem na antibiotikách .... Luz

To jenom, že těch lidí, co maj podezření, že dostali nějakou infekci zatímco jsou na nějakých dávkách MMS je spousta (a je jich tu pár i na fóru).

- Dále tam máme názor snad MuDra, že by MMS (kam jeho znalosti sahají) s antibiotiky nemělo reagovat.

- Další je mimo (MMS - Massachusetts Medical Society) pouze že kdejaká bakterie se stala odolnou na antibiotika

- Další Lyme a MMS je nic neříkající kromě toho, že MMS pomáhá držet příznaky na uzdě.

- Další Lyme jenom pár dohadů ve všech příspěvcích které to nabízí

- Dalších pár odkazů pouze dohady, a Humblovy odkazy, které taky moc neříkají

- Zajímavý blog na Morgelony http://howicuredmorgellons.com/melsprotocol/ který by možná stál za prohlídnutí.

Na čtvrté stránce odkazů už jsou věci, které o vzájemném vztahu MMS a Antibiotik v těle nic nehovoří.

Takže nic, co by se dalo nějak moc použít a nezbývá mi než trpět pocitem, že:
- U některých lidí se s tou kombinací nic neobvyklého (jenom celkem standartní nechuť MMS užívat) neděje a dochází ke zlepšení situace i při kombinaci MMS a antibiotik
- Jsou lidi, kteří po MMS dostanou silné příznaky chřipky, jejichž původ je neurčitý a o chřipku definitivně jít nemusí.
- Opět jsem nenašel jsem nic, co by fundovaně potvrzovalo, či vyvracelo vzájemné působení antibiotik a MMS ať už pozitivní, nebo negativní.

Osobní dojem je ten, že MMS dokáže s dost nemocemi hnout i při užívání antibiotik, ale jaksi podobně jako s chemo, že to dokáže asi antibiotika ničit a přitom zbyde dost aktivního ClO2 taky ještě zabrat, pokud někdo MMS snáší dobře, což ne každý snáší. Z toho pro mne vyplývá, že brát MMS a Antibiotika dohromady je nejspíše méně rozumné, než je brát zvlášť, ale pokud došlo k nějaké reakci na MMS u které je silné podezření na infekci, asi na nějakou chvíli přestat a snad zkusit ATB samy o sobě. Tady snad ještě ale připomínka: příznaky chřipky, jak tak zjišťujeme, nejsou moc specifické chřipce, ale jsou to alergické, tedy sebeobrané akce organismu na kde co a příčiny můžou to být bakteriální, virové i parazitické nákazy. Je tedy otázkou, jestli MMS nedokáže to co HCl a to je shodit (ztrávit) vnější hlen parazitů, ke kterým se pak dostane i imunní systém a začne je ničit, což se může týkat a podle všeho týká i cyst. Je tedy v mnoha případech na snadě, že MMS může zapříčinit rozpad parasitických cyst a způsobit jejich vyrojení se do organismu a následovně způsobit silné příznaky "chřipky".

Šíšo, těch věcí je tolik, že se to absolutně nedá odhadnout a z toho guláše na mne čiší jako nejlepší možnost metody diagnostiky Salvie atp. a protokoly, které léčitelé, kteří se v nich vyznají doporučí. To co většina z nás dělá je kanonáda do tmy, dost z nás se trefí než na to co ho momentálně trápí umře a dost lidí taky ne.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od sisa »

Děkuji, Slávku. Já osobně bych asi ATB s MMS brala, i když MMS bych možná snížila a co se týče té horečky nebo chřipkových příznaků, tak na to mi doktorka řekla, že je to v podstatě dobře, že je vidět, že tělo reaguje a organismus bojuje. Pomáhat se má, až by to organismus nezvládal. Prodávám, jak jsem koupila.


Odpovědět

Zpět na „VMS - Chlordioxid...“