Stránka 1 z 1

Základní popis + anketa

Napsal: pon 07 lis 2011 14:43
od Rival
Vítejte na novém portálu a novém fóru U Pramene. Obě aplikace nyní běží v ladícím režimu. To znamená, že společně otestujeme jejich funkčnost a pokusíme se odstranit případné nedostatky. Bohužel občas na Vás některé programové doplňky budou "mluvit" anglicky. Na jejich překladu průběžně pracuji a postupně bude anglických hlášek ubývat. Jelikož změn je opravdu velmi mnoho zvolil jsem tento kompromis.

Doporučuji jako startovací stránku, tedy místo k přihlašování se do fóra, používat adresu http://upramene.cz/forum/portal.php a tam vybrat možnost trvalého přihlášení. Je to vlastně stránka Portálu, kde je spousta přehledně uspořádaných informací jako jsou poslední příspěvky, novinky, oznámení a mnoho dalšího. Jako první krok doporučuji přečíst vlevo nahoře v Hlavním menu nabídku Pravidla. Jsou to nová pravidla tohoto fóra !

Potom v případě Vašeho souhlasu navštivte svůj Uživatelský panel (vpravo nahoře) zkontrolujte všechny údaje a hlavně vyplňte nově zařazenou kolonku Pohlaví. Jelikož se nám tady konečně začínají objevovat místo samých "chlapečků" i "holčičky" je vhodné vědět u jednotlivých příspěvků, kdo je kdo :-). Dále si zkontrolujte Soukromé zprávy...

Jednou z velkých novinek je i to, že fórum má nyní dva grafické styly. A to tzv. retro styl, který se jmenuje "subsilver2" a nový styl "prosilver". Přepínání stylu najdete v Portálu na levé straně v bloku s názvem Výběr stylu. Pokud Váš prohlížeč bude změnu stylu ignorovat, je možné přepnout styl také v Uživatelském panelu v odkazu Nastavení. Změna: Přepínání stylů je momentálně vypnuto.

Nově je také upravena karma, která nyní umožňuje i vložení komentáře. Momentálně je karma vynulována. Staré karmické body budou do nové verze přeneseny v brzké době, hned po vytvoření převodního scriptu. Karmu tedy můžete již nyní používat. Staré body se pak jen přičtou k těm nově získaným. Nově je do fóra začleněno i tzv. Ocenění kvalitního příspěvku.

Vyhledávací index zatím nebyl vytvořen. Vyhledávání bude nyní vyhazovat prázdné výsledky. Pokud nenastanou žádné problémy, bude během dvou dnů tento nedostatek odstraněn.

Tolik v krátkosti o této nové verzi. Budu rád, když se do popisu nových funkcí zapojíte i Vy a do tohoto vlákna napíšete své poznatky. Pomůže to ostatním méně zkušeným uživatelům a mne to ušetří spoustu času. Já pak udělám ze všech těchto informací celkový souhrn, který případně doplním a nové funkce a možnosti, které nikdo nepopsal.

Vypnutí stylu "prosilver"

Napsal: úte 08 lis 2011 1:18
od Rival
V první fázi ladění jsem se rozhodl dočasně z důvodu přehlednosti vypnout styl (šablonu) "prosilver". Nyní je tedy funkční pouze naše stará avšak upravená retro šablona "subsilver2".

Malý banner

Napsal: čtv 10 lis 2011 13:04
od Rival
Dokázal by někdo graficky zpracovat malý banner pro naše fórum ? Velikost viz přiložený soubor. Pokud by banner měl i podobně vkusně řešenou animaci jako druhý soubor (phpBB), byla by to "bombička" 8) .

Re: Malý banner

Napsal: čtv 10 lis 2011 14:12
od Pego
:roll:

Re: Malý banner

Napsal: stř 16 lis 2011 22:24
od Ilem
Pego píše::roll:
Nevím proč, ale ruší mě tam to poskočení na konci. Šlo by to bez toho? Místo toho nechat chvilku bez pohybu. To je jen návrh. Jinak dobré.

baner

Napsal: sob 19 lis 2011 21:25
od laik
Zdravím mám laickej dotaz
nezobrazuje se mě na mejch stránkách baner fora....
nemužete na ten zdroják někdo prosím mrknout, jestli mě tam něco nechybí.....
sem jen laik
(mam ten baner nad banerem inych sprav)
dík za radu
Jinak su rád že už to tu běží svižněji, mam hodně starej pc a každej hejbací se nesmysl je poznat na výkonu....
dík rivale

Re: baner

Napsal: úte 22 lis 2011 12:26
od Rival
Portál zobrazoval chybný kód, nyní je to opraveno. Správný kód pro vložení ikony s odkazem na Fórum U Pramene do vlastní webové stránky je:

<a href="http://upramene.cz/forum/portal.php" title="Alternativní zdroje energie, alternativní medicína a mnoho dalšího."> <img src="http://upramene.cz/forum/images/banners/fup_ml.gif" ></a>

Laiku, pokud i nadále bude problém přetrvávat, písni mi SZ a pořešíme to. Jinak děkuji, za propagaci našeho fóra...

baner

Napsal: úte 22 lis 2011 20:51
od laik
Ahoj
Super už to funguje
Dík

Re: Karma

Napsal: pon 21 pro 2015 21:28
od scheri
Jak si můžu prohlédnout od koho dostal některý uživatel karmu?
Dík

Re: Základní popis + anketa

Napsal: stř 10 kvě 2017 23:05
od martel
Pripadám si dosť hlúpo, sorry za tu primitívnu otázku:

Ako mám založiť nové vlákno (tému)?

Ja viem, že je to strašne primitívna a zakladná vec, ale nikde nevidím odkaz "založiť tému" ani nič podobné. Viem len písať odpovede.

Dík!