Nalezené chyby a jiné nepravosti

Všeobecné informace o nové verzi fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: HCl terapie — základní fakta

Příspěvek od Slavek Krepelka »

milnem píše:Od obnovení fóra jsem taky bez příloh,nejdou otevřít.Je to opravdu nutné?
Nazdar Mildo,
co používáš za prohlížeč? Už jsem si všimnul, že si někdo stěžoval, ale to bylo před tím, než jsem měl možnost s tím nějak píchnout a bylo to mimo téma kdo ví kde. Já jedu na starší Fiorefox bez problému, stáhnu a otevřu čímkoliv. Samotné složky ve svým kompu otevřu všema 4ma prohlížečema co mám naládované, ale nejsou nejnovější. Možná je to nějakým nastavením na fóru a to je pak na Rivalovi, ale musí o tom vědět, takže s těmahle věcma sem.
Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od milnem »

Slávku,já jsem počítačově tak tak pologramotná takže nevím jaký mám prohlížeč,hm...

To je OK, já jsem si neuvědomil, že Rival si to lehce zjistí. Ahoj, Slávek.


jberanek.j
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: pát 09 bře 2012 20:03
Dal: 1 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od jberanek.j »

Operační systém mám Windows Vista Biz. a prohlížeč standartní Launch Internet Explorel Browser. Zdravim Jirka


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1223
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: HCl terapie — základní fakta

Příspěvek od rival »

milnem píše:Od obnovení fóra jsem taky bez příloh,nejdou otevřít.Je to opravdu nutné?
Systém je nastavený tak, že přílohy ve všech vláknech se zobrazují jen registrovaným tedy přihlášeným uživatelům. Pokud přihlášení neproběhne korektně, potom se přílohy nezobrazují a samozřejmě nelze vložit ani příspěvek.

Dále bych potřeboval vědět, co se ti tedy zobrazuje místo přílohy ? Testovací přílohu obsahuje i tento příspěvek...
Přílohy
dulezita_poselstvi_george_kavassilase_pro_nadchazejici_cas.pdf
Testovací příloha - Důležitá poselství GK pro nadcházející čas
(644.97 KiB) Staženo 212 x


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Magnetické Youtubiště ...

Příspěvek od jeff »

No, ještě k tomu odkazu, mě nejde přímo z odkazu zobrazit žádné video z youtube, musím odkaz přenést do horní lišty a tam se mi někdy stáhne, ale tahle zkrácená verze odkazu nefunguje nikdy, napíše mi, že adresa má poškozené id :dknow:

Jeff


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od milnem »

Rivale registrovaná i přihlášená jsem.ale místo přílohy se mně nezobrazí nic,jen dotaz,zda chci tento soubor uložit.pokud ho uložím a chci otevřít, stejně nejde,nemůže rozpoznat program,který je zapotřebí k otevření.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Magnetické Youtubiště ...

Příspěvek od A(&F) »

... Jeffe , pls, můžeš konkrétně označit, o který příspěvek se jedná ??? ... dík ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Magnetické Youtubiště ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše:... Jeffe , pls, můžeš konkrétně označit, o který příspěvek se jedná ??? ... dík ...
Jde o jeho poslední vzkaz v Youtubišti. Já v něm odkaz na youtube zkrátil jenom odtržením odkazu od přední závorky, zbytek udělal program na serveru.
Ahoj, Slávek.

P.S. sere se mi komp, teď jsem přeládoval okna, zatím OK, ale nevím. Možná se odmlčím, než to spravím, či co.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od jeff »

A(&F) píše:... Jeffe , pls, můžeš konkrétně označit, o který příspěvek se jedná ??? ... dík ...
No Anri, dalo by se říci, že v podstatě všechny odkazy na trubkoviště. Dělají mi to oba počítače, každý má jiné připojení na ADSL. Ostatní odkazy normálně chodí. Chodím i na různá fóra u nás i do zahraničí a jinde problém s trubkovištěm nemám. Prostě, když je jakýkoliv odkaz zkrácený, tak nejde.

Jeff


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od jeff »

Odkaz musí vypadat takhle, jenom před něj dám nějaký znak, aby zůstal jenom jako část textu @

No a po zkrácení vypadá takhle

Jeff


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Magnetické Youtubiště ...

Příspěvek od A(&F) »

... Jeffe, obávám se, že chyba bude u Tebe, jelikož to funguje z mnoha počítačů s různými prohlížeči ... zkus vyzkoušet jiný prohlížeč (jiné nastavení jeho bezpečnostních parametrů) , popř. firewall (nebo antivirák) ...... poskytovatel připojení by na to vliv mít neměl ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
lena

Automatické odhlašování z fóra.

Příspěvek od lena »

uz me to zde nervuje nebot napisu casto zpravu a zavre se me sekce, coz chut do psani nedava. Nedalo by se s tim neco udelat???? to = administrator (moje reakce :o )


nevim, kde je problem, ale casto se me stane, ze napisu zpravu ci odkaz a pak ho odesilam. Najednou ale namisto odeslani se objevim na zacatku fora a vubec uz nejsem prihlasena.

Sice jsem se jiz na to pripravila a automaticky kazdou zpravu kopiruji, jinak to musim psat znovu. Ale bohuzel nekdy zapomenu a to me pak stve, nebot znovu psat me nebavi, hlavne kdyz je moje odpoved dlouha. (Ted to kupiruji taky :!: :D )

Odpověď: ... nejspíše je chyba straně připojení Tvého počítače k internetu ... pokud dojde k výpadku, např. na straně Tvého poskytovatele nebo vinou kolize na místním WiFi (popř. jinde na trase), dojde potom k automatickému odhlášení ... nejjednodušší je před odesláním (nebo před náhledem) použít sekvenci kláves "Ctrl + A" (označí veškerý obsah editačního pole) a následně "Ctrl + C" (označený text se zkopíruje do ClipBoardu) ... pokud jsou ze stejného důvodu problémy s přidáváním příloh, dá se to eliminovat pomocí ukládání do konceptu (vždy po úspěšném nahrání jednotlivých příloh) ... A(&F)


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od poota »

Absolutně nejdéle se načítajícím vláknem je "Černá magie" - předpokládám, že to způsobuje množství příloh od JVK.
Setkal jsem se tu s přiloženými obrázky, které se načítaly až na kliknutí - používal to tuším že Spaceball - nešlo by udělat něco podobného?

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
neoanthropus
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 19 led 2012 0:53
Dostal: 2 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od neoanthropus »

Dnesa som si všimol na tomto fore (servery) docela zvláštnu vec ktorá podla mňa nie je celkom v poriadku a preto ju dávam do pozornosti administrátorom tohto fora. Ide o toto: všimnite si lepšie časi na tých priložených obrázkoch. Na forum som vstúpil ako anoným kde čas na servery v tej chvýli bol 9:04 hod, na mojom compe (časový udaj hore v pravom rohu) bolo 9:05 hod a huhuov príspevok bol na server prijatý o 7.56. Na druhej snímke ktorá je spravená o 2 minuty neskôr po mojom prihláseni sa do fora je zachytene čas na servery 8:06 (tu sa niekde stratila takmer 1 hod), na mojom compe bolo 9:07 (tu pribudli 2 minuty) a huhuov príspevok bol prijatý o 6:56 (tu sa tiež stratila 1 hod). N
Přílohy
Snímek obrazovky -10.png
Snímek obrazovky -20.png


neoanthropus
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 19 led 2012 0:53
Dostal: 2 poděkování

Re: Nalezené chyby a jiné nepravosti

Příspěvek od neoanthropus »

Pre istotu aby som nekecal som si to teraz zopakoval a s tymi časovými údajmi sa stalo predne to iste. Všimnite si aj čas môjho príspenku na týchto druhých snímkoch ktorý som poslal pár minut pred týmto. N
Přílohy
Snímek obrazovky 300.png
Snímek obrazovky 400.png


Odpovědět

Zpět na „Nové fórum“