Vyřízené Stížnosti

Všeobecné informace o nové verzi fóra.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Přemýšlím.....

Příspěvek od martin11 »

abul píše:Měl jsem podobné dilema. Protože jsem ale dostal týdenní BAN za nahlášení nevhodného příspěvku, resp. chování (zcela v souladu s pravidly, že?), neměl jsem možnost napsat sise, Mahatmovi a dalším, kteří snad chtějí odejít. Člověk si říká, jestli mu stojí za to, nechat se peskovat a urážet za to, že tady smí prezentovat své názory a zkušenosti. Na fóru jsem registrovaný tuším od roku 2010, ale sleduji jej mnohem déle a za tu dobu mám pocit, že některá témata, která mně hodně zajímají (např. Joe Cell) "umřela" právě díky těmto snahám o moderování. Podobný trend je vidět i u jiných témat, třeba ve Zdraví. Hodně lidí tam přestává mít chuť přispívat, aby je potom někdo opravoval, upravoval, otravoval...
Otázky se nabízejí dvě: Stojí mi za to tady vůbec být a přispívat sem? Proč tohle fórum postupně upadá?
Co se týká první otázky, je možné požádat Rivala o zrušení registrace a úplně odejít nebo úplně přestat přispívat a jen číst a sledovat. V obou případech tím ztratím já i fórum. Ne, že bych snad kdy přispěl něčím, bez čeho ostatní nemůžou žít, ale snad i to málo co jsem napsal, někomu pomůže. A kdyby to tak udělal každý, zbudou tu jen obsáhlé eseje pochybné kvality, u kterých je dovětek, že bude tvrdě vyžadovám copyright.
A proč tohle fórum upadá? Někomu se možná zdá, že je všechno v pořádku, o čem to blábolím. Podívejte se ale do "technické" sekce a projděte si posledních pár stran každého tématu. Někdy se stačí podívat jen na datum posledního příspěvku. Je možné, že některá témata jsou nebo byla slepou uličkou, ale jinde, kde experimentování stále pokračuje je to zvláštní. Nabízí se i "konspirační" vysvětlení, a sice že nás kdosi úmyslně zavádí. Další, už zde několikrát zmiňovaná možnost je, že ti, kterým to opravdu funguje, se s tím uklidili, tudíž nejhodnotnější zdroje jsou fuč. Tomu docela i věřím a částečně je chápu. No a dalším destruktivním prvkem je opět naše oblíbené "agresivní moderátorství". Kdy by měl chuť nechat se okřikovat a opravovat.
Pro mně z toho nakonec vyšlo to, že tu zůstanu "pokud mě Rival nevyhodí" a budu dál přispívat svou troškou do mlýna, jen s tím rozdílem, že nadále nepovažuji Slávka Křepelku za moderátora jakékoli úrovně, odmítám reagovat na jeho moderátorské vpisky a příkazy. A pokud se kdokoli z moderátorů bude chovat stejně, přestanu respektovat i jeho. Je na Tobě Rivale, abys posoudil, jestli tady takového rebela necháš a budeš mu věřit, že se i bez moderátorské pomoci dokáže chovat slušně nebo mě vyhodíš. Tím myslím dávám najevo i svůj postoj k upraveným moderátorským pravidlům. Pravidla totiž musí mít každý nejdřív sám v sobě. Pokud je nemá, ta místní jemu ani fóru nepomůžou.
...lépe bych to nenapsal...takže globální moderátore, pod tento příspěvek se podepisuji, jako bych ho napsal osobně...
....a jsem zvědav, co se stane....martin11 :D
p.s. toto není rozeštvávání...moderátore, přečti si to pořádně, to jsi zapomněl číst česky??? to z tohoto příspěvku na tebe nevolá zoufalství a smutek z tvojí činnosti??? Rivale, co ty na to??? a co ostatní???
...jo a nesnažte se mě uklidňovat, nebo dokonce promlouvat do duše....to platí pro všechny, a pro moderátory obvzláště ...a pro ty budoucí-čekatele též...


... věřím, že se " TO " povede ......
stevie48
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: úte 14 črc 2015 17:02
Dal: 36 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Vyřízené Stížnosti

Příspěvek od stevie48 »

Registroval som sa pred niekolkymi dnami, ale okrem toho nic.
Preco nevidim svoje prispevky?
Co sa deje?


Stevie48
Odpovědět

Zpět na „Nové fórum“