Vyřízené Stížnosti

Všeobecné informace o nové verzi fóra.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Kniha Přání a Stížností

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar Anri, Tady http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=136120#p136120 máš mé dnešní vyjádření k situaci s dědou Slavíkem po mém dnešním hovoru s Rivalem.

Doplňující poznámka: Vzhledem k tomu, že Ti Rival otevřel Tvou vlastní sekci "Anriho Voloviny" http://upramene.cz/forum/viewforum.php?f=73 jejíž název jsi si prý sám i vybral, a přemístil Ti tam i Tvé vlákno "Obdržel by uživatel Mirko..." http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=73&t=4606 . Sjednotil jsem Ti do toho vlákna všechny příspěvky na danné téma, ať je to pěkně na jedné hromádce. Doufám, že Ti tento pořádek bude takhle vyhovovat a stejně tak všem, koho zajímají. SDK


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Obdržel by uživatel MIRKO ...

Příspěvek od felda »

Takže pane globální, byl bych rád, když jste teda tak už hodně akurátní, docílil toho, aby se člověk na uváděný odkaz mohl podívat. Ve stavu ,jak je uveden se nic nezobrazí,čili odkaz je nedůvěryhodný. A okecat se to teda nedá.

viewtopic.php?f=33&p=136308#p136308 Tato webová stránka není dostupná.


felda
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Obdržel by uživatel MIRKO ...

Příspěvek od poota »

Pokusím se Ti záhadu s odkazy vysvětlit.
Úplný odkaz na nějakou zdejší stránku začíná "www.upramene.cz/forum/".
Pokud se jedná o "vnitřní" odkaz, tedy ze stránky fóra na stránku fóra, tak se odkaz automaticky zkracuje, tahle úvodní část se vynechává a dává se sem jenom to, co pokračuje za tím lomítkem, tedy "viewtopic.php?f=33&p=136308#p136308".
Tento zkrácený odkaz se mi také neotevírá, což bych mu neměl za zlé, protože to není plnohodnotný a funkční odkaz - nemá správnou barvu a po najetí kurzorem na něj se neobjeví podtržení, čímž "systém" dává najevo, že se jako odkaz chovat nebude.
Ale úplný odkaz
https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 08#p136308
funguje jak z fóra, tak i z "venku".
Ještě může být zádrhel v tom, že jde o odkaz do sekce s přístupem omezeným pouze na moderátory, ale v tom případě bys měl obdržet alespoň hlášku ve smyslu, že pro přístup nemáš oprávnění.
Není příliš vhodné za vším hledat rovnou nějaký zlý úmysl, natož pak za něj někoho plísnit.

Zdravím - poota
P.S. Ten "úplný" odkaz mi systém automaticky zkrátil :laugh:

Edit: Přesunuto do patřičného vlákna, off topiky odstraněny. SDK


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Obdržel by uživatel MIRKO ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

felda píše:Takže pane globální, byl bych rád, ...
Já taky.

Hele Feldo, asi takhle:

a) Ačkoliv oceňuji Tvůj respekt k Anrimu za jeho dosavadní činnost na fóru, ze Tvého příspěvku vyplývá, že jsi se nepodíval ani na poslední příspěvek v sérii vlákna "Obdržel by uživatel MIRKO ..." o který Ti jde. To pro mne znamená, že ve vlákně zasahuješ, aniž jsi se zevrubně seznámil s celou problematikou této kovbojky, ba dokonce ani s její podstatnou částí, takže zasahuješ emotivně, nikoliv faktuálně. Tohoto omylu jsem se v minulosti dopustil také a musel jsem později svá slova s omluvami spolykat a nehodlám nic takového opakovat. Ve skutečnosti nevím přesně co se děje, vidím jen to, co je na skle, avšak jako moderátorovi mi nezbývá než situaci řešit pokud množno férově. Proto taky nemohu dát na dojmy, kterými vlákno jen hýří, neřkuli na cokoliv, co probíhá mezi účastníky v zákulisí, ale pouze na to, co bylo výslovně napsáno a je mi dostupné.

b) Co se týče odstranění Anriho příspěvku, došlo k němu proto, že Anri zde uvedl již odstraněný příspěvek Mahatmy, který se velice neshodoval s pravidly fóra. Ačkoliv ve zmíněném vlákně necháváme prozatím celkem volné slovo kde komu, hlavně pak Anrimu, a to přes jeho neustálé napadání atp. jak spoluuživatelů, tak moderátorů, a přes jeho hrdinské zavádění skutečností do říše jeho domněnek, které presentuje jako fakta a činí se seč může, aby emociálně ovlivnil co největší procento uživatelů, kteří se Anriho problémy chtějí do nějaké míry zabývat, existují přeci jen jisté meze, za které to nemůžeme nechat dojít.

c) Co se týče uděleného varování, vzhledem k tomu, že šlo u Anriho o třetí v pořadí, bylo následováno jeho automatickým jednodenním banem. To jen abys věděl a uvědomil si, že jsem se tohodle třetího varování chtěl mocí mermo vyvarovat, stejně jako Poota, ale tentokrát to nešlo. Pokud bys byl dobře obeznámen s pravidly fóra a s celou situací, asi bys měl šanci pochopit, že to varování mělo být už alespoň šedesáté. Tím pádem snad taky pochopíš, že Těm, kteří se s Anrim ve vlákně dohadují, a kteří zdaleka nedosáhli jeho úrovně prohřešků proti pravidlům, nemohu férově varování udělit, i když by si ho někteří tu a tam i zasloužili.

d) Vlákno "K Posouzení" slouží k vnitřním potřebám administrace a je v sekci administrace "Moderátoři", rozšířené o moderátory sekcí, jak se Ti již zmínil Poota, a kam má přístup i Anri. Odkaz byl určen Anrimu, který ví, o co jde, nikoliv veřejnosti, ať již uživatelské, nebo návštěvní. Všichni moderátoři včetně admina pak mají možnost se vyjádřit k přesunutému příspěvku a akci jednotlivého moderátora a eventuelně jeho rozhodnutí změnit. Ve skutečnosti pracujeme na vypracování pravidel pro moderátory, aby nemohlo dojít k opakování toho, čeho se nedávno dopustil Anri, a to ke svévolnému banování uživatelů za minimální a v několika případech dokonce i žádné porušení uveřejněných pravidel, navíc prakticky bez možnosti včasného odvolání se postižených uživatelů a vyřešení neférových zákroků stran moderátora.

Děkuji za pochopení, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Kniha Přání a Stížností

Příspěvek od felda »

děkuji za odpověď

:) Rádo se stalo SDK


felda
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Kniha Přání a Stížností

Příspěvek od martin11 »

omlouvám.smazal jsem původní příspěvek..nepochopil jsem celé souvislosti...takže jen :pivko: m11 :D

No jo. http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=136314#p136314 SDK


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Rozloučení ve vlákně Obdržel by uživatel MIRKO...

Příspěvek od adam.benda »

Jelikož mi byl zcela neoprávněně odstraněn příspěvek vlákna "Obdržel by uživatel MIRKO...", využívám tímto toho, že jsem si původní znění zaarchivoval, protože jsem předpokládal, že k neoprávněnému zásahu moderátora dojde. Pro informaci všem, kteří se nechtějí zabývat tím, aby Anriho žádali o poskytnutí mého příspěvku přes SZ, jeho původní znění níže uvádím.

Můj příspěvek je napsaný přesně podle té (rádoby právnické) hry, kterou Anri zkouší na ostatní - těžko doloží jasné důkazy o tom, proč je znění mého příspěvku jednoznačně nepřijatelné, jestli (a popř. koho) příspěvek napadá atd.

Ale Anri se v mém příspěvku pravděpodobně dokonale našel, za což mu gratuluji za usvědčení sebe sama.

Odstraněn mi byl z jednoho velmi prostého důvodu: Především nabádal k tomu, abychom už ve vlákně MIRKO striktně nereagovali, čímž bychom někoho zbavili možnosti nadále rozvíjet různé pošťuchovačky, které vedou pouze ke zbytečnému vysávání lidské energie.

Tímto zároveň vznáším zavážné obvinění na Anriho, že jeho moderátorský zásah byl zcela neoprávněný, a že zneužívá svých moderátorských pravomocí, byť jako sekční moderátor. Za určitou satisfakci považuji Slávkův zákrok ohledně zabanování Anriho. Osobně bych za celkové Anriho počínání viděl větší sankce, ale takové úvahy už nejsou v mé kompetenci. Děkuji tedy za dosavadní řešení této situace ze strany globálních moderátorů.
Sledováním dalšího a dalšího "vývoje" naprosto vážně nabývám dojmu, že dotyčný není příčetný a my ostatní bychom se podle toho asi měli striktně zařídit. (Mám-li v tomto pravdu, zodpovědnost za tuto kauzu se o to víc přelévá na nás.(!) )

Navíc na základě pozorování širších souvislostí a některých věcí, které bych v rámci diskrétnosti nerad konkretizoval, nabývám silného dojmu, že dotyčný (kromě některých přímých podnětů) také rafinovaně nadhazuje takové hodně nenápadné udičky v různých formách a čeká, kdo bude reagovat a kdo se na to chytí, aby pomocí toho získal vítr do plachet. Mám-li v tomto pravdu, nechovejme se zmanipulovatelně a přesně tak, jak dotyčný potřebuje. Východisko se rýsuje stejně jako v předchozím odstavci.

Řekli jsme vše, co mělo smysl. Teď už pojďme pryč.
Oficiálně se v tomto vlákně loučím a jestli se někdo (ale opravdu definitivně) přidá, bude to fajn.

(Předpokládám, že i tento příspěvek může být citován a zneužit k nějakým dalším provokacím. Nevadí. Pokud ano, nic nového. Případný styl se dá předpokládat. Smysl pak opět reagovat? Možná jen takový, abych byl v této hře nadále figurkou. Tím nebudu a nikdo další tím také být nemusí.)

Hoj!
Naposledy upravil(a) adam.benda dne úte 31 bře 2015 13:43, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rozloučení ve vlákně Obdržel by uživatel MIRKO...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

adam.benda píše:Jelikož mi byl zcela neoprávněně odstraněn příspěvek vlákna "Obdržel by uživatel MIRKO...", ....
1) Potvrzuji přijetí stížnosti
2) Potvrzuji z paměti, že příspěvek alespoň velice blízce kopíruje originál, anžto jsem byl ještě v době jeho zaslání kolem druhé? hodiny ráno na lajně.
3) Přispěvek Adama Bendy se zabývá charakterem pisatele a tudíž je proti pravidlům, nicméně ve vlákně "Obdržel by uživatel MIRKO...", odkud pochází, se podstatná část příspěvků zabývá právě charakterizováním druhých a v naprosté většině pocházejí od moderátora vlákna Anriho. Anri pak sám charakterizuje účel svého vlákna v sekci "Anriho voloviny" jako jakousi "službu" k rozpoznání charakterů uživatelů FUP, takže příspěvek Adama Bendy nelze považovat za cosi, co vybočuje z charakteru vlákna. Proto považuji tento příspěvek v danném vlákně z hlediska stávajících pravidel FUP za zcela banální.
4) Pouze z paměti mohu potvrdit text příspěvku proto, že se moderátor vlákna Anri sám dopustil mimo jiné přestupku proti instrukcím Globálních moderátorů zaslaných všem moderátorům sekcí SZ moderátorem SDK.
Sekce č.2,
b) Během svého členství se budu řídit pokyny moderatorů.
i) Nebudu úmyslně jakýmkoliv způsobem narušovat chod fóra a ztěžovat práci administrace.

čímž znemožnil druhým moderátorům ověření a kontrolu nad "smazaným" příspěvkem.
5) Z těchto důvodů je na Adamovi Bendovi, zda některého z globálních moderátorů požádá o znovu umístění jeho příspěvku do původního vlákna, nebo ne.

SDK


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Kniha Přání a Stížností

Příspěvek od poota »

K tomu připodotýkám, že se A(&F) dopustil dalšího hrubého přestupku proti pravidlům tím, že příspěvek smazal, místo aby ho přesunul do vlákna "Moderátoři>K posouzení" nebo do vlákna "Moderátoři>SMAZÁNO", kde lze vhodnost zásahu posoudit a případně smazání i anulovat.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: Rozloučení ve vlákně Obdržel by uživatel MIRKO...

Příspěvek od adam.benda »

Slavek Krepelka píše:5) Z těchto důvodů je na Adamovi Bendovi, zda některého z globálních moderátorů požádá o znovu umístění jeho příspěvku do původního vlákna, nebo ne.
Pro jistotu jsem se znovu zamyslel nad náplní mého odstraněného příspěvku. Nadále jsem přesvědčený o tom, že jsem v něm nevybočil z obecného charakteru užitého vlákna, ve kterém sám sekční moderátor ohledně stylu komunikace dává svým vystupováním příklad ostatním. Zároveň jsem považoval za nutné, přibližovat se svými příspěvky ve zmíněném vlákně blíže k hranici pravidel, a to na základě toho, že jde o velmi specifický a fatální problém. Náplň odstraněného příspěvku byla myšlena zcela vážně a neposměšně ve všech svých částech (narozdíl od průběžných reakcí příslušného sekčního moderátora). Zároveň v příspěvku nebyla použita žádná konkrétní jména, aby nebyl výrazněji napadnutelný. Chtěl bych tedy zažádat třeba u Tebe, Slávku, aby příspěvek byl do daného vlákna navrácen.

Potvrzuji, že mnou výše uvedená citace odstraněného příspěvku je přesná kopie původního znění, včetně formátování (podtržená slova).


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Kniha Přání a Stížností

Příspěvek od felda »

á nechci přilévati benzínu,nicméně přileju. To co se tu děje poslední rok a dejme tomu v poslední dobou je už na pováženou. Dovolil jsem si mít když mi bylo hodně ouvej a šlo o každou hodinu dotaz a byl jsem poslán zcela citlivě někam právě dvojicí GM někam s tím, že si mám studovat a samozřejmě s laskavým pozdravem.... Ok,beru,není to ničí povinnost,jen moje bláhovost. to na okraj
Je zajímavé, že za ty roky tady mi připadá,že právě Anri má +- postoje ,které jsou stálé.
U SDK to vidím ve výrazně jiné rovině, sice se ohání pravidly ,ale různé odsudky vyloženě empaticky řečené -tak to tak posledního tři čtvrtě roku znamená v mém pohledu docela zásadní proměnu kdysi tak laskavého Slávka...Řeknete si ,co to melu? tak si to přečtěte třeba v tom posledním vyjádření ...
citace:Jinak Abulovi ještě poznámku: Uvědom si laskavě moudrý muži, že nebýt Rivala, celé toto fórum by neexistovalo. Neber si Rivala do své tlamy ohnivé jen proto, že jeho přístup k moderování nevyhovuje tvým představám. Jestli něco, Rival se vždy snažil, aby se členové ukorigovali sami, a proto i jeho politika nevměšování, až na zcela vyjímečné případy. Jestli s tím máš potíž, založ si svou netovou diskuzi a tam si dělej jak umíš. Kritizovat umí každý hňup. SDK
Takže ona ironie : moudrý muži,ohnivá tlama, ....když se mi něco nelíbí-kritizuju-li- kritizovat umí každý hňup, fajn jsem tedy Hňup,...založ si svojí netovou diskuzi a tam si dělej co chceš----pár lidí už taky odešlo,že a asi proč?
a to jsme jen u jednoho z vyjádření

Poota-Odpoví,odpinkne...načti si si nastuduj , ano ,ano,,,,,,děkuji.

Jestli Anri ustřelil,možná.Dejme tomu.Je to něčí názor.Nechybí tady něco?
Co takhle neustřelil SDK?
Co takhle neustřelil Poota?

Odpovědi typu Jen Anri to sem vytahuje,on dal,on.... já nic ,já jsem udělal, co se dalo ...neberu.
Ono z toho totiž opravdu čiší protěžování,čiší z toho cenzura, měření dvojím metrem...

_________________
felda


felda
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Kniha Přání a Stížností

Příspěvek od poota »

Je zajímavé, že děláš co nechceš :lol: - ale dál už vážně.
Docela rád bych Ti odpověděl tak, aby to k něčemu bylo, ale obávám se, že to takhle nepůjde.
Pokud má tohle vlákno mít nějaký smysl, tak by se tu měly řešit konkrétní věci a ne jenom nějaké všeobecné a silně neurčité náznaky. Takže zareaguji aspoň na něco, co se mi zdá být trochu konkrétnější.
V žádném případě nemíním nějak zpochybňovat Tvoje dojmy a pocity. Nějak jsi se k nim dopracoval a nejspíš to tak na Tebe opravdu působí. Jenom si dovolím poznamenat, že se mi zdá přinejmenším podivné, že v poslední době pozoruješ u Slávka výraznou změnu k horšímu a Anri Ti připadá +- stále stejný. K tomu ještě nejsi vůbec přesvědčený, že by se Anri skutečně něčeho dopustil. Ne že bych Tě chtěl nějak přesvědčovat, ale vzbuzuje to ve mně obavy, jestli Ti přece jenom něco podstatného neuniká.
Možná sis u svého dotazu neuvědomil, že jinak reagují lidé na obyčejný dotaz a jinak na dotaz poslaný v časové tísni - možná, že kdybys přidal pár úhozů do klávesnice, tak by reakce byly jiné než "nastuduj".
Co se týká Slávkovy reakce na napadení Rivala, tak s jeho slovníkem sice nesouhlasím, ale věcně mi to připadá správné. Leckomu by možná neuškodilo uvědomit si, že celé tohle fórum vzniklo jenom zásluhou Rivala a v chodu je udržováno hlavně jeho prací a taky financemi. A když už jsme u toho, tak mám tu zkušenost, že se tu nejvíc rozkřikují právě členové, kteří na chod fóra nepřispěli ani korunou. Asi si neuvědomují, že jsou tu jenom na návštěvě a že nemají ani to nejmenší právo si tu vynucovat nějaké svoje pořádky.
Ale taky ke mně - "poradím, odpinknu ... načti si nastuduj".
Přiznávám se, že leckdy se mi nepodaří zkondenzovat odpověď do rozsahu jednoho příspěvku, zvlášť když jde o rozsáhlejší materiály na jejichž základě je potřeba si udělat vlastní názor. Pak opravdu často volím buď přímé odkazy a nebo odkazy na autory v domnění, že to dotyčnému usnadní výběr v dané tématice. Je docela možné, že to na někoho působí jako že jsem ho jenom odpinknul někam jinam, abych měl od něj pokoj. Dobrá, není pro mě problém buď odpovědět přímo v příspěvku a pokud toho nejsem schopen, tak si nebudu komplikovat život nějakým vyhledáváním a prostě nechám odpověď na někom zdatnějším a nebo na vyhledávací schopnosti tazatele.
"Co takhle neustřelil Poota?"
Moc bych se divil, kdybych někde "neustřelil", ale snad pochopíš, že na takhle všeobecně položenou otázku Ti nedokážu "ústřel", který asi máš na mysli ani vysvětlit, ani se Ti za něj omluvit. Ale jestli budeš konkrétnější, tak to potom bude jiná.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Kniha Přání a Stížností

Příspěvek od felda »

Pooto, děkuji za odpověď. Bohužel,ti ve spoustě věcí nemohu dát za pravdu. Nezpochybňuji Rivala a jeho práci,vím že ho to stojí spoustu energie. Jsem na fóru už nějakou chvíli a na každém srazu ,kterého jsem se zúčastnil,jsem finančně přispěl,protože vím,že všechno stojí peníze.
Mým zájmem není rozvrácené ´fórum.Jenže mnoho lidí odsud odešlo.To, proč jsme tady byli -můj dojem- je tu už jen tak z cca 10-15%. Proč odešli? Nepopulární termín -Blbá nálada? Proč je to tu už nebaví? Poslední dva roky - nebude jen můj dojem .Cosi se tu stalo a vypadá to,že pokud se něco zásadního nezmění,budete si to tady za nějaký čas pinkat se Slávkem sami.Asi je to ode mne drzost,vím ,že kvůlivá tomu ,co se zde nyní odehrává je fórum rozdělené ,takže opravuji- budete si to pinkat se Slávkem,vlčicí a táborem příznivců;sami asi nějakou chvíli nebudete ,ale zajímavé to pravděpodobně nebude.Rád bych se pletl.Samozřejmě to ukáže čas.


felda
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Kniha Přání a Stížností

Příspěvek od felda »

apropo reagoval jsem na příspěvky ,které zde dal Lajos a Mahatma . KAM ZMIZELY?

CENZURA?


felda
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Kniha Přání a Stížností

Příspěvek od felda »

Tak koukám, že zmizely moje příspěvky ze dnes-tj. 7.4..
Vyslovil jsem svůj názor. Rivale, neměla by zde být nějaká noticka, že moderátor z toho a toho důvodu odstranil příspěvek ,nebo co s ním vůbec udělal?
Mimochodem ten příspěvek je moje duševní vlastnictví
Dále jsem měl pár minut zakázáno číst toto fórum, či jak je tam ten nápis ,že nemáte právo....
PROČ?

Nazdar Feldo.

a) Viz dole.
b) Příspěvek Ti milerád vrátím po SZ.
c) Viz dole. Nemáš do moderátorské sekce a tím i vlákna K Posouzení přístup a vygenerovalo Ti to automatickou odpověď.

SDK


felda
Odpovědět

Zpět na „Nové fórum“