Vichrová medicina

Všeobecné informace o nové verzi fóra.
Odpovědět
Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

Zdravim vśechny, vzdy se najde spochybnovac a debater ci krytyzer ktery sam nic nezna a neudela, jen to ma nekde prectene. Potom jsou krysy, ty zamerne vse spochybnuji! Chci jen oznamit ze na irelevantni nepodlozene nesmysli nebudu reagovat. Bud ber a nebo nech lezet. Me osobne je srdercne jedno kdo se do tohoto pristroje pusti a kdo ne, kazdeho vec!


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

lajos píše:Tak že na první pokusy stačí plochá bifilární cívka? popř. jak je velký léčební rozdíl mezi plochou a tornádo cívkou?
Mohl bys sem dát fotku tornádo cívky? schematicky je jasná ale vizuál je vždy lepší.
Asi doslo trochu k nedorozumeni, plocha civka se vine dvema vodici zaroven od stredu 1" prostoru. Tornado neboli vichr je produkt elektrostatiky ktera na povrchu disku-ploche civky vznika, ma tvar tornada z okolniho prostredi do stredu 1" prosotru na disku, tyto vichrove pole statiky pusobi stejne z obou stran proti sobe! viz obr vise. Tato vichrova staticka energije pusobi na nase telo a organy. Dale az sestrojite tyto ploche civky-disky se dame do stavby toru, ktery ma uzke pasmo soustredeni energije. F ploche civky a spravne nastaveni statiky vyzarovani se muze zhruba nastavit lekami jak je uvedeno a presne jen osciloskopem na prubeh kdy se sinus "mereno vse na vstupu do diku" sinus se zacne deformovat do stavu imloze, viz moje video. Tedy nazvy jsme urcili tyto, muzeme to nazyvat i jinak ovsem jako i generator Free Energy je pro nas nova vec tedy zadne nadnesene a moudre nazvoslovi neni treba sem vkladat.
Tedy tornado nebo vichr je vzdy pritomen pri spravnem nastaveni jak u ploche civky=disku, tak u toroidni civky. Pichnu sem kratke videjko jak jsem to spachal ja, aby bylo jasneji. Musis rozlisovat elektromagneticke pole ktere nastavujeme na rezonanci kdy dostavame maximalni zisk, a potom elektrostaticke pole nastavene a imlozi. Az si to, prakticky omakas zacnes chapat.
Ano! Nejprve sestav spravne disk a potom uz muzes nejen hned lecit, ale udelej jeste aspon dva s imlozi o nekolik desitek kHz rozdilnych. Diapazon frekvenci statickeho pole tornada se zmeni nebot kazde tornado obsahuje v sobe cele spektrum frekvenci, zakladem je F imploze ktera se nemeni.
Velikosti disku ziskas sirsi zaber na plochu leceneho tela a naopak, troidni navin je na lokalni pusobeni tedy primo dejme tomu na plochu do 7cm.
Kdo chce navinout uz ted toroid tak diamet je otvor stredovy je 4cm a vnejsi okruh prumer je 7cm idelne. Experimentovani se meze nekladou pri dodrzeni rozsahu imlozivnich F.!!!
Do vecera sem dam link na videjko a nejaky pokec, aby bylo jasno.


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od cimirek »

Jirkason píše:... Bud ber a nebo nech lezet. Me osobne je srdercne jedno kdo se do tohoto pristroje pusti a kdo ne, kazdeho vec!
:eclap: :eclap: Nenech se odradit rejpaly a pochybovači.

Chci se zeptat, jaký drát (průměr) na toroid (předpokládám stejný), a kolik je potřeba.
Na plochou cívku to je cca 12m/cívku pro průměru cívky 127mm. Že aby se to dalo koupit najednou.


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

cimirek píše:
Jirkason píše:... Bud ber a nebo nech lezet. Me osobne je srdercne jedno kdo se do tohoto pristroje pusti a kdo ne, kazdeho vec!
:eclap: :eclap: Nenech se odradit rejpaly a pochybovači.

Chci se zeptat, jaký drát (průměr) na toroid (předpokládám stejný), a kolik je potřeba.
Na plochou cívku to je cca 12m/cívku pro průměru cívky 127mm. Že aby se to dalo koupit najednou.
Toroid motame z datoveho PC sitove dvojlinky ja jsem ji rozmotal, kluci to nechaji v páru jak je a motaji a slape to. Ber radeji vic odmotat muzes vzdy, primotavani je horsi tim ze uz tam mas zacinovany spoj i kdyz ani to asi nebude problem no ja mam rad cistou praci. Vivody a odvody je stejny princip jako by jsi motal disk.
Tady par slibenych snimku moje dva disky, tor ktery nema vnejsi spravny rozmer ma 55mm i tak leci, budu delat jak bude cas 70mm. Potom je tam snimek testerku, ten pouzivam spis na to jestli obravdu jde do disku sila, tedy jestli nahodou tam neni nejake preruseni. Je asi lepsi delat na BNC ale audio staci, koupim prodluzovacek 2x audio roztrhnu to a mam bez prace za par korun privod v koaxu. Tedy nemusim pripominat ze vsechno do koaxialu co nejmensi mista bez stineni. Napis a pochlub se a dej fota nebo videjko az to sfouknes, budes asi prvni chlapik v CZ! Dej i osciloskop snimek, jsem zvedav.
Pomahej ostatnim a rozsiruj to. Zadarmo jsme dostali zadarmo davejme, myslim informace.
Ahoj.


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

Slibene snimky na videjko nebyl cas.


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od cimirek »

Objednávám smalt 0,5.
Generátor zkusím z XR2206 (mám ho tady), snad to pro potřebnou frekvenci bude vyhovovat bez výrazného zkreslení. Ale nějaký čas to veme.


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

cimirek píše:Objednávám smalt 0,5.
Generátor zkusím z XR2206 (mám ho tady), snad to pro potřebnou frekvenci bude vyhovovat bez výrazného zkreslení. Ale nějaký čas to veme.
Chlapy delaji na TDA 7056A, super slape, zitra dam schema s automatickym naladeni na F imloze, kamos v rusku to ma odzkousene, obvod stoji par korun.
Ale prubni i ten svuj.


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od deʒa vy »

Jirkason píše:vzdy se najde spochybnovac a debater ci krytyzer ktery sam nic nezna a neudela, jen to ma nekde prectene.
Súhlas až na to že nie každý spochybňovač či krytyzér vychádza len s vyčteného. Na rozdiel od mudrlantov tvojho typu som si nie len zariadenia ale i meracie prístroje (krom PU 311) na vyvoj a meranie vyvýjaného sám vyrábal. Osciloskop (tiež na kolene vyrobený) som po tom čo mi v tejto oblasti poznania (statika & zdravie) permanentne ukazujú virgule ako nepotrebný už dávno z dielničky vyhodil...
Jirkason píše:Potom jsou krysy, ty zamerne vse spochybnuji! Chci jen oznamit ze na irelevantni nepodlozene nesmysli nebudu reagovat.
:laugh: :laugh: :laugh:
Jirkason píše:Ja jako křestan bez jakekoli ucasti ve sborech ci sektach mluvim pravdu! Moje ANO je ANO, moje NE je NE!!!!
Naozaj typická reakcia kresťana s velkým "K" na začiatku... :bye:
Přílohy
24102008055.jpg
Naposledy upravil(a) deʒa vy dne pát 14 říj 2016 11:58, celkem upraveno 2 x.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od lajos »

Díky Jirko-už jsem přemýšlel jak navinu tu symetrickou cyklonovou cívku-které je naštěstí elektrické pole.
XR2206 i 8038 jsou spolehlivé do 100-200kHz, pak uz se jim už moc nechce, zvyšuje se zkreslení a úroveň výstupního signálu klesá nebo je nestabilní, prostě je na hraně zrovna pro naši potřebu. Bývá nahovno laborovat když pak člověk u prvních pokusů pak neví jestli je to v generátoru, v cívce nebo pak v něčem jiném.
Už bych vynul jen nejsem vybaven drátově, viděl jsem na těch videích i placatou dvoulinku a kdyby byl drát lanko uvnitř-to bude asi jedno? si myslím-nebo lanko na vyšší F je lepší i kdyš pár set kHz ještě není tak vysoko.
Na těch videích jsem taky zahlédl zřejmě to TDAčko, jen schema mně minula.


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

lajos píše:Díky Jirko-už jsem přemýšlel jak navinu tu symetrickou cyklonovou cívku-které je naštěstí elektrické pole.
XR2206 i 8038 jsou spolehlivé do 100-200kHz, pak uz se jim už moc nechce, zvyšuje se zkreslení a úroveň výstupního signálu klesá nebo je nestabilní, prostě je na hraně zrovna pro naši potřebu. Bývá nahovno laborovat když pak člověk u prvních pokusů pak neví jestli je to v generátoru, v cívce nebo pak v něčem jiném.
Už bych vynul jen nejsem vybaven drátově, viděl jsem na těch videích i placatou dvoulinku a kdyby byl drát lanko uvnitř-to bude asi jedno? si myslím-nebo lanko na vyšší F je lepší i kdyš pár set kHz ještě není tak vysoko.
Na těch videích jsem taky zahlédl zřejmě to TDAčko, jen schema mně minula.
Ahoj, dik za snahu a tvoji praci, schema dodam, zatim jsem hledal neco na smenseni fotek protoze nepouzivam OS Win. ale Ubuntu.
tedy prvni slibena foto mych disku: lanko jsem nezkousel prubni to samozrejme budu rad kdyz nekdo neco z vas vylepsi.

Jeste diky za upresneni!! ..spravne jsi to definoval: symetrickou cyklonovou cívku-které je naštěstí elektrické pole.
Hodne uspechu!!!
Ta placata zelenava ma dva vodice v izolaci jeden je zeleny druhy bily, je to z PC kabelu pro rozvody siti krizena dvoulinka bezne k dostani v Hornbachu na metry, je tam tusim 3-4 pary je to pevny 0,5mm vodic v izolaci, dobre se s tim dela a kdyz das na disk oboustranou lepicku potom ti bude pekne prilehat, nakonec to zalej parketovym lakem.
Ta druha je 0,35mm vodic v laku+ bavlnena opletka, ale staci jen v emailu, bezny na vinuti traf a.t.d.
Tester s diodami je jeden vodic kroucene vojlinky a dve proti sobe zapojene bile diody, pocet zavitu a diametr si urci sam, je lepsi vice zavitu aspon asi jak to mam ja aby jsi mel lepsi indikaci, ale ne zase moc nebo spalis diody kdyz je das blizko na stred.
Přílohy
web_100_0344_thumb.jpeg
web_melanom_thumb.jpeg
web_100_0372_thumb.jpeg
web_100_0374_thumb.jpeg
Naposledy upravil(a) Jirkason dne pát 14 říj 2016 12:40, celkem upraveno 3 x.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od lajos »

TDA7056A se již nevyrábí a našel jsem ho k dodání jen na ame.cz-ještě najít náhradu.
Pěkný fotky


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

lajos píše:TDA7056A se již nevyrábí a našel jsem ho k dodání jen na ame.cz-ještě najít náhradu.
Pěkný fotky
OK!!! Drzim palce!!!


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od lajos »

Jsem vyfotil dvě schemata z těch videí, dal jsem max. kvalitu aby to bylo k přečtení-nevím jestli zas veme fotku přes 1M.
Jen aby sme se pořád nebavili o něčem co nikdo neviděl a pro přibližnou představu-To TDA vypadalo o hoodně jednodušeji.
Samozřejmě to řešení napájení ze sítě v tom jednom schematu nikomu nedoporučuju!!!!!!!!!!!!!!!
A jak koukám v rusku jakoukoliv stabilizaci napájení řeší se zenerkou místo jakéhokoliv sériového integračního stabilizátoru.
TDA7056A se ještě dá vyhrabat u netových dodavatelů neon-el.cz a avelektronik.cz 40-70Kč, jen těžko počítat s tím že dojdete do krámu a koupíte ho.
Přílohy
13102016979.jpg
13102016978.jpg


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od cimirek »

Teda s tím TDA je to pěkně jednoduché.
Přílohy
genStda7056.png


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

Kluci dnes se spojim s kamosem v rusku ktery udelal uz nekolik na tom TDAcku, at posle schema a ja vam ho sem skydnu, asi to bude to posledni co jsi dal sem obrazek, ale nevim , vyšetŕim to. Osobne jsem za koupit za 36ecek s displejem,a jsem ne pro automaticke nastaveni ale chci to videt na displeji. Nemeli by jsme setrit na nespravnem miste. Tedy spichnout generator neni problem on si ho vychvaluje a leci znamenite, tedy budu jen rad kdyz to udelas a reknes svoje vysledky leceni a nejaky graf ze skopu. Drzim palce. Kluci az to udelate a presvedcite se o funkcnosti, budu rad kdyz prevezmete stafetu a budete to sirit mezi lidi jak informqacne tak i prodavat hotove vyrobky.


Odpovědět

Zpět na „Nové fórum“