Boží Mlýny

Filosofie přírodních jevů.
Odpovědět
roztomily.medvidek
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: pon 09 pro 2013 19:39
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od roztomily.medvidek »

eXiT píše:Ano, čtyři dohody jsou jasné, denně uzavíráme mnohem více dohod, protože je uzavíráme sami se sebou stačí jen poslouchat a víme kdo jakou dohodu sám se sebou uzavřel. Soudit nehodlám, je na každém aby posoudil sám sebe a vo tom to je.
Souhlasím s zajímavým názorem :color:

Slavek Krepelka koukal jsem asi 32 minut na video, nic mě to nedalo. Všechno už jsem věděl.
Je samozřejné proč se dělo co se dělo, strach je most do temné strany, ale to je snad jasné.
Z videa jsem tu negativitu cítil. Není moc dobré to video sledovat krade energii.

martin11 já ty dohody chápu jinak než ty.

[youtube][/youtube]

Taky je celkem důležité nezapomínat, že náš život je jen a pouze experiment našeho vědomí.
Takže doporučím se smát těm šílenostem co si lidé jsou schopni vytvořit v myslích, protože je to jedna velká komedie :laugh:


Jsem nekonečná energie zdroje, jsem nekonečné vědomí, jsem nekonečná láska a vše ostatní je pouze ILUZE.
Jsem tady a teď, jsem tu proto, abych žil a užil si to.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od martin11 »

Tobě doporučím toto:
ČTYŘI DOHODY
1.Nehřešte slovem
2.Neberte si nic osobně
3.Nevytvářejte si žádné domněnky
4.Vždy dělejte vše, jak nejlépe dovedete

.
jelikož jsem těmto čtyřem bodům nerozuměl, musel jsem si je přeložit....do mě a jen mě srozumitelna.
takže:

1.Nehřeš slovem -přeloženo- mnou pochopeno vždy a všude drž hubu
2 Neber si nic osobně - stejně to bude tak, jak si Já...t. zn Vůdce představuji
3. Nevytvářej si žádné domněnky - Zakazuji Ti si cokoliv myslet - nemysli!!!
4. Vždy dělej vše, jak nejlépe dovedeš - Pracuj, nemysli, nemluv stejně nemáš šanci-blumo

Jelikož medvídek napsal, že ty dohody chápe jinak nežli já ...ale já jsem je jen "přeložil do srozumitelna" nedalo mě to a dohody jsem upravil....pro běžný život každého z nás.

tak tedy:
1. vždy a všude se braň alespoň slovem
2.Vše si ber osobně - jseš vždy první na ráně
3. Pokaždé si vytvoř vlastní myšlenku - domněnku proč "TO" tak je.
4.Po vlastním zhodnocení situace bodů výše - konej...čestně, svědomitě, zodpovědně

Shrnuto do dvou slov podle TGM Nebát se a nekrást :good: martin11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
roztomily.medvidek
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: pon 09 pro 2013 19:39
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od roztomily.medvidek »

[youtube][/youtube]


Jsem nekonečná energie zdroje, jsem nekonečné vědomí, jsem nekonečná láska a vše ostatní je pouze ILUZE.
Jsem tady a teď, jsem tu proto, abych žil a užil si to.
roztomily.medvidek
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: pon 09 pro 2013 19:39
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od roztomily.medvidek »

[youtube][/youtube]


Jsem nekonečná energie zdroje, jsem nekonečné vědomí, jsem nekonečná láska a vše ostatní je pouze ILUZE.
Jsem tady a teď, jsem tu proto, abych žil a užil si to.
slunickoorlice
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: ned 03 lis 2013 12:06
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 100 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Slávkovi,Medvídkovi,Martinovi,Jozefkovi a všem dalším ta

Příspěvek od slunickoorlice »

Jak si vysvětluje "Dohody" jedna ženská: :-))
ČTYŘI DOHODY
1.Nehřešte slovem=
NAPŘ.:nepomlouvej,rozmysli si mockrát,než něco plácneš ve vzteku a pohnutí mysli ..atd =mé oblíbené :"Slovy můžeš zatajit so chceš, skutky tě prozradí"...

2.Neberte si nic osobně=
NAPŘ.: když se mi zdá, že na mě kdokoliv slovně útočí, pomyslím si: "třeba se mu něco stalo špatného, nebo chce být za každou cenu dominantní, nebo za každou cenu musí ukázat, že je zkušenější, lepší, vzdělanější atd.. atd....Každý má totiž SVOU PRÁVDU ZE SVÉHO ÚHLU POHLEDU:-). Pokud se budeme na jednu a tu samou věc dívat ze svých různých úhlů pohledu, nemůžeme si vůbec rozumnět... atd :-)

3.Nevytvářejte si žádné domněnky:
NAPŘ.: třeba když tě někdo pozve na rande :-))):, nemysli si, že to je jen kvůli tvým krásným očím, on totiž třeba právě potřebuje společnost, nechce být sám, potřebuje sex ...atd. Když ti šéf vynadá, nemysli si, že to je konečná,že máš průšvih, třeba máš jen ze svého úhlu pohledu jiný jázor na věc-než on ...atd. Každý ať dělá, co dělá, dělá vlastně jen a jen pro sebe. Pro své čisté myšlenky, aby neměl po "vykonaném skutku" výčitky svědomí. A každý právě v tu chvíli, když cokoliv dělá, myslí, že to dělá správně, za pár dnů třeba přijde i na to, že to tak dobré zase nebylo....atd.

4.Vždy dělejte vše, jak nejlépe dovedete: NAPŘ.: myju nádobí. Po opláchnutí vidím ještě bublinky z Jaru. Mám dvě možnosti. 1.Nechat je tam,ať si lidi "sežerou tu chemii" 2. opláchnout talíř znova, aby lidi tu chemii nesežrali:-))). Kopu jámu na zahradě. Odstraním z ní všechny kořeny nebo se na to vybodnu a když tam chci zasadit strom, nadávám, proč jsem ty starý kořeny nevatahala... Kdybych dělala správně díru, kořeny vytáhnu hned v začátku...atd

Takže i tady snad je vidět, že každý máme z úhlu svého pohledu jiný "pohled" na čtyři dohody. Nemám tak dobrý vyjadřovací schopnosti jak vy tady ,ale snad i mně někdo porozumí :-)), když ne, nezlobím se, protože si nevytvářím žádně doměnky... :-)

Martine 11 :-) díky za návod na obrázky pod polštářem, nakreslila jsem srdce pro mou mrtvou maminku, do srdce jsem napsala: Jindřišce... :-). Spala jsem jak dřevo, ale těžce, přetěžce, že mi z toho bylo ráno hoodně podivně.... :-(. O víkendu zkusím obrázky pozitivnější :-) - samozřejmě pozitivnější "z úhlu mého pohledu"... :-)

A Medvídka už nechte žít, kluci milí :) , on to myslí dobře, tak jako my všichni ostatní ... "z úhlu svých pohledů" ........
Děkuji vám všem za trpělivost :-))))))


Slovy můžeš zatajit co chceš, skutky tě prozradí
slunickoorlice
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: ned 03 lis 2013 12:06
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 100 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od slunickoorlice »

PRO roztomily.medvidek.
Možná by bylo lepší, medvídku, dávat sem jen odkazy na videa, s malinkým popisem, o co vlastně jde,než je sem vsouvat celá. Zaberou totiž spoustu místa a pak není tolik prostoru k "hovoru" na jedné stránce. Třeba i to diskutujícím vadí ... tak mě to teď napadlo. Ale nevím, od toho je tady administrátor, aby nás "stavěl na správnou cestu" ... :-))) Iva.


Slovy můžeš zatajit co chceš, skutky tě prozradí
roztomily.medvidek
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: pon 09 pro 2013 19:39
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od roztomily.medvidek »

slunickoorlice zajímavé pochopení čtyř dohod :color:
martin11 to nemyslí zle, on má taky svoji cestu, je na určitém "levelu" na které kráčí životem, v daný okamžik dělá to nejlepší co dovede..
Je potřeba si uvědomit, že to tak mají všichni-určitý "level" a všichni dělají jen to nejlépe dovedou v daný moment.
Proč smutnit když je život jedna experimentální šílená komedie :laugh:
To netuším jestli jim velikost videa vadí, ale proč řešit takové banality :bye:


Jsem nekonečná energie zdroje, jsem nekonečné vědomí, jsem nekonečná láska a vše ostatní je pouze ILUZE.
Jsem tady a teď, jsem tu proto, abych žil a užil si to.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od martin11 »

:bye: medvídku, prosím tě můžeš mě ...česky.... :idea: říci co myslíš tím "level"...
ono se to dá vykládat všelijak a když člověk chce mít "jasno" aby nedocházelo k nechtěným omylům je dobré, třeba i více slovy ale česky :idea:
píšu to proto, abychom my všichni tady mohli být na tvém ...levelu :pivko: martin11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
roztomily.medvidek
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: pon 09 pro 2013 19:39
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od roztomily.medvidek »

martin11 no level je stupeň jako když hraješ videohru, postupuješ dál po levelech, občas se někde sekneš (stagnuješ-čekáš na místě v určitém levelu) nebo i jdeš špatně a spadnech dolů, to jsi pak nucený použít "save" (záchytný bod), podobně je to v životě, uděláš kotrmelec, dostaneš nafackováno apod.
Pak záleží co uděláš, buď tě to tak hluboko zasáhne, že se začíná tvůj život hroutit nebo se otřepeš a jdeš dál svým životem posílen o tuto zkušenost..
Každý člověk začíná jako dítě, ničím neomezená svobodná bytost, začínáš jako posel čistého světla za účelem se rozvíjet.
Aby sis toto všechno prožil, tak si tvoje vědomí vytvořilo realitu, která je natolik skutečná, že tomu věříš a přitom všechno okolo tebe je jen a pouze světlo, neexistuje to, i tma je světlo v jiné formě, je to neskutečné množství podob jak stvořitel (bůh ) prožívá sám sebe.:bye:


Jsem nekonečná energie zdroje, jsem nekonečné vědomí, jsem nekonečná láska a vše ostatní je pouze ILUZE.
Jsem tady a teď, jsem tu proto, abych žil a užil si to.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od martin11 »

No dobře, múžeme to tedy vysvětlit - přeložit tak, že každý jsme na nějakém stupni
vývoje, úrovně vzdělání.
mimo diskuzi, proč raději používáš cizí slova? :idea: no sna asi proto, že jsi na vyšším stupni. Mám velmi rád češtinu. Mohl by jsi ...v budoucnu zde diskutovat, přímo na tomto vláknu vynechávat cizí slova, a hovořit k nám mateřštinou pokud je čeština tvoje rodná řeč.

tak, ještě píšeš:

Aby sis toto všechno prožil, tak si tvoje vědomí vytvořilo realitu, která je natolik skutečná, že tomu věříš a přitom všechno okolo tebe je jen a pouze světlo, neexistuje to, i tma je světlo v jiné formě, je to neskutečné množství podob jak stvořitel (bůh ) prožívá sám sebe.

aha...cituji... i tma je světlo v jiné formě,....myslím, že se asi nikdy nemůžeme shodnout ve svém myšlení. Osobně zůstanu na sedmém "levelu" v podzemí po vzoru
" Jak to děláte , že je tak dobrý :pivko: " tak medvídku...promiň :bye: martin11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
mahatma

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od mahatma »

martin11, je to marný...
pravda je lež, lež je pravda... hovno je chleba a chleba je hovno... veď obe sú svetlom v inej forme... teda podľa teoretika medvídka...
nechápem načo sem píše, veď je vo virtuálnej realite, na virtuálnom fóre vycapuje virtuálne píčoviny virtuálneho guru z viruálneho youtube.
normálny každodenný život je asi málo vznešený, zato kecy o svetle stvoriteľa a basharove kydy je to pravé...
ale čo už, asi mám iný "level", že nechápem jeho reči...
Medvídku, skús sa v tejto virtuálnej realite ktorá podľa teba neexistuje, dva týždne fyzicky nevysrať. ako to preloží tvoj mozog a čo z toho vytvorí... veď telo neexistuje, je to iba hologram...ozaj a mozog už nie je hologram?


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od poota »

Mě spíš zaráží, že roztodivný medvídek tu s námi ztrácí svůj čas, když mu je jasné, že každý z nás je ve svém "levlu", ze kterého nemá šanci pochopit cokoli, co se děje a praví v jiných levlech - o imaginárnosti čehokoli v našem okolí ani nemluvě. :ethink:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
roztomily.medvidek
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: pon 09 pro 2013 19:39
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od roztomily.medvidek »

martin11 já nemluvím o vzdělání, ale o vývoji člověka, nevzdělaný člověk může být na daleko vyšším stupni než super chytrý člověk z pohledu moderní společnosti. Proto říkám, že každý člověk se vyvíjí jinak.
Ty neumíš používat internet? Jsi moderní člověk to snad není až tak těžké si slovíčko které nevíš vyhledat..
Ne to je v pohodě, každý člověk má své tempo vývoje, jednoduše řečeno tě beru takový jaký jsi :bye:

mahatma když jsem kliknul na tvoje stránky okamžitě jsem pochopil proč děláš co děláš.
Ta tvoje Škola telestézie se dá naučit (naprogramovat do mozku) za pár dní a zadarmo.
Z mého pohledu je většina jen "gumování a programování mozku", jsou to z mého pohledu nesmysly, ale toto jen a pouze můj názor, neber si ho osobně..
Chovej se slušně jako ostatní členové fóra, mě sice tvoje urážky nevadí, ale ani tak moderátorům ,což je velmi zajímavé :evil:
Mozek je hologram, je to zhmotněné světlo.
Ne to je v pohodě, každý člověk má své tempo vývoje, jednoduše řečeno tě beru takový jaký jsi :bye:

poota pokud je to pro tebe ztráta času tak do vlákna nechoď, nereaguj na to, nechej to lidem které to zajímá, to že to tobě nic neříká ještě neznamená, že to nebude zajímat vůbec nikoho.
Ne to je v pohodě, každý člověk má své tempo vývoje, jednoduše řečeno tě beru takový jaký jsi :bye:

Pokud Ti jde o tento příspěvek https://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 51#p126451 ačkoliv Mahatma použil jazyka to poněkud jadrného, což jaksi není považované slušné, stěží se to dá považovat za osobní urážku jiné osoby než té, která ho použila, a to jen přecitlivělými povahami. Jedinný termín, který Mahatma použil a který se vztahuje ke Tvé maličlosti, je slovo "teoretik". Nazvat někoho teoretikem přeci jen nestojí proti pravidlům fóra a není možné toto slovo všeobecně považovat za urážlivé a za osobní napadání. Na straně druhé, pokud máš výhrady k práci moderátorů, vyřiď si to po SZ. Dělat to v tématických vláknech jesti proti pravidlům. SDK.


Jsem nekonečná energie zdroje, jsem nekonečné vědomí, jsem nekonečná láska a vše ostatní je pouze ILUZE.
Jsem tady a teď, jsem tu proto, abych žil a užil si to.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
Čteš zřejmě dost podivně - nepsal jsem že je to pro mě ztráta času, ale "že mě zaráží ...". Navíc jsem to nepsal přímo Tobě, ale reagoval jsem na příspěvek od mahatmy.
A k Tvému doporučení, abych do zřejmě tohoto vlákna nechodil - tohle řešení je nesmyslné! Především proto, že do něj nepíšeš jenom Ty. A další potíž je v tom, že jako moderátor musím číst všechno, to už je takový úděl, ono není zlato všechno, co se třpytí. Dokonce nemůžu využívat ani takové vymoženosti, jakou je možnost někoho označit jako svého "nepřítele", což by pro mě skrylo všechny jeho příspěvky.
Nehodnotím nijak Tvoji osobu, ale to co píšeš a jak reaguješ se mi nijak zvlášť nelíbí, takže nemám zájem ani o dialog s Tebou :bye:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
roztomily.medvidek
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: pon 09 pro 2013 19:39
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od roztomily.medvidek »

Mimo téma (offtopic)
poota jistě že se ti nelíbí moje reakce, protože si uvědomuješ, že dokážu vyvrátit možná i vše v co věříš a zcela ti přeházet realitu, takže nastupuje obranná linie zafixovaných pravd a vír. A to je celé. :bye:


Jsem nekonečná energie zdroje, jsem nekonečné vědomí, jsem nekonečná láska a vše ostatní je pouze ILUZE.
Jsem tady a teď, jsem tu proto, abych žil a užil si to.
Odpovědět

Zpět na „Universum“