Éter -a co o něm už víme

Filosofie přírodních jevů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Kolemjdoucímu

Příspěvek od la »

Zdravím.Myslím si že když se na snímek https://www.upramene.cz/forum/files/snmek_229_103.jpg použije techniky rozostřeného vidění jako používají proutkaři což tedy umí málo kdo (asi 3min se na to kouká)foceno ISO 300,tak skutečně ,aspoň podle mého suběktivního pocitu konec delší části má odstín do žluta a ouško do modra.
Pro mě osobně ,by to bylo velmi potěšující zjištění protože pak closbustery a podobná zařízení se musí hledat velmi a velmi obtížně. 8)
PS:teď mě budou ostatní mlátit po hlavičce :D ale martin11 má bodík :good:
Naposledy upravil(a) la dne ned 08 čer 2008 23:09, celkem upraveno 1 x.


Kolemjdoucí

focení

Příspěvek od Kolemjdoucí »

To je o něčem jiném,i když zajímavé,ale můj původní příspěvek byl o cívkách zařazených do obvodu (např.oscilačního),tedy musí být snímány pod proudem-v tom je jádro pudlíka.Ale stejně uvidíme jenom to,co ukazuje předloha.Změny se projeví až po tisku,který mne právě ne moc přátelsky zaměstnává.

Přeji mnoho úspěchů


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re:Vlastní svět

Příspěvek od poota »

Kolemjdoucímu (aneb anonymům nelze psát Soukromé Zprávy):
ve svém vlastním světě žije každý z nás, takže v tom ten problém není. Jedná se o problém komunikační, který bych zkusil přirovnat k automatickému překladu z cizí řeči. Většina slov má několik významů a většinu pojmů můžeme vyjádřit i několika slovy. Takže jedinou myšlenku můžeme vyjádřit několika různými větami. Rozhodujeme se pro tu, která se nám zdá nejsrozumitelnější, a v mluveném projevu ji doplňujeme o tzv. mimoslovní komunikaci, která význam věty ještě doplňuje. V psaném projevu se rozšířilo upřesňování pomocí smajlíků. Vyprodukovaná věta by v ideálním případě měla příjemci umožnit rozeznat naprosto přesně původní myšlenku. Jenže k tomu by bylo nutné, aby měl příjemce jednotlivé významy všech použitých slov srovnané úplně stejně, jako autor. Ale protože nemá, zkusí dosadit z možných významů ten, který dle jeho názoru nejlépe odpovídá předpokládanému smyslu věty. Jenže při zcela nových a složitých sdělovaných myšlenkách tato kontrola selhává a komunikace se může snadno dostat na úroveň "automatického překladu". Příjemce pak dostává informace silně zkreslené, které mu navzájem do sebe nezapadají, takže není schopen se orientovat a prostě nechápe.
Z pozice autora, tedy Vašeho, se to pak musí jevit tak, že přestože píšete česky, je výsledek tentýž, jako kdybyste to psal čínsky. Ostatně v podobné situaci byl i sám veliký Tesla blahé paměti.
Z Vašich dosavadních projevů soudím, že to, co jste se nám rozhodl sdělit, je částí velice zajímavého, propracovaného a stále ještě propracovávaného systému. Bohužel musím přiznat, že mnohé z toho jsem zatím nepochopil a u toho ostatního si nejsem jist, zda správně. Přesto, nebo lépe řečeno právě proto, Vás chci poprosit, abyste to především nevzdával, a dále se pokoušel, větami pokud možno prostými a jednoduchými, trpělivě a třeba i několikrát nám i nadále sdělovat své poznatky. Jsem přesvědčen, že pro nás mohou být velice přínosné, pokud je dokážeme vstřebat. To, že z několika útržků nejsme schopni pochopit celek, nám nemějte za zlé - je možné, že ani Vy sám byste ho pouze z těch nejednoznačných informací složit nedokázal.
S díky za dosavadní i budoucí trpělivost Váš poota


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

porozumnění

Příspěvek od martin11 »

...děkuji tímto pootovi, za vyjádření pochopitelnosti a smyslu myšlenek....z vlastně nepřesného vyjádření a mnou nepochopení " žlutého spektra" vznikla ,hlavně pro mne nepříjemná situace. myslím , že jsme se již dohodli....co vlastně hledáme...co chceme zachytit optickou cestou a zaznamenat na papír...poměrně dlouho se vracím k původu fotoaparátu..t.j. dírkové komoře...mnoho kompaktních aparátů k ní nemá daleko...a laciné digi jsou take skoro to samé...mluvím o tom proto, že při zkoumání NEOBVYKLÝCH jevů....jako je náš problem....může být optická soustava na obtíž...např sklem neprochází ultrafialová složka světla...nebo prochází , ale ne celá atd. k věci....jestliže je předpoklad KOLEMJDOUCÍHO záření v oblasti žluté barvy...pak dotaz....zařízení které zkoumáme toto záření produkuje ? myslím vyzařuje ? nebo pouze jeho činnost...toho zařízení.. žlutou složku světla zesiluje ? nebo jinou složku světla...spektra mění ve žlutou? prosím o odpověď....bez tohoto vysvětlení nevím jak technologicky ve focení pokračovat....u Nilského kříže to je jasné...mám konkrétní předmět... tak to je pro dnes vše...zdraví Martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

focení

Příspěvek od poota »

To martin11: pokusím se Ti trochu zklidnit hormon, protože vidím, že Ti to "jebe do mozgu", nejspíš proto, že je to pro Tebe neřešitelný problém. Zkus se podívat třeba na
http://www.psychotronikakosmos.cz/?goto_=cz&page_cz=2
Je možné, že má jít o podobné "zviditelnění" elektrického nebo magnetického pole. Zároveň si také bystře všimni, že to není prezentované jako fotografie, ale kresby. Takže klasickou fotografií to také nejspíš vůbec zachytit nejde.
Osobně si myslím, že focení v celém spektru a exponování přes filtr dá úplně stejný výsledek, jako focení přes filtr a exponování celým spektrem. Jestliže je podmínkou plné denní světlo, tak se může podle stavu oblohy jednat maximálně o velikost posunutí do modré, což se stejně odfiltruje (pokud v tom nehraje roli případná nedokonalost filtru). Pokud by to bylo měsíční světlo, připadala by v úvahu ještě polarizace, ale to je asi tak všechno.
Dírková kamera odstraní vliv skla, takže se toho sice zaznamená víc, ale stejně by se to odfiltrovalo.
Takže pokud je to vůbec nějak řešitelné, půjde to asi lépe digitálním zpracováním, kdy je možné jednotlivé barvy i "stěhovat" - myslím tím to, že je možné si vytáhnout třeba dva různé odstíny a každý z nich libovolně upravit. Pak oba výsledky převést na stejný (třeba jakýkoli jiný) odstín a navzájem rekombinovat - sečíst, odečíst atd. Jenže tady je zase ta potíž, že se tím dá udělat celkem jakýkoli efekt. Takže zůstane otázka, zda to, co je na výsledku, je docílený kýžený efekt, nebo zda je to nafocená skutečnost. V klasické fotografii se kdysi trochu podobně vícenásobným skládáním téměř čirých negativů získávaly docela obstojné snímky astronomických objektů. Stejně Ti fandím - poota


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Eter

Příspěvek od Iv »

La :good:


Svůj šírák odhazuji vdál a letím zpět ke hvězdám. (Cyrano)
Kolemjdoucí

focení

Příspěvek od Kolemjdoucí »

Zdravím,
nejprve pro La: mou konkrétně zacílenou zvídavost odstartovalo kdysi dávno poznání,že jsme schopni vnímat duši,která je naší schránce-hmotě jednoznačně nadřazena.Své okolí vnímáme komplikovaně tak,jak jsou nám vnější podněty skrze pasívní smysli přetransformovány-oko zachytí záření,signál putuje do mozku a hle,co všechno jsme schopni nejenom vidět,ale hlavně si domýšlet,rozvíjet a kombinovat.Jediné co nám chybí je referenční systém-naše pozorování dokazujeme a vyvracíme stále v rámci jednoho a téhož jednostranného vnímání,které navíc vykazuje někdy až značné individuální odchylky.Dotkl jsi se proutkaření a přesto, že je tento jev obecný,jeho podstata je pokaždé vykládána jinak.V tomto jsem dospěl v rámci svých možností k důležitému praktickému zjištění,že jsme schopni si pro své zdraví vyhledat nejoptimálnější místo,které nás bude zásobovat maximálním množstvím energie,tedy především ve fázích odpočinku a hlavně spánku.(Nemyslím si ale,že ono místo vhodné pro jednoho musí být automaticky dobré pro jiného).Když se podíváš na věci kolem sebe skrze hranol,budou se asi jevit podobně,jak popisuješ u nilského kříže-ale k rozostřenému vidění toho moc napsat nemohu.

K poota: "Kolemjdoucímu (aneb anonymům nelze psát Soukromé Zprávy).." Nemám v úmyslu psaním SZ obcházet druhé,jsem pro veřejnou diskusi.Jinak výrazem vlastní svět míním právě problém komunikační,jak jsi jej správně popsal.Jinak si nepamatuji,že bych měl někomu za zlé otázky,ba právě naopak.Jediné,co mne vyvádí z míry je vulgarita a posměšky,kteréžto lze (při troše dobré vůle)po tvém příspěvku zařadit jako nepochopení.Myslím,že problematiku popisuji víc než lidově,viz dynamika gravitačních sil.Matematická vyjádření přenechám jiným.

Martine11: Jde o důkaz vzájemného ovlivňování.Poot se vyjádřil přesně:"Jde o zviditelnění..." Nechme tedy optiku jak je.Fotografie vzduchové cívky v obvodu nám o své aktivitě nic neřekne.Bude to stále jen vinutí,o kterém jenom víme,že jím prochází proud.Když ale tento obraz správným technologickým postupem vytiskneme-a zde velice pomohl svou úvahou NAVAR:"K tomu co psal Kolemjdoucí o žlutém spektru by mi možná stačilo použít pro tisk jenom Y yellow cartridge a B black cartridge. C – kyan a M – magenta vyblokovat. A nebo celému spektru 400 – 800nm přiřadit 550-600nm ",aktivita cívky se zviditelní v podobě tmavých oblouků nad závity.Ovšem to je málo,musí být dvě, blízko a šikmo na sebe,aby bylo jasně vidět,že se tyto aktivity neovlivňují.
No a když toto zvládneme,přijdou na řadu už popsané dvou závity a jiné,které se odmítají podřídit stejným zákonitostem.Nakonec je tedy všechny zařadíme do společného obvodu,zpracujeme pro naše smyli tiskem (zviditelníme)a vyvodíme důsledky.Proč byla zvolena k tisku žlutá barva (a možná v kombinaci s černou),to opravdu nevím.

Moje tiskárna se k tomuto nehodí,nemám oddělené náplně.Mimoto jsem se rozhodl,že na každé fotografii bude obvod pracovat v jiném režimu,začnu baterií,pak alternátorem...a jinou tiskárnou.No,jak říkám-skvělý bič.

Přeji mnoho úspěchů


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Živly ...

Příspěvek od poota »

Novák: ... Země byla země,ne nějaké kamení nebo hlína.Voda byla zase voda,žádná jiná kapalina nebo oleje se nehodí,vzduch byl zase vzduch a přitom je okolo nás spousta plynů.A oheň byl oheň. ...
Domnívám se, že spíš než o živly ve smyslu živelných pohrom (zemětřesení, potopa, vichřice a požár) se jedná o symboly. Symbol jako takový má tu výhodu, že je možné jej prezentovat zcela veřejně i tehdy, když zastupuje skutečnosti, které mají být utajeny. Správná interpretace symbolu totiž není možná bez konkrétní znalosti či vědomosti, které se ovšem poskytují pouze "zasvěceným". V tomto konkrétním případě mám pocit, že se jedná o čtyři skupenství hmoty, tedy pevné, kapalné, plynné a plasmu, přičemž se ovšem mohu také mýlit.


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Eter

Příspěvek od Iv »

Chtěl jsem Vám zde dát takový seriál o éteru,ale pak jsem si uvědomil,že nyní bych to časově nezvládl,tak se alespoň jen ve zkratce vyjádřím k výše nakousnutému proutkaření.
Kdyby byl někdo z Vás vycvičený v periferním cítění a vidění, mohli by jste si udělat jeden malý pokus.Vezmete si třeba silnější Cu drát a jeden konec budete držet v ruce,nejlépe levé(ta bývá většinou nejcitlivější) a druhý konec položíte třeba na prkénko a ještě jedním prkénkem budete rolovat(třít) drát jež leží na prkénku.Co se začne dít.V levé ruce pocítíte příval zvláštního tepla.Ten drát může být dost dlouhý,aby jste případně oddělili teplo vzniklé třením.
Druhý pokus můžete provést se sklenicí vody.Do této sklenice vnořte zase třeba silnou tyč Cu,nebo skleněnou tyčku.Vezmete akuvrtačku s upnutým brouskem a začnete volný konec nad vodou ubrušovat.Po nějaké chvíli si tuto vodu dejte do úst.Kdo je dost citlivý,zjistí ,že voda má nahořklou,vlažnou a až hnusnou chuť.Co to značí,že éter který jste vyrobili třením přešel do vody.V tomto případě je to kladný éter.Že se v našem prostředí dá éter dělit na jeho různá spektra je zase jiná kapitola.Říkám ,je toho hodně a aby jste celou problematiku pochopili,bylo by to na hodně stránek,proto jsem to zatím vzdal,ale kdyby byl zájem a trpělivost,rád bych pak vše sdělil.Ale nyní zpět k problému.Z toho,co jsem psal jste už zjistili,že nadbytek éteru vzniká i třením.A teď k tomu vykřičenému proutku!Vždyť i voda když teče,nebo stačí i mírný pohyb a chvění se vlastně tře.Zase pokus a kdo je citlivý uvidí.Vezmete skleněnou trubičku a ovinete ji v tlusté vrstvě papírem.Vezmete trubku pak do ruky a začnete shora lít vodu.Ucítíte okamžitě pronikání tepla přes papír do ruky.Když přestanete lít vodu,opět zase pocítíte chlad.Takže u proutku nejde o nic jiného,než o působení éteru,který se vyvíjí třením vody a jehož vznik a pohyb citliví lidé vnímají za pomoci proutku.Tímto se "kouzelný proutek"zvedá z hlubokého opovržení,do něhož ho srazila neznalost a nezasloužený posměch.Sám proutek nemá sice zásluhu sám o sobě,byl a je jen zástěrkou,do které se ukrývala pravda.
Snad to stačí a díky za pozornost hledajícím a těm vždy patřila má poklona!


Svůj šírák odhazuji vdál a letím zpět ke hvězdám. (Cyrano)
morse59
Starší člen
Příspěvky: 157
Registrován: čtv 22 úno 2007 19:32
Bydliště: hradec králové
Dostal: 5 poděkování

Etér

Příspěvek od morse59 »

Ahoj všichni. Dovolte abych v návaznosti na to co tady napsal Iv i já popsal jednoduché pokusy. Vemte si obyč monočlánek a nad ním skuste kyvadlo nebo proutek nebo pružinum co kdo chce preferovat. Nad každým pólem bude třeba kyvadlo reagovat jinak. ¨To samé třeba nad nožem budou reakce opačné nad střenkou a nad ostřím. V polovině reakce ustává. Z toho je jasná dualita a kontinuita prostředí. A zároveň se jeví i rozmístění éteru nad členitými útvary. V našem okolí jsou neskutečně složité propletence energie a stojí za to se naučit toto vidět a zviditelńovat. Ať se vám všem všechno daří.Ahoj


Kolemjdoucí

aura

Příspěvek od Kolemjdoucí »

Zdravím la,
díky za odkazy na auru,je vidět,že všechno živé cosi vyzařuje.Ovoce a zelenina např.ztrácejí toto záření již po několika dnech-jak které,ale třebas i po týdnu,takže jako potravina jsou pak nehodnotná,mrtvá.

Píšeš "(když to jde s aurou tak proč ne Eter)" - ale éter je úplně o něčem jiném,ten nezviditelníme.

V posledních příspěvcích jsem měl na mysli zviditelnění elmg.pole v blízkosti různě tvarovaných vodičů-tedy jen základní efekt potřebný pro vizuální porovnání a poté i pochopení,že se elmg. vlny mohou vzájemně buďto ignorovat,či v jiném zadání naopak ovlivňovat.Což samo o sobě je zajímavé a vede k dalším úvahám.
Stále pracujeme sami se sebou i se světem kolem nás mechanicky.Ale člověk je v podstatě tvor duchovní,byl stvořen kreativními silami,kterými do jisté míry stále disponujeme i my.Umíte si představit,že vytrhnete ze země strom i s kořeny pouhou myšlenkou?Z této naší podstaty také vyplývá,že nejenom my,ale i sama příroda a děje v ní jsou těmito duchovními silami prosyceny,vzájemně provázány a tedy i člověk může tyto síly mimo smyslově nejenom vnímat,ale dokonce po řádné,nelehké průpravě a jistě i nesmírně složité také ovládat.Když řekneme láska hory přenáší,je toto tvrzení rovnocenné s pořekadlem o víře a hořčičném semínku.Člověk je skutečně nesmírně duchovně vybavený tvor.Jenom že tyto své vzácné schopnosti v sobě po staletí důkladně potlačuje.Mysl je nesmírně citlivá a doslova na ní závisíme ve všem.Tak,jako nás strach ochromuje,vírou ve své schopnosti naopak doslova horu skal přeneseme.Ale dnes už jen málo z nás ví,jak si sami na sobě vlastně tyto praktiky ( v patřičně malém měřítku samozřejmě ) ověřovat.
To je jako s proutkem či virgulí na hledání vody-popíšete,jak asi funguje.Ale já dodávám,že proutek bude reagovat na mou mysl-proto jednou najde vodu,podruhé ji ignoruje a nachází síly,přičemž zase jiné ignoruje.Takže jak vlastně funguje?Samozřejmě díky naší mysli.Využijte těch,jež tyto schopnosti prokazatelně mají,nechť vám najdou doma nejlepší místo s na odpočinek a spaní.Dokud tyto rozdíly v energiích nepoznáte na vlastní kůži,neuvěříte.Važme si jeden druhého a svého zdraví.

Přeji všem mnoho zdraví.


Kolemjdoucí

aura

Příspěvek od Kolemjdoucí »

Zdravím Peter,
teoreticky je ( podle mého) éter energie na nesmírně vysoké frekvenci a nemohu logicky nijak odvodit,zda by se jevil jako homogenní či nikoli,je otázkou,zda jde o sílu v níž vystupuje dualita (pak by to bylo jasné,jevil by se jako nehomogenní).U gravitace je to bílá na pozadí černém-tuto dynamickou krajku už jsem popisoval, a nejen já,objevují se zjednodušující podobné rytiny z dávných dob na skalách.Éter je nejjemnější kosmická pralátka schopná přirozené redukce na vše níže pod ní,tedy všeho.Víc k tomu nemám.

K té virguli:Odosobnění ano-tedy přesněji nepředjímání výsledku,ale prvotní,kontinuální soustředění na to,co vlastně chceme najít je nutnou podmínkou úspěchu.Já jinou variantu posoudit nemohu,protože jsem s tímto nikdy problém neměl.Snad jediný-dcera má opačnou polaritu,což v praxi znamená,že se proutek či virgule v jejich rukou chová přesně opačně.Ale uspořádání ze dvou tenkých L trubiček vsazených do rukojeti (silnější trubičky, kvůli tření o sevřenou dlaň ) bude fungovat každému.Jde o to udržovat především v mysli hledané.

Přeji všem mnoho zdraví


Kolemjdoucí

éter

Příspěvek od Kolemjdoucí »

Ještě poznámku-proutkaření a kreativní síly si jaksi protiřečí,ale už nemám čas,dopíšu to večer.

Přeji všem mnoho zdraví


Uživatelský avatar
ma311
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: pát 21 bře 2008 11:36

Pozostatok veľkého tresku

Příspěvek od ma311 »

V jednom dokumente o vesmíre boli dvaja borci, ktorí sa snažili odstrániť rušenie pri príjme rádiových vĺn. Mali dojem, že rušenie sposobuju holuby a znečistená parabola. Po vyčistení zistili, že intenzita rušenia sa nezmenila a že je rovnaká vo všetkých smeroch. Za tento objav obdržali nobelovku. Toto rušenie vraj sposobujú holé jadrá atómov, ktoré sú pozostatkom veľkého tresku. Ono rušenie možete vidieť na svojich TV prijímačoch "zrno", pri ladení kanálov... Ako som sa začítal do "Energie U Pramene", začínam pochybovať o kadečom. V tomto prípade mi nie je jasné, akým sposobom vylúčili ostatné možnosti onoho rušenia a na základe čoho určili páchateľa. Nechcem za všetkým vidieť éter, keď o tom dohromady prd viem a všetky moje znalosti pochádzajú z tohoto servera, preto by ma zaujímal váš názor.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re:Pozostatok veľkého tresku

Příspěvek od poota »

Ako som sa začítal do "Energie U Pramene", začínam pochybovať o kadečom.
A co si takhle zapochybovat i o Velkém třesku? K této teorii se došlo na základě toho, že se celý vesmír od zeměkoule na všechny strany rozpíná, na což se usuzuje na základě tzv. rudého posuvu, který se dává do souvislosti s Dopplerovým jevem. Velký třesk je jenom ad absurdum dovedený předpoklad, že dříve tedy musel být vesmír menší. Budoucnost vesmíru je podle této teorie závislá na jeho celkové hmotnosti a má dvě možnosti. Buď se vesmír roztáhne na maximum a strne, nebo se zastaví a začne se znovu smršťovat až k dalšímu Velkému třesku. Ovšem s objevem quasarů, které mají extrémně velký rudý posuv a potažmo tedy rychlost, se kterou se vzdalují a tím pádem i extrémní vzdálenost a velikost, dostává celkem harmonická teorie rozpínajícího se vesmíru obtížně vysvětlitelné trhliny.
Pokud přijmeme předpoklad, že k rudému posuvu může dojít i jinak než vzdalováním, nemusí se vesmír rozpínat předpokládanou rychlostí, nemusí se rozpínat vůbec a dokonce se může i naopak zmenšovat. Nejsem si jist, zda se ovlivnění rudého posuvu dá předpokládat pro éter, ale jistou indicií by snad mohlo být to, že při zkoumání vztahu éteru a povrchu Země se dospělo k poněkud překvapujícímu závěru, že se zeměkoule rozpíná všemi směry zároveň.
Při vzniku vesmíru, lépe řečeno hmoty, z éteru se předpokládá původní éter, nazývaný měkkým. Ten začal z nějakého neznámého důvodu vytvářet vodík. Zřejmě možnost vytváření vodíku je vlastnost tohoto éteru, protože jinak by zde muselo být ještě něco jiného, na co by éter reagoval. Vytvořením (zřejmě veškerého) vodíku se éter stává tvrdým, jehož novou vlastností je možnost vytváření neutronů. Tento éter již tedy může vytvářet i všechny ostatní prvky. S jejich shlukováním do těles vzniká gravitace, jejímž pravděpodobným důsledkem je i tzv. vlečený éter, což je "bublina" éteru, která se pohybuje ostatním éterem současně s daným tělesem. Trochu více je třeba na
http://free-energy.webpark.cz/teorie/detection/


Odpovědět

Zpět na „Universum“