Rok 2012 - střípky poznání

Filosofie přírodních jevů.
Odpovědět
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Rok 2012 - střípky poznání

Příspěvek od martin11 »

milda píše:
Pyramidy po celém světě začaly vyzařovat paprsky do fotonového mračna.doc
:shock:

ach jo...přečetl jsem, asi jako všichni čtoucí zde....co dělat?...modlení k jakémukoli božstvu zřejmě nepomůže...kdo chlastá, může začít více, kdo má peníze, má důvod si je rychle užít, osobně nemám nic, takže vezmu fotoaparát a půjdu na kopec fotit...Říp...ten je magnetickej, jestli náhodou také nesrší nějakou energii...jinak, není kam prchnout, kam se schovat...napište sem, co si o tom kdo myslí....a do diskuse, co kdo udělá :idea: tak....hezký večer :pivko: zdraví martin11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rok 2012 - střípky poznání

Příspěvek od huhu »



krovak
Stálý člen
Příspěvky: 81
Registrován: pon 23 čer 2008 13:18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Rok 2012 - střípky poznání

Příspěvek od krovak »

milda píše:
Pyramidy po celém světě začaly vyzařovat paprsky do fotonového mračna.doc
:shock:
zaujmave je, ze sice vraj NASA informovala o fotonovom mracne, ale nikde o tom nie je ani zmienky. A na stranke, odkial pravdepodobne clanok pochadza su sice linky s odkazmi, ale iba medzi dalsimi obskurnymi clankami toho webu :-\


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rok 2012 - střípky poznání

Příspěvek od poota »

Vlákno lehce učesáno - poo.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Rok 2012 - střípky poznání

Příspěvek od milda »

Tady jsou velmi zajímavé souvislosti (ale celý seriál "Okem Boha Hóra" stojí za shlédnutí.)


Myslitel
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 26 dub 2012 13:51

Slnovrat 21. decembra 2012 v splnu a zatmenie!

Příspěvek od Myslitel »

Nadchádzajúci slnovrat prináša synchronizáciu s uzavretím mayského Veľkého cyklu 21. decembra 2012, ktorý je chápaný ako návrat k nule; dokončenie tohto sveta, a 5,125 ročného cyklu zaznamenanej históriou ...

Slnovrat 21. decembra 2012 v splnu a zatmenie!

Je nevyhnutné vytvoriť zhromaždenie pre mier a úprimné naladenie v tejto sľubnej príležitosti, a teda naladenie sa priamo tu na Zemi v nebeskej vibrácií. Poďme zdvihnúť na novú úroveň odvahu a jasnosť na našej ceste a byť tým, kým naozaj máme byť a robiť to, čo skutočne máme robiť vo svojom celom živote. Nie je času nazvyš. Každý slnovrat a rovnodennosť prináša "vyrovnanie" prorockého procesu a prináša so sebou nové výzvy a nové "kľúče osvietenia vedomia" na odomknutie nášho potenciálu.

Nech ste už ktokoľvek, prosím urobte si v sebe miesto na počesť tohto dňa a zlaďte sa "zastavte čas a vojdite do svojho vedomia, pretože čas v skutočnosti "stojí" a len formy teda rôzne frekvencie hmoty a biologického života zanikajú v existencii času ich rozpadu." Či už budete meditovať, modliť sa, rituálne sedieť v tichu, posedenie v prírode, zhromaždite sa z blízkymi, alebo ostanete sám so svojím duchovným srdcom teda vedomím, "prosím pripojte sa na túto sieť ", ktorá je zameraná na tento deň. To je mimoriadne dôležité v našej spoločnej ceste a ponúka nám veľkú silu a osvietenie!

Máte šancu sa synchronizovať s vaším najvyšším cieľom na tejto ceste ... Uvidíme sa v jednom srdci!

PS:
Tento film bol vytvorený pre vás aby ste začali premýšľať o svete, v ktorom žijete, pretože ľudom je podsunutý zámerný a falošný dojem iluzórnej reality tvorený školami končiac s televíziou. Mali by ste vedieť, že aj základné veci môžu byť lož. A rozsah tohto obrovskeho podvodu je obludný.

Ak si myslíte, že teória rotácie Zeme okolo Slnka - a že to je absolútne dokázaný fakt, tak potom sa bohužiaľ mýlite. V tejto teórii je toľko nezrovnalostí, že už dlhú dobu sa nachádza v rovnakom regálu s Darwinovou teóriou o pôvode človeka z opice.

[youtube][/youtube]


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Slnovrat 21. decembra 2012 v splnu a zatmenie!

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Myslitel píše:Nadchádzajúci slnovrat prináša synchronizáciu s uzavretím mayského Veľkého cyklu 21. decembra 2012, ktorý je chápaný ako návrat k nule; dokončenie tohto sveta, a 5,125 ročného cyklu zaznamenanej históriou ...
Hmm. Jenomže ekliptika zemského orbitu svírá zhruba 60° s galaktickou ekliptikou a planetární ekliptiky taky nejsou shodné, i když celkem blízké. Takže ona ta animace je poněkud zavádějící. Ona to neni namalovaná pružina, ale poněkud rozšlápnutá pružina. :D To ani nemluvě o faktu, že alespoň Země vykazuje dosti patrný rozdíl počtu dnů mezi jarní a podzimní rovnodenností. Proč asi? :D

A co takhle měsíce planet? Ty taky nejsou závislé na svých planetách a pohybují se po dalších spirálách nezávisle od planet? Ono to nebude takhle jednoduché taky. To si zase někdo udělal teorii, neřkuliv o tom, že z opic asi pocházíme, alespoň fyzicky, i když zdaleka ne podle pana Darwina ;)

A nezakládej nový vlákna Mysliteli na témata, který tu už jsou. Snad si dej trochu práce a pohledej v hledači, než založíš vlákno. SDK


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Myslitel
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 26 dub 2012 13:51

Re: Rok 2012 - střípky poznání

Příspěvek od Myslitel »

[youtube][/youtube]


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rok 2012 - střípky poznání

Příspěvek od Slavek Krepelka »

1220 dal odkaz na tenhle film k dobrému na vlákně "Máme jaro 2012, uděláme sraz!". Ačkoliv jsem to chtěl zhasnou jen jsem viděl jistého pana Griera, nedalo mi to a zkouknul jsem to nakonec celé, ačkoliv jsem s celou problematikou bod po bodě dost slušně obeznámen. Co mně nedalo bylo slyšet, jestli filmík bude obsahovat nějaký návrh na řešení a pokud ano, jaký :D Obsahuje. Jeho součástí je i fórum U Pramene. Vřele doporučuji si film zkouknout. Je to sice angličtina, ale s velmi dobře čitelnými a dobrými českými titulky.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Sluneční superbouře ... 05/2013

Příspěvek od A(&F) »

... aneb bude se opakovat září 1859 ??? ... http://www.national-geographic.cz/detai ... ure-21169/ ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
minsc
Starší člen
Příspěvky: 175
Registrován: stř 14 zář 2011 18:29
Bydliště: Absurdistán
Dal: 11 poděkování
Dostal: 55 poděkování

Re: Rok 2012 - střípky poznání

Příspěvek od minsc »

Je tady další adept na světovou katastrofu. Možná v tomto roce, možná později, a možná taky nikdy.
http://endthelie.com/2012/04/21/fukushi ... z1tl3moR2i


Jsem hrozně chudej, a tak hraju automaty abych měl hodně peněz.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Sluneční superbouře ... 05/2013

Příspěvek od A(&F) »

A(&F) píše:... aneb bude se opakovat září 1859 ???
... "Tři mohutné sluneční erupce vyvrhly ze stejného bodu na Slunci od soboty do pondělí proudy nabitých částic a záření. Naštěstí ani jeden z výronů nesměřoval přímo na Zemi, přesto se objevily výpadky radiového signálu ...... Období zvýšené aktivity Slunce bude trvat až do roku 2014 a při zvýšené četnosti erupcí roste riziko, že nějaký silnější výron zamíří i k Zemi." ... (zdroj: ... http://www.novinky.cz/veda-skoly/282616 ... u-dni.html )


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rok 2012 - střípky poznání

Příspěvek od 1220 »

http://eclipsis12.webnode.cz/news/maysk ... Y.facebook

Mně se Mayan líbí - uklidňuje a vysvětluje , podle mého skromného chápání je potřeba naplnit Joe celly nebo jim podobné články vodou a nabít vybít vícekrát za sebou to celé pak umístit do pyramid alespoň z papíru nebo dřevěných lišt, dále pro sichr odstanit rtuťové výbojky z místností i rtuť v teploměrech rtuť dát tam , kde si přejete mít díru do země, podle množství rtuti velikost díry :
http://zpravy.idnes.cz/dira-jako-do-pek ... anicni_btw
Anžto však nejsme v jižní Americe nespoléhejte na to a nenadávejte mi potom, až se nic nestane, to je samosebou lepší varianta .........

K.
ty cviky co tam předvádí jsou obdobou falun dafa a umožňují spojení s lidmi co jsou na stejné positivní vlně po celém světě
z člověka se stane takový malý proudící torus ..............vyklikat si fáze a cvičit a cvičit je také positivní

Howgh.


libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rok 2012 - střípky poznání

Příspěvek od libcosenior »

Prosím, konkretizuj. Inakšie tvoj príspevok nemá žiadny význam.


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Odpovědět

Zpět na „Universum“