Spojení neurověd, kvantové fyziky a spirituálních technik?!?

Filosofie přírodních jevů.
Odpovědět
Veronička
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: pon 18 kvě 2015 13:15
Dostal: 3 poděkování

Spojení neurověd, kvantové fyziky a spirituálních technik?!?

Příspěvek od Veronička »

"Věříte, že je možno vytvářet si svou vlastní realitu energetickým působením myšlenek?"
Když jsem se s touto otázkou poprvé setkala v roce 2008, nevěděla jsem příliš co si o tom myslet. Ale ta představa mi přišla velmi lákavé, to jsem musela uznat.
V té době jsem se čertvě přestěhovala do zahraničí a zjišťovala, že se o těchto teoriích vynořuje stále více a více informací z celého světa. Také jsem poprvé slyšela slovo Universum. Nejsem věřící člověk, ale velmi brzy jsem zjistila, že pojetí Universa - jakožto vyšších zákonů, které v našem prostoru existují - je mi velmi blízké a dokážu ses tím ztotožnit.

O něco později jsem se dostala k online programům Jiřího Vokáče Čmolíka, které způsobily velkou kontroverzi a polarizovaly společnost velmi razantně na přívržence a odpůrce. Mně osobně programy velmi pomohly především už jen tím, že jsem začala o svém životě uvažovat v tom smyslu, že ho skutečně můžu aktivně měnit a ovlivňovat já sama, skrze své myšlenky a činy. První 'aha' moment byl tedy v tom, že jsem to já sama, kdo je zodpovědný za to, jak můj život vypadá a co se vněm děje. Vydala jsem se tedy po cestě učení se, jak nakládat se svými myšlenkami a pocity tak, aby to můj život ovlivňovalo pozitivně. Je to samozřejmě dlouhý proces a tak je na mnoho let dopředu na čem pracovat. Avšak jelikož právě programy typu 'Neurorestart' nebývají jednorázové, vždy se najde pokračování a mohu se dále zdokonalovat v zaměřené pozornosti na to, abych svůj život žila v pozitivním duchu a tvarovala si jej ke své spokojenosti.

Jelikož mně tyto programy skutečně změnily život, ráda bych to poskytla i komukoli dalšímu - nebo se můžete podělit, jaké osobní zkušenosti máte Vy.
V blízké době se chystá další z online programů Jiřího Vokáče Čmolíka, s názvem 'Neurorestart Emoce'. Já jdu do něj a moc se už těším. Pokud tedy chcete skutečně zažít změnu ve svém životě, neváhejte a podívejte se na úvodní videa zdarma, kde se stručně dozvíte, o co v praxi jde:
http://neurorestartemoce.cz?a_box=633f9422

Jakákoli diskuze bude fajn :-)


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Spojení neurověd, kvantové fyziky a spirituálních techni

Příspěvek od NAVAR »

What the Bleep Do We Know!? - http://www.csfd.cz/film/224148-comyjenvime/
Zajímavé pojednání. Názory na film rozporuplné.

Je tedy fakt že ve mne se to trochu tluče. Lecos si jako technik umím vysvětlit a lecos ne.
Takže jsem takový technický "napůlkacíř" a to třeba díky tomu že umím najít virgulí vodu.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Spojení neurověd, kvantové fyziky a spirituálních techni

Příspěvek od NAVAR »

Zajímavý přístup k výzkumu.
http://www.milanhein.cz/


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Neurorestart

Příspěvek od rival »



rival - živý člověk
Odpovědět

Zpět na „Universum“