Nikola Tesla - souhrn dostupných informací

Filosofie přírodních jevů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

sem se rozpovídal v jiném auditku

Příspěvek od martinq »

M_Q: TEslova STATIKA je zajímavá věcička, Tesla popisoval okolí jako medium, kterým prochází energie, energie je všude kolem nás, více je jí v místě, kde není hmota (špatně popisovaná černá hmota vyplnující celý vesmír), je umění tuto energii chytit, ale jde to, Tesla popisuje práci s energií, že je třeba narušit rovnováhu, jakmile se to povede, je vyhráno, v jednom článku pro noviny popisuje pulzaci té které energie, stačí se trefit do pulzu energie, rozhoupat jí (přidat v jejích přirozených intervalech), vznikne energetická nerovnováha a okolí se snaží "díru" zacelit, ale to ještě energie neví. že na ní čekám s kondenzátorem ... :)) a že se jí hned tak nepovede, díru zacelit, další super věcička je elektrostatické pole, cívka, kondenzátor, zdroj, cívka generuje frekvenci, pokud postavím to samé, neuzemním to ! najdu správné místo (délka a vlastnosti magnetostatického pole je nutné nastudovat), světe div se, ale kondenzátor se nabije, pokud jich správně umístím třeba deset, mohu jedním doma u zásuvky na 230/60 vibrovat a v autě mít dalších 30 kusů, které se nabijí a vybijí do elektromotoru, možná ani není třeba vrnět cívkou doma, kouknout na magnetostqatické pole všude kolem a naladit se na tu správnou frekvenci. Jakápak síla je asi ve vzduchu, elementární náboj je znám, velikost a váha atomů v atmosféře taky, kolik pak je náboj jednoho kubíku vzduchu ? A co na to Jan Tleskač ? Nelítalo mu kolo taky na zářivou energii ???

On:
Jo můj strýc staví generátor volné energie ... to bude taky nejspíš na Teslově patentu ( Testatika se to jmenuje)
ale já moc elektrotechnice nerozumim vím jen že řikal cosi o nastavení elektromagnetů v určitym úhlu


M_Q: rusum nic neprodal, on patentrový úřad má k dispozici všechny patenty a výpis celého, kompletného patentu je za pár dolarů, a pro soukromé učečly si mužeš postavit cokoliv, pro komerční už ne, potřebuješ licenci, takže do války byly patenty "online" a špehové z německa, ruska, číny, ameriky si daly tu práci zaplatit pár dolarů za popis každého patentu a začali experimentovat, a generátor silového pole (skalární interferometr - skalární houfnice i štít) je snad nejsložitější stavba, využívající asi 90% Teslových patentů, jen nabít kondenzátory "ze vzduchu", je docela umění, fakt je že Tesla to dokázal bez počítače a elektroniky, těch pár prototypů elektronek, co se v té době objevily, za moc nestály, takže výrobě takových "myšoplašů" stačí hodně měděnýho drátu, izolovaných plechů, keramických udělátek a je to hotovo ... proto se furt zdražuje měd, ikdyž je jí nechutný přebytek, známí už vozí z jihoafrické republiky, ty ceny v Evropě a Americe za chvíli předčí i zlato ...

ON:
No koule tam bys relativně moh právě vidět do všeh úhlů... když bys měl perforovaný matroše btw nemůžeme brát za axiom co víme teď myslim že mimozemšťani by používali jiný způsoby než my.

Stejně tak je ale pravda toto ... Nibiru je planeta jejich rakety by teda mohly být na podobnym designu aj principu jako naše ... i motory ... vlastně Nibiru by mohla být vývojově na našem levelu v době kdy nás navšťevovali a neměli by problém létat z Nibiru na Zemi. jak říká a kalkuluje Sitchin

Jo to sem četl ... měl experimentální reaktor na zakázku a odstřelil celý město :D od proudu
pak měl ještě nějaký to zařízení co prodal rusům na generování silovýho pole ne ? a Tesla Coil z Red Alert :D

M_Q:
Tesla, první odstavec ten idiot, v popisované knize o Teslovi, píše, že Tesla s tím neměl nic společného, už tento prolog mi potvrdil, že v knize nic zajímavého nebude, jen jeho cesta životem a sociální vztahy k tehdejšímu vědeckému a vládnoucímu společenství. Tesla hezky popisuje jak je možné, že jeho tělem prochází několik milionu voltů, nebo jak fungují energo kanály skrz matičku Zemi či atmosférou (respektive ionosférou), při pokusu odebral z elektrárny 100% výkonu (asi 10MWh) a město upadlo do středověku, po této události se v elektrárně přistavěl druhý generátor taky 10MW pouze pro Teslu a byl izolován od generátoru napájející město :)))

M_Q
jenže z koule vidíš jen v omezeném uhlu, v talíři či polokouli máš 1/2 360 stupňů. přečti si chameleona a koukni na objevy velkých teleskopů po celé Zemi i na orbitě, těleso xyz si tu sune sem a nikdo nic neví, podle mne ty jejich hvězdolety už dávno brázdí naš vzdušný prostor

doporučuji film 300 je to o válce peršanů a 300 vojáků ze Sparty, ten perský bůh je očividně chlapík z Nibiru, má 3 m výšku, na dobu neobvyklé chemické a strojírenské (snad i genetické) vzdělání, uplně jsem viděl mimozemštana, bomby, mutanti, nelidská síla,a jak machroval na ubohé, hloupé pozemštany, hodně toho vypovídají kroniky o takových válkách ... i to jeho jméno Xerxes, neni moc pozemský ..

chlapík co se vyptává má zajímavé stránky:

Kód: Vybrat vše

http://koubic-sytes.mysteria.cz/necronomicon/necronomicon_babylon_nibiru.html
http://koubic-sytes.mysteria.cz/necronomicon/necronomicon_babylon_mardukatiamat.html


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
xiak
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 01 lis 2007 16:08
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od xiak »

Projekt HAARP je dosť zaujímavý fenomém využívajuci poznatky Tesli.

http://www.military.cz/usa/weapons/haarp/haarp.htm
http://www.haarp.alaska.edu/


xiak
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 01 lis 2007 16:08
Dostal: 1 poděkování

zaujimave info :)

Příspěvek od xiak »

Nikola Tesla experimentálně objevil stojaté vlny EM skalárního potenciálu v noci z 3. na 4. červenec 1899 ve své laboratoři v Colorado Springs. Zjistil, že jsou vyzařovány přesunující se bouří a označil je jako „elektromagnetické zvukové vlny“. Čtyři roky předtím, aniž by si toho povšiml někdo v odborném světě, publikoval Whittaker svou přesnou teorii popisující tytéž elektrogravitační vlny. Tesla vždy tvrdil, že v pozoruhodných systémech, na něž se později odvolával, nikdy nepoužíval Hertzových vln. Přesněji řečeno, poukazoval na využití EM zvukových vln – které musí být modelovány podélně. Dnes už víme, že pravdu měl Tesla – a všichni jeho kritici se mýlili.


xiak
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 01 lis 2007 16:08
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od xiak »

EM je skratka elektromagnetizmus...


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »



Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Tedy lidi mě snad picne :lol: mrkněte na tohle.Nepřipadá vám to nějak povědomé?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

http://www.computerworld.cz/cw.nsf/id/M ... _bez_dratu


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

Aquarius1 píše:Teslův elektrický automobil ;)
http://argusoog.com/bieb/wetenschaptech ... demann.pdf
ako si sa tam dostal?


PeTr1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 341
Registrován: úte 03 črc 2007 23:20
Dostal: 3 poděkování

Příspěvek od PeTr1 »

chiq píše:
Aquarius1 píše:Teslův elektrický automobil ;)
http://argusoog.com/bieb/wetenschaptech ... demann.pdf
ako si sa tam dostal?
musis to okopcit cele i s tema procentama a tak


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

PeTr1 píše:
chiq píše:
Aquarius1 píše:Teslův elektrický automobil ;)
http://argusoog.com/bieb/wetenschaptech ... demann.pdf
ako si sa tam dostal?
musis to okopcit cele i s tema procentama a tak
Mám to celí v kompu ale nedaří se mi to dostat na forum,pokaždý mi to napíše že jsem nezvolil typ odeslání tak nevím :cry: Ale jestli se tam chceš mrknout musíš zkopírovat do vyhledávače tu adresu komplet i s tím co je za adresou,pak to jde ;)


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
PeTr1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 341
Registrován: úte 03 črc 2007 23:20
Dostal: 3 poděkování

Příspěvek od PeTr1 »

PATENT
Přílohy
00334823.pdf
(88.73 KiB) Staženo 471 x


PeTr1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 341
Registrován: úte 03 črc 2007 23:20
Dostal: 3 poděkování

Příspěvek od PeTr1 »

mam snad vsechny patenty od neho ale vsechno se to sem nevejde je toho tak 65MB
Přílohy
01655114.pdf
(542.46 KiB) Staženo 420 x


PeTr1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 341
Registrován: úte 03 črc 2007 23:20
Dostal: 3 poděkování

Příspěvek od PeTr1 »

a dalsi vyberu jen ty nejzajimavesi jestli nekdo vite jak to sem poslat poradte
Přílohy
01119732.pdf
(280.39 KiB) Staženo 420 x


PeTr1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 341
Registrován: úte 03 črc 2007 23:20
Dostal: 3 poděkování

Příspěvek od PeTr1 »

dalsi
Přílohy
01061142.pdf
(278.48 KiB) Staženo 386 x


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Tak co? už jsi se tam dostal?? ;)


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
PeTr1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 341
Registrován: úte 03 črc 2007 23:20
Dostal: 3 poděkování

Příspěvek od PeTr1 »

aa dalsi :D
Přílohy
00685958.pdf
(302.32 KiB) Staženo 353 x


Odpovědět

Zpět na „Universum“