Keshe

Nadace Keshe - souhrn dostupných informací

Moderátor: rival

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: KESHE

Příspěvek od Slavek Krepelka »

CZHonza píše: senzacni-udalost-redakci-naseho-internetoveho-magazinu-se-podarilo-ziskat-plnou-verzi-dokumentace-dvou-patentu-dr-m-t-keshe-a-jeho-keshe-foundation
Vřele doporučuju se podívat do vyhledávače tady daje si tam slovo Keshe. Jinak Matrix je poněkud nepřesný ve svém tvrzení, že patenty byly přijaty. Přijaty byly patentové přihlášky, nejstarší v 2005 a patenty nikdy neprošly patentovacím procesem a ani nemohly, protože je to naprostá kravina a dovolím si říct že podvod.

Důvody:
- Patentovací přihlášky nemají legální patentovací strukturu.
- Co je v těch přihláškách napsáno je všeobecné blábolení o tom, jak fungují vesmír a jaká jsou různá magnetická pole a jak se prý dají dělat umělé diamanty a spousta dalších žvástů, které v patentové přihlášce nemaj co dělat. Proto je to taky tak dlouhatánský a zastírá to fakt, že
- co se týče popisu jakéhosi vynálezu, nedá se z něj ani odhadnout jak by záležitost měla celá vypadat, neřkuli fungvat.
- V popisu jsou odvolání na schematika, či výkresy, které v přihlášce chybí.

To stačí. Škoda času. Akorát oblbuje lidi a cucá z nich dobrovolné finanční dary. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Podzimní sraz 2012

Příspěvek od kutil »

Kucí ahojky,
dnes sem dostal dva mejlíky se kterými se s vámi musím podělit.
Cituji:
V souvislosti s naříkáním si lidí na aktuální počasí, je na místě
připomenout moudrost" Bolka Polívky:

"Mám rád bouře, krupobití, mráz, průtrže mračen, blesky, sněhové
chumelenice,vítr, vedra...
Zkrátka mám rád všechny živly, které ženou člověka do hospody." :pivko:

a ten druhé je odkaz fakt na zamyšlení?
Obsah videa:
všeobecné seznámení s nadací Keshe v Belgickém Ninove, jeho patenty a vynálezy , nezapomeňte si zapnout slovenské titulky!


Domnívám se že tentokrát to asi nebude kachna :oops: Já už tolikrát naletěl :bhead: , ale je krásné snít :pivko:
H.v.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Podzimní sraz 2012

Příspěvek od kutil »

Dobré ráno, všechno je jinak, volná energie jako taková neexistuje :shock:
juknite na tento odkaz:

dtto
Bude líp, ale lidstvo jako takové může skončit a nebude vůbec …..
Jde z teho strach páč se může najít nějaký blbec který to zneužije – grrr
Zatím to nemůžu vstřebat, ozvu se později
H.v.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Podzimní sraz 2012

Příspěvek od kutil »

jeff píše:......Přidávám ještě jeden odkaz, nějak ti chlapíci nedají a nedají pokoj, nakonec snad přece jen budou něco i mít http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail ... bod-zlomu/ Jeff
Ahojky, tak sem to přes víkend sledoval, vypadá to nadějně že kešovci skutečně vnikli do podstaty hmoty páč se mě líbí i ten dřevěné magnet :-))))))))
http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail ... ude-nutna/
Na tomto webu je nový příspěvek že Slovensko ač žádalo o technologie tak náhle zmněnilo názor - velvyslanectví v Bruselu-grrr Proč asi?
Ta EU už mě pořádně leze krkem :bhead:
To by chtělo provést defenestraci na nejvyšších místech ...
Vydržať
H.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Magneto
Zasloužilý člen
Příspěvky: 316
Registrován: pát 02 zář 2011 13:28
Dal: 8 poděkování
Dostal: 26 poděkování

Re: Podzimní sraz 2012

Příspěvek od Magneto »

kutil píše:Ahojky, tak sem to přes víkend sledoval, vypadá to nadějně že kešovci skutečně vnikli do podstaty hmoty páč se mě líbí i ten dřevěné magnet :-))))))))
Ten pán je hodně přesvědčivý a těží ze svého einsteinovského vzhledu (i když s Albertem nesouhlasí). Jeho vývody jsou ale bez fungujících modelů jen kecy (Íránská vláda už prý s letouny levituje - už to někdo viděl?).

Dřevěný magnet je ovšem třešnička na dortu: Vytvořením dokonalé kopie kusu dřeva má dojít ke vzájemnému odpuzování obou kusů? Oba kusy jsou ale vnitřně chaoticky uspořádané a proto navenek pasivní!!! Dva pasivní kusy se mají vzájemně přitahovat nebo odpuzovat? To nedává smysl.
Možná je Kesh jen variantou Cash - takže to beru s rezervou ........... ale nikomu to nevnucuju (jen můj názor).

Zdraví

Magneto


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Podzimní sraz 2012

Příspěvek od kutil »

Takže ty jeho patenty se nedají pochopit :?:
Proč by jinak jednal s vládami světa? Pochybuji že by se chtěl enem tak zviditelnit?
Např. jak proběhlo v telce že Iránci sundali na zem bez poškození supr moderní průzkumné letadlo USA. Bez technologie antigravitace by jej asi sestřelili a nezískali je celé a nepoškozené!!!
Na každém šprochu pravdy trochu, enem že já temu nerozumím :oops: (a nejen já)
H.v.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Magnetické Motory

Příspěvek od poota »

Nic si z toho nedělej, dalo se to čekat :D

Zatím jedinej, kdo tvrdí, že to umí vojebat, je přítel M.T.Keshe.
Jestli jsem ho sledoval dost pozorně, tak tvrdí, že kulový magnet vytváří současně i gravitaci. Sice jsem nepostřehnul, že by se zmiňoval, že je k tomu byla nutná i jeho rotace, ale nějak to předpokládám.
Přes tenhle fígl se nějak (prý) dostává k "otevření" vnitřních sil atomu. Samozřejmě se nepřiznal k tomu, jak to konkrétně dělá, ale vypadá to, že by to mohlo být nějakým magnetickým polem "zvenku". Teda jestli.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
minsc
Starší člen
Příspěvky: 175
Registrován: stř 14 zář 2011 18:29
Bydliště: Absurdistán
Dal: 11 poděkování
Dostal: 55 poděkování

Re: Magnetické Motory

Příspěvek od minsc »

Já tomu Keshemu nevěřím :(
Z nějakého dvouhodinového inter...tfujtajbl, česky rozhovor, jsem vyrozuměl že vznik magnetického a gravitačního pole je vždy propojený. Pak ale nevím proč máme planety bez magnetického pole. Dále třeba mluvil o tom, že Irán vlastní "tu jeho" technologii. Pak mi uniká, proč se tak intenzivně zabývá svým civilním jaderným programem. Snad jediná možnost je kvůli získání vstupních produktů a-bomby. No bylo by to na delší přemýšlení, ale jako celek to na mě působí dost chatrně. Pořád mluvil o té technologii obecně, ale zároveň neřekl skoro vůbec nic konkrétního, takže není co kritizovat.
Jinak k MM, nedávno jsem na y.tube shlédnul nějaké ty v-gate lineární dráhy, což mě utvrdilo v tom že to stejnak funguje.
Pokud se to může po libovolně dlouhou dráhu kutálet do mírného kopce...tak na to se někde ta energie vzít musí. I když ono stačilo i po rovině-ztráty třením, odpor vzduchu a tak. Třeba tohle: http://www.youtube.com/watch?v=TddfkU6Le6I ...zajímalo by mě, jestli to překoná ten kritický bod díky tomu že se nějaká část té pohybové energie uloží do odstředivé síly jako u setrvačníku. Třeba kdyby tam byl nějaký vozíček jedoucí po kolejnici tak by to nefungovalo...


Jsem hrozně chudej, a tak hraju automaty abych měl hodně peněz.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Podzimní sraz 2012

Příspěvek od poota »

NAVAR píše:Jo a k tomu Keshovi, nemůžu se podle jeho řeči těla zbavit pocitu že ten člověk lže, možná se mýlím....
Ten pocit může být i správný - jenomže zádrhel je v tom, že to může být způsobené i tím, že se jenom "hlídá", aby náhodou neprokecnul něco zásadního a důležitého, co by mohlo někoho případně navést k odhalení toho "jak to technicky dělá".
Jeho šachování s patenty a jednotlivými vládami sice vypadá dost podivně, ale může být docela logické, pokud si uvědomíme, že vlastně řeší současně dva problémy.
Jakmile uvolní svoji technologii k použití, tak nad ní ztrácí kontrolu a stává se "zbytečným".
Pokud jeho technologie funguje opravdu tak, jak proklamuje, tak po jejím zavedení zkolabují všechny zavedené ekonomické systémy, kompletně všechno se bude muset dělat znovu a jinak. Nafta, uhlí, jádro - to všechno bude pasé. Dosavadní průmysl bude vhodný jenom na šrot.
Jeho "kontrakty" s vládami mu zřejmě mají zajistit jak jeho kontrolu nad využíváním, tak i postupné a pozvolné nahrazování původních technologií.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Keshe

Příspěvek od laik »

Zdravím
já jako laik jsem Kescheho teda pochopil tak že člověk aby něco takového dokázal tak musí napodobovat přírodu, svět kolem sebe, ohledně toho kulového magnetu jsem to pochopil tak, že je k tomu potřeba něco jako radiace, jakoby napodobovat děje ve vesmíru, že sluneční radiace, či jiná energie působí na magnetické pole kulové země a ta se tím pádem točí a vytváří tak teda tu gravitaci..... nebo tak nějak, nebo to trochu motám, ale ohledně té vnější energie (asi radace) působící na zemi to tak nějak bylo a dávalo by to i logiku, teda podle mě, protože magnet sám od sebe práci nikdy nevykoná, pokud ho něco, nějaká vnější energie, nebude postrkovat....... teda asi, ale karkulka je tu přes magnety ta ví asi víc.......


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
Uživatelský avatar
talmar
Stálý člen
Příspěvky: 69
Registrován: sob 24 bře 2007 13:09
Bydliště: Frýdlant n.O.
Dal: 1 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Keshe

Příspěvek od talmar »

A co když má pravdu?


Uživatelský avatar
talmar
Stálý člen
Příspěvky: 69
Registrován: sob 24 bře 2007 13:09
Bydliště: Frýdlant n.O.
Dal: 1 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Keshe

Příspěvek od talmar »

Nenašel by se někdo kdo by dokázal přeložit některé z Kesheho patentů? Je jasné že to je časově náročné a finančně nenáročné :laugh: ale pomohlo by to hodně lidem.Mohli bychom si udělat přesnější obraz o problematice.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Radek
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: sob 13 srp 2011 10:13
Dostal: 1 poděkování

Re: Keshe

Příspěvek od Radek »

Celosvětové šílenství, nebo nám právě ujíždí vlak???? Takovou euforii, jaká panuje na tomto fóru jsem ještě, co žiji, neviděl.
http://forum.keshefoundation.org/showth ... oup/page50

Asi již senilním, nebo se, na stará kolena, stanu optimistou..........
Nebo nejsem sám, kdo kulí oči a nevěřícně kroutí hlavou??? :shock:


amater se zajmem
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: sob 05 led 2013 12:55
Dal: 1 poděkování

Re: Keshe

Příspěvek od amater se zajmem »

:shock:
Keshe - je podle mě "fenoménem" naší doby, ale nějak cítím problém v tom jakým směrem a způsobem se snaží populaci OVLIVŇOVAT! :ethink:

Já osobně se snažím spojit různe uhly pohledu a mít tak mysl otevřenou pro cokoli co ?může nebo musí - nemůže nebo nemusí? být či nebýt. Budu se snažit být stručný.

Je beze sporu že má "jistý nezanedbatelný" vliv na současnou civilizaci - proto "fenomén" - ,ale zároveň s tím přichází otázka co je za tou pomyslnou oponou, kterou zastírá svým mlživým výkladem spůsobu myšlení a vnímání, magnetismu a plazmy,atd.... v neposlední řadě však jím oficiálně nabízenou "volně a všem univers teorii" obsahující veškeré vědění o všem včetně principu stvoření všeho a tudíž i cílem/účelem/smyslem života jak ho známe i neznáme.
Né že by se mi jeho teorie nelíbily, v podstatě hlásá, že po fizyckém konci existence každého z nás /smrti/ a načerpání dost informací (v pruběhu dalších f.ž.) se každý z nás stane /bohem/ stvořitelem, a to - planety nebo celé slun. soustavy, a skupiny stvoří mléčné dráhy, galaxie.
Jestli jsem teda ty jeho knihy aspoň trochu pochopil :smoke:
Nemůžu říct že jsem to nějak dokázal vstřebal ani nevím jestli vlastně chci :roll:
a proč?...

Za předpokladu že rozumí "univers teorii" a umí ji využívat ve svých tzv. systémech (o kterých hlásá "mám jich asi 15" a že je oficiálně předvedl 20 představitelům jedného národa se kterým má smlouvu apod.)je potřeba zabývat se znova a stále:

otázkama typu:
Proč vláda v Belgii zakázala provoz "jeho technologií"
Proč mu obama napsal že nesmí spustit
Může to být světu nebezpečná technologie, pokud přesahuje naše myšlení
Jakým způsobem by zkutečně šířil svoje "vědomosti"
Jáké konkrétní vědomosti kromě "mlžení" to vlastně jsou
Jak tohoto lze zneužívat/využívat
A jestli vubec "jeho viz.výše" může být hmotné-skutečné-reálné / námi všemi vnímatelné
pozn. je to jen pár příkladů - takových otázek lze tvořit mnoho a jsou to trhlinky v jeho příběhu, protože na ně nemá odpovědi?

a také odpověďmi jako:
má-li tyto převratné systémy, může je využí stejně jak k mírovým účelum tak k získání nadvlády nad ostatními. a podobné...
nemá-li je, jde např. o pokus spojení celé populace a to opět za stejným úečelem - mir/nadvláda , ale pouze s pozlátkem.


Můj osobní závěr:
1. Mile rád uvěřím, pokud nezávislí čeští vědci prověří a potvrdí a bude to v "učebnicích" využívano pro vzdělávání a následně využito, ne skupinou s vlastními zájmy, ale každým jedním z nás kdo bude mít zájem využívat, tak jak hlásá sám Keshe.
Předzvěstí toho pak můžou být veřejno právní reportáže ze světa o tom jak toho využívají v jiných zemích.
Jinak Myšlenka rovnocenné spolupráce mezi všemi lidmi je již věky známá a více či méně v různých podobá napříč historií šířená a mě se líbí jak to zní, ale opavdu ani v té nejintenzivnější fantazii si bohužel nedokážu jako mnozí jiní představit že to může nějak realně fungovat.
2. :enaughty: Nedělá na mě žádný dojem to s tým bezpilotovým letounem, že nejspíš sestrojili dálkové ovládání s jehož pomocí letounem přistáli a co jako. To je jen info o tom že irán s keshem umí udělat stejný oladač jak amerika a nic víc. Není to důkaz převratvé technologie. (takto to jsme všichni schopni vnímat a chápat jako reálné i bez filozofického mlžení keshe)
3. Získat si "víru" lidí kromě klas. zpus. moci/nadvlády, t.j. "skutečnou víru" (pokud se budeme bavit o tom co je dobré/správné)by mělo být pouze na základě svobodné vůle jednotlivcú která vychází z poznání, vědění apod. nikoli z mlživých příběhů - tak proč keshe věnuje víc energie tomu aby lidi věřili, namísto toho aby věděli - na mě to tak působí i přesto že chápu vliv součastných "vládců světa". :enaughty: K tomu přidejme Kesheovi výhružky - "moje technoligie je schopná v jednom okamžiku rozpustit člověka tak že z něj fizycky nic nezbyde", i když se přiznávám že to není přesný citát, nic méně princip je stejný a jsme napokraji jadenrého konce života na povrchu.
4. Jako jeden celek to momentálně z věčiny svého vědomí chápu jako velmi poutavý a zajímavý scénář na sci-fi celovečerní film s mezinárodní účastí s naprosto novými šokujícími 3D efekty, které dosud nebyly viděny, nebo hned rovnou jedním vrzem několik filmů :esilenced: , :laugh: již brzy uvidíte :laugh:
Pokud jde o tzv. studenou fuzi, kterou se zabyva spousta vedcu po celem svete uz velmi dlouhou dobu, jako že ji konečně nekdo dokázal rozbehnout, tak sem s tím "sakrafix" v cem je problem, patent na to už je desitky let přihlášený a ne keshem, ale dvuma talianama, tak jedeme jedeme zelená energie.
A tak dál a dál se dá :bhead: stále pokračovat dál stejně jako život ať už s keshem nebo bez něj.

BUĎME OBEZŘETNÍ A ZÁROVEŇ MĚJME OTEVŘENOU MYSL I PRO FANTAZII KTERÁ SE TOKEM ČASU STÁVÁ REALITOU ale hlavně lidi prosím ROZUM DO HRSTI

Doufám že muj komentář nevyvolá v nikom nějaké pohoršení, jen mi nejak v poslední době tato problematika nedává spát protože na to musím pořád myslet a není to strach z čeho mám obavy ale neznalost kterou bohužel všichni a stále bohatě oplýváme. Tohle jsou zhruba moje myslpochody od chvíle kdy jse to zjistil :shock: - :roll: - :enaughty: - :ethink: - :dknow: - :?:

S pozdravem a přáním hezkého života, Amatér se zájmem


Radek
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: sob 13 srp 2011 10:13
Dostal: 1 poděkování

Re: Keshe

Příspěvek od Radek »

.............počkat do vánoc, ono by se to mělo nějak vyvrbit a spíš věřit tomu, že kdo v Česku nebude krásti a bude celý život poctivě pracovati, bude se dobře míti....aspoň v hrobě.

Dík za skvělý rozbor

Radek


Odpovědět

Zpět na „KESHE FOUNDATION“