Rozprava - 2015

Nemoderovaná část fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Moderátorská práce

Příspěvek od rival »

Práce moderátora a ještě více globálního moderátora je skutečně tou nejméně vděčnou prací zde na fóru. Administrativa by měla být sladěná, ale někdy se to nepovede až tak dokonale. Všichni jsme jen lidé. Někdy je vhodné nechat debatu plynout a až po určité době jednotlivé příspěvky rozškatulkovat do patřičných témat. Jinak debata zanikne a zůstane jen pocit hořkosti. Někdy je zase vhodný pravý opak a je třeba zasáhnout ihned. Vždy je to o moderátorském citu...

Vím, že zde plevelíme. Proto večer založím nové téma a tam příspěvky, které nesouvisí s Jarním srazem 2015 přesunu. Toto vlákno bude necenzurované, pouze mnou moderované. Rád bych se zastal práce globálů, vyříkal si s vámi některé nejasnosti a probral tolik kritizovaná pravidla. Výsledkem debaty by měl být nějaký kompromis, přijatelný pro většinu uživatelů.


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Re: Jarní sraz 2015 v Praze

Příspěvek od Barbucha »

adam.benda píše:
Barbucha píše:... sice většinou neznám důvody skreva které dostali někteří foristi ban a ani to nemíním zjišťovat, neb nerad čtu plidké plky, ale mám z toho hrozně divný pocit. ...
Divný pocit z toho máš právě proto, že o celé té věci (a o jejích kořenech) víš evidentně šeredně málo. Mě bylo divný, že zrovna Ty se přikláníš zrovna na tuhle stranu.
čau, víš, právě proto, že toho o celém sporu vím poměrně málo, se nestavím na žádnou stranu, neb pravda je vždycky někde víceméně uprostřed a velmi často dojde na dilema, co bylo dřív, slepice nebo vejce. Já pouze vyjádřil svůj názor na základě pocitu, který z toho mám. Jest pravdivé pořekladlo které praví: není člověk ten, který by se zavděčil lidem všem, a pokud pracuješ s lidmi - je holé neštěstí nabíledni / čím víc poznávám lidi, tím raději mám zvířata /. Vždycky budou rejpalové a prudéří, kterým se nazavděčíš naprosto ničím a vždycky si najdou nějakou zámínku aby prudili. O tom žádná. Ale na druhou stranu nic se nemá přehánět a nejsme v mateřské školce, aby musel mít někdo potřebu někoho vodit za ručičku a nutit ho, aby se choval tak jak on uzná za jedině správné, jsme přece dospělí - teda alespoň věkem. Ona myslím je zapotřebí na obou stranách jistá míra tolerance a snášenlivosti a nebýt hned jako kouhoutek s ohýnkem u prdele při prvním nejapném vtípku nebo podobně. Velmi často je daleko lukrativnější toho dotyčného se nechat vycukat a nechat ho aby mu třeba časem došlo, že je hlupák, nebo alespoň se tak chová, než ho o tom začít přesvědčovat. Hlupáka totiž o ničem nepřesvědčíš. Hlupák zůstane sebestředným hlupákem ať děláš co děláš, z čehož plyne, že pokud nehodláš přístoupit na jeho omezenou hru a vynakládat naprosto zbytečně energii, je lepší spor faknout. Takže tak. :ethink: :pivko: :bye:


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Jarní sraz 2015 v Praze

Příspěvek od felda »

Rivale,oslovuji tě teď ,docela nerad,protože, to včera vypadalo,že se situace vyvíjí k lepšímu.
Slíbil jsi, že budeš odpovídat na dotazy....
Kolik je zabanovaných lidí- teď momentálně?
když se mají probírat změny k lepšímu, jak se mají vyjádřit zabanovaní ať již z jakýchkoliv důvodů?
chceš opravdu, aby zde zavládl čerstvý vítr? proč tedy nemohou mluvit všichni?
Myslel jsem ,že svobodná debata je základem k obnově, ale ta svoboda-resp. obnova tu jde příliš -na můj vkus- ztuha a izolacionismus k tomu rozhodně nepatří.

Pozdrav ala lascivní huběnka posílat nebudu, protože se to sem nehodí,ale přesto,prosím pouvažuj...


felda
Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Re: Jarní sraz 2015 v Praze

Příspěvek od Barbucha »

felda píše:.......
Slíbil jsi, že budeš odpovídat na dotazy....
jestli se nepletu, možná že jo, tak rival slíbil, že dneska večer oddělí tuto diskuzi od vláka Jarního srazu 2015 a na tomto novém vlákně bude diskuze k danému tématu, bez "starostlivého dohledu" globů, pouze pod jeho vlasním dohledem a s genrálním parodonem, aby se mohli vyjádřit všichní, z čehož usuzuji, že tam budou mít přístup i banerovci / blbí slovo co - to vypoadá že tam vypadlo d - nevypadlo, i když někteří je tak vidí /. Vydržme na nové vlákno. :bye:


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní sraz 2015 v Praze

Příspěvek od rival »

felda píše:Rivale,oslovuji tě teď ,docela nerad,protože, to včera vypadalo,že se situace vyvíjí k lepšímu.
Slíbil jsi, že budeš odpovídat na dotazy....
Feldo, fóru se věnuji ve svém volném čase, takže prosím o trpělivost. Co se banování týká, tak momentálně v administrativě fóra platí pravidlo, že o každém nově uděleném banu musím být informován. Taktéž není možné někoho odbanovat jen pro jedno vlákno. Buď je dotyčný odbanován a může všude nebo je zabanován a nemůže nikam. Ban není poprava, je to obvykle dočasné znemožnění přístupu na fórum (vyjma trvalého zabanování). Dočasně udělené bany jsou týdenní, jeden dvou týdenní a jeden trvalý. Navíc, bany aktuálně řeším...

Vůbec nemám strach, že se dočasně zabanovaní nebudou moci vyjádřit k tomuto tématu. Myslím, že zde bude ještě "hodně veselo".

Hlavním smyslem této diskuse je nastolit změny k lepšímu, aby se tady většina lidí cítila svobodně a mohli si v klidu vyměňovat informace, které je zajímají. Vzhledem k situaci, která zde panuje nebude dosažení tohoto cíle jednoduché.


rival - živý člověk
milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od milnem »

Ano Rivale,ale otevírat jednostrannou diskuzi bez zabanovaných je dost zkreslující.Navíc po tom,jak se vyvinuly bany v posledních dnech lidé naprosto ztrácí zájem diskutovat (tedy mluvím za sebe).Lidé stojící v opozici byli a zřejmě i budou dále banování.Místo aby se opozice omluvila banuje a toleruje na své straně mnohem větší přestoupení a konflikt se jen prohlubuje.Vždyť S.Křepelka -a to mám ráda jeho příspěvky-překročil dobré mravy v banování daleko víc,než Anri na začátku,a nikdo z "jeho"mu to nezazlívá.Dvojí metr zde vládne.A hodně nesouměrný. Je mně záhadou o co ti vlastně jde.
No,snad bude líp.M.


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od felda »

jo děkuji za zprávu.... já tedy přehled moc nemám , ale např . dvoutýdenní co já vím abul a mahatma tedy dva?


felda
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od felda »

No nedá mi to, zase se tu rozepíšu... Rivale, chápu,že to děláš ve volném čase. Je tu ale trochu problém. Jmenuje se to ..nebezpečí z prodlení. Ona lidská psychika má některá úskalí a jedním z nich je faktor času a křivda. Víš ono zachraňovat zemřelého pacienta lze ,ale asi jen ve Startreku.
Jestliže se má blýsknout a vyčistit vzduch, tak ideální je to následující ráno po incidentu. -Viz ráno moudřejší večera... Tohle ráno už nabíhá od 13.4.?
Proč ještě není možnost si promluvit se zabanovanými? Někteří lidé zde vypouštěli do prostoru nepravdy,doposud mají zasloužený? klid a prochází jim to; Byli jsme zde přirovnáváni za hňupy, pitomečky,postižené, posíláni jinam... I tohle by mělo patřit do tvého uvažování, jestliže se má vyčistit vzduch.
Už po několikáté Ti říkám ,že včera bylo pozdě! Nejde to prostě nechat ,že se odprudí zabanovaní šermíři -slova SDK- a nechá se to do května vyhnít...
Tvoje nečinnost v tomhle směru se odrazí na nenapravitelných škodách na fóru... Felda ti může být ukradený, já tu žádné příspěvky nemám....Stále nechápu o co ti vlastně jde, opravdu o FUP?


felda
Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Peter11 »

Největší úspěch mělo fórum ze začátku, kdy nebyla povinná registrace a každý přispíval dle svých zkušeností, možností, vědomostí a víry v nové technologie. Šlo o úpřimné sdělování vědomostí a zkušeností mezi účastníky fóra. Začátkem konce byl požadavek na separaci "chytrých" a "blbých" členů fóra. Najednou vznikla nadřazená skupina, která si myslela že "sežrala Šalamounovo hovno" a pasovala se na vůdčí elitu. Začali se uveřejňovat lživé informace pro "blbce". Všichni z "elity" drželi hubu a mají podíl na úpadku fóra. Každý projev nesouhlasu se bral jako "rozvracení", "pruzení" a vytvářel se, bohužel úspěšně "NEPŘÍTEL FÓRA". Další epizodou bylo vytvoření globálních moderátorů, kteří dokázali vymazat skryté nápovědy v různých tématech a úspěšně odstavit tzv. nepohodlné osoby, díky neznalosti a své neschopnosti pochopit souvislosti.
Dál raději nebudu pokračovat.
Peter


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Reakce na Rivalovo vyjádření.

Příspěvek od NAVAR »

Tlustá čára se u mne rovná "zametení pod koberec" Bohužel to tak vnímám a s Rivalovým verdiktem nejsem spokojen, (jinak bych si nedovolil se ozvat pokud bych to považoval za správně vyřešenou věc).
To že se něco namete pod koberec neznamená že je uklizeno a dokud se to nevyřeší tak s prominutím ty "vlčí" chcanky a křepelčí "sračky" budou smrdět na FUP nadále.
Celá kauza údajné smyšlené korespondence za kterou byl Anri napadán mi připomíná pohádku obušku z pytle ven a jitrnici kterou svět neviděl.
Akorát ten happyend, kdy nepoctivci dostanou co proto se nekoná.
To si můžeme klidně dát do hlavičky fóra motto: Lhaní, překrucování a manipulace přímo u pramene.
Původně jsem myslel že Rival zasáhne ihned a pro tuto situaci měl nachystaného "Masaryka" na finanční podporu pro fórum.
A ono se nic nestalo, na Anriho se nakydaly hromady sraček, kdo se ozval byl zabanován a teď se to zametá pod koberec.?! Za čas to smetí začne stejně páchnout.
Upřímě řečeno byl bych magor pokud bych měl finančně podporovat takovyýhle "bordel a takovýhle kurvy", ani omylem!


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od adam.benda »

S diskuzí vedenou na nevhodém místě (Vyřízené stížnosti - viewtopic.php?p=137561#p137561 ) pokračuji zde.
martin11 píše:abdul napsal
...
...lépe bych to nenapsal...takže globální moderátore, pod tento příspěvek se podepisuji, jako bych ho napsal osobně...
....a jsem zvědav, co se stane....martin11 :D
p.s. toto není rozeštvávání...moderátore, přečti si to pořádně, to jsi zapomněl číst česky??? to z tohoto příspěvku na tebe nevolá zoufalství a smutek z tvojí činnosti??? Rivale, co ty na to??? a co ostatní???
...jo a nesnažte se mě uklidňovat, nebo dokonce promlouvat do duše....to platí pro všechny, a pro moderátory obvzláště ...a pro ty budoucí-čekatele též...
Pokud oslovením "globální moderátore" myslíš Slávka, dle jeho posledního (a zároveň obrázkového-animovaného) příspěvku soudím, že z fóra odešel (nebo minimálně odešel z funkce globála), takže už Ti asi neodpoví. Jinak se pod ten příspěvek klidně podepiš, ono tím už teď moc nepřekvapíš a nikdo si z toho na zadek nesedne. Každý používáte jiná slova, ale jinak je to pořád to samé dokola a opravdu velmi by mě zajímalo, jak byste se ohledně toho všeho projevovali, kdyby Anri nebyl váš kamarád a kdybyste se tímto vztahem k němu nenechali ovlivnit (nebo v některých případech až zaslepit). Já ho ještě nedávno také považoval za kamaráda, byť vzdálenějšího, ale člověk si musí přiznat, před čím přesně stojí a podle toho se zařídit.

,,Člověk si říká, jestli mu stojí za to, nechat se peskovat a urážet za to, že tady smí prezentovat své názory a zkušenosti."

...Pokud se tu chováš podle té hrstky pravidel, tedy hlavně pokud veřejně(!) nekritizuješ vedení fóra, pak Tě za žádný názor ani zkušenosti nikdo z dvojice globálů nepeskuje a neuráží. Viz jeden z bodů, který jsem tu psal nedávno:
adam.benda píše:- Současní globální moderátoři neomezují žádné názory a nezavádějí cenzuru, pokud se držíte těch pár (nenáročných) pravidel. Pak jsme tu měli vyjímečný stav, kdy tahanice vygradovaly do neuvěřitelných rozměrů, vlastně jen škodily (všem) a nikam nevedly. Rival stanovil stop-stav, do kdy se mohli všichni k věci vyjádřit (dokonce bylo tolerováno i vybočení z pravidel). Po stop-stavu už neměly žádné dohady pokračovat. A když se pokoušely pokračovat, mohly by se opět rozmáhat jako nádor a měly by podobný smysl jako nádor. Do stop-stavu bylo pro bujení času dost. Proto pak nastala ještě o něco přísnější doba, kdy bylo sebemenší začínání nových hádanic omezováno ze strany globálních moderátorů, kteří tím opět dělali jen svojí práci. Žádná krutá cenzura tedy na fóru neexistuje. Dokonce jste měli možnost se vyjádřit i nad rámec pravidel.
A proč tohle fórum upadá? ... Podívejte se ale do "technické" sekce a projděte si posledních pár stran každého tématu. Někdy se stačí podívat jen na datum posledního příspěvku. Je možné, že některá témata jsou nebo byla slepou uličkou, ale jinde, kde experimentování stále pokračuje je to zvláštní. Nabízí se i "konspirační" vysvětlení, a sice že nás kdosi úmyslně zavádí. Další, už zde několikrát zmiňovaná možnost je, že ti, kterým to opravdu funguje, se s tím uklidili, tudíž nejhodnotnější zdroje jsou fuč. Tomu docela i věřím a částečně je chápu. No a dalším destruktivním prvkem je opět naše oblíbené "agresivní moderátorství".

Fórum (před vygradováním této doby) upadalo především proto, že v mnoha pohádkových oborech lidé stále více docházejí k únavě či rezignaci z toho, že jim to prostě nějak nejde. Nebo došli k pochopení, proč to nejde a že je to třeba ještě trochu jinak. Nebo skutečně něco dokončili, jak už je tu tipnuto. Existují další a další důvody, proč se tu mluví stále méně a méně. Je ale docela nemístné (a svinské), snažit se tohle podat jako důsledek prý "agresivního" moderátorství. Ale jinak pochopitelně - kdo se tu neumí chovat podle pravidel a po upozornění nehodlá začít pravidla respektovat, takový člověk bude samozřejmě remcat a prskat dál ve stejném stylu, tam nelze ani čekat nic jiného. Ono tady navíc ani moc nejde o to, jak přesně ta pravidla znějí, ale leckdo by se tu bez problému rád přihlásil k tomu, že pravidla nechce (a nechce respektovat) žádná.(!)

[hr]
Docela jsem pozoroval účast na fóru (a množství návštěv) v době posledních měsíců. Je zajímavé, že ještě nedávno fórum docela fungovalo (s původními globály), než se jeden z nich utrhnul ze řetězu, shodil k zemi a zdemoloval stabilitu vedení fóra (především svými totálně neprofesionálními a osobními=egoistickými pohnutky) a teď hromada lidí (která by klidně mohla říct něco proti tomu) postupně utichá a dokonce přestává navštěvovat fórum, a to především proto, že vnímá tu nekorektnost, zbytečnost a marnost celé téhle situace. Oni už nečtou ty pokračující hádanice ani z pozadí. Už na fórum pomalu ale jistě přestávají chodit. A vy tu chcete namluvit, že je to kvůli údajně "agresivnímu" moderátorování Slávka, popř. Pooty? Houby z voctem! Dokud jste tady vy, vážení zasloužilí členové, nezačali živit tuhle ubohou vzpouru, při které používáte svou vlastní neslušnost respektovat pravidla jako oprávněný důvod ke "stížnostem", docela to tady předtím šlo a odborná témata docela fungovala, byť s úpadkem, který moderátoři opravdu těžko ovlivní.

Teď tu je najednou na koni tahle podivná vzbouřenecká tlupa, která si navzájem přitakává a ostatní, kterým se to třeba nelíbí a řekli by něco proti, ti už radši ani fórum neotevírají. Připomíná mi to některé volby do parlamentu, kdy znechucení a rezignovaní levičáci se odmítají politikou jakkoli zabývat a ortodoxní pravičáci se seskupují, na vlastní náklady vytvářejí kampaně, skandují a pak válcují výsledky voleb.

Tedy Rivale, pokud si najdeš chvilku, doufám, že při té "nejednoduché situaci" je přesto docela jasné, zda byl útlum fóra (teď v těchto týdnech) zapříčiněn docela řádným moderováním, nebo tažením houževnatých vzpour. Navíc, pokud by se Ti styl moderování nějakým způsobem nelíbil, přece bys globálům něco řekl, ať to dělají trochu jinak, ne? Ono by to totiž snad zase tak velké změny v jejich stylu moderování nebyly, předpokládám. Nebo si opravdu vedli tak špatně, že hlavně díky jejich počínání je fórum teď v tomto stavu?? Jsou opravdu ty "stížnosti" na ně tak oprávněné? Já fakt nechápu, o čem to vůbec diskutujeme? O čem se tady má pořád polemizovat? Jak je tohle vůbec možný......

Ať Anri přizná, že mu Slávek (a možná i poota) tehdy nevoněl v "konkurenční" pozici globála, a že kvůli tomu uměle vykonstruoval konflikt (do kterého v průběhu času "povolal" a možná i zmanipuloval(?) aktivní, i dávno odmlčené členy), aby Slávka (nebo oba dva) z pozice globálů prostě a jednoduše vyštípal. A třeba pak bude zase o něco víc jasno. Jsou tu i jiné možnosti, ale i v těch vidím jakousi rafinovanost zmíněného pána a je mi z toho docela zle.

Taky už sem nechodím moc rád. Stále ještě ale nejsem schopen jen tak mlčky koukat na ten hnus, co se tu děje a jaké následky to má na všechny z nás. Fórum (+ zdejší atmosféra, srazy atd.) pro mě znamenalo něco skutečně jedinečného a určitě jsem v tomto nebyl sám. Teď je to zdemolované a smrdí to. Tohle vám jen tak nezapomenu.


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od felda »

Adame,Adame...Tvůj pohled je nezaujatě zajímavý.... už jen jak to nazýváš,- tlupy a pod. z toho jednoznačně čiší zaujatost.... tady jde jen malinko o lidskost,víš... být policajt můžu sežrat všechnu tvrdost zákona a zničit tě, za to ,že nezastavíš na stopce. stejně tak tě můžou vyřešit domluvou...
člověče ,co myslíš , co je tu přínosem-za každé hýknutí,jmenovat paragrafy,nebo ten lidštější přístup?
Zrovna včera jsem o tom měl drobný pokec z Laďou z Brna.... nějaká pravidla? nečetl,já nečetl taky, jen se prostě řídíme citem a lidskou slušností a vystačili jsme s tím celá dlouhá leta a na srazech se nám líbilo... -Co Anri? konstrukty o vyštípání ,atd.... prosím tě, posral to, uznal to, odstoupil....
ale pomluvy a lži,což doložil výpisy,si prostě nenechá líbit- není splachovací.A tohle si myslím, nemluvím za něj, do hlavy mu nevidím, by lidi ,kteří to na něj zkoušeli si měli uvědomit a sáhnout si do svědomí, já si pamatuju kulový, ale on pamatováka má a umí to zdokladovat...a omluva by byla myslím na místě. Vyštípat koho proč? Moderátoři tam dělají práci za dara a co závidět? Myslím, že má práce dost i bez toho. Ono toho času ,co na tom chlapci trávili-klobouk dolů. Jen toho přišlo -mi-že už toho bylo opravdu za každým kváknutím.
citace:Pokud oslovením "globální moderátore" myslíš Slávka, dle jeho posledního (a zároveň obrázkového-animovaného) příspěvku soudím, že z fóra odešel (nebo minimálně odešel z funkce globála),,,konec citace- no a jestli tohle je pravda, pak tomu nerozumím.... slušnost by byla , kdyby to bylo řečeno asi trochu jinou formou, ostatně jsem už zde zmínil v jiném příspěvku - netuším, kde je- byl to dotaz -Co má znamenat ona lascivní huběnka? a odpovězeno mi nebylo.... A Adame, víš , ono si to lze -bude-li ještě zájem vyříkat na srazu, omluvit se , domluvit se za spáchané ale , asi těžko půjde vyřešit to nevykonané ,co se vykonat mělo, když na to byl ten správný čas.
Když o někom, řeknu, že je zloděj, on má všechny důkazy,že ne ,ale já mu to neumožním říci,obhájit se ,docílit nápravy , tak už to zavání něčím ,co už na fórum asi nikdo nechceme.


felda
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

adam.benda píše:Ať Anri přizná, že mu Slávek (a možná i poota) tehdy nevoněl v "konkurenční" pozici globála, a že kvůli tomu uměle vykonstruoval konflikt (do kterého v průběhu času "povolal" a možná i zmanipuloval(?) aktivní, i dávno odmlčené členy), aby Slávka (nebo oba dva) z pozice globálů prostě a jednoduše vyštípal. A třeba pak bude zase o něco víc jasno.
... mno ... po přečtení dalšího <Bendova> blábolu jsem měl neskutečnou chuť napsat cosi "o žoku plném řiťolezeckých sraček", ale prozatím se ještě ovládnu a pokládám fóru přítomných dosti zásadní otázky: ...... kdo po mé rezignaci začal s útoky ??? ... kdo tu na koho s neskutečnou kadencí začal házet lži a nepravdivá obvinění ??? ... kdo tím začal rozbíjet fórum a otravoval jeho ovzduší ??? ...

A) ... byl to skutečně Anri ?? ... :ethink: ...
B) ... anebo to byli: ... <Vlčice> + <Hanka> + <ceskymo> + Křepelka + <Benda> (+ místy dokonce i Poota) ?? ...
(nehodící škrtněte) ...

... a pokud jste snad přeškrtli bod B), tak potom sem laskavě napište, kde a čím se tak konkrétně stalo, kdy a kde se Anri po 9.3.2015 jako první dopustil nějakého útoku (tj. adresa příspěvku, popř. citace) ... děkuji ...

... Rivala tímto žádám, aby ještě na několik dní znovu obnovil vlákno "Obdržel by uživatel MIRKO", ... neb pokud se tu stále nacházejí jedinci, kteří mě tu i nadále bezostyšně obviňují z věcí, jenž jsem nikdy neudělal + nadále nestydatě překrucují a manipulují (tj. <Benda> + všichni ti, co mu za jeho příspěvek výše dají "palec"), tak bez skutečnosti dokazujícího zmíněného vlákna se ke zdárnému ukončení této záležitosti zřejmě nikdy nedostaneme !!!!! ... thx ...

... Anri ...

--------------------------
doplněno [150429/01:25]: ... mmch, nikoho jsem "do zbraně" nepovolával (pouze jsem 25.března tr. svou Rivalovi adresovanou oficiální pravdivě napsanou stížnost zároveň poslal i v kopii na SZ několik desítek členů fóra + 2x poté jsem několika lidem, jich si vážím, poslal před zveřejněním "zálohu příspěvku", jelikož v té době se mé příspěvky běžně "ztrácely do několika minut po odeslání") ...... rovněž jsem taktéž nepovolával nikoho z "dávno odmlčených členů" !!! ... (a.b.čkem opět použité "množné číslo" = zveličování počtu = charakteristický to projev přemíry estrogenu) ...
... Peter11, pls, vysvětli "temu chujovi", že jsem Tě naposledy kontaktoval před mnoha a mnoha lety (tedy pokud jsem Tě vůbec kdy někdy kontaktoval) ... dík ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Omluva

Příspěvek od rival »

Omlouvám se, že se aktivně nezapojuji do debaty. Ale mám týdenní neplánovanou dovolenou z rodinných důvodů. Ale už během dneška se pokusím zodpovědět nějaké dotazy a věnovat se moderátorské práci.


rival - živý člověk
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od NAVAR »

Ať Anri přizná, že mu Slávek (a možná i poota) tehdy nevoněl v "konkurenční" pozici globála, a že kvůli tomu uměle vykonstruoval konflikt (do kterého v průběhu času "povolal" a možná i zmanipuloval(?) aktivní, i dávno odmlčené členy), aby Slávka (nebo oba dva) z pozice globálů prostě a jednoduše vyštípal. A třeba pak bude zase o něco víc jasno. Jsou tu i jiné možnosti, ale i v těch vidím jakousi rafinovanost zmíněného pána a je mi z toho docela zle.
.
Tak to pozor!
Pokud sáhnu do minulosti a podívám se na Anriho příspěvky, tak právě kdo se do něj navážel naprosto zoufalou argumentací stylu "musím mít pravdu za každou cenu" byl právě Slávek.
Obávám se že nikoliv Slávek Anrimu ale Anri Slávkovi zatraceně leží v pajšlu. Slávek totiž Anrimu nesahá vědomostně ani po kotníky i kdyby se progůgloval až do Austrálie:-)
Můj názor je že jenom naprostý pitomce serou chytrý lidi.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Odpovědět

Zpět na „Hyde Park nebo Kanál ?“