Rozprava - 2015

Nemoderovaná část fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

Nemám zájem se s Tebou handrkovat, opravdu mi za to nestojíš.
Chceš se jenom hádat a darmo mi užírat čas - tvrdil jsem, že z téže adresy přispívali tři další uživatelé a přesně tohle to taky dokazuje.
Další debata s Tebou je zbytečná!

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od deʒa vy »

poota píše: tvrdil jsem, že z téže adresy přispívali tři další uživatelé a přesně tohle to taky dokazuje.
Tvrdil si sice niečo celkom iné
poota píše:On na to milý deza vy totiž vůbec není sám, ale jedná se o kolektiv celkem čtyř nicků, kteří se spolu zřejmě radí u společného počítače a deza vy pak jejich společný úradek jenom přenese na sklo.
ale nevadí, tiež nemám za potreby sa hádať.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
tichys
Stálý člen
Příspěvky: 87
Registrován: pon 13 úno 2012 17:33
Dal: 65 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od tichys »

Když jsem se před pár lety jen tak mimochodem před jedním člověkem zmínil, že mimo jiné kanály, kde už dlouho hledám pravdu o volné energii a cestu k ní, navštěvuji také FUP (tehdy ještě jako neregistrovaný čtenář), jeho reakce mne zarazila.

Řekl mi tehdy doslova: "Na to bacha, tam je spousta agentů, kteří hlídají, aby se nic použitelnýho nedostalo ven."

Tehdy jsem tomu nevěřil, ale jelikož od té doby je vůči mě opatrnější a méně sdílný než dřív, několikrát jsem si později říkal, jestli na tom přece jenom něco není, jestli to není jeden z důvodů, proč se zde (alespoň podle toho, co jsem zde přečetl - a přečetl jsem toho dost a poctivě, včetně starých vláken, archivu chatu apod.) opravdu nikdy nic použitelného skutečně ven nedostalo. Vypadá to, že u všech, u kterých to vypadalo na úspěch (nevěřím, že by všichni z nich byli podvodníci, co si vymýšleli), byla jejich práce znevěrohodněna a oni se nakonec úplně stáhli buď sami, nebo byli doslova zesměšněni a vyštváni pryč (jen tak namátkou např. Iv, Mim, Peter610, ElabsVracov, Jim68, ...). Jasně, pořád je tu i ta druhá možnost http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=137653#p137653, ale kdo ví doopravdy, jak to bylo?

No a v poslední době to vypadá, že se FUP podařilo rozložit definitivně. Velmi rád bych se v tomto případě mýlil, ale bohužel to vypadá, že FUP pomalu ale jistě končí.

Pokud se nemýlím a nakonec to tak (k mé lítosti) dopadne, nabízím spolupráci těm z Vás, kterých jsem nebyl nucen si v poslední době přestat vážit a kteří máte zájem společně pracovat na tom, kvůli čemu toto fórum původně vzniklo. Kontaktů na mne je zde zatím dost.


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od NAVAR »

tichys píše:
NAVAR píše:...Ba co dokonce jsem toho názoru že si jí zatím nezaslouží, neumějí se chovat rozumně....
poota píše:...Představy byly ty, že bude energie zadarmo... Věřím tomu, že VE existuje, ale nevěřím tomu, že se k ní někdo může dostat "přes peníze", tedy snahou mít něco zadarmo nebo levně...
Problémem taky je, že většina lidí "do toho" jde jenom proto, aby až "toho" dosáhnou, tak "to" nejlépe tak patentovali a pak na "tom" pohádkově zbohatli.
Ale vesmír takhle nefunguje...
Bohatství není nic jiného než určitá svoboda a nezávislost, jde to ruku v ruce. Než ale na něčem bohatnout, tak to je lepší mít ten pocit nezávislosti.
Co se "agentů" týče, tak na spekulace moc nevěřím, ovšem v jistých případech jsem se setkal s tím že reálný člověk, který poublikoval tak se po něm doslova slehla zem.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Peter11 »

tichys píše: Vypadá to, že u všech, u kterých to vypadalo na úspěch (nevěřím, že by všichni z nich byli podvodníci, co si vymýšleli), byla jejich práce znevěrohodněna a oni se nakonec úplně stáhli buď sami, nebo byli doslova zesměšněni a vyštváni pryč (jen tak namátkou např. Iv, Mim, Peter610, ElabsVracov, Jim68, ...).
Asi jsi ještě nepochopil, že tebou namátkově jmenovaní, minimálně tři první si ze všech dělali prdel v přímém přenosu.


Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od adam.benda »

sisa píše:Ještě vysvětli, co tím myslíš, protože ve spojení s Anrim tomu nerozumím.
Já, například, nějaké "utržení ze řetězu" vůbec nezaznamenala. Ale taky záleží na tom, čemu říkáš utržení ze řetězu ty a co pod tím rozumím já.
Dokážu (třeba v tomto úryvku) ocenit Tvůj tón a způsob jednání. Leckterým (z vašeho "tábora") bys v tomto mohla jít příkladem. Navar, když se snaží, tak to taky docela dovede.

Ohledně "utržení ze řetězu" v souvislosti s Anrim jsem měl na mysli to, že začal dělat prudké a docela neoprávněné zásahy coby globální moderátor (točí se to třeba kolem těch zásahů za pouhé ocenění příspěvku atd.). To bylo takové drobné počáteční sémě, které však nemusí ani tolik vyklíčit a nakonec prorůst vše kolem, když se nebude zalévat a hnojit. Jak jsem (k opětné Anriho nelibosti) zmínil, přidalo se do toho to podivné Anriho chování (o čemž jsem se vůbec nemusel "roztrubovat" - docela dost lidí nezávisle na mých "názorových fekáliích" přicházelo s tím, jestli Anri není nějakej divnej, co se děje atd.)... no a dál to pokračuje tak, jak jsem psal (ztráta důvěry k němu, pochyby o čistotě jeho myšlenek, mylná podezření atd.) ... (I tam se ta květinka dala zarazit, ale místo sečtělého přístupu a dospělého reagování Anri na vše reagoval velmi pošťuchovačně. Třeba i tím mě opět kopnul do vosího hnízda, protože ze srdce nenávidím, když se někdo chová takto provokativně, což má vlastně jen destruktivní podstatu a tentokrát destruktivní činy vlastně ve vztahu k fóru, které mám rád. Jako kdyby se někdo snažil vydráždit mou manželku. :-) Už tehdy, chvilku po začátku celého sporu jsem věděl, kam to povede. Tohle je vlastně jeden z hlavních důvodů, proč jsem se do té věci začal zapojovat.)

Jinak to, že ono "utržení ze řetězu" nebo další meandry tohoto konfliktu vidíme oba úplně jinak, to je docela normální. Každý myslí jinak a je to dobře. V předchozím odstavci (a samozřejmě nejen zde - furt se opakuji) částečně vysvětluji, proč to vidím, tak to vidím. Jsem taky hodně ovlivněn tím, že jsem moderátor (byť jen standardní) a přístupem jsem hodně nasměrován k tomu, aby fórum kromě otevřenosti (k věcným-tématickým) názorům bylo zároveň i stabilní a mělo dobře fungující a stabilní vedení (což je základ). Ty viditelně vidíš věci třeba kolem pravidel a kolem vedení fóra o dost jinak, což ve své podstatě není špatně - je to Tvůj individuální postoj. Jako správnou cestu vidím takovou, navzájem se snažit naslouchat té druhé protistraně a za každou cenu nebojovat za své vlastní (a jinak pomíjivé) "vítězství názoru". Proto je celkem na nic (a opět to má jen destruktivní povahu), pokud někdo v rámci sporu jedná ať už poměrně agresivně, nebo "jen" pošťuchovačně atd. Pak jsou případy, kdy máme o svém názoru natolik jasno, že žádný argument protistrany to neotřese. Je ten názor ale tolik jasný opravdu proto, že je náležitý, nebo jde jen opět o to "neprohrát"? A další věc je, že pokud dojdu k tomu, že jsem něco třeba viděl pokřiveně a třeba jsem i názor změnil, zmíní to tady někdo veřejně, aby se náhodou "neshodil"? Naopak, takovým přiznáním by jeho body stouply, ale to si málokdo uvědomuje.

Já sám během celého konfliktu zpětně přemýšlím, jestli bych některá slova nechtěl vzít zpět atd. Jednoduše proto, abych měl čistý štít, abych neměl problém před zrcadlem a i po praktické stránce, abych protistraně neposkytnul nějaké oprávněné střelivo. Tady však dochází k tomu, že protistrana si střelivo hledá kde může, byť ne všichni z té protistrany, byť ne vždy atd. (abych k někomu z vás nebyl nespravedlivý)


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od sisa »

Adame, V hodně věcech máš pravdu, ale v hodně věcech s tebou nesouhlasím a některé věci posuzovat nemohu, protože do nich nevidím. Viz tvůj názor na Anriho chování.
Ale uvědom si, pokud se na někoho takto zaměříš a budeš hledat něco proti němu, vždy něco najdeš. Na každého.
O tom by se dalo popsat papíru. SDK často zapomínal na pravidla slušného chování, zabýval se tím někdo?

Máš pravdu, že sémě nemusí vyklíčit, pokud se nebude hnojit a zalévat. OK, Anri složil funkci, proč vám to nestačilo, proč jste pokračovali? Nechceš říct, že to bylo z naší strany, že ne? To bych už neviděla jako košér, protože ty příspěvky jsem četla. Myslím, že jsem viděla na vlastní oči hodně materiálu.............. nerada bych to dále rozpitvávala

No a tvoje poznámka o střelivu... Vidím to přesně opačně. Posledních pár dní se vcelku diskutovalo v poklidu a co se pak stalo, vylezly dámy a bylo všechno opět na začátku. Ty fakt čekáš, že na lživé a urážlivé příspěvky budeme zticha a necháme se obviňovat a osočovat, jak je komu a z čeho libo?


Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od adam.benda »

sisa píše:Ale uvědom si, pokud se na někoho takto zaměříš a budeš hledat něco proti němu, vždy něco najdeš. Na každého.
Stále nechápeš, že opravdu si nedělám žádné úsilí s tím, abych na Anriho něco hledal? Opravdu se tu tolikrát opakuji zbytečně, že to stále není chápáno? Anriho počiny (nebo některé počiny vaší skupiny) vnímám jako velký problém, který výrazně poškozuje fórum i některé lidi na něm. Tohle je potřeba ukončit. To je jediný důvod, proč jsem v tomhle konfliktu aktivní. Na nějaké plané zaměřování se na lidi nemám ani čas, ani morálku.
sisa píše:SDK často zapomínal na pravidla slušného chování, zabýval se tím někdo?
Při tak rozsáhlé práci globálů na celém fóru (když tu ani není moc sekčních moderátorů, kteří by jim pomáhali), se může snadno stát, že se moderátor vyjadřuje jaksi chladně. Ale když se jeho stanovisko respektuje, což by mělo vyplývat z jeho pozice, moderátor pak už mlčí a je pokoj. Jenomže když to někdo nerespektuje a pořád dokolečka otravuje, není se čemu divit, že se pak moderátor na dotyčného o něco víc utrhne, zavadí o sarkasmus atd. A pokud vím, těchto případů zase tolik nebylo.

Na druhou stranu se tady dokázalo uskutečnit velkolepé vzbouření proti moderátorům prý za tyto jejich (velmi zveličené) "neslušnosti" plus ještě společně s tím "nesnesitelným problémem", že po nedůsledných členech museli uklížet / odstraňovat příspěvky, které vybočují z pravidel nebo z rozhodnutích, která ustanovil ať už Rival, nebo jeho "zástupci", globální moderátoři. Globálové dělají pouze práci pro administrátora. Kdyby byl Rival s jejich prací nějak nespokojený, určitě by je dávno zkorigoval, řekl by jim, že by si to představoval trochu jinak, ale aby to jejich "tak strašné" počínání mělo takovéhle důsledky, že odcházejí z funkce, nebo úplně z fóra??? Tak to je opravdu asi trochu o něčem jiném, ne?
sisa píše:OK, Anri složil funkci, proč vám to nestačilo, proč jste pokračovali?
Že složil funkci se znechuceným obličejem místo toho, aby připustil nějaké své pochybení, to už jsem pak ani od něj nečekal a neřešil to. A protože jsme na základě jeho podivného chování opravdu nevěděli, co se od něj dá všechno čekat, samozřejmě jsme chtěli vyřešit, jestli "neulítnul" ještě v dalších věcech, u kterých někteří z nás pojali nějaké podezření. To je přece naprosto přirozené. Kdyby alespoň nereagoval tak provokativně a špinavě (chce-li konkrétní případy, už mu byly uvedeny dříve), vůbec to nemuselo dojít do tohodle bodu. Chtěl se očistit, ale svým jednáním na sebe sám nahrabal další bahno (a některé pleskance hodil i na jiné lidi). Když přišel Rival a některé ty věci vysvětlil (třeba zneužitelnost SZ), je to tím vyřízené. Nebo si budu jako nějakej *** ublíženecky vydupávat omluvu od někoho? Jak jsem řekl, to nemám zapotřebí, pokud mě tedy třeba netíží vlastní svědomí. Totiž právě tohle vydupávání, slovíčkaření a pošťuchování vyprovokovalo konflikt do takového rozměru, že se pak fórum nachází v tomto stavu. Fórum už je pravděpodobně v koncích, protože témata sice jakš takš žijou, ale jeho duše pomalu umírá. Jestli se to nedá zastavit, tak mě alespoň zajímá, jestli je Anri opravdu tolik ublíženecky zahleděnej do svého bolavého ega a skutečně upřímně věří všemu, co plodí, nebo jestli je to pouhá zástěrka a hlavní účel je nějaký jiný. (Jaký účel, Anri? Možností je více, ale jednu z nich jsem už uvedl dřív - možná jsi chtěl pomocí zprostředkovaného "hlasu lidu" jen odstřelit dvojici globálů, kteří ti zřejmě moc nevoněli. Ale klidně to může být i z jiných důvodů, a to ví jen čert.)
sisa píše:No a tvoje poznámka o střelivu... Vidím to přesně opačně. Posledních pár dní se vcelku diskutovalo v poklidu a co se pak stalo, vylezly dámy a bylo všechno opět na začátku.
Fórum je na úplném dně návštěvnosti (hlavně ze strany velmi stálých a významných členů), občas nějaké to tématické vlákno jede (což velmi oceňuji v této době), ale jinak to není o dámách, ale je to pouze o tom, že problém není vyřešen. Rival zkrátka asi momentálně nemá volný čas na tak dlouhosáhlý spor a vaše skupina není schopna pochopit, že ta vaše ideologie má tu a tam docela zásadní vady a vede k velmi špatným výsledkům pro nás pro všechny.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od lajos »

Přesně tak, hovno od hovna pošlo


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

adam.benda píše:
sisa píše:OK, Anri složil funkci, proč vám to nestačilo, proč jste pokračovali?
Že složil funkci se znechuceným obličejem místo toho, aby připustil nějaké své pochybení, to už jsem pak ani od něj nečekal a neřešil to. A protože jsme na základě jeho podivného chování opravdu nevěděli, co se od něj dá všechno čekat, samozřejmě jsme chtěli vyřešit, jestli "neulítnul" ještě v dalších věcech, u kterých někteří z nás pojali nějaké podezření. To je přece naprosto přirozené. Kdyby alespoň nereagoval tak provokativně a špinavě (chce-li konkrétní případy, už mu byly uvedeny dříve), vůbec to nemuselo dojít do tohodle bodu. Chtěl se očistit, ale svým jednáním na sebe sám nahrabal další bahno (a některé pleskance hodil i na jiné lidi). Když přišel Rival a některé ty věci vysvětlil (třeba zneužitelnost SZ), je to tím vyřízené. Nebo si budu jako nějakej *** ublíženecky vydupávat omluvu od někoho? Jak jsem řekl, to nemám zapotřebí, pokud mě tedy třeba netíží vlastní svědomí. Totiž právě tohle vydupávání, slovíčkaření a pošťuchování vyprovokovalo konflikt do takového rozměru, že se pak fórum nachází v tomto stavu.
... mám dotaz <Adame>, ... proč už opět lžeš o tom:

- že jsem složil funkci se znechuceným obličejem ...
- že jsem reagoval provokativně a špinavě ...
- že jsem svým jednáním na sebe sám nahrabal další bahno ...
- že jsem ublíženecky od někoho vydupávat omluvu ...
- že právě mé vydupávání, slovíčkaření a pošťuchování vyprovokovalo konflikt do takového rozměru ...

... ????? ... odpovíš ?? ....

... protože pokud neuznáš, že v tomto všem už zase nestydatě lžeš (neb se to odehrálo jinak), tak mi pak nezbude nic jiného, než abych zde opětně dokázal, že toto bylo zcela jinak, než to tu právě popisuješ (což pro mě nebude vůbec nic těžkého, to mi věř) ... stačí mi k tomu totiž několik drobných citací z minulosti a hned bude jasno, kdo tu nechutně překrucuje fakta ...

... a těm tvejm ostatním "vyplozenejm nepravdám" se ještě vrátím později ... s tím také počítej ...

... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od sisa »

To nemá konce.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od milda »

sisa píše:To nemá konce.
Taky si to myslím. Asi by bylo lepší se už na to nekonečný dohadování :ptrain: . Evidentně se nikdo nehodlá za
nic omlouvat a debata se točí v nekonečném kruhu.
Nakonec, vždyť ani naši nejvyšší politici se zásadně za nic neomlouvají a život jde spokojeně dál...
;) :D :pivko:


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:... tvrdil jsem, že z téže adresy přispívali tři další uživatelé a přesně tohle to taky dokazuje.
... netvrdil ... neb na předchozí stránce jsi doslovně napsal:
poota píše:On na to milý deza vy totiž vůbec není sám, ale jedná se o kolektiv celkem čtyř nicků, kteří se spolu zřejmě radí u společného počítače a deza vy pak jejich společný úradek jenom přenese na sklo.
... u SDK jsem si během cca půldruhého roku už na takovéto překrucování svých výroků vcelku zvykl, ale u tebe mě to dost překvapuje ... :ethink: ... že by to bylo "nakažlivý" ?? ...

... :? ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

milda píše:Evidentně se nikdo nehodlá za nic omlouvat a debata se točí v nekonečném kruhu.
Tak to zase prrr! :enaughty:
Nejenže jsem ochoten se omluvit za svoje chyby a přehmaty, ale dokonce jsem vyzval kohokoli, kdo má pocit, že jsem ho nějak něčím poškodil nebo se ho modře dotknul, aby se mi ozval v Boxovárně nebo přes SZ - že pokud bude jeho nárok pro mě uznatelný, tak se mu i tamtéž omluvím a to taky modře a s celou parádou.
Zatím se mi nikdo neozval, takže buď už všichni zapomněli a nebo za tím tuší nějakou léčku a bojí se ozvat - že bych snad dal všechny svoje přečiny do pořádku se mi nezdá příliš pravděpodobné.
No, snad se přece jen ještě někdo ozve.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

A(&F) píše:
poota píše:... tvrdil jsem, že z téže adresy přispívali tři další uživatelé a přesně tohle to taky dokazuje.
... netvrdil ... neb na předchozí stránce jsi doslovně napsal:
poota píše:On na to milý deza vy totiž vůbec není sám, ale jedná se o kolektiv celkem čtyř nicků, kteří se spolu zřejmě radí u společného počítače a deza vy pak jejich společný úradek jenom přenese na sklo.
... u SDK jsem si během cca půldruhého roku už na takovéto překrucování svých výroků vcelku zvykl, ale u tebe mě to dost překvapuje ... :ethink: ... že by to bylo "nakažlivý" ?? ...

... :? ... Anri ...
Tak to zkusíme jako v pomocné škole. A píšu to pomalu, abys to stačil chápat.

uživatel = nick
4 uživatelé = 4 nicky
1 uživatel + 3 další uživatelé = 4 uživatelé a tudíž taky 4 nicky

Takhle mi to docela štymuje a jediná možnost, že je to nějak jinak je ta, že by některý z těch uživatelů měl dva a nebo víc těch nicků, popřípadě že by tam byl jenom jeden uživatel a ten by navzdory pravidlům používal celkem 4 nicky - ale to už je opravdu krajní možnost!

Takže jaképak překrucování - a příště se do mně strefuj aspoň o trochu chytřeji, buď té lásky :bye:

Zdravím - poota
P.S. A až mi zas budeš něco psát, tak prosím ještě přidej vysvětlení, jaký že Tvůj výrok měl být mnou překroucen - z té citace mám pocit, že se jednalo o výrok (snad?) deza vy. Jestli mi budeš tvrdit, že to jsi taky Ty, tak pak už se opravdu nevyznám v tom, kdo je kdo - to už by bylo na moji hlavu skutečně příliš :epray:


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „Hyde Park nebo Kanál ?“