Rozprava - 2015

Nemoderovaná část fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od milda »

poota píše: Tak to zase prrr! :enaughty:
Nejenže jsem ochoten se omluvit za svoje chyby a přehmaty, ale dokonce jsem vyzval kohokoli,.....
Nemyslel jsem samozřejmě Tebe, ale ty členy ve sporech aktivnější... ;)

K Tvému gestu se dá říct jenom jediné - klobouk dolů! :D :pivko:


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:uživatel = nick
4 uživatelé = 4 nicky
1 uživatel + 3 další uživatelé = 4 uživatelé a tudíž taky 4 nicky
... :ethink: ... nezdá se ti, že si tak trochu pleteš významy "člen" "uživatel" "nick" ... neb to totiž není to stejné ... ;) ...... takže mezi které dva patří rovnítko ?? ... 8) ...

... mmch, kecy typu "Tak to zkusíme jako v pomocné škole. A píšu to pomalu, abys to stačil chápat." si laskavě strč do :ptrain: ... pořád jsi ještě moderátor, tak se podle toho chovej (a nechovej se podle :) )

... a pokud chceš opět "schizofrenně" namítnout, že text příspěvků http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=137857#p137857 + http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=137875#p137875 (od kterých se nynější debata odvíjí) jsi napsal "černě" a nikoliv "modře", tak mi pak vysvětli, jak by se "běžný člen" dostal k údajům o IP, jenž jsou dostupné pouze "moderátorům" ... :D ...

... :bye: ... Anri ...

----------------
PeS: ... a umej se ... páchneš po "křepelincích" ... asi jsi do nějakého šlápl ...... že by třeba ve čtvrtek ?? ... :lol: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:P.S. A až mi zas budeš něco psát, tak prosím ještě přidej vysvětlení, jaký že Tvůj výrok měl být mnou překroucen - z té citace mám pocit, že se jednalo o výrok (snad?) deza vy. Jestli mi budeš tvrdit, že to jsi taky Ty, tak pak už se opravdu nevyznám v tom, kdo je kdo - to už by bylo na moji hlavu skutečně příliš :epray:
... kde probůh píšu, že by to měl být můj výrok, který by překroucen ??? ... :shock: ... já pouze reagoval na to, jak si dokážeš odporovat v rámci dvou svých příspěvků ... :ewhistle: ...

... a "deʒa vy" samozřejmě nejsem ... :roll: ...

... Anri ...

------------
PeS: ... jinak koukám, že ten čas investovaný do self-scriptu (co jsem si napsal, který mě upozorňuje na dodatečné změny v příspěvcích), rozhodně nebyl zbytečný ... ;) ...
(pro vysvětlení ostatním uživatelům: ... globální moderátoři totiž mohou "upravovat a doplňovat" i své příspěvky, ale aniž by se poté u nich objevila klasická hláška: ... Naposledy upravil "ten a ten" dne "toho a toho", celkově upraveno "tolikrát" ...... :arrow: Putovo "PS", na které teď reaguji, bylo totiž do jeho příspěvku dopsáno až po odeslání Mildovo příspěvku, kterým se debata překulila na další stranu, ... takže pokud bych nebyl upozorněn scriptem, zřejmě bych si už nikdy nevšiml, že do svého příspěvku Puta doplnil další mě týkající se pasáž, tudíž bych na ni nereagoval ... :? )


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

Koukám, že máš zase "hádavou" - takže si trhni nohou :bye:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

... :shock: ... tak ty tu ze mě děláš "idiota z pomocný školy" a když na to zareaguji, tak mám "hádavou" ?? ... :bhead: ...

... začínám čím dál tím víc oceňovat tvou rezignaci na post globálního moderátora ...... neb nikdo s takovýmto chováním by rozhodně tuto funkci zastávat neměl ... :ewhistle: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od lajos »

V tech IP adresách a nickách se nevyznám, doprdele a teď nevím na kterou stranu se dát?


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

... to bude zřejmě tím, že nejseš adeptem na "pomocnou školu" ... :D ...

... a na kterou stranu se (při)dat ??? ...... Lájo, jak Tě znám, tak nám stejně oběma zachováš přízeň, tudíž proč to řešit ... ;) ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od adam.benda »

A(&F) píše:... mám dotaz <Adame>, ... proč už opět lžeš o tom:

- že jsem složil funkci se znechuceným obličejem ...
- že jsem reagoval provokativně a špinavě ...
- že jsem svým jednáním na sebe sám nahrabal další bahno ...
- že jsem ublíženecky od někoho vydupávat omluvu ...
- že právě mé vydupávání, slovíčkaření a pošťuchování vyprovokovalo konflikt do takového rozměru ...

... ????? ... odpovíš ?? ....
Jak jsi se všiml, moc se tvým kroutivým a hadovitým reakcím a dotazům tohoto typu věnovat nechci (neb už dobře znám následující slizký vývoj), ale naštěstí v tomto konkrétním případě ani odpověď neexistuje, protože dotaz sám o sobě je vadný (viz zvýraznění vady v citaci).

I když v jednom bodě si nejsem jistý, jestli jsem se vyjádřil nepřesně:
,,- že jsem složil funkci se znechuceným obličejem ..."
... ale každopádně jsi neodešel z funkce s tím, že jsi pochybil, což je docela zásadní věc, ale tento bod tedy raději beru zpět, protože se mi nedaří najít vhodné termíny.

Jinak přesně tenhle styl zkoušíš od samého začátku. I kdybych se vyčerpal a znovu připomínal pravdivost všech ostatních bodů, bylo by to k něčemu? Lidi už to mé neustálé opakování unavuje a ty, pokud těm svým postojům opravdu sám zcela věříš, ty si to evidentně stejně nikdy nepřipustíš. Jinak ty body, ve kterých tu tzv. "lžu", jsou tu veřejně. Vše je veřejné a viditelné. Kdo má žaludek na pročtení všeho, pak si už určitě udělal závěr sám. No a jestli říkám samé lži, tak to ty lidi stejně uvidí, ty v jejich očích naopak ještě stoupneš jako nebohá oběť a já, sketa, jenom klesnu a je jasno, ne? Můžeš mít nohy klidně v lavóru. Báj...


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od felda »

Adame, kroutivé a hadovité reakce zde předvádíš ty.... nedostatek argumentů nahrazuješ obecnostma typu lidi si pomyslí a tvojí únavou...

Změna taktiky? Na argumenty odpovídat- Báj, Oser nebo....Trhni si nohou...


felda
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Vlčice »

Ach Feldo,
takový mocný čaroděj a štěkáš tady, jako domovnice na pavlači.
Máš to zapotřebí?


Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Vlčice »

A(&F) píše:(pro vysvětlení ostatním uživatelům: ... globální moderátoři totiž mohou "upravovat a doplňovat" i své příspěvky, ale aniž by se poté u nich objevila klasická hláška: ... Naposledy upravil "ten a ten" dne "toho a toho", celkově upraveno "tolikrát" ......
Dej si dobrý pozor, aby jsi si v zápalu boje nepodpálil svatozář.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

Vlčice píše:Dej si dobrý pozor, aby jsi si v zápalu boje nepodpálil svatozář.
svatozář už z principu si podpáliti nejde,
to přec ví každý svatý ... naše milá Vlčice ...
především pak ti, které poplivalas, ty ze všech nejvíce ...

rovněž stejně tak i ví, téměř každé dítko ze základní školy,
že namísto "aby jsi si" jest mnohem lepší psáti "aby sis",
neb jinak "v očích čtoucích" to pak hrozně bolí ... ;) ...

... :bye: ... Anri ...

-------------
(no , většinou to vědí, ti co v profilu o sobě uvádějí, že "bývalá jsou THPéčka", nikoliv však zjevně tato "z brd hérečka" ...... prd a tečka ... :ptrain: )


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Vlčice »

Hm, tady to už vypadá na další případ samovznícení.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

... Vulfice, jen doufám, že líbí se ti ta básnička v podpisu mém, jenž by mohla by býti ještě více skvělá, bohužel však počet znaků pro podpis jest silně omezen, proto nenachází se tam úplně celá ...... schází v ní totiž ještě jeden závěrečný rým, takže poraď, ty kožichu vlčí jeden proradný, co teď s tím ?? ... :ethink: ...... uvést jej přímo zde ?! ... toť rada přímo skvělá !!! ... alespoň všichni dozví se, jak zřejmě dopadnou v něm ona zmíněná "ocasní péra" ...

... klidně ať pomluvy své píše si křepelčím perem, ... atd. ...
... jelikož však spotřeba brků pro psaní vlčích lží bude převelká, tak zřejmě bude mít brzo vyškubán vocas křepelka ...
...
Naposledy upravil(a) A(&F) dne úte 12 kvě 2015 9:33, celkem upraveno 1 x.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Bendovo neustávající lži ... part 1 ...

Příspěvek od A(&F) »

adam.benda píše:Jak jsi se všiml, moc se tvým kroutivým a hadovitým reakcím a dotazům tohoto typu věnovat nechci (neb už dobře znám následující slizký vývoj), ale naštěstí v tomto konkrétním případě ani odpověď neexistuje, protože dotaz sám o sobě je vadný
... mno, jak vidno, tak <Benda> nejenže nepřiznal, že opět přestřelil, ale dokonce ve své odpovědi ještě více rozvíjí své "nepravdy", takže mi tím pádem nezbývá, než abych dokázal, že není nic jiného než prachobyčejnej lhář ...

... vezmu po to jednotlivých bodech, aby to nebylo příliš dlouhé (a neodrazovalo to od čtení) ...
adam.benda píše:Když přišel Rival a některé ty věci vysvětlil (třeba zneužitelnost SZ), je to tím vyřízené. Nebo si budu jako nějakej *** ublíženecky vydupávat omluvu od někoho? Jak jsem řekl, to nemám zapotřebí, pokud mě tedy třeba netíží vlastní svědomí. Totiž právě tohle vydupávání, slovíčkaření a pošťuchování vyprovokovalo konflikt do takového rozměru, že se pak fórum nachází v tomto stavu.
... :shock: ... já že jsem si vydupával omluvu ??!... a kde, prosím tě ?!! ... :dknow: ...... proč jsem tedy potom již 17. března tr. napsal (hnědě zvýrazněno):
A(&F) píše:
adam.benda píše:P.S. Vypadá to na naději, že jsme tady skutečně dokázali poklnout vyhrocená slova, ....
... obávám se, Adame, že Tě zklamu ... diskuze totiž ještě neskončila, neb jak jsem již dříve avizoval, určitě se ještě vrátím k některým křivým nařčením, kterých se zde protistrana dopustila ...... opravdu na sobě nehodlám ponechat všechnu tu "špínu", která na mě byla během posledního týdne nepravdivě nakydána ... (což doufám chápeš) ...

... neboj, nebudu zbytečně kalit vodu a rovněž nebudu rozebírat podivné (mnohdy až nechutné) metody ani "výrazivo", jenž během diskuze použily "dámičky", ... to vše budiž pouze jejich osobní vizitkou, kterou se zde odprezentovaly své charaktery ... :good: ... (nicméně pokud samy od sebe uznají, že používání těchto jejich podlých praktik a vulgárních výrazů nebylo na místě, tak jejich omluvu přijmu, ...... vyžadovat ji však nebudu ... :ewhistle: ) ...

... chci se pouze očistit ... nic víc ...

... :bye: ... Anri ...
... takže pokud tvrdíš, že jsem si "vydupával omluvu", potom to dokaž !!! ... kde, kdy a čím konkrétně jsem se dle tebe něčeho takového dožadoval ????? ... :ewhistle: ...
(na rozdíl od ostatních běžných členů máš přístup k vláknu "Obdržel by MIRKO", odsunutému to do moderátorovny, takže pro tebe jistě nebude problém dohledat patřičné důkazy, jimiž potvrdíš svá slova ...... a Rival ti jistě odpustí, pokud zde budeš citovat z jím "uklizeného vlákna") ...

... Anri ...

---------------
PeS: ... nicméně, pokud bys snad z ničeho nic měl "morální problém" porušovat Rivalovo nařízení o "tlusté čáře" (což beztak děláš neustále, takže by to teď najednou neměl být problém), potom napiš číslo příspěvku a já ho sem pak umístím ze své "zálohy" ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Hyde Park nebo Kanál ?“